KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uzivanje sa Helenom i Savom

+33
Botox
plavaptica
makababy
cici
Simona
MARA
Sami
caci
korpica
nina :)
cufta
anak
maki79
Mali Princ
Orline
buby
lilya
Mirjana
KoMetaK
Tinche
Sneza
mamajednogprinca
medolino
Tanja83
maus
djole42
Milijana
BiKsi :)
dr mali pariz
Nefertari
Mrvica
lena
dragana76ns
37 posters

Strana 9 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od Mirjana 7/2/2013, 22:50

Ooooo, palo je druženje Laughing Kakva ste vi lepa i vesela porodica. Divno! Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od dr mali pariz 7/2/2013, 22:50

Šećeri!Svi!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od Mrvica 8/2/2013, 00:25

Gledam slike i mislim seceri. Kad vidim i Pari to napisala.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od makababy 8/2/2013, 22:42

cao drugari...danas je helena isla na kontrolu kod fizijatra zbog desnog tortikolisa(ok je sve),i dok sam razgovala sa dr ona meni kaze da u 9 mesecu kupim cipelice(duboke obavezno)i kaze da dolaze iz bg i donose ortopetska pomagala pa imaju cipelice koje rade po kalupu stopala(mrvka eto nisam ni znala da imamo i mi to,a radim u bolnici)dodjem ja kuci pogledam njihov sajt kad vidim cenu samo sto se nisam srusila affraid affraid affraid affraid taman plata za njihove cipele koje ce nositi citavih dva meseca No No No mislim stvarno ga preteruju,ali sta da se radi...
da li moze neko da mi kaze...da li na komisiji za produzetak porodiljskog gledaju da li mm radi,moj radi ali nije prijavljen?
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od plavaptica 10/2/2013, 15:56

lol! Divna decica od divnih roditelja Very Happy
Imas temu o produzetku porodiljskog, mozda neko zna [url=https://kutak.forumotion.com/t1974-bolovanje-radi-posebne-nege-deteta?
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od Nefertari 10/2/2013, 22:41

Jao kolko kose cura ima za pletenje kikica dusu dalo. Maka decica su ti predivna!
Ja mojima nisam kupovala cipele za prohodavanje, tek kad su naucili da hodaju onda, ceo proces ucenja hodanja i puenja su radi bosonogi odnosno u carapicama, i tvrdim da je to najbolje za formiranje decijeg stopala. inace preskupe su te decije cipelice, vidi da li ih rudo pravi njih mozes na uput. Sto se tice komisije neznam, mada ne bi trebalo da bude ikakvih problema, njih en anima da li supruznik radi.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od makababy 12/2/2013, 22:00

nefertari hvala...nama je fizijatar rekao da kupimo cipelice zato sto helena ima isprepletene prstice na nogama,pa zbog toga...
mi smo danas bili kod soma Very Happy kad mi tamo ona bolesna affraid v bilo mi glupo da pokupim decu i da izadjem,moj sava je i ovako podlozan virusima jos mu samo fali da mu prenese,a i tamo stotine bolesne dece,ako je vec epidemija gripa pa moze i da se odloze,vrlo vazno,oni ni do sada nisu naucili ono sto ih ona tera...helena je bila super ovog puta,ali sava je i dalje uporan u svom negodovanju sto se tice vezbica,plakao je kao da mu ko zna sta radi,nece dete pa to ti je Very Happy (na mamu)
helena je i dalje ljuta,vec tri dana samo place,ljuti se,nece da jede,da spava ni slucajno,sta god da sam joj namazala zube nista,a savica je sad nasao jos jednu taktiku za osvajanje,spusti glavu podigne oci i trepce,da ga samo vidite,ja umirem od smeha kada to radi Very Happy Very Happy

srca
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od dr mali pariz 12/2/2013, 22:47

Maka,a što uopšte idete tamo,mislim-što ste upućeni? za cipe,šta da ti kažem,ako mora-treba- i dve plate...
ljubi decu,draga!
p.s.što mi je Helenica ljuta pa je partibrejker?ljubim je ja!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od plavaptica 12/2/2013, 23:14

Ja bih ipak rekla da je Savica na tatu, mislim to sa treptanjem.... lol!
Sto se Helen ljuti?
Tetka Soma je inace vrlo simpaticna deci, Ana cim je vidi udari u kuknjavu Rolling Eyes
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od makababy 13/2/2013, 22:49

pari pa zato sto su prevremeno rodjeni,bili u hipotonusu i zbog produzetka porodiljskog...
danas nam je bio lidi dan,odvalila sam affraid affraid affraid affraid ,juce sam pisala kako je som bila bolesna i naravno sava odmah odreagovaao,ceo dan krklja,inhalirali smo se,a helena i dalje u svojoj ljutnji,ni danas sa hranom nikako,i popodne krece bez prestanka da place,kad ona dobila temp 38,2,dala sam joj sirup i videcemo,mislim da su zubi u pitanju,ne znam,ne kaslje,ne kija...eto naseg provoda Mad Mad
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od dragana76ns 14/2/2013, 11:17

Ja nisam kompetentna oko tih roditeljskih saveta, ali jesam da kazem da su ova deca pravi andjeli Ancice, Savo i Helena [Only admins are allowed to see this image] mnogo ste mi slatki [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od Mirjana 15/2/2013, 15:01

Jao kao me nerviraju svi ti bolesni somovi koji se prave da to nisu...uh c Ali dok ne počnemo da ih tužimo, oni se neće srediti, šanse nema.
makababy ::
savica je sad nasao jos jednu taktiku za osvajanje,spusti glavu podigne oci i trepce,da ga samo vidite,ja umirem od smeha kada to radi Very Happy Very Happy

srca
U mišić mili smiledraw
Ovo moje dete, za razliku od tvojih, obožava vežbice kod fizijatra. On tamo uživa! Sad nam dodelili neku drugu tetu i baš sam mislila da neće hteti kod nje, ali ništa on. Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od makababy 15/2/2013, 15:35

eeee miki a sta da im radis i da tuzis opet nista...mi smo i dalje bolesni,helena je celu noc plakala i imala temp,na kaslje,ne slinavi,nema proliv i ne znam odakle ta teper.pitala sam dr kaza bolje da ne dolazimo jer je u dispanzeru haos od bolesne dece,nego da joj spustam temp za sada,ja kad bolje razmislim i da je odvedem isto to ce da mi kaze...a sava se i dalje inhalira ali nije tako lose,krci ali nije strasno,sada mu je zanimacija bacanje lopte i to levom rukom pod obavezno i onda skakuce po krevetu dok mu ne dodas...ludo se rovodimo Very Happy
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od plavaptica 15/2/2013, 15:50

To Sava vezba za Olimpijadu bacanje diska Wink Laughing
Ljubim vas, ozdravite sto pre ljubav
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od Mirjana 15/2/2013, 20:32

Pa šta će njemu som kad on skakuće i baca levom? lol!
Kako se borite s temperaturom? Pomaže li ti ko?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od makababy 15/2/2013, 21:34

i nismo danas izdrzali otisli smo kod dr,kad tamo me saceka koleginica i kaze "sto si je dovela kad dete ima pravo da ima temp 7 dana"meni mrak na oci i "pa sta sad,da se vratim kuci zato sto ti tako kazes"ljudi poludela sam,ja sve to znam ali dete nije spavalo celu noc ima temp 39,2,6 dana nije jela i sada cu ja da cekam 7 dana,boze svasta,mi m.s stvarno mozemo da budemo totalni kreteni..kada tamo jos veci biseri,sacekao nas dr(izgleda kao mesar sto bi moj mm rekao)kaze "sta je bilo"a ja"6 dana ne jede,3 dana ima temp,celu noc i dan vristela,i sada sam je dovela zato sto ima 39.2 temp,ne kaslje nema prolov,ovako nema nista".a on ljuuuuuuudi pise u karton,kaslje,boli je grlo,da pije sinacilin,ja poludela affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid STRAAAAAAAAASNOOOOOOOOO,izadjemo mi iz ordinacije i dodjemo kuci i razmisljamo da li ovo postoji covece... Mad Mad Mad
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od makababy 15/2/2013, 21:36

i da miki,izvini,pomazu mi babe sto se tice samo zabavljanja dece,ali oni ne prestaju zamnom da placu iako sam ja tu,pre podne jedna baba,popodne druga,tako da sam i ja u kuci non stop a oni se ponasaju kao da me ne vide danima,vezani su za mene,kako cemo vrtic to se samo pitam...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od makababy 17/2/2013, 21:06

jutro...07h budi se helenaza njom i sava,mm ih stavlja kod nas da se poigraju,kad ja malo bolje pogledam helena neke crvene tackice po licu,u tom momentu pomislila sam da je od mm brade,ma ustanem ja uzmem je u ruke kad ona cela u ospama affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid panika me hvata,razmisljam da li je odreagovala na sirup,pocinje da kasljuca,dajem joj mleko ona jedva guta,brzo je oblacim i vodimo kod lekara...a tamo nas saceka jedna divna dr koja mi odmah rekla da se ne plasim(ja koja nisam panicar)pregledala je kad ono virusna ospa,ali za svaki slucaj da izvadimo krv,moja hrabra devojcica nije ni grimasu napravila kada su je busnuli,bas je bila hrabra(naravno na mamu)sacekali rezultate kad stvarno je u pitanju virus,vratili smo se kuci i sve iz pocetka celog dana je plakala i spavala,nista nije jela(ovo je vec 8 dan)mada kaze dr da to tako ide...nisam znala da to postoji,mislim nisam videla nijedno dete da ima ospu od virusa,bas nas je poteralo...toliko od nas
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od Mirjana 17/2/2013, 23:22

O, šta vas snađe Shocked Ne znam ni šta bih ti rekla, sem da se dobro držiš!
Ne znam ni šta da ti kažem za vezanost. Kod nas je isto tako, pa se pitam šta ćemo kad krene obdanište No
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od plavaptica 18/2/2013, 00:21

Moje dete za mene uopste nije vezano Shocked, tj nisam ni imala bas prilike da se uverim u suprotno Rolling Eyes
Imate virusne ospe zbunjen , nadam se da ce brzo proci. Cemu onda Sinacilin zbunjen ? A Sava?
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od Mirjana 18/2/2013, 09:56

plavaptica ::
Imate virusne ospe zbunjen Cemu onda Sinacilin zbunjen ?
Dobro pitanje!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od makababy 18/2/2013, 13:28

a pa devojke sinacilin je bio pre ospi,kaze dr nije trebala da pije,ali dr pre nje je rekao da treba,ja sam protivnik lekova bas ako je neophodno,ali moj mm je zavisnik istih i kaze zasto da se trpin kad moze od leka odmah da prodje,tako da i njegova cera mora da pije kada je dr rekao...ospe su i dalje prisutne,nocas je toliko vristala da nisam znala sta da radimo,mnogo je nervozna,mozda je svrbi,ali mora da istrpi do sutra,sta da radimo...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od dr mali pariz 18/2/2013, 22:00

Jao Maka,pa nisam znala da ste u haosu...daj nek se što pre završi to sve. Ospe,koliko znam-sa foruma- javljaju se predvkraj virusa,imalo ih je vazda dece sa Kutka.
Maka,žao mi je što tako prolazite...mogu misliti tvog nerviranja...
je li-šta uradi ti-jesi li bušila uši Heleni?
ljubim vas,slatki naši drugari! osmeh srce osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od makababy 18/2/2013, 22:20

pari ja kada resim da je vodim da joj probusim uvek je ponedeljak,a babe kazu da se ponedeljkom nista ne pocinje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nisam jos,ahocu,sve danas sutra i prolaze dani,moja kol.je izbusila usi njenoj devojcici koja ima 7 mes i kaze plakala je dok nisu izasli napolje,ma najbolje je sad kada nista ne znaju...a stvarno su slatke bebe koje imaju mindjusice...a vi?
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od dr mali pariz 19/2/2013, 11:21

Maka,nismo,a sve se bojim da ne kasnimo. Nismo izlazili,pogotovu ne na tu stranu,a sve sam se raspitala-500 dindži je i bolje što pre.
ljubi mi anđele :-*:-*
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

uzivanje sa Helenom i Savom - Page 9 Empty Re: uzivanje sa Helenom i Savom

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu