KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 19/7/2012, 11:04

evo Mijaki možda dobiješ inspiraciju
https://kutak.forumotion.com/t45-deeije-sobe-ideje
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 19/7/2012, 11:23

Heart, pa sta ces kad moras...lezi. Ja evo lezim od sinoc. I vec sam se ucrvljala, mogu misliti kako je tebi zabavno, al sta cemo...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 19/7/2012, 12:06

Jelice, lepo je to prošlo, baš si hrabrica. Ja imam fobiju da mi neko išta radi u blizini pupka Embarassed affraid , a ti si to tako hladno podnela. Rezultati će sigurno biti dobri yes
Heart, ne vitlaj Wink Wink queen
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 19/7/2012, 13:13

Sve sto se mora nije tesko Very Happy meni je danas ok mrljanje skroz prestalo i sad stvarno verujem da se vise nece pojavljivati.
ljubav ljubav ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od djole42 19/7/2012, 13:26

Miruj ,miruj Srce moje Very Happy .
Odlično što nema više mrljanja !

Trudnjačice ,sve vas voleeeeeeeee Djoleeeeeeeeee!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 19/7/2012, 15:02

Mijaki, ne znam za ciste, ali moje dete je rođeno sa popucalim kapilarima u mozgu usled porođaja. Išli smo dugo na uz i pratili kada će nestati. Na otpusnoj je pisalo Oedema cerebri i latentni znaci cerbralne disfunkcije. Sve je bilo uredu, nekada te otpusne liste šokiraju, kao i izveštaji lekara. Koleginicinoj bebi je tokom trudnoće stalno bio prisutan otvor na srcu i umirali su od brige... Sve legne na svoje mesto, ali kao da moramo da prođemo kroz što više iskušenja u toku trudnoće...
Heart, cuvaj se!
Jelice, držim fige za petak!
pozz
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 19/7/2012, 17:48

Parizu srecno vam svima!!!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 19/7/2012, 22:55

Trudnicice i ostale kutnjakinje nesto nema nikoga Shocked nista se ne desava...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 19/7/2012, 23:10

Sve moramo da izdrzimo za nase bebe :-)
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 20/7/2012, 00:22

Drage moje trudnicice, LJUBIM VAS SVE IZ SVEG SRCA!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 694552 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 694552 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 694552 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 694552 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 694552 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 694552 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 694552 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 694552 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 694552
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 20/7/2012, 11:03

ja se vec dve tri noci budim izjudena, ali samo ja
msm, bar ja mislim da sam izujedana,. draganovicu nije nista
a imamo i rajd
a sumnjivo mi jer svrbi i sve je to onako iskocilo i crveno je,
sve mislim da nije neka alergija (a sklona sam im, u detinjstvu sam se vecito drapala i cesala kada se pojave neke travuljace u okolini)
moguce da je od toga
inace i cim vetar pocne kao sinoc, ja pocnem da slinim, jedna nozdrva se zatvori, oci zasuze, kaze dragi sigurno sam alergicna na nesto, i kada duva vetar, smeta mi.... i tacno cim zatvorim prozor, nista, povuce se....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 20/7/2012, 12:05

I meni je nos zapusen a nikad leti nije bio, a sto se tice komaraca, uzas, imam osecaj da samo mene vole, izujedana sva a moji pitaju ma gde to ima komaraca, kako nas ne ujedaju Very Happy
Izgleda da smo im sad bas slatke...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 20/7/2012, 12:20

jedno pitanjce za tridnoce koje su ''vise trudne'' od mene - kada ste osetili prve pokrete?
msm ja nisam bas debela (kao mrsavise osete raniej) i evo za dva dana punih 18 nedelja ali nista? bilo ono jutro kao neko golicanje, ali sada mislim da sam umislila jer se nije ponovilo....
zato molim, mala anketa, ak' vas ne mrzi da pisete?
odoh do Maxija neko pile da ulovim...ili do mesare....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 20/7/2012, 12:37

Mijaki, ja ti jos nisam za ta pitanja...al moja drugarica u 20 nedelji cini mi se...devojke, ja otkad sam trudna stalno mi zapusen nos...strasno!:-)
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 20/7/2012, 12:42

Mijaki, i ja sam osjetila prve pokrete negdje u to vrijeme, golicanja i treperenja tek sad mogu sa sigurnošću reći da osjećam i to kad mirujem, a ove ''udarce'' sam i osjetila, možda po jedan u par dana, a sad češće i jače, ali opet ne svaki dan, neki dan se šuta a drugi samo treperi i tako...
Bojana je osjetila pokrete dosta ranije, mislim da je Pariz spomenula nkad u 20 nedelji da je osjetla, ali sve je to individualno
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 20/7/2012, 13:04

jao ja jedva cekam da me princeza sutne, stalno pricam sa njom, i kazem joj da ne obraca paznju sto joj je mama malko razmazena i sto stalno kuka, da je to cisto onako, i da bih za nju sve uradila, i da je volim ovako majusnu najvise na svetu i da mi je ceo svet trenutno stao moj stomak....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 20/7/2012, 13:04

Dan trudničice, šaljemo vam ljubce ljubav

A naročito našem Srculencetu koje leži, ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 20/7/2012, 13:13

jeste, osetih dosta ranije od vecine prve pokrete, da tako kazem.... mislim da je bilo u 15+ nedelji, tu negde kada mi je i kolostrum krenuo lol!
definitivno sam neki poseban slucaj...
i sad mi skoro svaki dan curka po koja kap iz ove leve cice....
a sada me vec posteno 'tuce', naravno ima periode kada se primiri na dan, dva, tri.... kao i svi mi i oni imaju verovatno dane kada bi samo pavali :)
ali sinoc je recimo bez prestanka se okretao, mrdao, sutao....
bas onako momacki, dragi sada sve te pokrete oseti, tako drzi ruku lezimo i gelamo tv, i smejemo se sta mi radi....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 20/7/2012, 13:23

Boki, Vladete će biti tajin fudbaler 100%


Mijaki, idi begaj, pa kod tebe je djevojčica, ona ima nježnije pokrete, strpi se još malo.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 20/7/2012, 13:27

Uveče kad legnem, već 4-5 dana osećam pokrete u stomaku. Bolje reći više kao neki balončići ili skoro kao golicanje, ali povremeno i blage pokrete. Sa prvom bebom pokrete sam osetila veče pre amniocinteze, 01.avgusta. Budući da su mi obe trudnoće vreemnski paralelne, kod mene je eto sad nešto ranije. A, kažu i kad imaš jedno dete, posle ih lakše prepoznaš. Da li ima veze sa težinom, ne znam -u prvoj trudnoći sam dobila nepunih 10 kg, a u ovoj još nema pomeranja na vagi -vidi se samo stomačić. Niska sam i sitnije građe.
Pozz
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 20/7/2012, 13:55

a mozda Vladeta bude folkloras na dedu :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 20/7/2012, 14:22

Ja sam tek pre nedelju dana pocela osecati pokrete ali nisam bas ni sasvim sigurna sta su moja creva a sta beba, nisam ni mrsava ni debela. Sinoc nisam mogla zaspati i tamo negde oko 1h ujutro bas se vrteo bebac jedno sat vremena a jutros kad sam se probudila opet se pitam da li je to to, rukom ne moze da se oseti. Znaci ja tek u 21 nedelji.
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/7/2012, 17:53

Da vas ljubnem, posebno Srce jer mora da leži!

Jelice, verujem u super rezultate!

STISAK
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 20/7/2012, 19:36

Jao ovo lezanje ubi, ne znam vise sta cu sa sobom, sve sam filmove i serija odgledala,nadam se da necu morati jos dugo ovako.Brljanje mi je prestalo,ali mi se cini da imam pojacan sekret, ne znam da li da idem briseve da radim i kad se oni uopste rade u kojoj nedelji.

Loliska, Biksi zagrljaj
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 20/7/2012, 20:13

U prethodnoj trudoći nisam radila briseve. I meni je posle krvarenja pojačan sekret, žute boje, inače ne bih bila sigurna da li je utrogestan ili sekret. Do kada uzimate utrogestan, šta su vam lekari rekli? Meni su pre u Jevremovoj smanjivali utrogestan po šemi, ali primala sam progesteron depo do amniocinteze. Posle sam prokrvarila, pa nisam prekidala još sa injekcijama, a zbog kontrakcija mi uveden ginipral. Sad mi niko ništa ne govori o smanjivanju, uzimam i dalje 3x2.
pozz
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu