KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
tetreb
Veca77
cicsa80
megica-pegica67
ivi
zvoncica36
noja
djole42
saska1
maki79
BiKsi :)
mamilicka
tisa
nina :)
missile
bebica mala
Dacaa
bebko
mijaki
M.
bibi.libi
red
Anavi
Tanja83
Ina(t)
Malina
pegaz
saška
makica84
lilly13
Niny
KoMetaK
vikica800
korpica
medolino
Bubica28
veki1
MAAKKI
anela
jaca*caca
Orline
daxi011
Vuchica
menora72
JocY
dr mali pariz
SannI-AlL
heart84
Gramatika
dragana76ns
bulevarka
Mali Princ
hany
ananana
ahosame
Jelica
Tinche
OKacica
lilya
sareni leptir
ninica2
darling_buds
Ema78
anak
bak
LaFolie
Erata
71 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/10/2012, 13:51

Neka ti je sa srećom! igracice
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Veca77 15/10/2012, 13:57

Hvala Laughing
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 15/10/2012, 14:03

Veco, ajd pa neka je sa srecom radost radost radost radost

Pa gde si nam ti Pegazicka c
Imas temu o ispitivanjima: https://kutak.forumotion.com/f4-zenski-sterilitet
Svasta nesto korisno tu ima. Pitaj sta ti nije jasno. Ja sam se iskreno govoreci u imunologiji i trombofilijama totalno izgubila i trebalo mi je malo vremena da se uhodam, ali sam uspela sve da uradim uz nesebicnu pomoc drugarica odavde yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Veca77 15/10/2012, 14:21

Hvala, Lilya!!! Wink
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 15/10/2012, 15:11

erato ::Tetreb, odlično te razumem. Npr. neverovatna je promena kod moje doktorice sada, u odnosu na vreme kada sam bila "mlada, zdrava i super". Sad joj se smrači kada me vidi! Zaključak: Naši doktori vole ZDRAVE pacijente, koji dolaze na rutinsku kontrolu i sa kojima se usput malo dotaknu politike, vremenske prognoze itd. i sa osmehom koji samo što sa glave ne spadne izlazimo iz ordinacije...Da,da, da...jeste, hvaaaaaaala, doviđeeeeeeenja, priiiiiiiiijatno. Prosto letiš posle po ulici od miline i pozitivne energije. A kada imaš problem, eeeee, nema više cile mile, već u fazonu: Šta ova opet hoće?
Al ne damo se mi, ječ tako? Very Happy

apsolutno se slazem i pronalazim u ovom postu, erato....

Veco, dobrodosla, neka je sa srecom, sta god odlucila!
Kolko ste ispisale, zene, za manje od jednog dana! yes Malo ste me zaplasile sad sa Garalejickom i NF Shocked ali pokusacu da mirne glave udjem u postupak, pa sta bude


Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Veca77 15/10/2012, 15:19

Hvala na dobrodošlici, Vuchice! Very Happy
Uđi u postupak mirne glave - sada samo guraj napred i uspećeš!
Srećno!!! Da nas uskoro obraduješ visokom betom!
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 15/10/2012, 15:24

Vucice, mani ti nase trucanje i opusteno u postupak. Mozda ona tebi bude bas odgovarala. Nemoj se oko toga uopste uzbudjivati i samo hrabro radost radost radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 15/10/2012, 17:06

Vucice, koliko sam ja shvatila u NF radi tim lekara, pa i ako je doticna nacelnik, ne znaci da ces uopste imati kontakta sa njom, vise nego sto je neophodno. Bitno je da ti ulazis u postupak, sad zaboravi na sve drugo!!! I srecno !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 15/10/2012, 17:27

Veco dobro došla i javljaj kako je bilo na konsultacijama osmeh srce
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 15/10/2012, 19:17

lilya ::Veco, ajd pa neka je sa srecom radost radost radost radost

Pa gde si nam ti Pegazicka c
Imas temu o ispitivanjima: https://kutak.forumotion.com/f4-zenski-sterilitet
Svasta nesto korisno tu ima. Pitaj sta ti nije jasno. Ja sam se iskreno govoreci u imunologiji i trombofilijama totalno izgubila i trebalo mi je malo vremena da se uhodam, ali sam uspela sve da uradim uz nesebicnu pomoc drugarica odavde yes


Takodje Veco dobro dosla i srecno....

Evo me Lylia u privremenom poslu do guse ali mislim ja na vas Wink
A kad ti planiras po pingvincice? I moji su tamo mozda se druze Laughing

Znas sta oko tih nalaza ja vise ziva ne znam... znam samo da moram sve ispocetka, ono papa test, i brisevi ok, laparoskopiju sam radila, biopsiju endometrijuma radila, e sad ja ti se isto ne kuzim u te trombofilije i kojesta, ne znam ni kako da dodjem svom doktoru i kazem koje nalaze zelim da uradim mislim htela sam spisak da napravim pa zato samo zapitkujem "ej a koje da uradim" a trenutno nemam vremena da opet istrazujem znaci poludecu ili da upisem medicinu pa bar da imam i diplomu kad sam sam svoj doktor Laughing

pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/10/2012, 19:46

Veco, dobrodošla, i nek ti izbor klinike bude pravi, samo nek vto bude uspešna, pa kod koga god!

Ja izbora nemam, jer nemamo plivača, sem zamrznutih u LE, tako da su mi oni sve i svja! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od M. 15/10/2012, 20:45

Veco zagrljaj

Srećno u sredu! Nadam se da će ti se dopasti dr Janićijević. Eto, nisam ni znala da ima toliko lepih iskustava sa njom na forumu. Ja sam išla kod nje samo na HyCoSy i baš mi se dopala.
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 15/10/2012, 23:18

Devojke, hvala na podrsci, za sada sam opustena...
A znam da ce podrske biti i kad sve krene sunny Ljubim vas
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 15/10/2012, 23:33

Zenske idite po svoju decicu zima im je sta cekate osmeh srce bixi lili pegaz roda
Pegaz nije komolikovano koliko se cini odes u visegradsku na sudsku med.
ili znaju cure gde ima jos kod vas privatno
i izvadis krv za sve imunoloske i trombofilske imaju oni iskustva sa vto kazes samo zasta vadis sve u jednom danu...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 15/10/2012, 23:34

Vuchice SRETNO I BEBICETNO ! roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 16/10/2012, 07:30

Pegaz, evo ja sam postavila moj spisak za dodatne analize. Mislim da je to uglavnom sve što treba:
https://kutak.forumotion.com/t1945p540-imunologija-sterilitet-i-subklinicki-pobacaj-level-1-br2
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Veca77 16/10/2012, 10:44

Tetreb, Pegaz, Biksi, M. osmeh srce
Hvala vam na dobrodošlici!!!
Sinoć smo mm i ja jako dugo razgovarali o tome šta da pitamo i kako da se postavimo prema dr Janičijević. Iako nam se baš ne gubi vreme, i hteli bismo ovaj ciklus da iskoristimo, nećemo navaljivati, jer ne želim da mi odradi "ofrlje". Šta bude predložila, tako ćemo. Nadam se da neće biti slučaj FT1P, jer mislim da sam od analiza pripremila i ono što ne traže... Laughing
Svakako vam se sutra javljam sa detaljnim izveštajem! Very Happy
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 16/10/2012, 11:05

Vucice, ja imam jako puno iskustva sa Garalejickom i ona je meni super! Doduse meni ne smetaju lekari njenog tipa, sto na umu to na drumu, pa i malo preko. Ona kad ti ga saspe u lice, pusis se Rolling Eyes
Inace sa njom imas ravno 1 susret tokom cele procedure, do bete i 2. je kad ti saopstavaju betu.
Ja sam lezala u Frontu proletos 25 i vise dana i sa njom ima stvarno samo lepa iskustva, osim verbalnog njenog stila, ali, ponovo napominjem, MENI to ne smeta.

Tako da, samo opusteno, samo pozitivno, ne dozvoli sebi da te neka glupost nervira ili da zaboravis zasto si tamo a to je beba

Mislila sam da ti posaljem ovo na pp, ali ja ne volim mnogo preko pp-ova da komuniciram, ako info nije bas licna, tako da evo ga ovde osmeh srce

Veco, ne znam da li ti pozeleh dobrodoslicu, evo sad ti je zelim i da nas vrrrrlo brzo obradujes jednom betom ko kuca osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 16/10/2012, 11:09

Vučice, samo budi opuštena i sve će biti dobro roda roda roda

Ema, srećno sutra na UZ, čekamo da čujemo srce ili srce srce

Veco, srećno na konsultacijama sutra, javljaj kako je prošlo osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 16/10/2012, 11:34

Joj bak, kako si opisala zenu, ja mislim da bih poludela!
Meni sve vise i vise u svim sferama zivota prijaju umereni, normalni ljudi, a u poslu - profesionalci. Nekako ne podnosim vise to - sto na umu, to na drumu. Reci ti meni sve, ali kao profesionalac, a ne kao da smo u kafani.
Kako vreme ide, sve vise zamisljam da zivim i radim sa Nemcima. Ovog naseg bahatog ponasanja mi je puna kapa!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Veca77 16/10/2012, 11:35

Hvala, Ninče! Javljam! srca
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 16/10/2012, 11:40

Bak, ako tako kazes, mislim da cu i ja moci da je 'progutam' ljubav
Niny, tnx....
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Veca77 16/10/2012, 11:42

Bak, hvala na dobrodošlici i lepim željama! Laughing
Želim ti isto visoku betu, divnu trudnoću i bebu kojom ćeš biti ponosna!!!
Veca77
Veca77

Broj poruka : 124
Godina : 47
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 14.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 16/10/2012, 11:48

Joj Erato, pa tebe bi ona skroz sokirala lol! kad kaze jednoj sapatnici nasoj, "hocete vi da vas otvorimo i da vam izvadimo jajnike ako ne budete...." Ona se jadna sokirala lol!
Kaze meni , a ja lezim posto sumnjaju na unutrasnje krvarenje, dva dana nisam nista na usta uzela i prvi obrok mi donise. Naravno za salatu, cvekla. I kaze ona, naravno dosla da vidi sta je za rucak i da mi kaze sta smem sta ne,"ne cveklu, pa da povratite, pa da ja ne znam od cega je crveno pa da..." I ja je prekinem "znam, znam da me otvarate i vadite jajnike" I obe prsnemo u smeh lol!
Meni ne smeta takva komuknikacija i kaubojski stav. Mnogo mi vise smetaju oni sto cute, rade i smrde Rolling Eyes
Naravno, potpuno razumem da vecini smeta.
I nisam ja njihov PR, daleko od toga, ali ovo je moje iskustvo
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 16/10/2012, 11:57

E i ja krećem u novi krug pretraga yes . Prekosutra gin.pregled, čisto da se ne ulenjim, nije me dugo neko "čačko" Wink Laughing . I novi krug standardni KKS, urin, jetra, bla-bla, čisto da se nešto vadi Rolling Eyes Pa onda za 15-ak dana u BG kod Šumarac sa svim, a u BG ponovit test opterećenja glukozom pa videt šta će ona reći. A onda na fitoterapiju, za svaki slučaj. Glava me ne prestaje bolet, kod nas je vreme nenormalno. Juče sam bila u kratkim rukavima, 20 stepeni, a danas je isto toplo, ali kiša lije od sinoć.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu