KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
JecaPereca
Likoli
beta
breskva
darling_buds
anela
ciklama
nacKa
Simona
zoxa
Tanja83
Ema78
jaca*caca
noja
maus
Deni
menora72
Xena
ananana
maki79
Struzzo
Djordjee
bak
veki1
ninica2
cufta
mare41
dragana76ns
dr mali pariz
Erata
Annie
Dacaa
red
grudva
vasilija1980
lolipop
Mirjana
missile
korpica
Anavi
ahosame
cicsa80
Gramatika
SannI-AlL
KoMetaK
mijaki
saška
JocY
LaFolie
heart84
hany
bulevarka
BiKsi :)
ivi
pegaz
MAAKKI
maruska
anak
Jelica
dra00
sareni leptir
lilya
lilly13
Orline
medolino
bebica mala
Vuchica
djole42
daxi011
laKole
74 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 6/9/2012, 13:32

devojke, samo da javim..... nisam zabebila... tuga
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 6/9/2012, 14:06

Ahosame, nemoj da klones duhom... znam da je tesko, sve prolazimo ili smo prolazile kroz manje vise slicne situacije. Samo nije dosao tvoj red, bice bebe, imas ti jos vremena. Zato, baci se na prirodne radove, pokusaj da zivis sto zdavije moguce , nadji lekara na koga mozes da se oslonis... i korak po korak.
Ajde devojko, da se radujemo uskoro igra Sada ti se mozda sve nakupilo, ali bice bolje !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 6/9/2012, 14:15

Ema78 ::Ahosame, nemoj da klones duhom... znam da je tesko, sve prolazimo ili smo prolazile kroz manje vise slicne situacije. Samo nije dosao tvoj red, bice bebe, imas ti jos vremena. Zato, baci se na prirodne radove, pokusaj da zivis sto zdavije moguce , nadji lekara na koga mozes da se oslonis... i korak po korak.
Ajde devojko, da se radujemo uskoro igra Sada ti se mozda sve nakupilo, ali bice bolje !!!

Potpisujem yes

Meta navijam jako, jako, jako navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 6/9/2012, 16:37

Ema78 ::Ahosame, nemoj da klones duhom... znam da je tesko, sve prolazimo ili smo prolazile kroz manje vise slicne situacije. Samo nije dosao tvoj red, bice bebe, imas ti jos vremena. Zato, baci se na prirodne radove, pokusaj da zivis sto zdavije moguce , nadji lekara na koga mozes da se oslonis... i korak po korak.
Ajde devojko, da se radujemo uskoro igra Sada ti se mozda sve nakupilo, ali bice bolje !!!

hvala od srca draga... proci ce... samo me drma malo d-mol...spusti se ko lopov po zicama...uhvati me cvrsto i ne popusta...

neki bi to prosto tugom nazvali...ma nije to, sta je tuga za d-mol.... No
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/9/2012, 16:47

Mislim da ni ovoga puta nista nismo napravili. Ustvari, gotovo sam sigurna, samo nisam sigurna sta da radim. Rolling Eyes Embarassed
Jutros sam resila da odem u lab ovde, da uradim dan ranije betu, odem, dam krv i onda se vratim kuci i bacim pogled na papir, dr napisala da se beta radi 8.9, a ne 7. Rezultati stigli, beta 0.5!!! Mislim da nista nema ni od ovog puta, jer danas mi je 14. dan od aspiracije, u prethodna 4 postupka su mi govorili da radim betu 14. dana od A. Jeste da su mi sad vratili 4 embriona 2. dana posle aspiracije, da mogu da se kace i kasnije, ali meni ovo ne mirise ni na sta lepo. Crying or Very sad Sta mislite vi? Mislim da je ovo mnogo malo da bi se nadala bilo cemu. No Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/9/2012, 16:50

Zaboravih da dopisem, ovako konfuzna - obustaviti terapiju ili ne?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/9/2012, 16:59

I, da, da dodam, nemojte da mi dajete laznu nadu, please!
Ukucah u kalendar datum aspiracije, pise da prva beta moze da se radi 7. septembra, da je implantacija pocela oko 30. avgusta i da se zavrsila oko 3. septembra. Znaci, beta bi trebala da je veca, svakako.
Na izvestaju pise, od 3-4 ned. trudnoce (ja sam po kalendaru 4.) beta od 3-130. Ni tu se ne uklapam! Crying or Very sad
Jel ovo moje biohemijska trudnoca ili samo negativna beta? Smaram, znam, ali ne znam sta da radim sa terapijom Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 6/9/2012, 17:59

Meta draga,ja jedno samo znam da mi svaki put kazu da se Beta radi 16 dan od aspiracije,u to sam sigurna,a za ostalo neznam sta da ti kazem,
nebih ni ja volela da mi neko daje lazu nadu,iskreno neznam sta da ti kazem,valjda ce se javiti djevojke koje imaju mozda iskustva u tome,ja te ljubim puno,i mislim na tebe usne
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 6/9/2012, 18:13

Meta, kada sam ja par puta radila betu, uvek mi je nalaz bio <1.5... , s tim sto sam ja radila kod nas, u Konzilijumu, i objasnili su mi da je to negativan nalaz, tj . da nije ni biohemijska trudnoca. Uglavnom sam krv vadila 28. dana , a u pitanju su uvek bili prirodni radovi. Tada su mi cikluci bili u intervalima 27'32 dana . Zaista mislim da bi beta trebalo da bude veca, i jako mi je zao ako sam u pravu. Ne znam sta bih ti rekla, sem da ne klones duhom.
Mozda ne bi bilo lose da ponovis rezultate za dva dana, pa ces videti sta se zaista desava. A sto se tice terapije, ne znam, jer nikada nisam bila ni pod kakvom th.

I ja sam danas odradila test urina, jer mi kasni dva dana... opet je negativan, i iako sam ocekivala takav rezultat, ipak sam par minuta nemo gledala u plocicu, ocekujuci ne znam ni ja sta...
ljubav
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/9/2012, 18:20

Ijaoj bre Meta, ni ne znam sta da ti kazem. Ja bih ponovila betu, ne znam za svaki slucaj. Eto.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 6/9/2012, 18:26

Meta, stvarno ne znam, čini mi se da bi beta trebalo da bude veća. Crying or Very sad Ali se iskreno nadam da sam ja samo jedna neznalica (što i jesam o ovim stvarima kada je situacija delikatna) i da nisam u pravu!
Ipak, čini mi se da bih ja u takvoj situaciji nastavila sa terapijom i ponovila betu za 2 dana. Korak po korak na putu do bete + - Page 30 863904
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 6/9/2012, 18:29

Meta ne znam sta bih ti rekla na betu, ali svakako da nastavis sa terapijom i ponovis je za dva do tri dana pa ces da vidis o cemu se radi, moza je stvarno kasnije doslo do kacenja cmoka
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 6/9/2012, 19:21

Meta,a da ti ponoviš betu ,kad joj je vreme 08.09. i da nastaviš sa terapijom.
Što se tiče pitanja vezanog za biohemijsku trudnoću,kada mi se to desilo beta je 14 dan bila oko 80,a 17 dana je krenula da pada.U postupcima koji mi nisu uspeli beta mi je uvek bila oko 3,ali na vreme kada se treba raditi,a ne ranije!
Ljubim te jako,puno i navijam najjače navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 6/9/2012, 19:23

Ahosame zagrljaj
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/9/2012, 19:47

Ahosame, zao mi je draga. Potpisujem sve sto ti je Ema rekla.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/9/2012, 20:21

Meta draga...mnogo me steglo od ovog tvog izvestaja!
Ja ne bih prekidala terapiju, ponovila bih betu za 2 dana, da ne bude posle da si ti nesto kriva i da nisi slusala.
Uradila bih sve kako su mi rekli, ali iskreno, ne bih se mnogo nadala. Neke laboratorije imaju manje od 1, a neke manje od 5 ref. vrednosti.
Ipak, ko zna...ne mora sve da bude skolsko kacenje embriona, svima u isti dan.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 6/9/2012, 21:00

Meta ,
...beta od 0.5 je negativna

Javi klinici pa će ti reći šta dalje (obično to bude ,ako nisi prokrvarila nastaviš terapiju i beta za 2 dana ponovo)
zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 6/9/2012, 22:03

htjedoh ti napisati,a li Đole ti je sve rekla što sam i ja mislila, nažalost sve ispod 1 je negativno, a negdje i sve ispod 5
čuj se sa dr na klinici.
zagrljaj
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 6/9/2012, 22:05

Meta, sad videh..
Draga moja, grlim te jako....Stvarno nije fer.
Korak po korak na putu do bete + - Page 30 670661
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 6/9/2012, 22:05

Crying or Very sad bas mi je krivo, sve si dala od sebe
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zoxa 6/9/2012, 22:21

Mila stvarnoooo mi je zao.
Stvarno ne mogu da vjerujem... Mad
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 6/9/2012, 23:06

Meta draga. zagrljaj Da to nisu neke njihove glupe vrednosti? Jesi li dobro pogledala referentne? Bila sam sigurna - Prag, 4, nova terapija.... Mislim da bi trebala ponoviti betu kad se vratiš, a do tada se potrudit da se ne nerviraš previše. Radi sebe, svoga zdravlja i tm. Trebaš mu, veruj.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 6/9/2012, 23:11

Meta,bas mi je i krivo i zao,neznam ni sama sta bih ti rekla zagrljaj
Ahosame,zao mi je
No No No
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od beta 6/9/2012, 23:19

Meta, u istoj smo situaciji. Ipak moramo da nastavimo i da se borimo. Terapiju ni slucajno ne prekidaj na svoju ruku i pre vremena. Ja sam pre dva dana shvatila da je ovaj pokusaj izgubljen, ali kako sam betu uradila pre termina koji su mi rekli do tada ne prekidam sa terapijom.

beta

Broj poruka : 44
Datum upisa : 06.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 7/9/2012, 07:01

korpica ::Meta,bas mi je i krivo i zao,neznam ni sama sta bih ti rekla zagrljaj
Ahosame,zao mi je
No No No

hvala korpice...
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu