KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novembarska jutra :)

+49
saska1
Nensy85
bebko
tetreb
Marija86
Dionisia
buby
Republica
JAmajka
caci
Niny
hany
mijaki
nina :)
anak
dragana76ns
MARA
zoxa
plavaptica
cufta
bobica83
heart84
JocY
agata
Tanja83
MAAKKI
HappyGirl
Orline
KoMetaK
dr mali pariz
Vuchica
Gramatika
djole42
Bjanka
cici
BiKsi :)
Mrvica
korpica
Botox
medolino
lilya
bak
Mirjana
Milijana
missile
maus
Ema78
cicsa80
Tinche
53 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 7/11/2012, 13:51

Samo da mahnem ff
Probusismo usi. Milena je jecala. Bez razloga. Razmazena je. Morala sam da je nosim do pola puta, a ostatak se nekome "jadala" iz kolica. Rolling Eyes
krenuh onda da spremam rucak, al me na pola zove dever iz sela. Danas klali svinje, pa spremaju rucak. Odmah iskljucih da vise ne dangubim i sad se spremam za horizontalu Sleep
Bojana, rekoh vec negde... mnogo su slatki dok su tako mali, i nedostaju i zao ti i da spavas kad je on budan.... a onda... kad malo porastu.... i pojedu malo dzige... gledas gde ces da ih ostavis, makar na sat, da danes dusom lol!
Idem sada stvarno.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od nina :) 7/11/2012, 14:01

Bojana, rekoh vec negde... mnogo su slatki dok su tako mali, i nedostaju i zao ti i da spavas kad je on budan.... a onda... kad malo porastu.... i pojedu malo dzige... gledas gde ces da ih ostavis, makar na sat, da danes dusom lol!


to si uravu skroz i kad ih imas u paru sa malim razmakom da izludis da sad kad odem i na 15 min kao na kafu kod komsinice ( stim da je ja nepijem samo 3u1 ili nesto od tog ali i to 1 dnevno )da malo oladim mozak ako nece sa mnom da idu a nesto u zadnje vreme kako su stariji i nece da idu pogotovo ako nema dece da se mogu igrati
kad su meni savetovali u pocetku kad je marija dosla da je slobodno ostavim sa babom i dedom ili deverom meni bilo tesko i non stop kukala muzu sta radi kako je a on mrtav ladan da im trebas zvali bi te cuti i uzivaj malo kad nisi kuci a mi nekim poslom odemo i nevodimo je .sad mi je to postalo normalno da oni ostanu kuci a m ida idemo da sredimo sta treba i nesekiram se vise toliko jer znam da ce me oni zvati na mob i 100 puta pitati mama sta si nam uzela jer im deda da mob da me zovu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 7/11/2012, 14:13

Samo da mahnem, guzva affraid

Mili, ova fora sa dzigom ti je... lol!
Bojana, odo da skoknem do tvog dnevnika i begam...

Stvarno neka frka, sve vas ljubav

E da, nista od sedmice ovog puta, bice sledeceg yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 7/11/2012, 15:32

Busene usi! Jeeeeeeee, nije razamazena, nije joj bilo prijatno. Dobar dan.....unista novo....vidim divne kafe....kolaci....neki u inostranstvu.....ooooooo.....novi deciji dnevnici. Cmok svima, odoh po L u jaslice
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mrvica 7/11/2012, 19:48

Moji momci se maze. Rolling Eyes Ne zna se ko je veca maza. Wink
U dnevniku sve neke grozne vesti, odoh da pravim palacinke da ne gledam. Ko je raspolozen nek navrati. Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 7/11/2012, 19:52

Uh, uh... Ja sam zena u letu Shocked Bas je guzva ovih dana, ali sam za razliku od mm makar stigla kuci, on javio da tek sad krece Rolling Eyes

Zaboravih samo danas da dodam: Mrvice, Maus, kakvi avatari... nemam reči
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od BiKsi :) 7/11/2012, 23:23

Mili, samo vi ajte u mom pravcu, ostavite klince meni i Colu, a vi se malo prolandarajte! Novembarska jutra :) - Page 12 561840 Bice mi zadovoljstvo ugnjaviti vaše patuljke! Laughing Novembarska jutra :) - Page 12 561840 Novembarska jutra :) - Page 12 196545

Jamajka, drago mi je da je kod mame sve dobro prošlo!

Bak, zabrinula si me porukom, a sad mi kasno da ti šaljem na mob, nadam se da ste svi zdravo i dobro, piši sutra, da budem makar malo mirnija! LJubac

Stisak cure, gnjavljenje dece, gnjavljenje dece, gnjavljenje dece, eto, to radim ovih dana! Novembarska jutra :) - Page 12 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od HappyGirl 8/11/2012, 07:18

Jutro cure!
Želim nam svima predivan, savršen, blagosloven dan osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 8/11/2012, 07:55

Dobro jutro i od mene,
Srecna slava svima koji slave usne
Ja ne slavim i danas ne radim ama bas nista yes
Evo kafice od mene
Novembarska jutra :) - Page 12 PumpkinSpiceCinnamonRolls%2526IcedCoffee

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Marija86 8/11/2012, 08:05

Dobro jutro i od mene..ni ja ne radim nista,svekru rodjendan pa idemo na rucak,a i mom bratu je rodjendan pa idemo na veceru Very Happy
Milijana i Lola je plakala kada je busila usi yes osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 8/11/2012, 08:21

Dobro jutro!

bak ::Dan jutra!

Samo na brzinu da se javnem, danas vrlo haotican i emotivno tezak dan, pisem vam sutra kad sve prodje.

Ljubim osmeh srce

Biksi :) ::
Bak, zabrinula si me porukom, a sad mi kasno da ti šaljem na mob, nadam se da ste svi zdravo i dobro, piši sutra, da budem makar malo mirnija! LJubac

E sad se brinem sta je sa bak!!!
Bak nadam se da je sve ok i javi se ili ti Biksi napisi koju ako ti se bak javi. Ljubim.

Sad idem ponovo da citam jer sam sve zaboiravila ko sta gde kako... Rolling Eyes
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 8/11/2012, 08:48

Tinche ::
Opet imam tortu a nemam vremena...tema: "djes' ba maco?"...ko razume shvatice.
[/color]

`Oce li ta torta?

missile ::

Zavukla sam se u posao ovih dana, malo više, a i u emocije, pa se jedva snalazim! Obaveze me neke ove nedelje stigle, al eto gvirim i vas da gledam! Very Happy

Ajd ajd, sami ti nas POgledaj lol!

Mrvica ::Sad vise nema lezanja, samol hoce da sedi, pa jedva popih kafu a da solja nije fasovala. Wink

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

jamajka ::
od jutros sam u bolnici,u jurnjavi za dr.koji je operisao moju mamu..,na kraju ga nađoh,čak i kafu popismo.Odahnula sam,sve se dobro završilo.

Dobro je i drago mi je da je sve u redu.

Milijana ::
Probusismo usi. Milena je jecala. Bez razloga. Razmazena je. Morala sam da je nosim do pola puta, a ostatak se nekome "jadala" iz kolica. Rolling Eyes

Ne diraj dete! Ipak to boli, malo i neka si je nosila pola puta Razz

Mrvica ::Moji momci se maze. Rolling Eyes Ne zna se ko je veca maza. Wink
U dnevniku sve neke grozne vesti, odoh da pravim palacinke da ne gledam. Ko je raspolozen nek navrati. Laughing

Ima li jos palacinaka??? Uf kako mi se jedu mmmmmm

Sutra ujutru vodim tatu da vadi krv. Da daaa, matorog coveka vodim, a pre toga smo imali sa njim razgovore i razgovore i pripreme za taj VELIKI korak Rolling Eyes Nisam videla plasljivijeg coveka, on se onesvesti kad vidi iglu. Primer: davna `93. godina, izvoze me iz operacione sale(izvadili slepo crevo)...u sobi mama, tata...meni sestra daje infuziju...kroz maglu vidim da tata zuti, pa beli...hocu da kazem mami za tatu i samo se culo tupo BAM. Moj tata se skljokao na sred sobe i lezi polumrtav. Ima tu jos primera Rolling Eyes Razlog vadjenja krvi (koji ce inace biti njegovo 2. vadjenje u zivotu, prvi put je vadio pred odlazak u vojsku i naravno da se onesvestio) je zato sto mora da operise kilu koja se nalazi na sred stomaka. A ta kila se pojavila, ima sigurno 5 godina i raste i raste. Pre neki dan dolazi sa placa i sprema se da ide na Mljet i kada sam videla da on bukvalno ima omanju loptu na stomaku kada se nisam slogirala. Kakav Mljet, kakav put...odmah sam sela sa njim da razgovaram, zvala Snezu i Tanju...nasu izabranu dr...juce je bio kod hirurga, operacija hitna, samo da povadi nalaze. I za divno cudo, nema vise onog straha u ocima, vidim da je ok i da je spreman za sve. Ali ipak idem sutra sa njim, drzacu ga za ruku Very Happy Vrhunac svega je bio kada mu je Ana pocela objasnjavati kako to nije nista i kako sve to izgleda. Ih tata, imas 72 godine a jos nisi osetio cari anestezije Wink
Ajd zene zive bile sve do jedne.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bak 8/11/2012, 09:10

dan jutra!

maus, bravo za tatu, vidis da je ipak hrabar Wink Mogao je i pobeci na Mljet, pa sta onda yes

Biksi, Maus klizanje
Mm je dosao sa puta u ponedeljak na utorak noc, da bi mi tad saopstio da vec u cetvrtak ide na put od 6-7 nedelja affraid Tad su i njemu rekli Shocked
Nisam znala da li da ga pre perem, susim, cmacem, placem, idemo tamo i ovamo da sve zavrsimo, da bi mu juce, kad sam ga ja vec u glavi ispratila, javili da ipak ide u nedelju Rolling Eyes c d d
E takva sam bila.
Sad u subotu opet nove pripreme, ali bar imam malo vremena da ga spopadam i da se bar jednom u zivotu posvadjamo, pa red je Wink
A bas mi tesko, ali bar znam da ce doci do Nove Godine, pa cu precrtavati dane yes

Idem sad da nesto radim, juce bila slobodna, pa danas svasta nesto imam osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Tinche 8/11/2012, 09:19

Dan curke!!!


Srecna Slava svima koji slave Sv Dimitrija! Meni je devojacka...odoh kod taje mog.

Misu, imam ja jednog takvog...Baticin tata...strasno je to ali je to jace od njih, nema to veze sa strahom koji moze da se kontrolise.

Ljubim vas zenske...uzivajte!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 8/11/2012, 09:27

Uh bre Bak, bas teska situacija. Vi ste cesto razdvojeni?
Mima, muskarci su nevidjene kukavice. Svekar moje sestre nije hteo da ide kod lekara NIKAKO sve dok mu zbog zucne kese nisu jedva spasili zivot. Sad zna da ima problema sa srcem, al ni za zivu glavu ne ide na pregled. No
Oni su svi isti, potouno neodgovorni za svoje zdravlje No
A o carima anestezije necu ni da pricam... likeit

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mirjana 8/11/2012, 09:29

Mišu, nadam se da mi nećeš zameriti što sam se smejala Very Happy Imam takvog brata yes Držim fige da sve prođe brzo i bezbolno molitva

Svim curama koje slave neka je srećni i neka vas Sv Dimitrije čuva i brani u vek vekova
Novembarska jutra :) - Page 12 Sv.Dimitrije%20i%20Georgije
Prošle godine, na ovaj dan moja beta je pokazala da nas je Bog pogledao! srce srce srce
Posle samo godinu
Novembarska jutra :) - Page 12 3mesn


Svima vam želim istu sreću
srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Mirjana 8/11/2012, 09:33

Joj Bak, baš su c
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od JAmajka 8/11/2012, 09:35

Dobro jutro!
Napolju sunny ,a ja sedim u kancelariji,jedva gledam na oči.
Mili,hvala na "nesici,"valjda će me razbuditi.Da izdržim danas i sutra,a onda vikend.Žene,znate li da je u ponedeljak neradni dan? sreca
Večeras idemo na slavu..,mmmm.

Maus, napred scuro, tata ti je king.Moj ne pada baš u nesvest od vađenja krvi,ali se isto plaši,pa zato lekare izbegava "u širokom luku."Uvek neko ide sa njim,da mu čuva strah.On se jadan prepadne kad čuje da je neko (koga poznaje)bolestan.., pa ne sme ni u posetu da ode.Skoro je čuo da mu je neki bivši kolega umro i preležao je 3 dana(nije mu bilo dobro).I mm ga"potpuno razume."To samo dokazuje da su muškarci,tkz "jači pol"velike kukavice.
Držaćemo tati sutra strah,da sve prođe bez problema. poljubci za Anči,lepu i hrabru devojčicu.

Tinče,srećna ti devojačka slava!

Bak,ženo,gde nađe tog"putujućeg muža?" Mm ode jedan dan na posl.put i već mi nedostaje.Uživajte,zajedno,imate vremena za sve.

Miro,mnogo ste slatki poljubci
Žene,drage,sve vas d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 8/11/2012, 09:36

E stvarno Bak, mnogo je to nedelja!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 8/11/2012, 09:52

Jutro, Jutra!!!

Srećna slava svima koji slave danas! cvet

Mišice, DIIIIIVNO postrojavanje! igra Da znaš da mi je nedostajalo. ljubav I gde ima da se kupi kasica-mišica? Rolling Eyes I ja bih da imam jednu, baš je originalno!

Ja se, hvala Bogu, vraćam u normalnu formu! Za početak, uspela sam da se lepo naspavam! radost Mislim da sam uspela da obuzdam lavinu osećanja koja je pokrenuta u subotu srce , tu je i dalje, ali je kontrolišem. Wink

maus ::
Sutra ujutru vodim tatu da vadi krv. Da daaa, matorog coveka vodim, a pre toga smo imali sa njim razgovore i razgovore i pripreme za taj VELIKI korak Rolling Eyes Nisam videla plasljivijeg coveka, on se onesvesti kad vidi iglu. Primer: davna `93. godina, izvoze me iz operacione sale(izvadili slepo crevo)...u sobi mama, tata...meni sestra daje infuziju...kroz maglu vidim da tata zuti, pa beli...hocu da kazem mami za tatu i samo se culo tupo BAM. Moj tata se skljokao na sred sobe i lezi polumrtav. Ima tu jos primera Rolling Eyes Razlog vadjenja krvi (koji ce inace biti njegovo 2. vadjenje u zivotu, prvi put je vadio pred odlazak u vojsku i naravno da se onesvestio) je zato sto mora da operise kilu koja se nalazi na sred stomaka. A ta kila se pojavila, ima sigurno 5 godina i raste i raste. Pre neki dan dolazi sa placa i sprema se da ide na Mljet i kada sam videla da on bukvalno ima omanju loptu na stomaku kada se nisam slogirala. Kakav Mljet, kakav put...odmah sam sela sa njim da razgovaram, zvala Snezu i Tanju...nasu izabranu dr...juce je bio kod hirurga, operacija hitna, samo da povadi nalaze. I za divno cudo, nema vise onog straha u ocima, vidim da je ok i da je spreman za sve. Ali ipak idem sutra sa njim, drzacu ga za ruku Very Happy Vrhunac svega je bio kada mu je Ana pocela objasnjavati kako to nije nista i kako sve to izgleda. Ih tata, imas 72 godine a jos nisi osetio cari anestezije Wink

Neka tebe, Mišu, s njim, što je sigurno... Pozdrav za tatu, biće hrabar, videćeš, mora- zbog Ane! Wink zagrljaj

Kod mene u firmi su muškarci kavaljeri samo na sistematskom pregledu! Kad vide iglu, propuštaju sve žene. Ali najsmešnije mi je kad vidim onaj pogled, kako Mišica reče- taj strah u očima... Neverovatno! Epa sad, i da se poFalim, mm nije takav. Krv iz vene daje ko od šale, a bris na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu je dao sa čak 3 štapića! I prsata zgodna mlada plava sestra ga je poFalila, ito između 4 zida! yes Baš sam bila ponosna na njega kad mi je oduševljeno to pričao! boks

bak ::

Nisam znala da li da ga pre perem, susim, cmacem, placem, idemo tamo i ovamo da sve zavrsimo, da bi mu juce, kad sam ga ja vec u glavi ispratila, javili da ipak ide u nedelju Rolling Eyes c d d

Mm je prošle godine trebalo da ode na vojnu vežbu, 3 noćenja u prirodi po nekom hladnom i vlažnom vremenu. No Ja sam isplakala pola suza ovog sveta, kukala, jecala, samo što mu vunene čarape nisam naštrikala! I ode on, oprostih se ja kao da ga u rat ispraćam ili kao da ga možda i poslednji put grlim, kad - ne bi par sati, eto njega nazad! Shocked Shocked Shocked
Pa šta je bilo- pitam, on kaže- odložili zbog lošeg vremena! v Epa stvarno nema smisla, ja se već izridala, i šta ćemo sad? c

Dakle, BAK, znam kako ti je, teže nego meni što je bilo. I to s razlogom, ali proći će! Evo možda i mi s Kutka uspemo da ti prekratimo vreme? c

Mili, jel stiže kaputić Rolling Eyes Ili se ne Fališ, ili sam ja, obuzeta delirijumom Kutak rođendana, ispustila svašta da pročitam! v

Epa, devojke, od ponedeljka na poslu sam kao magare zapela, zato danas laganica! Sedim za kompom i crtam. Dobro, sad sam s vama, ali u principu crtam. Laughing Biće lep dan, pa ga iskoristite, ukoliko imate sreće da niste na poslu! lol!

SVE
d
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od anak 8/11/2012, 10:20

Srećna Slava.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 8/11/2012, 10:25

Miss, stigao.... u subotu likeit

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bak 8/11/2012, 10:27

Mili, da on bas cesto putuje, ali je to sve po ovoj nasoj maloj Srbijici, dan-dva, eventualno tri i evo ga. Prosle godine je bio dva puta po 3 nedelje u makedoniji i bas mi je falio Crying or Very sad Ni kad je bio u vojsci pre 20 god nismo se toliko razdvajali Crying or Very sad
E sad, ovo je mogao da odbije, ali... Bas nam trebaju pare, novi postupak... Tako da, ne moze i moje Jare i pare
Jos mi nosi i laptop, e to mi je najteze palo lol! , moram da palim onu skalameriju

Ali, tu ste vi pa ce sve to brze proci yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 8/11/2012, 11:04

Mili, piši kakav je, jel ti taman, kako stoji.... Very Happy Ili se jednostavno slikaj u njemu i okači sliku Wink

Bak, tu smo za tebe, samo traži šta želiš ako nešto poželiš! Gledaj na taj put kao na još jedan korak, i to jedan od poslednjih, ka vašoj konačnoj pobedi. beba

Mirka, hvala tebi i našem Bambiju! cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bobica83 8/11/2012, 11:17

Podne jutra,kako je lepo i suncano al je zato jako hladno,bar meni!
Da cestitamo slavu svima koji slave i meni devojacka i mom decaku imendan!
Ljubimo vas sve odoh se pakujem i krecemo!
ljubav
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 12 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu