KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novembarska jutra :)

+49
saska1
Nensy85
bebko
tetreb
Marija86
Dionisia
buby
Republica
JAmajka
caci
Niny
hany
mijaki
nina :)
anak
dragana76ns
MARA
zoxa
plavaptica
cufta
bobica83
heart84
JocY
agata
Tanja83
MAAKKI
HappyGirl
Orline
KoMetaK
dr mali pariz
Vuchica
Gramatika
djole42
Bjanka
cici
BiKsi :)
Mrvica
korpica
Botox
medolino
lilya
bak
Mirjana
Milijana
missile
maus
Ema78
cicsa80
Tinche
53 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 26/11/2012, 23:33

aaaa....e sad cu da odem da vidim. Uopste to nisam gledala. Odusevim se kad vidim da nesto komentarises. Sve isto mislim kao i ti u vezi sa temperaturom. oni mere uvek kada im se ucni da su topli i odmah zovu roditelje da odvedu decu. I sta cu, ja radim kako mi uciteljice kazu, mada isto mislim sto i ti. moras nas vise savetovati, retko se javljas. nemam sada vremena vise da pricam sa tobom, odoh kod Ariane.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 27/11/2012, 07:24

Dobro jutro. Da vam lepo pozelim lep i prijatan dan pre nego li krene frka i panika.

Pari, dobro pazi na cipelice, neverovatno kako to sva deca skidaju i izgube.

Odo sad da se spremam za posao.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od djole42 27/11/2012, 08:50

Samo da vas sve stisnem jakoooooooooooo!
Ajde da nam svi ozdravite i budete srećni i veseli !

Maus ,ja se često patim sa uveTima i uvek u kući imam kapi OtolH -one imaju u sebi anestetik i posle par minuta od ukapavanja bol nestaje .Pitaj dr.

Ajd ćao !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 27/11/2012, 09:21

Dobro jutro!

Milijana ::Misu affraid , ja i vitamin C delim na pola Laughing
Stigoh iz skitnje sa mojim patuljcima... treba to sovek videti... jos u povratku na 20 m od zgrade primetimo da je Milena izgubila cizmu, pa nazad istim putem, a Lenka sve vreme ide i prica: Didj, didja, gde je didja...ljudi nas gledaju, mi gledamo u zemlju i tako stigosmo do parka kad tamo baka na klupi zove: Zenske, da nije ovo vase? i drzi cizmicu... laknulo mi lol!

ZeMska poslusah te i prepolovih na pola tabletu. Koje olaksanje lol! Dobro je da nadjoste cizmu zeMske Very Happy

cufta ::Mene zvali iz jaslica da dodjem, Lucija ima 38 temperaturu. Uvek je ona kada je tamo vrela, valjda te obaveze i nastava lol! ..... lepo im je pojela supu, ostalo nije stigla, jer sam taman dosla po nju. Dovedem je kuci, ona se rashladila......sada pratim. Nije nam ovo prvi put. Dok dodjemo do kuce nista od temperature. Ali, sada smo svi bolesni, za ocekivati je da i ona bude.

Nadam se da je Lucija bolje. I Ana je cesto vrela u vrticu i sva rumena jer greju kao da je jovanski mraz napolju. Koliko puta sam pomislila da ima turu...

lilya ::
Novembarska jutra :) - Page 40 2h6dbvn

MEEEEEEEEEEEED!!!! Koji lepotanko. Lilya primetila sam da ima tvoje oci yes

Bjanka ::DR kaze njegovi spremici nisu bas dobri plivaci,malo su sporiji,ali ja uvek verujem da resenje postoji...Zasad, cekamo da prodju dve nedelje...pa cemo videti dalje!! osmeh srce

Ne kaze se dzabe jedan ali vredan. Navijam svim srcem za veliku betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Gramatika ::Bjanka, naši plivači su bili nikakvi! Ali to nije smetalo u VTO. Što reče dr:- Ne brinite, dovoljan je JEDAN dobar!
I beše dovoljan, hvala Bogu! sunny

radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

lilya ::
Misu, nemam pojma kako se kod tebe zavrsilo sa sveki. Nadam se da ste ti i tm dobro, a ona nek uziva u svom zivotu.

Ha, uziva ta u svom zivotu maksimalno ne mareci za potrebe drugih.

dr mali pariz ::
Moram da se zapisEm, da ne bih nit izgubila...mada se ne sekiram dok nam je Mime.
Postroja nas, pa udri paljbu po svakoj...nije ni cudo sto joj je posle muka bilo lol!

Mili, pre neku nedelju, idem ja sa Ivonom u kenguru u nabavku. I jedna, druga radnja, krenule u trznicu, a sve jedno do drugog,kad u staklenim vratima trznice vidim da mi dete izulo jednu cizmicu...
Ja polako nalevokrug, i pogled prikujem za zemlju. Vec tog trena uocim je prekoputa,kraj neke trafike,ali i nekog domaceg klosara kako hita ka njoj...ej, zeno, vec se mislim, pa sta ce sa tom jednom, i ubrzam, ali za njim. Pustim ga da dodje do nje, i sa osmehom ga pitam> A vi krenuli po nasu cizmicu?? Joj njegove neprijatnosti,poce da prica da je juce bas tako nasao sesir, mislio neko ce doci,al ne dodje niko, pa sad krenuo po cizmicu...
ja i dalje nasmejana-nema veze, kad ste krenuli, mozete nam je dohvatiti...
Hocu, hocu, rece on, saze se i dohvati mi je, ja je uzeh i nalevokrug,po sir i jaja....
Eto, da ga pita covek , a sta bi sa jednom ...

Mislis da mi je zbog toga muka bilo zbunjen Moguce, moguce...
O dusa moja malena pocela da se izuva. Super je da ste je nasli. Ja jednu Aninu cipelicu nisam nasla, bila je bas slatka, sa nekim sarama...a svaki sam cosak obisla.

Shizika ::Mishice, jesi bolje vecheras, prochitah da si na antibioticima, pa otkud ti se pogorshalo stanje?
Popih sinoc jos 2 kafetina. Dr je rekla da ce me boleti 2-3 dana od pocetka koriscenja antibiotika. Jutros ne boli, ali imam neki tupavi osecaj u uhu Rolling Eyes Danas ce biti gotovi rezultati brisa uha.

U Loznici sunny , kazu lepo vreme do cetvrtka, posle zahladjenje. I vreme je. Vec u sredu sneeeeeeeeeg radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 27/11/2012, 09:30

Djole, Lili, maus i ostale dobro jutro. Djole, cini mi se da si bolje?! Lucija je super, ali sam je ostavila danas u kuci, jer imam jos malo slobodnih dana, pa da iskoristimo da tu bude u isto vreme. Sutra ide naravno.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Bjanka 27/11/2012, 09:34

Maus usne i sve ostale dobro jutro!! ljubav
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bak 27/11/2012, 10:09

Dan Jutra!

O sta je bolesne dece , zena i po koji muz Very Happy Kod mene na poslu masakr, mislim da je pola kolektiva slinavo Mad Ja i dalje kasljem ko ne daj Boze, sve sam lekove, ukljucijuci i zejtin probala, isto mi se hvata. Danju jos i nekako, ali nocu...

Ljubim sve slinave, smrljkave, uvobolne a i zdrave osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od cufta 27/11/2012, 10:22

a nocu...... jeste Bak, nema pomoci dok samo ne prodje. i moji ukucani su svasta probali - uspeh NULA!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od HappyGirl 27/11/2012, 10:47

Au ljudi dragi al vas je stislo Shocked Stiskam jako fige da što pre ozdravite cvet
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od korpica 27/11/2012, 11:20

Jutro cure
Jutros nema kafe?
Ajde,posto vas ima puno prehladjenih da vas posluzim cajem da sto pre ozdravite
Novembarska jutra :) - Page 40 2h4audv
Za ostale cure,stize kafa
Novembarska jutra :) - Page 40 R0tfs5
Da pohvalim puno ovu nasu lepu decicu sa kutka,Orli i Bojanice,deckici su vam kao medici osmeh srce osmeh srce
Lilya,sestrin malisa je divan,secerko mali,kakve samo krupne okice ima smajli angel
DJole,sveki se odselila,e vala i neka je,sad ti i muzic uzivajte a mama ce oprostiti.One sve oprastaju
Svima puno zahvaljujem na cestitkama za slavu.Bilo je lepo,a i kako moze drugacije kod mame.Sve ti udovoljava,samo kad si joj tu Very Happy
Ja jos malo na posao,u drugu smenu,nesto mi se bas ne ide Rolling Eyes
Sve vas puno d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 27/11/2012, 11:26

Kod nas je sad uvatilo i mm-a Mad
Ja ne kasljem, ali zato mi je nos totalno i dalje blokiran i nekako krkljam konstantno, nemam nikakav osecaj za miris i ukus, nista ne osecam, sve mi ko plastiku da jedem. I dalje sam smlacena i zapusene su mi usi i ne cujem dobro, ali sam morala da pocenm da radim Rolling Eyes
Ove nedelje je mm na bolovanju.

Danas me je samo dovezao na posao i otisao da kupi wc solju i kotlic. Sad nam fale jos plocice i majstori Rolling Eyes Ovi sa kojima smo pogodili posao se vise ne javljaju, a rusenje nekog zida i skidanje plocica vec krenulo. Malo je reci koliko me nerviraju, a stvarno sam se spremala psihicki za njih Mad

Hvala vam na komplimentima za tetkinog malog pozera. Oci ima na njegovu mamu, krupne i sa tim dugim trepavicama.
Cufta, momak je malko mladji od tvoje Lucije, ali mislim da im to nece smetati. BTW, on ima samo americki pasos, tako da ce ti dete postati Amerikanka u jednom trenutku Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od JAmajka 27/11/2012, 11:30

Dobro jutro!
Korpice,hvala na posluženju,popiću kafu.
Lilya,divne nasmejane oke i rumeni obraščići..,da ga čovek pojede.Želim i tebi jednog takvog smajli angel

Bjanka,draga,držim ti fige,da uspe. igracice igracice igracice

Maus,nešto si mi sumnjiva..,da tebe ne" boli uvo"za sveki?  b  b  b

Đole,nadam se da je sada sve o.k.Kako ono beše?Svi te vooole Đole!

Ćufta,drago mi je da je mali zvrk dobro. poljubci

Bolesnice,male i velike,brzo ozdravite. zagrljaj

Mala..,pošten neki svet u ŠA..,vraćaju pronađene stvari.Ljubi b b

Curice,sve vas zagrljaj i odoh da radim,posao zove.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 27/11/2012, 12:10

Dan, devojke!
Evo se klackam u busu nazad za Bg. Provela sam se divno, opustila. Jedva čekam zimu, ali pravu, samo Mišice draga sneg da sačeka, jer sam kupila nove čizme. Nisu za sneg.
Čitam vas redovno, svake noći ovih dana, i sinoć posvetih posebnu pažnju bolu u ušima. Tako se jutros probudih sa jakim bolom u uhu! Epa, od sada noću čitam samo TD i RD!
Sve vas ljubim i želim lep dan.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od tetreb 27/11/2012, 13:31

Dobar dan jutra da vas pozdravim samo ljubav
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od plavaptica 27/11/2012, 14:38

Dobar dan i od mene.
Ja cekam da se Ana probudi, pa idemo na redovnu kontroli i vakcinu
Evo jednog ljubav da rastera viruse.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bobica83 27/11/2012, 14:51

Dan jutra,nisam pisala dugo,situacija takva,nemam snage ali pratimo vas redovno i mislimo na vas! Evo jedna podnevna LADNA kafa od nas Mad Shocked  b
Novembarska jutra :) - Page 40 68064461083183607220323



-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2372
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 40 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu