KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Susret(i) u Beogradu

+21
mamajednogprinca
Struzzo
HappyGirl
Orline
Sara
Tanja83
JAmajka
snedra
bobica83
Jagodica-Bobica
jecab
anak
lilymar
cufta
nina :)
agnessa41
mijaki
tesliana
Maman
Jadraban
Simona
25 posters

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od cufta 15/9/2012, 09:51

Jagodice, to bi bilo supeeeeeeer! Ua gosti drugi dan!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 15/9/2012, 17:58

Ja se nadam da ce svi gosti doci prvi dan i da se vidimo i sa Jagodicom Bobicom i njenim sinovima... d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Lily 16/9/2012, 01:43

Dobro,
mame, jel konačno pao taj dogovor oko viđenja?
Zamalo,pa neki referendum da se raspiše oko načina dogovaranja, mislim na javni ili tajni? Rolling Eyes
Jedne večeri, na moru, a usled wi-fi podrške u hotelu, ukazala mi se prilika da malo i do Kutka svratim....Tako, krenem da listam teme, kad, naiđem na ovu...Normalno Laughing , odmah sam otvorila, i to baš u vreme kada ste debatovale oko načina dogovaranja.I sledeće večeri sam se prikačila, baš me interesoovalo, kako će te dalje.Priznajem.
A, potom su usledili postovi kako ima onih koji čitaju..itd, itd.....eto, baš i ja sam bila ta koja vas je "špijunirala".
Iskreno.

I, evo, nešto sam se uzvrtela da se oglasim.
Simona, moram priznati, ne znam od kada si na Kutku.I, još, priznajem da nisam primećivala tvoje postove, da ne kažem tvoj nik...i sl.
A, posle toga sam krenula , eto, kada bi mi se ukazala prilika, u večernjim satima, na moru, da malo bacim pogled i na tvoj dnevnik.
Dopada mi se kako pišeš.Vrlo.Ne mislim da , kako kažeš "stalno nešto brineš", već, da kao što si rekla i sama,nekom prilikom, pišeš u večernjim satima, često, te tako, predpostavljam sumiraš događaje i tada ti sledi tzv. glasno razmišljanje.

Sa druge, strane, mislim da je ispravno što si , uslovno, rečeno "nadglasana" u tome da se dogovarate preko pp-a, za preciziranje viđenja.
Nikada se ne bih usudila, sve i da nisam uopšte mama, da tako javno svima objavim mesto i vreme viđenja.To je rizično.Po meni, potpuno neprihvatljivo.
Posebno u specifičnim okolnostima,pri čemu mislim na vas kao mame, usvojene dečice.

Eto, toliko, sada, od mene.
Interesante su mi tvoje dileme i preispitivanja.
Ima ih mnogo, o tome bi trebalo na tvojoj temi.
Na žalost, ne stižem da pročitam.
Ali, pamtim neke detalje.
Pa, čim mi se bude ukazala prilika, eto, javila bih se tamo, na tvom dnevniku.
Stvari bi mogle da se uproste,pa da dođeš do jednostavnijih modela, ali mnogo toga je kompleksnije i , moram reći, ima nužno veze sa tim, da dete , ipak, nije bilo sa tom od rođenja.Ne mogu da se izrazim lepše, a da pri tom ne budem dovoljno jasna.
Da ne širim priču, sada.
Pozdravljam sve!
I, nekako mi drago zbog tog vašeg susreta?!! Very Happy
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Lily 16/9/2012, 01:47

izvinjavam se na po nekoj greščici....a, nema edita....baš mi krivo što ne mogu da redigujem tekst.
pozz
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 16/9/2012, 09:03

Lily,
hvala ti zbog tako lepog posta :) I ja sam citala ono sto si ti pisala i dopadalo mi se jer si isto opisivala neka razna razmisljanja, analizirala... Bilo bi mi drago da svratis i do mog dnevnika kad budes mogla.

Sto se susreta tice, ja sam se povela za tim da su i ranije ti dogovori na Kutku bili javni. Nama je mozda samo ovaj sad period nesto rizicniji ali nadam se da cemo uskoro doci do konacnog usvajanja. Tada smo zakonski potpuno izjednaceni sa bioloskim roditeljima i ja onda ne vidim nijedan razlog sto bismo se drugacije i ponasali i dopustali sebi da strahujemo od raznih osoba koje zakonski nikakvih prava nemaju. U nasim zivotima imaju znaci onoliko mesta koliko im subjektivno pridamo, zakon ih ne prepoznaje, a ja sam resila da ih ne prepoznajem takodje... Ali moguce je i da gresim a i kad se vise ljudi okuplja nisam tu samo ja u pitanju, ja sam samo pokrenula temu jer je po raznim temama bilo ideja o okupljanju...

Tako da smo se sto se toga tice dogovorile da svi dogovori budu preko privatnih poruka, to jeste malo teze ali sta da radimo... I kad smo vec kod toga... Pisala sam Snedri da mi javi koja je to igraonica na Dorcolu, ali ona vec ne dolazi na net... Da li moze neka od vas, mislim da je Mamajednogprinca rekla da zna neku, ili neko drugi da mi javi za neku igraonicu u centru. Sto se mene tice, meni je samo uslov da se sa mesta gde sedimo mogu videti decica... Niko drugi nije naveo neki dodatni uslov. Mozda samo da je malo prostranija kako bismo mogle svi da se smestimo. Ja stvarno ne znam za igraonice sem u mom kraju koje su stvarno lepe i nas Vilenjak uziva kad odemo a verujem da bi se i vama svidele ali... mnogim kutanjkama ce sigurno to biti daleko i problem... Tako da ipak bolje da se nadjemo kako smo se dogovarale negde blizu centra, problem je sto ja nikad nisam bila ni u jednoj igraonici tamo...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 18/9/2012, 10:05

Kakvo vreme predvidjaju za subotu?

Dobila sam neke igraonice od Snedre i Mamejednogprinca ali nisam jos zvala... Zvacu no ako je igraonica vreme kad mozemo da budemo tamo zavisice i kad imaju neki rodjendan a pretpostavljam da ima subotom.

Mi se vec pripremamo i jako radujemo, Vilenjak je rekao do duse da nece da se igra... ali takav je on, cim nesto kazemo da je u planu objavi nam da nece Laughing No drustven je, cim ugleda decu odmah ce promeniti misljenje a narocito ce se pretpostavljam Lepotan i Vilenjak radovati jer se znaju od pre...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od cufta 18/9/2012, 10:14

vedro, bez vetra, bez padavina. Minimalna 9, maksimalna 24 stepena. I ja se bas radujem, svima sam raglasila da je u subotu veliki dan, i da se vidjamo sa nasim virtualnim prijateljima.
Sva ce nam deca biti super, vec posle 10 minuta, cim se raskrave. Ne brinem se nista sto je u vei sa nasim vidjenjem. Ostaje samo da ih pazimo i da uzivamo. Javi sta si odlucila, gde se i u koliko sati nalazimo. Sta ti kazes, mi prihvatamo.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 18/9/2012, 13:18

To bas nezgodno devet i dvadesetcetiri - velika razlika... evo danas je toplo, toplo... Mozda isto vreme pa da li igraonica ili napolju, da vam ja ostavim telefon u poruci kad vam budem pisala pa da se bas cujemo toga dana... Ali dobro, videcu da vec danas zovnem, sad sam na poslu pa kasnije, pa cemo da vidimo kad te igraonice nemaju rodjendan i da li ih uopste ima toga dana... Reci cu onako kako si ti Cufta predlozila, ako je ruzno vreme dolazimo ako bas bude toplo onda ne...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od snedra 18/9/2012, 13:27

Ok, mi smo tu, nismo otisli, pa cekamo pp.

Cmok!
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 19/9/2012, 22:32

Svima sam vam poslala porukice... bar bi trebalo da sam svima... ako sam neku kutanjku propustila, javite mi. Agnessi nisam ovde mogla da posaljem poruku pa sam na fb.

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od JAmajka 20/9/2012, 00:22

Žao mi je,nećemo se videti u subotu,prehlađena sam..,ali biće još susreta,pa ćemo se družiti.Želim vam lep provod i nestrpljivo čekam izveštaj sa susreta. srca1
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od snedra 20/9/2012, 15:33

Simona, ok, primljena pp, cekamo razvoj situacije sto se vremenska prognoze tice i radujemo se!
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 21/9/2012, 08:10

Jamajka,
zao mi je...

Jako malo ljudi dolazi na kraju, malo mi je to cudno pa mozda da nakon susreta malo pricamo o tome... ako je postojala neka zelja koja je ljude stalno navodila da se okupimo, pa se to spominjalo na raznim temama i mene navelo da otvorim temu... zasto je tako malo ljudi? Da li su sve to subjektivni razlozi ili ima i objektivnih pa da sledeci put to eliminisemo...

U svakom slucaju nas koliko god da bude, verujem da cemo se lepo provesti... Kako sad deluje vreme cini mi se da ce biti igraonica ali cucemo se jos sutra ujutru :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od cufta 21/9/2012, 08:25

Iskustvo mi govori, da kada se radi o nekom novom koraku, ljudi su vrlo voljni da ga naprave - ali samo kada je sve to na nivou planova i prica. Onog momenta kada ostvarenje krene da se priblizava aktera je sve manje i manje. Mogli bi sada da diskutujemo na tu temu, ali da bi sve ostalo lepo do kraja, ne treba te teme zapocinjati. Nekada nije potrebno sve reci....
i ja mislim da je igraonica sigurnija varijanta da deci ne bude hladno.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 21/9/2012, 08:41

Ok neka bude onda igraonica :)

Tema o brojnosti i sl ako je bude neka ostane za posle susreta... Nisam mislila da se nesto zucno raspravljamo i ulazimo u najdublje psiholoske razloge nego neka konstruktivna rasprava sta promeniti za sledeci susret kako bi vise ljudi doslo... ako je kod velikog broja ljudi postojala zelja za okupljanjem sta je bila smetnja u ostvarenju te zelje (ukoliko je to nesto vezano za organizaciju) i moze li se to izmeniti za sledeci put...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od cufta 21/9/2012, 09:18

Tako je, potpuno se slazem. Prilagodicemo se svi, da sto lakse bude sledeci put - i promeniti stvari ako treba i sta bude trebalo
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Tanja83 21/9/2012, 11:38

cufta :: Iskustvo mi govori, da kada se radi o nekom novom koraku, ljudi su vrlo voljni da ga naprave - ali samo kada je sve to na nivou planova i prica. Onog momenta kada ostvarenje krene da se priblizava aktera je sve manje i manje.


E bas to,potpisujem Cuftu. Ali isto tako kazem da 80% ljudi ovde ne kaze ono sto zaista misli. Ja sam htela da dodjem,uvek sam za druzenja ali nisam se slozila sa nekima od vas,jednostavno ne razmisljamo isto i odustala sam jer se u takvom drustvu ne osecam prijatno i to je to.


Nikada nisam razumela ljude koji se prvo prijave(za bilo sta,nevezano za ovo okupljanje(tipa,svadbe,krstenja,rodjendani i sl)),posle odustanu i daju neki glupi razlog.Nemoj se uopste prijavljivati da ces doci ako nisi siguran i to je to.I sta me bre uopste briga koji je razlog u pitanju. Ja za tebe placam mesto i meni nista ne znaci tvoje objasnjenje. A najjaci su mi oni koji sahranjuju babe i dede po 100-ti put lol!

Izvinite na podugackom postu a i ovo je za neku drugu temu

Lep provod drage moje

P.S. Da vidim koliko cu sada dobiti minusa za ovaj post  b
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od cufta 21/9/2012, 12:32

A šta tebe boli uvo za ljude sa kojima se ne slažeš? Ne moraš pored njih sutra da sediš. I tvoj razlog za nedolazak je glup, gluplji od već mrtvih baba i deda. Pokupi tu decu sutra i dolazi!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Struzzo 21/9/2012, 14:00

Uživajte sutra!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od snedra 21/9/2012, 21:13

Hvala, nadam se da ce bas biti lepo!

Very Happy
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od nina :) 21/9/2012, 21:33

lepo se sutra provedite i pomislite malo i na nas.slikajte se i okacite slike ovde ili na fb da vas vidimo malo zajedno
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Maman 21/9/2012, 22:37

Lep provod sutra Very Happy
Maman
Maman

Broj poruka : 264
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od cufta 21/9/2012, 22:40

nego sta nego cemo misliti i na vas koji dolazite sledeci put. Slikacemo se, igracemo se, saliti se...sve kako dolikuje!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Simona 21/9/2012, 22:42

Hvala vam d

O buducem susretu razmisljacu sutra kad prodje ovaj prvi Wink
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Shizika 21/9/2012, 22:42

Drushtvo, uzivajte!
ff
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Susret(i) u Beogradu - Page 7 Empty Re: Susret(i) u Beogradu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu