KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
tetreb
Veca77
cicsa80
megica-pegica67
ivi
zvoncica36
noja
djole42
saska1
maki79
BiKsi :)
mamilicka
tisa
nina :)
missile
bebica mala
Dacaa
bebko
mijaki
M.
bibi.libi
red
Anavi
Tanja83
Ina(t)
Malina
pegaz
saška
makica84
lilly13
Niny
KoMetaK
vikica800
korpica
medolino
Bubica28
veki1
MAAKKI
anela
jaca*caca
Orline
daxi011
Vuchica
menora72
JocY
dr mali pariz
SannI-AlL
heart84
Gramatika
dragana76ns
bulevarka
Mali Princ
hany
ananana
ahosame
Jelica
Tinche
OKacica
lilya
sareni leptir
ninica2
darling_buds
Ema78
anak
bak
LaFolie
Erata
71 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 18/9/2012, 11:15

kaze meni sef (kada sam mu objasnila da moram da odem na vreme da se bocnem) da ponesem sutra na posao, kao da on sebi 1200 injekcija godisnje, moze i meni da smucka injekciju bez problema hahahahah

pala bih u nesvest sa sve spricom u stomaku Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/9/2012, 11:37

Jelice, moracu i ja tako nekako...
Ali ako ne mogne, pregrmecu. Sve bih ucinila za svoje bebe, pa mogu i to. Meni je vise trip da cu biti luda u situaciji kada treba da budem psihicki jaka i stabilna, jer ja ne poznajem nikoga ko ima veci strah od igle. Ne od bola, mogu glavu da mi skinu, samo ne smem da gledam! Very Happy
Snaci cu se nekako...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/9/2012, 11:39

Ja i u laboratoriju ulazim natraske... Very Happy Odmah me provale, pa nekako izvadim krv, ali nikada ja to nisam videla, osim tada u tom filmu o narkomanima. Istraumirala sam se i sanjala igle narednih 10 godina...i sad me stigne ono cega sam se najvise plasila, kako obicno biva u zivotu! No, dosta kukanja!!! Kud svi, tu i mali Mujo! Very Happy
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 18/9/2012, 11:41

LaFolie ::kao narkomani lol!

jedna poznanica kojoj je uspela VTO kaze sinu koji place i nemoguc je "eeee sine, da te nisam tako skupo platila, bacila bih te sa terase"

hahahhahahhahha e odlicna je fora...hahahahhahaa
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 18/9/2012, 11:49

zenice drage, stigla ja sa hsg-a...bilo jeeeee....pa onaaaaaako..bas krvavo...
i sad je... ali sad me vise ne boli nista...
joj, a onog metalnog stola...a vezivanja nogu... samo sam cekala da se pojavi onaj iz SAW da me lepo iskasapi...pukla me anestezija posred tikve, jedva se razboravih posle, stomak me je malo boleo, ali krv samo lipti...kao da mi je poceo novi ciklus -odliv imam samo bije...

Evo sta mi napisase kao rezultat, dr nisam ni videla...ovo su mi dali na otpustu

HSG/Uterus trouglastog oblika, homogeno ispunjen kontrastom, sa ulegnucem u predelu fundusa od 9mm. Leva tuba se projektuje celom duzinom i propusta kontrast u trbusnu duplju. Desna tuba se delimicno projektuje na trecem snimku i ne propusta kontrast u trbusnu duplju.
TH: 2.-6. dana ciklusa Clomiphene, 9. dana uraditi folikulometriju. U slucaju pozitivnog odgovora na stimulaciju uraditi IUI.

sta kazete? ja koliko skontah, jedna radi jedna blokirana...ne znam sta je ovo ulegnuce?
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/9/2012, 11:57

Znaci desna tuba ti je potpuno zacepljena, u nju i ne moze uci jajna celija. Leva je super i mozes prirodno ostati trudna. To ulegnuce je ili manja pregrada kakva je bila kod mene, ili ti je prosto materica takvog oblika. To obavezno neka ti neki doktor protumaci, sta je to tacno...A recimo jajna celija sa desnog jajnika ti moze uci u levi jajovod...priroda je cudo!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 18/9/2012, 11:59

Ahosame, zvuči dobro, obzirom da je rekao da odmah može IUI doktor
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/9/2012, 12:00

Sad su ti i vece sanse za trudnocu, kada ti je kontrast prosao kroz levi jajovod i procepio neka manja eventualna zacepljenja...Naravno, vece sanse imas kada je ovulacija na levom jajniku, ali i kada je na desnom, moze otici u levi, a kako se to desava doktori ne znaju tacno, ali desava se! To mi je nekoliko doktora potvrdilo, a nasla sam i na netu. Srecno Very Happy
Samo obavezno vidi za to ulegnuce, da li to treba otkloniti, ili je to samo takav oblik materice.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/9/2012, 12:01

A zamislite, i meni je jedan u frontu rekao da probamo inseminaciju - sa jednim jajovodom u kojem je hidrosalpinx. Oni vole ljudi te IUI.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tinche 18/9/2012, 12:10

Erato, jedno je sigurno, narkoman nikad neces biti! lol!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 18/9/2012, 12:13

Ma mogu ja na nos, nije problem!!! Hahahaha
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 18/9/2012, 12:16

erato ::A zamislite, i meni je jedan u frontu rekao da probamo inseminaciju - sa jednim jajovodom u kojem je hidrosalpinx. Oni vole ljudi te IUI.

Meni je ginekolod u Pancevu u dz rekao prvo HSG pa 4 IUI pa tek onda da mi pise upute za VTO Shocked Odakle mu bas 4 IUI, to nikad necu saznati.
Ja prebacila prebivaliste za 5 dana u Beograd, promenila DZ, otisla kod dr koju su mi svi hvalili, zena izvadila stampano papirce (ono sa sajta RZZO) i redom po spisku mi napisala sve upute i rekla sta god da mi treba i kad god slobodno da dodjem. Tako da doktora ima raznih...

A sto rece Tinche, narkoman sigurno nikad neces biri lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 18/9/2012, 12:22

e pa ne znam bre... tako je napisano, nisam ga ni videla uzivo nakon 'zahvata'...pitala sam sestre i jednog drugog dra tu, posto ovaj moj je nestao u vidu lastinog repa, da li treba uzimati antibiotike za svaki slucaj...i svi rekose ne, narocito ne na svoju ruku... i sad ne znam sta da radim...ne bih da dobijem neku upalu...a inace taj drugi dr (konsultant u ovom slucaju) rekao je da se ne preporucuje sex i trudnoca u ovom ciklusu, dok sestre kao sad, odmah, sad je najveca sansa, sve je otvoreno i prohodno...
ma sve ludo bre....
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 18/9/2012, 12:27

Ahosame, dobro je da si ti skinula taj HSG sa dnevnog reda i da ides dalje ka svojoj bebici...

Misljenja su podeljena u vezi sexa u tom ciklusu kad se radi HSG, licno znam zenu koja je odmah psole HSG-a ostala trudna, u istom ciklusu, e sad, i ja sam pokusavala, ali bio je mucak Laughing ...

Sta ti rekose za tu folikulometriju, da li bi i to radila u NF, kao i IUI? Ili pitam previse, posto rece da je tak dr nestao u vidu lastinog repa...

b
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 18/9/2012, 12:31

pa pretpostavljam u frontu...nista nisu naznacili na papiru a ja ove druge i ne pitah...ej, licno sam misljenja da oni doktori tamo samo zele da odaju utisak da su toliiiiiiiiiiko trazeni i zauzeti da samo tako uzurbano trce tim hodnicima, pomislio bi covek stvarno, a ono....
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 18/9/2012, 12:58

Ahoshame, i nama su preporucili IUI, a da uopste nismo za to, tj. sanse su minimalne( u nasem slucaju)...Izgleda da je to neka moda, ili sta vec...I meni je bilo kao tebi, doktrorke nigde posle intervencije, samo sto su meni na optusnoj listi ispisali sve, i ja sam pila antibiotike, a dr je preporucila da izbegavam odnose dve nedelje... Sve u svemu, vise paznje mi posvecuju kozmeticari !!! No, bitno je da si to skinula sa spiska, pa sad u nove pobede !!!! sunny
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 18/9/2012, 13:12

Ja sam HSG radila privatno, pa su me udostojili komentara na snimke, u trajanju od celih 3 minuta, a dobila sam recept za antibiotik u koverti gde je bio racun i izvestaj... Mogu misliti kakav je tek odnos kad se to radi na uput...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 18/9/2012, 13:27

i sta sad da radim, da pijem nesto od antibiotika ili ne? i ako da, sta i koliko?
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darling_buds 18/9/2012, 18:07

Erato, samo teraj! Uzela si stvar u svoje ruke. Mi smo cekali nadajuci se da cemo stici na red u Frontu, i prodje od pocetka skupljanja papira godinu dana i jos nista. Da sam znala, uzela bih kredit ili nesto, pa privatno...

Hajde lepo jednu/dve novembarske celijice da slavimo ovde igra
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 18/9/2012, 18:10

Erato procitah sta si napisala za bockanje i videh sebe Rolling Eyes
Proslu VTO ja sve pripremila gledala ih dugo kad sam pocela da se tresem i placem,zgrabila sve sa stola i dom zdravlja,i tako primala na dalje.A juce odem kod dr i ona mi kaze da cu primati fraksiparin posle transfera a ja affraid to znaci lezanje i bockanje.E sinoc se ubila razmisljajuci kako cu da se bockam pa me i glava zabolela i sludila se totalno kao da sutra treba da pocnem lol!
Moracemo da skupimo hrabrost,jos samo da nadjem gde sam je razbacala pa da je sakupim Rolling Eyes
ljubav
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darling_buds 18/9/2012, 18:15

ahosame ::inace taj drugi dr (konsultant u ovom slucaju) rekao je da se ne preporucuje sex i trudnoca u ovom ciklusu, dok sestre kao sad, odmah, sad je najveca sansa, sve je otvoreno i prohodno...
ma sve ludo bre....

Ahosame, trudnoca i seks da, ali posle sledece menstruacije, nikako odmah-odmah, pogotovo ako krvaris. Sve to treba da se iscisti od tih hemikalija i krvi.
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 19/9/2012, 08:20

Ahosame, raspitaj se jos kod nekih doktora, vrati se nazad pa ih za gusu uhvati, moraju ti dati odgovor.Ja mislim da bi trebala da popijes turu antibiotika, da se zastitis,...necu da tvrdim, ali mislim da bi trebalo.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 19/9/2012, 08:58

Žene drage, ja sam isto radila u Frontu. Nikakve antibiotike mi nisu dali, ništa nisam ni pila. Tek sam posle na forumima čitala da su druge cure pile. Nadala sam se da su nam oni to dali intravenski, još u toku intervencije. Ne znam da li je zbog HSG-a, ali posle sam imala bakteriju klebsiellu u urinu, a moja HSG koleginica koju sam upoznala u Frontu - enterokokus u cervikalnom brisu. Da li je zbog toga, ne znam....ali pomislila sam da smo to zakačile u Frontu + bez antibiotika.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 19/9/2012, 09:12

dobro je da daju i anesteziju Wink
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 19/9/2012, 09:58

LaFolie ::dobro je da daju i anesteziju Wink

hahahhaha..da znas...
al stvarno su kasapini bre...
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu