KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

+45
bubi80
pcelica
lolipop
heart84
korpica
Sami
Botox
Simona
Masha UK
makababy
ninica2
plavaptica
Gramatika
djole42
JocY
Orline
HappyGirl
Mrvica
Sneza
MARA
caci
KoMetaK
Struzzo
cici
cufta
bak
maus
lilya
buby
missile
LaFolie
dragana76ns
MAAKKI
Milijana
dr mali pariz
Mirjana
cicsa80
Vuchica
mijaki
Tinche
medolino
nina :)
key
BiKsi :)
maki79
49 posters

Strana 2 od 14 Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći

Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 27/10/2012, 11:39

Hvala Cici. Porodila sam se u Narodnom frontu, a taj dan je bila opsta ludaja u porodilistu sto za prirodne porodjaje sto za carske. Ja sam se sa mojom doktorkom dogovorila da me primi taj dan kad je dezurna pa kad bude slobodna sala da me porodi, a sto se tice bekane ja sam se porodila u 18 i 30 a iz sok sobe su me prebacili na odeljenje oko 22h i tad sam trazila bekanu da mi donesu sto su i uradili ali samo na par minuta da je vidim i poljubim.
evo slika od pre tri dana sa tajom
[Only admins are allowed to see this link]
A evo i jedna sa mamom njih imamo najmanje
[Only admins are allowed to see this link]
i jedna sa tetkom od pre neki dan
[Only admins are allowed to see this link]
A sad evo vam jucerasnje slike.
[Only admins are allowed to see this link]
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od mijaki 27/10/2012, 11:50

jao Keti kako si lepa, pu, pu pu srca srca srca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Mirjana 27/10/2012, 11:52

cufta ::Lutka jedna. Salji slike da i mi uzivamo
yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Mirjana 27/10/2012, 11:55

Lepotica love love love Pa ona ima ozbiljnu frizuru Razz osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Struzzo 27/10/2012, 13:12

Srećno otvaranje najlepšeg dnevnika!
Iz svake tvoje rečenice tako jasno se oseća ljubav i nežnost majke koja je dugo čekala svoje čedo...A onda tvoje čedo je tako milo i nežno ne može da se ne zavoli i ovako, gledajući fotografiju....
Uživajte....
Ljubimo vas....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od lilya 27/10/2012, 13:35

Oooo... Precakane li devojke srca srca srca srca srca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 27/10/2012, 14:59

Hvala drage nase tete pa da nas i vi ovako uskoro obradujete vasim slikama da se i mi topimo dok ih gledamo.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od KoMetaK 27/10/2012, 16:10

Kako je Kata medena!!! osmeh srce Dusa mala, morate i kosicu da sklanjate sa lica smajli angel
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od medolino 28/10/2012, 09:29

Maki,slike govore vise od hiljadu reci!
Preslatka i premedena nasa Katarinica srca srca srca srca
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od caci 28/10/2012, 11:17

Srecno vam otvaranje Roditeljskog dnevnika srca
da vam bude ispunjen samo lepim pricama o vasem uzrastanju srca
A Katerina nemam reči angel
ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od MARA 28/10/2012, 14:32

Srecno otvaranje najlepseg dnevnika
Uživajte u roditeljstvu a mala Katarina u bezbrižnom odrastanju
mnogo je slatka,medic mali
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od dr mali pariz 28/10/2012, 21:06

Slatkis, eto to sam ja, lepa Kata!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 28/10/2012, 21:28

Hvala na komplimentima samo lagano da se ne uobrazimo hahhaha. A sad da se malo pohvalimo da smo danas superiska prosli bez grcica ( da kucnemo u drvce da ne ureknemo). Imali smo danas goste bili su mm stric, strina, brat, sestra i baka pa smo dobili lepe pokloncice. Keti je bila superiska dok su gosti bili tu probudila se za upoznavanje sa njima i da malo siki pa je onda opet nastavila da pajki da mama i tata mogu lepo da se druze sa gostima. Uvece smo se okupali, presvukli i opet sikili pa na lalanje. provalila sam da joj ocigledno ove sab simplex kapi bolje deluju kad ih dajem posle sikenja. davala sam joj i malo caja od kima ali ona i nije bas nesto odusevljena pa se sve mrsti i bljucka cuclu iz usta.
Sutra opet imamo goste dolazi od mog brata klinac ( 20godina) pa cemo vam se javiti posle toga da vam kazemo kakv nam je dan bio.
Ljubimo vas sve.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Sneza 28/10/2012, 21:47

Četitam na rođenju Katarine, slatkice male, i uživajte u svakom tenutku Very Happy
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maus 29/10/2012, 08:30

Kakav secer osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Na jednoj slici nam namiguje sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Divna je dusa mala sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Milijana 29/10/2012, 09:15

Maki, ona je stvarno angel
Nadam se da ce te kapi pomoci i da nece biti grcica. Mnogo je tuzno kad se muce No

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od BiKsi :) 29/10/2012, 19:02

LJubim ti je u te plave i roze štrafte! Medić je pravi! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Mrvica 29/10/2012, 22:09

Maki, srecno otvaranje i ovog dnevnika.
Kcerka ti je naočare , premedena, reci nemam.
Uzivaj draga u ovoj sreci, najvecoj na svetu.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od HappyGirl 29/10/2012, 23:40

Maki, dočekala si svoj san! Srećno ti bilo otvaranje dnevnika i sve najlepeše u njemu pisala. Katarina ti je predivna! smajli angel
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Orline 30/10/2012, 15:05

Srećno otvaranje dnevnika najlepšoj Kati [Only admins are allowed to see this image]

Čestitke i ovde, zvanično [Only admins are allowed to see this image]
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 31/10/2012, 18:13

Pozdrav od nas dve.
Nemamo nista posebno da vam pisemo jer je kod nas sve za sada standardno, jedemo pajkimo kakomo i malo se mucimo sa grcicima ali u principu smo obe ok. Juce sam je vodila u prvu setnjicu doduse samo 10-15 minuta i cica je uzivala u svom prevoznom sredstvu i pajkila, a u jednom trenutku kad sam stala sa voznjom ona je pocela da se meskolji i da se budi kao da je htela da kaze alo kevo guraj to dalje.
danas je prepodne malo vise kenjkala zbog stomacica ali evo sad spava vec dva sata kao topic.
Isla sam i danas do fronta kod moje dr da vidi ranu i dogovorile smo se u petak skidamo konce konacno jupiii posle tri nedelje cu ih se osloboditi.
A sad evo vam par danasnjih slikica da nas vidite kako rastemo
[Only admins are allowed to see this link]
Eto tete nase mile gledajte nas kako se menjamo iz dana u dan, a mi vas sve od prve do poslednje ljubimo.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Mirjana 31/10/2012, 19:12

Princeza raste osmeh srce Lepa Kata srca srca srca srca srca srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od JocY 31/10/2012, 21:31

Boga mi Maki sve mi se cini da je tatina cera.. lutka lepa osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od medolino 1/11/2012, 13:17

Katarinica je svakim danom sve lepsa i lepsa,pupupu, malena princezica,ljubim je u njene obrascice ljubav ljubav
Kako vreme leti,kao da si juce isla na zakazani carski a sada vec malena princeza ima 3 nedelje srca1 srca1 srca1
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od bak 1/11/2012, 13:26

Mili mali paketic srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 2 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 14 Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu