KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+73
caci
Nensy85
tisa
Simona
hany
ninica2
HappyGirl
bokica
laKole
Sneza
Sofka
dragana76ns
buby
cicsa80
dragmilk
megica-pegica67
OKacica
SannI-AlL
Struzzo
JocY
bobica83
missile
key
penelope
Milijana
Mirjana
noja
Niny
kasia
dr mali pariz
lilya
djole42
Marija86
LaFolie
Jejaaa
dra00
MAAKKI
saska1
Mali Princ
Tinche
Akijeva
BiKsi :)
agata
cufta
MARA
veki1
bak
bebko
Vuchica
anak
Gramatika
M.
maus
jagodica
shenon
Mrvica
zoxa
Jelica
Shizika
malaplava
mijaki
heart84
Ema78
Botox
sanjicica
Orline
MIRKA85
nina :)
stefi :*
KoMetaK
maki79
medolino
lilly13
77 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 1/10/2012, 11:40

Orli hvala osmeh srce

[quote="Bojana86"]pozdravlja vas bokica, jeste ta sam, mica mlekarica od 14. nedelje :-D rekose mi da je to sve normalno :)

h dzabe sto citam vase pisanije kad ocigledno nista ne ostaje u glavi Embarassed

malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 1/10/2012, 12:02

...jutro cure, ja poslednjih dana spavam do 11h, posle sam ceo dan sva nikakva....ali se naravno nocu budim 2x da odem do toaleta pa se u medjuvremenu razbudim pa malko gledam i tv...
dobra ti je ova Boko za Micu mlekaricu, meni isto povremeno ide i to od pocetka 6 meseca ako se dobro secam....
jutros sam opt sva nesto nikakva, ne znam sta mi je sa raspolozenjem, razvlacim se po kuci, i najmanja glupost me iznervira, sva sreca mm radi pa nemam na kome da se istresam....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 1/10/2012, 13:29

danasnji dan grozan, ispalakh se sada, jos na ulici mi krenule suze, no sad sam kuci, pa jos dodatno popustio ventil....
odakle da pocnem, uglavnom istraumirali smo me posteno
prvo kontrola u dz, kaze grlic skracen, sad je 1 cm, ne svidja joj se, uvela pored utrogestqana i ona partistusten i verapamil i uput za front
tamo otisla posle, uradila mi prvo neka dr uz, prvo je tu pocela oko velicine bebe i plodove vode, debil jedan, da bi na kraju rekla da je ok, nego se on nezgodno namestio....
onda mi uradili ctg, koji je valjda dobar, od svega tamo nisam ni stigla pitati
e onda ginekoloski pregled, frapirala se sto mi niko nije radio kolposkopiju u trudnoci, napisala tamo da vidi neku promenu, uradila briseve, i kao tu kolpo da uradim u dz
i da, mirovanje strogo, otvorena sam jedan prst
divota....
odem u dom zdravlja opet
ona nece da mi uradi to, ona je mislila da je meni to radila ona dr koja nista zivo ne radi i koju sam na pocetku promenila (cuj, znaci, ona je mislila, ne znam za sta im sluze kartoni, sta pisu u njih, ...)
uglavnom, ispisa mi uput za front da odradim kod njih
jer ona ne sme , ja sam rizicna trudnica, bla bla bla
ona u frontu mi rece ako osetim kontrakcije odma da dolazim i tako....

krenula sam kuci, ko da me je neko osudio na smrt, eto.... placem... place mi se, ne mogu da prestanem.... uf....
ovo za kolposkopiju cu sutra telefonom da ih zovem da vidim jel se zakazuje ili kako sta, msm, ne znam uopste ko to radi u osmom mesecu
uopste mi se ne svidja ova sto me je danas pregledala u frontu....
zivot mi je skratila i ona, i ova u dz, i svi oni s diplomama koji me sibaju od jednih do drugih i samo prebacuju s jednim na drugim, umesto da mi lepo jedna osoba odradi sve kako bog zapoveda...
treba da mirujem i to naglaseno apsolutno, a oni me setaju ko budalu
nadam se da cu sada da zaspim i da se necu probuditi do sutra, ovaj dan zelim da prespavam....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 1/10/2012, 13:51

i samo jos da kazem posle ovog pisanija izmedju suza
a mi je bolje
eto, suze kao lek.... isplacem se i meni bolje, nekako se smirim posle toga....
a sto sam plakala, ne znam, iz nemoci neke....
pojedem ovo kiselo mlekce i odo da pavam....
zvali me da mi jave da mi sutra stizu peskiri naruceni preko Viktorija Leskovac
zvali me i iz akse da mi kazu da mi sutra stize sve naruceno kod njih, a ima boga mi gomila
a cekam sutra, prekosutra i one F&F bodice i zeke....
ispade na kraju dobro sto postoji ta online kupovina, posto sam ja sa mojim setanjem zavrsila....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 1/10/2012, 13:55

bojana draga,po meni je najgore ici kod nekoliko doktora a narocito u drzavni dom zdravlja!!!
ja sam od pocetka trudnoce isla samo kod jedne doktorice privatko koja mi je i radila vto i kad mi nesto priskripi ako ne radi privatno primi me u betaniji.
jos uvek se nisam pojavila u drzavnom domu zdravlja.u sredu idem na drugi ekspertni isto privatno kod moje dr pa cu onda verovatno zakazati u drzavnoj samo da mi otvore bolovanje i necu im dati ni da me pregledaju ni da rade UZ-nema sanse.
meni je muka od njih svih ovih godina,inace sam uvek sve isla privatno jedino po upute za vto sam isla u drzavnu i tada izgubila zivaca milion.
mozda nije svugde u drzavnom domu zdravlja takva situacija kao kod nas al eto.
samo polako draga i miruj sto vise,sve ce to biti ok ljubav
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 38
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 1/10/2012, 14:00

bokice, citam i ne verujem, koji su oni k.et..i...uzas jedan...
to je najbolja fora, apsolutno miruj ali se setaj po 10 lekara jer niko nece nista da radi....
plakanje je odlicna stvar, posle uvek bude lakse...a tek spavanje posle, ihaaaaj
moras da mirujes, nema druge, uradi jos to sto treba i horizontala....ti si sve sto je trebalo obezbedila, i sada je ionako vreme da odmoris, nemoj da te je neki vrag poterao da kuvas, stvarno lezi, ako je potrebno obezbedi pomoc....
ljubimo te Ana i ja

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 1/10/2012, 14:26

Bojana bas ti je dan, ali posle kise mora sunce da dodje... Mirovanje je sad najbolji lek...
Ja jos nisam otisla u drzavno DZ, dr koji mi je radio vto mi vodi trudnocu i steta sto ne mogu tamo i da se porodim... Verujte da ne mogu da se nakanim da odem u dz, jeste da mi sada nista ne treba ali kad bude bice gde ste do sada itd
Dovoljno sam zbog njih suza prolila... A to (ne)upisivanje u karton je posebna prica...

malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 1/10/2012, 14:27

Bojana bas su te nasekirali, ali probaj da se nenerviras bice sve uredu, sad stvarno lezi i miruj samo do toaleta i to je to. Koliko se secam tebi su i pre rekli da mirujes, sad stvarno digni sve cetiri i uzivaj, jos malo ti je ostalo zagrljaj
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 1/10/2012, 14:28

bas sto rece Mirka,celu trudnocu do dan danas nisam krocila ni u d.z.ni u bol.samo kod svoja dva dr privatno u koje apsolutno verujem,bas iz tih razloga,jer su tamo bre kreteni,neki cak i manje strucni...nema ocajavanja blizu cilja si,samo napred...bice sve ok...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 1/10/2012, 15:32

sada opet ja da malo kukam, vec vam rekoh da sam lose volje, stalno nesto koordiniram, nista ne mogu sama pa moram da moljakam muza, brata, mamu, da zavrsavaju ono sto treba i to me frustrira jezivo....
ja sam navikla da sve radim sama i tako mi je najbolje....
sada stalno nesto, te zovi mamu da odvede Akija kod veterinara (posle nekog zaraznog kaslja izgleda mu je krenula katarakta No ), te moljakaj brata da dodje da iznese neke gume iz podruma, i tako svaki dan spisak aktivnosti, sta sve treba, pa onda selektovano sta mogu sama a sta ne....
od jutros mi izgleda ne radi frizider, koji je pun, puncat!!! affraid to mm ne bi primetio nikada....
sada sam opet podesila temperaturu i cekam da vidim hoce li poceti da hladi, ako ne da vozimo hranu kod svekra na Medak da se ne pokvari 15l jogurta i jos kojesta, i sada na svu muku sutra treba da idem da zavrsim u opstini prodaju kola, pa u MUP po saobracajnu za druga kola, pa u Parking servis za parkiranje, pa da dodje majstor a sve vreme cekam isporuku neke garderobice pa cu ostaviti poruku da, ako ne budem tu, zvone frizeru koji je u mom ulazu pa da njemu isporuce....
svega mi je preko glave...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 1/10/2012, 16:01

Bojance,sad vidim,citam i shvatam da je izgleda tako u svakom gradu i mestu... Samo nam izvuku svaki zivac! Ja svoju trudnocu vodim privatno bas kao i Mirka kod dr kojea mi je radila vto i sve se dogovaram sa njom a u svoj dom zdravlja odem da odnesem izvestaj i svaki put se nacekam vise od 3h u cekaonici,uzas jedan!
Bojance,miruj,leskari i pokusaj da se sto manje nerviras i forsiras! Nemoj da cujem da si isla u setnjice,znaci miruj i mazi Vladetu ionako nemas jos puno,izdrzi zbog svog sincica! Jos malo pa ces ga drzati u svom narucju! Ljubim te puno i poslusaj nas,znaci mirovanje,leskarenje,gledanje tv,uzivanje ljubav ljubav

Mijaki,ne daj se,sve ce to proci! Sto se tice oslanjanja na druge znam kako ti je jer tako i ja uvek kad treba nesto veliko da se radi cekam da neko dodje da mi pomogne a navikla sam sve sama da radim pa mi to pomalo ide na zivce ali dobro... Pomazi mi Anu poljubci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 1/10/2012, 17:40

Bojana zagrljaj , glavu gore.
Bitno je da nije krenuo porođaj,a i da je krenuo mogao bi se zaustaviti, tako da samo miruj. Mirovanje je nažalost jedini lijek za te stvari i to baš ležanje. Meni je dr rekla kad sam morala da ležim ako sam na boku jastuk ispod stomaka i između koljena, a ako sam na leđima jastuk ispod guze, evo kod mene se dobro završilo i bilo mi je lakše da tako ležim (rastereti se kičma). Sve stvari za bebu si uzela i sad ti ostaje samo ovaj dosadni dio. Najbitnije je da napuniš 36 nedelja (još malo).
A što se tiče moljakanja drugih da nešto odrade, pa većina je spala na mm koji dolazi u 5 sa posla pa je sve čekalo njega da se vrati, i sad većinu stvari on odrađuje. Ja fino pitam, svakako su svi rekli nemoj ništa da radiš šta god ti treba, pa ja sestru zaposlila da pere prozore, mamu da briše podove, kad neko dođe (dok sam morala ležati) opere suđe, tata je pravio ručak pa mm poslije osla ode po to i tako. Da se razumijemo znalo je biti i po mjesec dana da niko ne usisa kuću. Nema biti fin, mogu nas istrpiti još malo.
ostalo sam po običaju zaboravila Embarassed
Ljubim vas sve
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 1/10/2012, 19:53

Trudnice pozdrav!

Bojana, draga otkud utrogestan u tako visokoj nedelji?
Uzmi Mg, neki malo jaci tablete i pij, nece odmoci a pomaze sigurno i odmaraj. Pazi ovdje ne daju nista drugo protiv kontrakcija i preranog otvaranja samo Mg.
Odmaraj!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 1/10/2012, 19:57

zoxa ::Trudnice pozdrav!

Bojana, draga otkud utrogestan u tako visokoj nedelji?
Uzmi Mg, neki malo jaci tablete i pij, nece odmoci a pomaze sigurno i odmaraj. Pazi ovdje ne daju nista drugo protiv kontrakcija i preranog otvaranja samo Mg.
Odmaraj!

jeste Bokice ja pijem Mg od 300, rekla mi ginekolog da mogu....sto je sigurno sigurno, ali od kada pijem taj Mg i Utrogestan 3x200 stomak me vise ne steze, pu, pu, pu da se ne ureknem....


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 1/10/2012, 20:02

ne znam zoxa otkud mi, slusam dr iz fronta i iz doma zdravlja,to mi je terapija... a sama na svoju ruku da menjam terapiju sada necu, sad su mi prepisali utrogestan , partusisten i verapamil, a zbog vladice i sebe pridrzavacu se svega recenog jer samo to sada za njega i mogu uraditi.... drugacije i ne zelim zbog svoje savesti, znam da mnogo toga postoji samo u srbiji ali i ja sam ovde, pa.... kako svi, tako i ja....

p.s.cure pijem i ja mg ali ocigledno ne.pomaze
mijaki moj grlic je otvoren i skracen, veruj mi da sada i ne razmisljam o povremenom stezanju i BH kontrakcijama koliko da.vladeta ostane tu gde jeste bar jos mesec dana.....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 1/10/2012, 20:07

Bokice, lezanje je prava terapija, bice sve ok, znam da hoce!!! usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 1/10/2012, 21:21

Bokice, vidim da si nasekirala. A kako i ne bi. Vec su ti devojke rekle da mirujes, pa necu i ja ponavljati jer to jeste najbolja varijanta. Ali cu ti samo reci da moja dr Novakovka se kune u utrogestan i naravno mirovanje strogo. Ja sam ga pila do devetog meseca, i zato ga ne propustaj. Znam da su ga mnoge zene ovde s foruma pile upravo do kraja trudnoce. Mnogi dr su sujetni i tesko je izdrzati a ne nervirati se, ali mozes pokusati da svoje prioritete sortiras i slusas onog dr u kog sama imas najvise poverenja.
Miruj, pij terapiju, i docekace Vladeta deveti mesec da nam se pridruzi.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 1/10/2012, 21:58

hvala vam puno,.lezim, ne.mrdam, gledali ice age 4 , a sada cu malo da pokusam odspavati, sve vas ljubim :-*
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 1/10/2012, 22:17

O trudnice vrednice, bas ste se raspisale....
Bojanice, mozda se jesi u momentu iznervirala ali evo vec si 8. mesec, mirovanje i odmaranje i verujem da ce sve biti u redu.
E Boze, stvarno ne mogu da verujem, odmarajte ali se truckajte od dr do dr, samo da skinu odgovornost sa sebe...
Malko ste me i naplasile sa drzavnim doktorima, evo ja sam zadovoljna sa DZ i samo kod drzavnog i idem ali se sad plasim da nisu mozda nesto zaboravili ili preskocili od pregleda Crying or Very sad
A i moje pilence u stomaku se nesto umirilo pa me nervira, dva dana je nije bilo a danas malko samo lupnula Mad ...a i bila sam bas aktivna ovih dana pa mozda zato...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 1/10/2012, 22:29

Ja takodje jos koristim utrogestan i valjda cu jos ove nedelje...cuj jos ove nedelje,da li je moguce da je jos 8 dana moj najsrecniji dan affraid affraid
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 2/10/2012, 08:57

Stefi, tebi baš usitnilo Very Happy

Bokice, baš si se nasekirala juče, a kako i ne bi. Kakvu su ti samo konfuziju napravili. Meni isto nisu radili kolposkopiju, a ne znam kako će sad i tebi, obzirom na skraćen grlić. Sve i da ima neka ranica, ne verujem da ne može da sačeka da se porodiš, jer si već u osmom mesecu.

Brisevi OK, treba ih uraditi, sećaš se maki, njoj je bila infekcija uzrok skraćenja grlića i pretećih kontrakcija. Pa joj se smirilo sad.
Probaj da brineš što manje možeš, jer ne mogu ti reći da ne brineš, potpuno razumljivo. Ti ćeš sad 32 nedelje, a to je ipak bezbednija zona za sve, čak i da krene porodjaj, nedajbože. Ali nisi ni prva ni jedina sa skraćenim grlićem. Probaj da ležiš što više, onoliko koliko te puste izmedju pregleda Rolling Eyes a ako ti predlože i hospitalizaciju, zašto da ne. Ko je tvoj dr koji vodi trudnoću, ne bi bilo loše da se posavetuješ sa njim, jer ne shvatih iz posta da te je gledao neko ko te zna od ranije. Sve je to nekako konfuzno ispalo.
Držim ti fige, jako najjače. Javi nam se
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 2/10/2012, 09:06


Bojana, i ja sam se otvorila u 30.nedelji u prvoj trudnoći, 2cm i grlić mi je bio skraćen na cm. Izdržala sam dp 38+5, bez preteranog mirovanaj. Kod nekog je jednostavno tako- meni su to bar rekli. Kad sam došla na porođaj bila sam otvorena 6 prstiju, grlića nigde nije bilo, ali ni bolova. I dr je bilo čudno. Javila sam se tada jer sam imala zakazan CR, ali zbog takve situacije sam prelomila da ću na prirodni porođaj. Videću kako ću sad proći, jer i sad mi je grlić skraćen- svako do duše vidi koliko je tačno to skraćenje.

Mijaki, al si ti sebi natovarila obaveza, curo! A, da nešto od toga ipak preskočiš?
Stefi, ulaziš u finiš! Čovek ne može da dočeka da drži bebicu u rukama!Tako sve brzo proleti, toliko se strepi, nikad nisi opušten- posle nekog vremena nakon porođaja- kao da nikad nisi bio trudan, čak se i ne možeš setiti svih pojedinosti. Rekla sam sebi, ako ikad ponovo ostanem trudna, uživaću u svakom trenutku. Pa, opet ne ide -uvek ti nešto ne da mira...

Ovih dana kod nas ništa novo, baš lenčugam. Malo me i vreme uspavljuje.
Pusa za sve!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 2/10/2012, 09:38

Ori sta se kod tebe desava? osmeh srce
Jagodice u pravu si tolika me panika hvata tek sad da sve bude u redu do i na cr...samo da vidim svoje cedo zivo i zdravo... smajli angel molim boga svaki dan.
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 2/10/2012, 09:42

ehej curice, samo da vas kratko cmoknem pre nego odleprsam da svasta nesto poradim....
jako sam lose spavala, prevrtala se ja, prevrtala se Ana....ne znam koja vise Wink
i da objavim, mislim da sam sinoc prvi put osetila onu BH kontrakciju, bezbolno, kao stvrdnuo se stomak i onda proslo, ne bih ni osetila, da mi ruka ne bese na stomaku....
ljub, ljub..... usne usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 2/10/2012, 11:19

Trudnice sve vas grlim i ljubim i pozdravljam.
Boki, razumem tvoj strah i zabrinutost, Orle je sve lepo objasnila, a i Jagodica je imala isti problem.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu