KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesenja oktobarsaka jutra

+49
jaca*caca
Tanja83
bobica83
tetreb
nina :)
dra00
ninica2
MARA
MIRKA85
Sneza
Marija86
mijaki
Niny
tuli
buby
JocY
Botox
kasia
korpica
JAmajka
Bjanka
blubej
red
KoMetaK
cicsa80
caci
djole42
bak
Gramatika
cufta
Mrvica
missile
BiKsi :)
LaFolie
anak
dr mali pariz
cici
Milijana
Vuchica
lilya
medolino
HappyGirl
Ema78
Orline
Mirjana
MAAKKI
Tinche
bebko
maus
53 posters

Strana 38 od 41 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Sledeći

Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od buby 30/10/2012, 08:27

maus ::
buby ::ajme kol'ka slika lol!

Ne diraj je, taman sam glavu zaronila u ovu kiflu lol!
 b  b  b  b  b  b  b pa ko ce me od sabajle nasmejati f
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od maus 30/10/2012, 08:42

E sad dobro jutro!

Zabalavih jutros na Bubino pecivo, zaboravih da se lepo i kulturno javim. Buby je kriva, nisam ja Razz

Onda se zalepih na one silne slatkise koje je Mala postavila kao cast povodom krstenja. Tu se zadrzah dobrih 10 minuta...sve potamanih.

Tince kako je moj batica? Ljubim ga ja milion puta, dusa moja mila nezna.

bak ::
Ja se bas lepo provela za vikend, zaginuli kod drugara na sla, juce gledala neku utakmicu, malo se druyila sa familijom, uvece pod cebence , milina

Ovo pod cebence mi se najvise svidja lol!

lilya ::
Dobih rezultate briseva. Kao da antibiotike nisam ni pila. Nista. Ista kokoska, isto rastojanje Rolling Eyes
Opet jedan korak dalje od zeljenog cilja. Jbg, takav mi period naleteo No

Opet!!! Bas bzvz fd

jamajka ::
Meni je vikend protekao u znaku sajma knjiga,išla sam i juče da nešto dokupim.Mm je imao akciju zvanu"stavljanje kupusa,"i kod sveki i kod mojih.Uveče smo se zezali kako je on "listao"kupus,a ja knjige.Posle podne idem kod mame na ručak,jer kod kuće nema ništa(ceo vikend sam landarala),uveče ću da napravim gibanicu,dolazi nam društvo na REMI.

hahahahahahaha neko lista knjige , neko liske kupusa lol! Uf od kada nisam gibaju pravila i jela, a tek remi od kada nisam igrala...ima sigurno par godina. A tek kanaste, e to je fantasticna igra.

korpica ::
Ustvari,sad ne znam to Embarassed Rolling Eyes kako da ja prvo nesto napisem pa da onda krenem da kopiram?
E,stvarno sam curka i nisam za ovo

Lako, korpice. Kliknes misem ispred prvog posta i pises, pises, pises. Kada zavrsis izlaganje Very Happy enter i to je to, da bi razdvojila tvoj post od onoga sto je MQ.

HappyGirl ::
E jamajka ja juče vodila decu do muzeja aposle opet na sajam da što ti kažeš nešto dokupim. E da sam znala mogle smo da se sretnemo na minut. osmeh srce

Tetka Happy za primer!!! Gde sve ti vodis tvoju decicu, svaka cast. Samo zbog takvih stvari zalim sto ne zivim u BG. Ovde je kulturan zivot ravan nuli.

Biksi :) ::
Da vidimo šta ima kod mene. Subota, rodjendan kod tetkinog najmladjeg, drugi, siti se mi izmlatili i izigrali s klincima, mislim na Cola i mene! Uveče, Coke otišao u noćnu, ja odvezla mamu kući, i otišla u stari komšiluk, sedela i čavrljala sa komšijama do 3h ujutru! Tj. do 2h, srećom bi pomeranje sata, za koje i ja ne znadoh, pa me susedi prosvetliše! U nedelju nešto radila s posla, malo bili kod kumova, tetkino najstarije došlo na spavanje, ne ide u vrtić, zbog upale uveta, prima boce, al ne plače, kako ona kaže, smeje se, hrabro naše dete! Isekla mi neke kupone za tempo za popust ako budem koristila, ako ih budu ovakve primili, jer je očito da ih je seklo dete od pet godina! lol! Na posao danas, klasika, pa u ambulantu za lekove, pa nešto do svekra i svekrve i tak, tamo ovamo. Cole opet večeras radi, nešto mu učestale ove noćne smene Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 279933, i prekosutra radi noćnu, hm, hm, hm! lol! Mama popodne odvela ovo klinče za bocu, pa ostala da pripomogne snajki i oko ostale balavurdije!

Eto tako, Cole i ja koristimo praznu gajbu, kao tinejdžeri, šta ćemo, na nama je da pokušavamo, je li tako, tako je! lol!

Jos jedna tetka koja idealno koristi svaki minut sa decicom lol! Naravno i teca Cole, gde njega da zaboravim. Steta je ne koristiti praznu gajbu, prava steta, zato napred, samo napred lol!

Mili kako zeljo, hocu reci zeludac? Jos malo i stize kaputic. Ala ces se svrckati u njemu yes

Miro sneg u Subotici Shocked Kako ti je bak pripretila, jes` vid`la? Cik sada probaj da Cvrla nazoves nekim cudnim nadimkom Razz I srecan 4. mesec osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Maro gde si ti ovih dana? Sta rade momci?

Maaki da prodje prehlada do subote.

Mene glava boli. Moracu popiti kafetin.

Ajd ljubim vas.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Tinche 30/10/2012, 08:46

Dobro je Batica, ne zali se vise da ga boli...i dalje terapiju prima.
Dobro je prosao ovaj put, znam da moze da bude jos gadnije.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od bak 30/10/2012, 09:33

Dan jutra! Sve iscitah i sad mi je ostalo taman toliko vremena da vam mahnem i posaljem usne
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Milijana 30/10/2012, 09:53

Dobro jutro,
Kod nas neka zima ZIMA3 ne radi grejanje, moram opet da zovem toplanu boks Jedem proju, al bi radije ovu Bubisinu sliku naočare Zeludac bolje, hvala na brizi.... al ne idem nigde, nit sta radim, bas sam nekako smor.... cekam plate pa da krenem u akciju jer nemam sta da obucem, sve, ama bas sve mi je po dva tri broja vece Crying or Very sad
Tino, ljubi baticu dobrog love
Biksi, samo ti pokusavaj.... najlepse je tako Wink
Idem dalje, pa se vracam....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Mirjana 30/10/2012, 10:55

missile ::Mirka, srećan vam 4. mesecdančić, da ste i dalje tako dobri i zdravi kao i do sada radost love

bak ::Mirjana, svecano izjavljujem pred vise stotina svedoka, ako jos jednom nazoves Bambija bilo kojim imenom za koje ja procenim da je neprikladno (debeli, krivosija...) oduzecu ti ga na 3 sata!
Dok ne ogladni lol!
Sledeca opomena je na 6 sati, jednu dozu cemo ti izmusti yes

pa ti vidi da li ti se iplati yes

I srecan 4 mesecdancic smajli angel

Potpisujem Bak, e slatko me nasmeja! lol!
ljubav
smiledraw poljubac
Nema meni zime kad krenem da radim Wink Samo vas sabiram. Gore dve + Korpica lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Biksi :) ::
Eto tako, Cole i ja koristimo praznu gajbu, kao tinejdžeri, šta ćemo, na nama je da pokušavamo, je li tako, tako je! lol!
Nego šta, nego je tako lol!
Kako vi uživate sa tom dečurlijom likeit likeit likeit

orline ::
Miš Miša spava, tj. miruje, ali gleda, pa je mami ostavio prostora za javljanje i kafu. Noćas sam bio dobar baš.
Miš Miša, dobrica mili srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Mirisni ga, štipni ga i cmokni ga jednom od nas srca1

Buby, jes velika...ostade griz i za mene, iako je Mišica prva zagrizla Laughing
Batica je bolje radost I ja njega jedan usne
Mili, ja imam sličan problem - sve moje mi je malo  b  b  b
Bak je prozujala kao Meta kometa Laughing
Maro, Makki, Jamajka, Happy, Mrvice, Bjanka, Twinsi, ostale curke, sve d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od korpica 30/10/2012, 11:00

Jutro cure
Buby,kompletan dorucak,svaka cast,stalno se vracam na kroasan naočare
Maus,zabalavi na kroasan lol! i zaboravi da nam kazes sta se radi u LO,ima li zime?
Bak nam nema vremena,posao zove.Samo ti radi i zaradjuj pare Wink Very Happy
Milijana,bas mi drago da ti je bolje.Sto se tice obnavljanja garderobe,ja bih bila srecna,pevala i kupovala kad bih toliko omrsala
Tinchi, ljubav puno baticu
Cure,odoh ja,bio bi red da izadjem iz kuce i odem do prodavnice,jeste da mi se nesto nemili,duva vetar,bas hladno a na sve to sija sunny
Da,i zavesu moram menjati,stoji mi duga na prozoru,tj,sklonjena sa prozora da ne gori od radijatora a prekoputa moje kuce zive neki penzioneri koji bi sve da vide i znaju,i evo komsinica vec pola sata stoji na prozoru,drzi zavesu i gleda boks
Nije mi jasno,dal gleda ves koji joj se susi napolju,kako duva vetar ili mene kako sedim kraj prozora pijem kafu i kuckam se sa vama.
Malo mi i smesno
Sad stvarno odoh,sve vas d
Mirjana,samo ti sabiraj,ja sam tu lol!
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od lilya 30/10/2012, 11:02

I ja da prozujim ko Bak. Bebisitujem jutros od 6:30. Nemam pojma sta je malcu, ni jedan dan nije bio ovako nervozan i placljiv.
Ja uzela slobodan dan da se druzimo, ali on danas sav na cose Rolling Eyes

Maro, hvala na savetu. Probacu i to da pijem sad skupa sa novom turom antibiotika.

Cure, rado bih jos pisala, ali duznost zove. Sve vas stiskam yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od lilya 30/10/2012, 11:04

Tinche, ne uklavirih sta bi s baticom Rolling Eyes
Tetkin Elmer Davez nista ne dozvoljava pa to ti je, a bio je ko bubica kad je dosao. Bas se pitam ko ga je razmazio za nepune tri nedelje Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od BiKsi :) 30/10/2012, 11:44

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Prdusica



Deco, evo je ona Prdušica Milićević skenirana o kojoj vam pričah, da se još jednom nasmejete! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Mirjana 30/10/2012, 11:51

Ne mogu da verujem affraid Jadna prdušica  b  b  b  b  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od nadalina 30/10/2012, 12:33

Eh, Kutak... Kutnjanke moje...
Citam vas oktobar i osmeh mi ne silazi s lica... Kao nekad...
Cestitam lepe dogadjaje mamama i mamama to be... Ljubim vas sve redom!

Sinoc mi je Maus (ljubac njoh i Ani) javila neke lepe vesti, pa me nekako preplavilo od tad,
i secanja, i milina neka, topla i fina, taman me greje dok bruji jesen oko nas...
I, tako, rekoh, da se samo javim, da pozdravim divne zene koje znam i one koje ne znam,
da pozelim divne dane , mesece i godine, puno roze linijica i kuckavih tackica na UZ,
puno trosenja para na pelene, benkice, fizioloske rastvore, nove patofne i trotinete,
autice na paricu, ringispile, kockice, autice, lutke i tanjirice, rotirajuce elise, krede u boji
i flomastere koji se lepo skidaju sa lica, ruku i novih bluzica...

Neke od vas znaju ko su Jovan i Stefan. To su moji veeeeliki decaci, malo vise od 3 i po, i 2 godine.
Nepobitni hodajuci dokazi da decaci vise pricaju od devojcica...Stanite na crtu, ko sumnja, molim!
Jedan kopija tatina, drugi kopija mamina, sa sve plavim loknama koje i dalje uz moju pomoc
prkose svim makazama ovog sveta. Jovan luduje za svim sto ima tockove,
Stefan ga prati ali podize za divne kulice od bilo cega sto mu dodje pod ruku,
sve uz cucu u ustima i jastuce malo zuto pod miskom od kog se ne odvaja...
Obojica znaju sve marke automobila od pre svoje druge godine, boje i geometrijske oblike.
Jovan ne voli bas da boji, ali zato obozava slagalice, lavirinte, senke, i
skrivene oblike u mozgalicama. Stefan je mali emotivac koji cuje i primecuje stvari oko sebe
– moram reci, kao neka devojcica, jer to kod decaka - kako sam se raspitivala, malo teze ide.
Vole knjige, price pred spavanje, setnje, i igralista, igralista, igralista... Stan nam je zatrpan
igrackama, obozavaju Spajdermena, Munju Mekvina, Artura i Martu... Naravno, i medu Carlija.
Sada su u vrticu, uskoro polazim da dezuram ispred Stefanove sobice, jer je danas tek treci
dan kako ostaje na spavanju, i jako tesko podnosi taj vrtic... pa smo tuzni... i na komplikovan
i cudan nacin sve to izrazavamo, pa placemo uvece i pred odlazak u vrtic: ”Hocu u vutic!
Hajde da idemo u vutic! Kad cemo u vutic?!” Pa onda preplace sve vreme u tom vuticu gde
svaki cas svakoga pita – kad ce da dodje mama? Ja ne placem, smrc, smrc, kad ce da dodje mama?
A ja mogu samo da budem na raspolaganju i da sedim ( mislim, da mi kosa sedi!) od nemoci da mu
ta tuga bude blaza i kraca... Proci ce i to...

Kako vreme leti...
Pisem ove recenice na istom mestu gde sam pisala i neke druge, potpuno drugog sadrzaja,
pune hormona, suza, nadanja, ali i smeha, radovanja, navijanja...

Za drage «pokusavalice» na Kutku: Samo se trudite i uvek drzite otvorena vrata!
A za sve vas, jos jednom, veliki zagrljaj od vase nadaline!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od nina :) 30/10/2012, 12:33

sad sam se setila dali ima neka forumasica koja zivi blizu smedereva ili srebrnog jezera i tela bi da se upozna sa mnom nek mi se javi jer cu mozda u subotu biti tu pa bi se mogle dogovoriti kad da se sretnemo odnosno kad ja budem tu jer idem sa davaocima krvi,javila bi joj se preko mob da sam stigla pa da se sretnemo na kafi negde a i ja kad bi znala konacne detaje
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od missile 30/10/2012, 12:47

Jutro, cure!

Ništa novo kod mene, osim što sam se juče smrzla affraid, pa sam danas ozbiljnije shvatila zahlađenje. Very Happy

Mirjana ::

Nema meni zime kad krenem da radim Wink Samo vas sabiram. Gore dve + Korpica lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce


Taman da Bak, Korpica i ja budemo trudnice, pa na miru da se družimo s Bambijem! igra Može, dogovoreno, što se mene tiče. yes

Bixi, pa ona se baš zove PRDUŠICA affraid affraid
lol! lol! lol!

Tinče, ljubi malog slatkog Batu sa nasmejanim okicama da mu bude još bolje! zagrljaj

Odoh nazd na posao, d



missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od dr mali pariz 30/10/2012, 12:52

Tinche :: MM zbrisao na poslic i ja sama!!! Prosto ne znam sta cu!
lol!
Ni ti nisi sama! Ne vredjaj cedo u sebi! Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 196545 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831

maus ::
buby ::ajme kol'ka slika lol!

Ne diraj je, taman sam glavu zaronila u ovu kiflu lol!
lol! lol! lol!
Zene moje, zene drage!
dan Jutra! Ladno,a ? A niakkav standard...pu! Kad sam ja vec morala poceti lagano sa privatnim casovima...uzas!
No, necemo o lovi.
O lepim stvarima...Bixi se ponasa ko tinejdzerka lol! ako ako Rode moj,pogotovu umaraj pred nocnu lol! tako cestu Razz
Mima, jel prosla glavobolja? Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 275568
je li, a kako kuvate te kafe u mirkotalasnoj? Jest da mi ne izgleda privlacno,al opet volEm da znam Very Happy
Nadalina, lepo te je videti...ljubi brbljive decake Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 275568 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 275568
Jos jednom, hvala svima na cestitkama za krstenje!
Bixi, taj racun...kak'a je to zajebancija? lol!
Odoh, zovu...
p.s. Lilyo, cuvaj tetkino cedo, dodju i takvi dani-male nervoze...
ljubim vas!
Happyicu, mili ticu, kako si ti meni, zeno draga? Jesi li uspela s poslom nesto da s e prebacis u svoje krajeve? ne rekoh ti, ima tome, gledala Djilasa u toj skoli. Lepo sve to izgleda. Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od JAmajka 30/10/2012, 13:24

Jutro(odavno prošlo) drage moje!
Imam baš mnooogo posla,ali svratih samo da vam igra
Bixi, lol! Prdušica je uveselila i pola mog kolektiva  b  b  b  b
Lilya,dug je dan,oraspoložiće se "tetkino dete..."
Cure,drage,posao zove..,sve vas d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od missile 30/10/2012, 13:27

dr mali pariz ::
Zene moje, zene drage!
dan Jutra! Ladno,a ? A niakkav standard...pu! Kad sam ja vec morala poceti lagano sa privatnim casovima...uzas!
No, necemo o lovi.

Aha. affraid I ja tako mislim.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od lilya 30/10/2012, 13:38

Uspela sam, konacno spava. Mukica, spavalo mu se, a komsije renoviraju i buse jedva je zaspao. Sad cu i ja malko da dremnem.
Pari, pratim te tamo na pdf o kokoskama i nadam se da te osecaj ipak vara. Zapravo volela bih da je tako yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Milijana 30/10/2012, 14:42

Biksi, setih se kako ste se ti i Cole valjali od smeha  b E tako sada i ja  b  b  b
Lilya, vezbaj, vezbaj....
Korpice, pa daj komsinici malo materijala Laughing Elem, sto se tice mrsavljenja, trudila sam se i trudila uzalud, a onda sam rodila decu..... i sad cu jos malo sa njima da menjam garderobu Shocked
Nadalina, nema te odavno i bas lepo sto si se javila... kao i uvek, uzivam da te citam yes
Od proslog javljala promenila se samo moja kosa. Sad mi je cista lol! Grejanja jos uvek nema, pukla cev na glavnom vodu, otklonice do sutra fd Rucak sam skuvala, decu uspavala, sad pijem kafu, kuckam sa vama i planiram potrosnju za sledeci mesec zbunjen

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od MARA 30/10/2012, 15:17

Nadalina zeno fina,majko dva divna decaka ljubim ja tvoju brbljivu decicu i tebe
Javljaj nam se cesce
Maus pitala si gde sam ja tu sam,evo upravo krecemo za Sk Vuk mi nije dobar,jedva dise od sekreta i kaslja Mad ,ali sta cu kad nece inhalator,jedva s nekom mukom stavim marisol a o ostalim stvarima i ne zelim pricati.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Botox 30/10/2012, 15:25

samo da vam mahnemo :)

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 379074_4635618927017_1741901637_n
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Gramatika 30/10/2012, 15:26

Vladeta, divni dečače! Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 690119 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831 Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 21831
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Orline 30/10/2012, 15:29

Ja božr, kakva slika. PRELEP JE
Koji šmeker , čoveče, čuvaj te se ribe kad porastem.
Sunce malo
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Botox 30/10/2012, 15:30

tvoj i moj smeksi ima da bace cure u nesvest :))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Mrvica 30/10/2012, 15:34

Dan jutra.
Pozdrav Nadalini, kako je divno citati tvoju poruku.
Ja sam danas sredila spajz cakum pakum, smorila se skroz, htela i kupatilo, ali nesto ne ide. nije mi dan.
Nahranih sad Vukasin i stavih ga da spava. htedoh samo malo ovde zvirnuti kad eno ga cuje se. A joj, spojio je 15 minuta sna. Rolling Eyes
Da vas ne redjam sve sad, sve citam, ali ne stizem pisati...
sad videh Bokicinog Zmaja, slatkisu maleni, sreco mamina, ljubim te u te okice malene. usne
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jesenja oktobarsaka jutra - Page 38 Empty Re: Jesenja oktobarsaka jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 41 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu