KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/7/2012, 11:51

smejem se upravo sama sebi sta mi sve pada na pamet....
u petak posle onog spremanja stana, moja beka je bila mirna citav vikend
znaci ni da mrdne, aj mrdne jednom dnevno i to vec kada pocnem da sizim sto se ne mrda, i to nesto slabo se mrdne, samo u fazonu evo-kevo-ne-budi-dosadna-tu-sam
hehehe
i sada je 2-3 dana aktivan kao na ringispilu, ocigledno moje dete ima neke faze, radnim danima tancuje, a vikendima odmara lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 18/7/2012, 11:57

Devojke, ja danas radim placentocentezu...kod dr Mikovica...sad su me zvali iz ordinacije da potvrdimo...eto, javljam se posle.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 18/7/2012, 11:59

Drzim fige, Jelice. igracice
Javljaj sve, sta i kako
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/7/2012, 12:13

Jelice, drzimo fige!!!!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 18/7/2012, 12:16

Mijaki naočare Ana naočare naočare naočare srca1 ljubim ja imenjakinju lepoticu likeit likeit likeit likeit likeit
A tvoja mama je znači na mojoj vikend ruti likeit
Baš bi bilo lepo da sledeće godine na toj plažici budu 2 Ane i naši muškići, ti i moja beba likeit likeit likeit likeit likeit
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/7/2012, 12:17

srecno Jelice! :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 18/7/2012, 12:26

Thanks...pisem posle, od muza sam dobila ipad, posto od danas vise ne radim...a imam neki tezak laptop... i sad cu biti stalno dostupna, prezanimljivo mi je ovo...:-) pisem posle kako je bilo...kiss
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 18/7/2012, 13:44

Gde ste okruglice? ff
Mijaki ja mislim da ce to sve ipak biti u redu,ljubim tebe i tvoju princezu usne usne
Jelice,drzim fige danas i cekam izvestaj! Neka je sa srecom! love
Ljubim vas sve redom poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/7/2012, 15:41

anak ::Mijaki naočare Ana naočare naočare naočare srca1 ljubim ja imenjakinju lepoticu likeit likeit likeit likeit likeit
A tvoja mama je znači na mojoj vikend ruti likeit
Baš bi bilo lepo da sledeće godine na toj plažici budu 2 Ane i naši muškići, ti i moja beba likeit likeit likeit likeit likeit

pao je dogovor za sledece leto!
sunny sunny sunny

nego sada nesto razmisljam da li da deciju sobu dekorisem roze detaljima ili da udarim u crveno zeleno, jer je to bas veselo!? zbunjen

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 18/7/2012, 15:50

Udri na živost, Ane to vole Wink ljubav
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/7/2012, 18:06

Mijaki ma lako je za devojcice,tj.imas izbora..za decake slabije.mi smo narucili namestaj i krevetac,sada se kreci..jedva cekam smajli angel
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 18/7/2012, 20:49

Devojke, evo mene sa moj Ipad-a...zavrsila sam placentocentezu. Prvo me pregledao uz preko stomaka, beba je super, napredna, ima razvijenu nosnu kost, normalnu debljinu vratnog nabora, normalnu srcanu radnju itd sto su bi trebalo da ukaze da je dobra normalna beba. Potom mi je uradio placentocentezu. Namazu stomak jodom. Potom levom rukom dr gleda uz po stomaku, a desnom ubode veliku iglu u stomak. Taj momenat dok ubada tj. dok igla prolazi kroz stomak, matericu itd bas zaboli ali to traje sekund ili dva. Dok izvlaci krv ne boli( to traje jos par sek) i onda izvuce iglu sto tkdj ne boli. Nije strasno. Potom ustanes i ides kuci. Eto. Rezultat je u petak posle podne. Nadam se da ce biti dobar.
Kiss
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 18/7/2012, 20:49

Devojke, evo mene sa moj Ipad-a...zavrsila sam placentocentezu. Prvo me pregledao uz preko stomaka, beba je super, napredna, ima razvijenu nosnu kost, normalnu debljinu vratnog nabora, normalnu srcanu radnju itd sto su bi trebalo da ukaze da je dobra normalna beba. Potom mi je uradio placentocentezu. Namazu stomak jodom. Potom levom rukom dr gleda uz po stomaku, a desnom ubode veliku iglu u stomak. Taj momenat dok ubada tj. dok igla prolazi kroz stomak, matericu itd bas zaboli ali to traje sekund ili dva. Dok izvlaci krv ne boli( to traje jos par sek) i onda izvuce iglu sto tkdj ne boli. Nije strasno. Potom ustanes i ides kuci. Eto. Rezultat je u petak posle podne. Nadam se da ce biti dobar.
Kiss
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 18/7/2012, 20:50

Izgleda da sam malo poludela sa Ipadom pa dva puta postavila post:-)
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/7/2012, 21:33

jelice, super si ti to podnela, ja samo kad pomislim na iglu, sva se stresem...
jel i inace ides kod Mikovica ili si samo ovo radila kod njega?

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/7/2012, 21:39

stefi :* ::Mijaki ma lako je za devojcice,tj.imas izbora..za decake slabije.mi smo narucili namestaj i krevetac,sada se kreci..jedva cekam smajli angel

to sredjivanje mi je bas slatko, mi planiramo u drugoj polovini septembra da ''zasucemo'' rukave!
mada mislim da i za decaka moze prelepo da se sredi sobica, moj plan je bio za decaka zuto zeleno plus razne zivotinje, za devojcicu ce biti zeleno belo sa crvenim detaljima (ako se ne predomislim)...
obavezno okaci slike kad bude gotovo, ima tema o tome...

laku vam noc curice

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/7/2012, 22:06

Mijaki hocu kad bude. Ja sam sva bila stegnuta sve sam mislila rano je i sad po malo odlazem. Ali mislim da treba da pocnem da uzivam i opustim se. Ma da to sredjivanje to je prava uzivancija i super su ti ideje..
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 19/7/2012, 09:55

Mijaki ja se ne razumem u to ali devojke su ti vec pomogle Very Happy nesumnjam bice sve uredu sa Anci. A sto se tice sobice ja bih je bez razmisljanja u roze opremila Very Happy ali kako kod odlucis verujem da ce biti prelepo ljubav

Jelice zavrsi se i to, drago mi je da je sve proslo kako treba

Kod mene non stop neke akcije, ono brljanje se utorak povecalo, pa sam otisla na UZ, kao i prosli put nevidi se uzrok krvarenja, mada mi dr. videla na zadnjem zidu materice kontrakcije i misli da je od toga. Rekla mi je mirovanje do daljnjeg, a ja taman mislila da krenem malo da skitam, ali sta je tu je samo da sve bude uredu pa makar lezala do kraja trudnoce.

Ljubim vas sve ljubav ljubav ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 19/7/2012, 09:58

Srce, samo ti lezi i miruj ako je dr rekla. Ja te potpuno razumem, skoro celu trudnocu sam prelezala, mislila odlepicu, ali ne, sve se izdrzi za visi cilj. prodje sve, i vredi svake minute u krevetu kad dobijes svoju cedo.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/7/2012, 10:02

heartic, nema druge, baci se u horizontalu dok to ne prodje, bice vremena za skitnju! love
mojoj koleginici je tako brljavilo sve do 5 meseca a posle je proslo, nemaju pojma zasto, isto je mirovala...a zato sada ne staje, ima jos 1,5 mesec do porodjaja stalno zuji po gradu...

e da ne bude da se jedan dan ne zalim na nesto, jutros mi se zakrmeljavilo levo oko, i malko je crveno i suzi mi....eto Embarassed
majke mi, otvoricu dnevnik pod nazivom ''dnevnik kukanja i zalbi u trudnoci'' Wink
nista sada cu da ispiram kanmilicom a poslepodne cu kupiti fizioloski, a posto idem kod ORL danas, pitacu ga da nije nesto od nosa i sinusa, posto me ni to nije proslo...

ljubuckam vas, odoh da doruckujem gladna ja, gladno dete...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 19/7/2012, 10:19

jutro okruglice :)
samo da vam mahnem, pijem kaficu, razmisljam sta kuvati danas, a treba i krenuti polako u maxi, a mrzi me jakooooo :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 19/7/2012, 10:35

Samo da vas ljubnem ljubav

Heart, smiri se još nedelju dvije, biće to sve ok. Very Happy

Mijaki, drago mi je da su ciste bezopasne pa da sad možeš razmišljati o opremanju sobe. Nisi baš pitala za prijedlog ali možda da crvenu ostaviš kade Ana napuni bar tri četri godine, jer je crvena prilično ''aktivna'' boja i nije baš smirujuća za malu bebu; možda da kombinuješ neke nijanse roze i zelene ili ljubičaste i zelene za početak
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 19/7/2012, 10:42

ljubicasta i zelena su divna kombinacija, slazem se da su zelena i crvena lepa ali pomalo agresivna kombinacija
i drzala bih se nekih pastelnih tonova....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/7/2012, 10:47

u pravu si lilly, ljubicasta nije los predlog, zeleno - ljubicasta? hm, fino deluje....
mada moram neki crveni detalj staviti...
u stvari ima da bude sareno, znam ja sebe, ja sve sto mi se svidja stavim, pa slagalo se to ili ne... Embarassed

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 19/7/2012, 11:02

Srce,samo miruj i bice sve u redu,imaces ti posle vremena da lutas po gradu usne

Mijaki i ja sam za pastelne boje i mnogo mi se svidja bebi ljubicasta boja,tako je nezna a detalji mogu biti sareni,npr ima nesto slicno nalepnicama u trakama sto se lepi po zidu...ili da iscrtas nesto na zidu..ma ne sumnjam da ce biti lepa sobica za tvoju princezu osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu