KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novembarska jutra :)

+49
saska1
Nensy85
bebko
tetreb
Marija86
Dionisia
buby
Republica
JAmajka
caci
Niny
hany
mijaki
nina :)
anak
dragana76ns
MARA
zoxa
plavaptica
cufta
bobica83
heart84
JocY
agata
Tanja83
MAAKKI
HappyGirl
Orline
KoMetaK
dr mali pariz
Vuchica
Gramatika
djole42
Bjanka
cici
BiKsi :)
Mrvica
korpica
Botox
medolino
lilya
bak
Mirjana
Milijana
missile
maus
Ema78
cicsa80
Tinche
53 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od dr mali pariz 1/11/2012, 20:33

vece Novembarska jutra!
rosli novembar mi je bio itekako blagodetan...isto i svima vama zelim-samo ciste briseve i dobre nalaze, jos bolje odgovore na stimulacije i ponajbolje beturine! Dosta prirodnih trudnoca, nasmejanih lica, i punih dzepova...ljubavi naravno!Da su nam deca ziva i zdrava!
P.s. Milinom muzu srecan rodjendan uz Prvu ljubav! Very Happy
Sve samo najlepse,ako vec moraju novembarske kise da liju...kad im je vreme Rolling Eyes
a pre svega ...dragim Kutanjkama zelim loood provod u subotu!!
Zene , neponovljive ste!
Ajd zive bile!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od KoMetaK 1/11/2012, 21:22

Dobro vece jutra! Very Happy
Neka vam novembar bude za pamcenje i postane najomiljeniji mesec do sada!!! osmeh srce d ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Orline 1/11/2012, 21:27

I od mene veče Very Happy
I srećan i plodan nam novembar bio Wink

Vole vas i orline, iako se ne slaže kao ono djoletovo lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od HappyGirl 2/11/2012, 00:29

Cure neka nam novembar bude S A V R Š E N !
Cure evo kopiram sa durgi u akciju treba da se dogovorimo oko termina pa čitajte :)

HappyGirl ::
Devojke, bila sam u savetovalištu na njihov poziv.
Upoznala sam Danijelu i Maju, psihologa i kordinatora. Dve fine cure, gostoljubive, predusetljive. Prostor je sasvim ok, treba ga još dopunjavati ali suštinski ništa mu ne fali da bi radili uspešno :)

Vrlo ozbiljno je pristupljeno kompletnoj edukaciji i pripremi ovog projekta. Vrlo su zainteresovani da budu od pomoći i na usluzi Kutku. Slobodni ste svi da već počnete da zakazujete vaše susrete sa savetnikom tj. psihologom. Nema ograničenja, mogu se javiti parovi iz cele srbije, oni koji sami finansiraju vto ili oni s buđeta, oni koji tek razmišljaju da krenu u postupak ...
Ponudili su nam njihov prostor za naša druženja. Postiraću ovo po celom forumu a s obzirom da smo prvi dobili ponudu očekuju da se dogovorimo da li prihvatamo i koji termin nam odgovara vikendom. I na tim našim sastavnicama ukoliko želimo možemo dobiti psihologa. Sve opcije su nam date na raspolaganje. Definitivno je lepše nego da se sastajemo po kafićima i tržnim centrima. Razmislite ...


Cure, otvorili su se novi, mnogo bolji vidici. Oni koje smo želeli. Nemojte propustiti taj pogled Very Happy Hvala savetovalištu od srca na njihovoj požrtvovnosti i brizi za nas.
I na kraju dobila sam poklon u savetovalištu. Kad sam stigla kući odmah sam ga pokazala mužu pa želim i vama. To su neke fine cure donirale savetovalištu da poklone onima koji su na bilo koji način pomogle savetovalištu. A eto Kutak je pomogao nekad, nekom, nešto...Dok sam ga držala i gledala i po 1000 put čitala poruku odjednom su mi sva čuda kutka bila pred očima. Svaka naša zvezdica je naše čudo i znala sam, to je to, biće još čuda osmeh srce
Cure, ovo je naš privezak! Hvala curi koja ga je izradila i savetovalištu što nam ga je poklonio likeit

Novembarska jutra :) - Page 2 21kkm1d



HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 2/11/2012, 07:00

Dobro jutro.
Otisli nam gosti dragi. Odo da placem.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 2/11/2012, 07:30

Dobro jutro!

Evo me na putu za posao, pa da se javnem. Hepi, ja danas definitivno ne mogu da izađem ranije. Lili, ajd isplači se, i nek bude poslednji put, jer ćeš uskoro biti sa svojim pingvinima. Wink

vidimo se kasnije!
Ljubim!


Poslednji izmenio missile dana 2/11/2012, 08:56, izmenjeno ukupno 1 puta
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Ema78 2/11/2012, 08:09

Dobro jutro svima...

Ja sam imala burnu noc, em ustajala da se druzim sa wc'om, em me mama sinoc posteno nasekirala pa sam celu noc sanjala gluposti... I uvek se tako namesti kada mi je dan ludnica. Kako cu danas sve da postignem , pojma nemam, a ima bas dosta toga. Nista komplikovano, a opet, jedva sam ustala.

Happy, privezak je divan, nadam se da ce saradanja biti isto takva.
Lilya, i meni je porodica rasuta na sve strane, i vise sam umorna od dolazaka i odlazaka. Volim porodicna okupljanja, ceo zivot mi je to falilo, a zivimo tako da smo jedni drugima stranci, silom prilika. Tacno znam kako ti je, ali, bice prilika za jos druzenja. f
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 2/11/2012, 08:14

Dobro jutro!

HappyGirl ::Cure neka nam novembar bude S A V R Š E N !
Cure evo kopiram sa durgi u akciju treba da se dogovorimo oko termina pa čitajte :)

HappyGirl ::
Devojke, bila sam u savetovalištu na njihov poziv.
Upoznala sam Danijelu i Maju, psihologa i kordinatora. Dve fine cure, gostoljubive, predusetljive. Prostor je sasvim ok, treba ga još dopunjavati ali suštinski ništa mu ne fali da bi radili uspešno :)

Vrlo ozbiljno je pristupljeno kompletnoj edukaciji i pripremi ovog projekta. Vrlo su zainteresovani da budu od pomoći i na usluzi Kutku. Slobodni ste svi da već počnete da zakazujete vaše susrete sa savetnikom tj. psihologom. Nema ograničenja, mogu se javiti parovi iz cele srbije, oni koji sami finansiraju vto ili oni s buđeta, oni koji tek razmišljaju da krenu u postupak ...
Ponudili su nam njihov prostor za naša druženja. Postiraću ovo po celom forumu a s obzirom da smo prvi dobili ponudu očekuju da se dogovorimo da li prihvatamo i koji termin nam odgovara vikendom. I na tim našim sastavnicama ukoliko želimo možemo dobiti psihologa. Sve opcije su nam date na raspolaganje. Definitivno je lepše nego da se sastajemo po kafićima i tržnim centrima. Razmislite ...


Cure, otvorili su se novi, mnogo bolji vidici. Oni koje smo želeli. Nemojte propustiti taj pogled Very Happy Hvala savetovalištu od srca na njihovoj požrtvovnosti i brizi za nas.
I na kraju dobila sam poklon u savetovalištu. Kad sam stigla kući odmah sam ga pokazala mužu pa želim i vama. To su neke fine cure donirale savetovalištu da poklone onima koji su na bilo koji način pomogle savetovalištu. A eto Kutak je pomogao nekad, nekom, nešto...Dok sam ga držala i gledala i po 1000 put čitala poruku odjednom su mi sva čuda kutka bila pred očima. Svaka naša zvezdica je naše čudo i znala sam, to je to, biće još čuda osmeh srce
Cure, ovo je naš privezak! Hvala curi koja ga je izradila i savetovalištu što nam ga je poklonio likeit

Novembarska jutra :) - Page 2 21kkm1d




DIVNO!

Hvala savetovalistu i hvala sto je bas KUTAK dobio prvi ponudu za koriscenje njihovog prostora. Hvala celoj ekipi osmeh srce
Privezak je prelep! Da Happy, bice jos cuda!
Zao mi je sto ne mogu danas biti u 15h u Bg.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 2/11/2012, 08:18

Novembarska jutra :) - Page 2 Coffee
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 2/11/2012, 08:21

Lilya znam kako se trenutno osecas. Jos malo pa cete opet biti zajedno.
Miss postroj ih sve tamo na poslu. Jesi li opet u minicu love
Ema samo laganice. Udahni duboko, popij moju kafu i napred, deo po deo.
Mala jedva cekam da vas vidim sutra love

Odoh do frizera. Moram se ofarbati...u sve moguce boje...bicu kao duga Wink
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od missile 2/11/2012, 09:02

Mišice, kad budeš birala dekolte, vodi računa da je SaniOl napravila bedževe, pa da imaš gde da ga prikačiš.
A friz se uz (.)(.) i usne neće primetiti, tako da ne brini čak iako ne budeš zadovoljna.
Pariz, hvala na lepim željama, i moram da kažem da mi je žao što se nećemo videti (koliko kapiram imaš pune ruke posla oko Zvezdica, i nemaš vremena), ali daće Bog, ima dana. usne

Cure, da ispijem čaj, drugi od jutros, pa nazad na posao, po celi dan u hali, montaža neka u toku. Postrojavam, nego šta, danas uzane pantalone uvučene u čizme, ali i mantil beli preko, eh, uvek taj mantil... lol!

Ajd lep vam dan današnji i još lepši sutrašnji želim! ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bak 2/11/2012, 09:11

Dan Jutra!

Happy divno, moramo se dogovoriti sutra, bilo bi bezveze da pruzenu ruku prijateljstva ne prihvatimo. yes A znacice nam mnogima yes

Danas divan dan, suncan, sutra ce biti jos lepsi d

Idem da radim, pa kod frizera, pa u zivot, mozda, pa spavam i eto ga sutraaaaaaaa d

Ljubim vas ljubav
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 2/11/2012, 10:17

Dobro jutro,
Ja sam sada ustala radost ali zato nisam spavala pola noci Mad da, da... opet Milena, ja vise ne znam sta cu sa tim detetom Mad
Happy, jos nocas iscitah tvoj post i bas mi je drago. Nadam se da ce ta saradnja trajati i pomoci svim divnim devojkama ovde na Kutku. Da, cuda ce jos biti, a najvece cude je bas Kutak osmeh srce
Lilya, verujem da ti je tesko... ne mogu ni da zamislim. Ja sam mozda u BG-u mogla da imam bolji zivot (bolji posao sigurno), ali nisam mogla da budem daleko od mojih, a Amerika je stvarno daleko.... ali, za mesec i po dana eto vas opet zajedno radost
Miss... minic?
Maus, da stavis sliku friza za nas koji smo spreceni da te vidimo uzivo yes
Kaputic jos nije stigao, ali juce sam uskocila u nove farmerice radost
Danas je mm-u rodjendan ( PAri, hvala na cestitkama usne ) i torta PRVA LJUBAV je napravljena, samo jos da udarim slag as Deluje mi baaaas dobra, al javljam kad probam....
I evo, je s da nije PRVA LJUBAV, al zavolecete i ove sreca
Novembarska jutra :) - Page 2 548098_527266090622369_1519430114_nNovembarska jutra :) - Page 2 408333_367442906604689_690159831_nNovembarska jutra :) - Page 2 425347_386727824676197_867224058_n

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bak 2/11/2012, 10:20

Mmmm Mili srecan muzicu rodjendan uz "prvu ljubav" i Juzni vetar lol!

A, jel zvucim ko cestitke, zelje i pozdravi lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od maus 2/11/2012, 10:24

Mili neka je muzicu srecan rodjendan.
Ime torte me podseti na ovu pesmu Laughing

[youtube][/youtube]

Hvala na posluzenju lol!

Eeeeeeeeee Miss ...nista zakacicu bedz na rame, nemere drugacije, duuuuuubok je dekolte. Kosa sredjena lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od dr mali pariz 2/11/2012, 11:31

Dan Jutra!!
Lilyo, ne budi tuzna...ljubim te da sto pre "ozdravis" odvajanje...nekako mi bzvz da kazem rastanak Novembarska jutra :) - Page 2 639820 Novembarska jutra :) - Page 2 543728
Happy, upola mi jasan tvoj post...o cemu se radi? privezak je odlican,prava talija...a od mene za vas...moja CUDA! Novembarska jutra :) - Page 2 237612
Novembarska jutra :) - Page 2 6hnlgx
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od dr mali pariz 2/11/2012, 11:32

p.s. Mimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cekamoooo teeeeeeeeeeeeeeeeeee Novembarska jutra :) - Page 2 21831 Novembarska jutra :) - Page 2 21831 Novembarska jutra :) - Page 2 21831 Novembarska jutra :) - Page 2 21831 Novembarska jutra :) - Page 2 21831 Novembarska jutra :) - Page 2 21831 Novembarska jutra :) - Page 2 21831 Novembarska jutra :) - Page 2 21831 Novembarska jutra :) - Page 2 21831
p.s. Mili, hvala na posluzenju!
uzivajte danas, ali i svaki drugi dan..uz zelju da Milena sto pre pocne noc i prespavati bez plakanja i budjenja !
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Tinche 2/11/2012, 12:04

Novembarska jutra :) - Page 2 554231_4812083428350_689550903_n
nisam mogla da odolim

Ljubim vas sve redom..a citam i pisem kasnije...
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bak 2/11/2012, 12:37

Ostao mi je mob kuci v Ko sugava sam ceo dan. A tek cu oko 19h biti kuci b Ako me neko trazi odavde, prenesite poruku lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 2/11/2012, 12:44

Zena drage, koliko ste divne zagrljaj
Puno vam hvala na ovim recima. Namerno necu reci utehe, jer smo svi zdravi i pravi i svako je sebi odabrao put i koliko god da je tesko treba da se radujem zato sto mi je sestra srecna i sto ima divnog muza i sina yes

Dok je ona sletela u Cirih, mi smo kupili stan f Nisam htela nista da pisem dok ne bude konacno, ali danas potpisali ugovor, sveli racune i dobili kljuceve yes
Sad sam u jako velikoj guzvi, ali castim ovde cim uhvatim malko vremena. Eto, konacno cemo da svijemo svoje gnezdo radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od lilya 2/11/2012, 12:52

E da, samo jos da dodam da nas je na vratima kada smo otisli da preuzmemo kljuceve sacekala ogromna macka. Prelepa. Ja se obradovala kao malo dete. Pitam zenu koja nam je prodala stan da li je macka ili macor, kaze ona: "Tele." lol!
Hrani ih komsinica od preko puta i sve su lepo pelcovane i niko se ne buni da se setaju po zgradi f
Vec nas vidim sa par komada radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od bak 2/11/2012, 13:11

Lilya, divno! Bas mi je drago! Zelim vam da ga ispunite smehom i ljubavlju.
Gde ste na kraju uzeli stan?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od djole42 2/11/2012, 13:15

Lilya ,nek je sa srećom !i nek vam u dogledno vreme postane mali ...pa da kupite veći Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Milijana 2/11/2012, 13:30

Lilya, eto, jutros si nas rastuzila, a sada vec obradovala radost Neka je sa srecom kupovina, da u njemu budete zdravi i srecni, da se volite i da vam lom prave neki indijanci, ovako , kao sto kod mene prave moji....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Ema78 2/11/2012, 13:38

Pariz, deca su ti prelepa !

Liliya, nek je sa srecom, i da ga osim mackama, ispunite i bebama !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembarska jutra :) - Page 2 Empty Re: Novembarska jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu