KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 11/7/2012, 10:50

Trudnice dobar dan!

Mala kakav stomak sreca SAVRSENSTVO sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Akijeva cestitam čestitamo
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 11/7/2012, 11:23

Akijeva, čestitam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 561840 Svaka čast! Drago mi je i za dobar izveštaj sa UZ.

Mijaki, baš me nasmeja, negde pročitah da još nosiš masku, pa ti si šou živi, mogu misliti kako je ludo kad te neko sretne ko te zna, hahaha Wink Baš si mi simpatična, skroz, majke mi, zajedno sa tim crvenim končićem lol!
Ali meni je to sasvim OK, ako je tebi tako lakše.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 11/7/2012, 11:30

Trudnice pozdrav!!
Mala, stomacic je prelijep!
Zelim brz porod i jos brzi oporavak!
Ljubimo te ja i Nina usne
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 11/7/2012, 11:42

Akijeva, bravo! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 805311 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 805311 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 805311 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 805311 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 805311
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 85613 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 98473 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 98473 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 98473 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 725654 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 725654 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 725654 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 725654 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 725654 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 725654 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 725654 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 725654 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 725654
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 11/7/2012, 11:52

Akijeva,svaka cast,zeno as Bravo za dobar UZ love

Bojance,nov avatar likeit

Dacoo, bravo za dobar nalaz OGTT i verujem da ce sve ostalo biti u redu! Ljubim te mnogo usne usne usne usne

Pariz,jel si kuci,odmaras?Ljubim tebe i tvoje zvezdice ljubav ljubav ljubav

Okruglice sve vas grlim i ljubim d poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 11/7/2012, 12:02

Pari, stomak je nemam reči

Akijeva čestitam na završenom faxu i prosjeku

trudnice poljubci
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saška 11/7/2012, 12:38

Pari kućica je savršena sve pohvale ljubav
Akijeva bravo za završen faks i odličan prosjek svaka čast ženo

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/7/2012, 12:44

Dacaa ::Doktorka neka divna kasnije me pregledala i kaze vi nemate problema sto se secera tice.Isli danas i kod geneticara i kaze da je moguce da je zbog serklaza izdesavalo se sve zato sto su bebe bile ok Crying or Very sad
Na neki nacin mi je malo lakse...
Daco, prvoda ti čestitam za uredan OGTT. Biće da si baš disciplinovana. Odlično!
Inače me zanima ovaj stav- kako serklaž može uticati na prevremeni potrođaj? I to, šta genetičar ima da kaže na to, ako možeš da mi pojasniš, ili je to samoonako rekao, da ne kažem izvalio, i ostao živ . Jasno da bebe nisu bile zrele, pa je ishod takav, je l da? Ali zašto serklaž koji je tu da spreči, kako on sad uticao na takav ishod?
Akijeva ::Završila faks, dobila sam 9 iz zadnjeg i najtežeg ispita, prosek 9,8!
Bila na UZ, mala princeza sjajna, 735 gr, ona je meni sve šaputala na ispitima Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 569534
Šutira kao balerinica sa sve piruetama!
Našla posteljinice za 1200 dinara, uzela ludilo mnogo, kog interesuje nek piše na pp za adresu... slikaću pa ću postaviti ako želite, našla slučajno preko druge trudnice!

Sve vas Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 692299
Pari ženo, mislim stomak divan to se podrazumeva, savršeno, a ja videh u nf ženu sa većom tibom od tvoje a jedno dete, pa se sva presekoh nisam ni znala da mogu tolike da budu... Msm blago tvojoj bebi...
Akijeva, idemo ispočetka Very Happy
Ja ti već izrazih divljenje da daješ ispite u trudnoći, pa stvarno-ma koji fax bio u pitanju, a tek za prosek-svaka čast. Biće stvarno da ti tvoja veknica daje svu snagu koju imaš! I bravo za veknicu i lepo napredovanje! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 745955
a moja tiba...žene moje, hvala na komplimentima, i stvarno deluje fino na slikama,ali ja sam velika cura i stomak je baš veliki, valjda je sve drugačije uživo. Kažem vam, sestra kad me juče videla , posle 20 dana, odskočila u stranu :lol!:e, sad si Aki nešto zbrzala završetak posta, ne znam šta ti oko stomaka nije jasno, ali u mom su dve moje Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 995453 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 995453
Cure, oble i one koje teže ka tome, i koje su bile, kako izdržavate?
Mi smo pre 40 min. ušli u kuću, i odmah klimu uključili.
Bili smo kod hematologa po clexane, hvala Bogu kad me vrati na to posle onih fraxiparina koji nikako da prodru u moju kožu, već imam nekoliko modrica, i deblja je injekcija, pa mi samoj da bodem u ruku nije zgodno, kao sa clexanom.
Nakon toga sišla kod ginekologa , u DZ, po doznake za porodiljsko, pa moja doktorka uvidevši da me ona NIKAD nije slala na CTG, odmah me poslala. I tu ležanja 45 minuta,ali nije mi bio napor,kao onda kad sam kod mog privatn. radila. Prvo kaiševi su lakši, a ne kao oni iz dr Mengele, i imaju ono jastuče oblo da postavim pod kičmu.
Moje srce mile mamine devojčice je bojažljivo kucalo, dok se tatinog sina čulo i u čekaonici. Naravno, milo mi bilo slušati ih.
Uredan je CTG.Ja sam spremna, a vi kako 'oćete Laughing
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 11/7/2012, 12:53

divno vas je citati
i pari s njenim zvezdicama, totalno nas drzite kao na iglicama, nestrpljive, cekamo taj veliki dan :))))
akijeva bravo zenska, svaka cast, kakav prosek....

ja nasla opet neke zezancije po netu, pa se smejem ko blesava, a onda me malo i vladica sutne u besiku, samo cekam kada cu se opet upiskiti
a stiskam se tamo dole ahahaha, msm, vezbam onog kegela Very Happy aldzabe, dete mi mlogo precizno :))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/7/2012, 13:07

Joj Bojana, ajde, znam da si lenštinica mala, i sama si priznala juče, ali nastavi tamo gde je tetka Pari započela lol!
Nađi tamo na trudnoći, započela sam o vežbanju, stigla do tih vežbi i ništa ne napisah...ne moraš kucati, okači linkove, lakše je kad se gleda nego da se čita, i ako imaš vremena, onda malo prekucaj texta iz one knjige-mislim da imamo istu-Šta da očekujete dok čekate bebu...
ajd mila, nek ti ne bude teško, ostavismo nedovršenu temu tamo.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 11/7/2012, 13:11

hehe, ajde, evo sada cu knjigu u ruke, pa lagano da kuckam :) a jesam mala, sad vec velika lenstica Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 11/7/2012, 13:15

samo da proverim, jel to ova https://kutak.forumotion.com/t314-vjezbanje-u-trudnoci.... ovde su svakakave vezbice, znaci ovde da pisem o Kegelovim :)
gde mi je Noja da mi pomogne, mislim da je i ona pisala o njima ahahaha lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 11/7/2012, 13:15

Pari,divan stomak a tek linija g svaka cast.
Akijeva g cestitam na zavrsenom faxu.
Sve vas d ,ja se ceo dan vudem po kuci a uvece setam.Sledece nedelje imam kontrolu,nadam se da ce sve biti ok pa bezimo na par dan u Soko banju.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/7/2012, 13:21

Bojanice, baš ta- gde ja stadoh-ti produži Wink J.J.Zmaj
Darija , sa srećom u 19. nedelju!! I ti polako pregura prvu polovinu trudnoće!
Uživajte u Soko!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 11/7/2012, 13:21

Pari sto se tice serklaza ona tako predpostavlja,geneticarka....A i svi ostali.Zato sto sam imala puno intervencija i kao neke zene jednostavno mogu da iznesu blizance bez serklaza a neke ne.Znas i sama.A vezano za bebe kad sam napisala da su bile ok misli se bez anomalija ali nezrele ipak pravilno razvijene za 24nedelje.Veruj mi da svi misle da je zbog serklaza.Izgleda da nisi u toku.Meni je Kopitovicka napisala da se odradi preventivni serklaz izmedju 16 i 19nedelje koji nije uradjen zato sto je moja dr smatrala da nema potrebe.Ja sam se bukvalno bezbolno otvorila u roku od sat vremena 4 prsta.Itekako serklaz moze da pomogne.Nisam krvarila nije pukao vodenjak ,bebe zive rodjene....Serklaz se i stavlja u takvim slucajevima.
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/7/2012, 13:29

Aha Daco, izvini, ne mogu baš sve popamtiti,a ti si tako napisala kao da si serklaž odradila pa zbog toga došlo do spontanog.
Rekla si zbog serklaža...ustvari zbog NEODRAĐENOG serklaža. Sad mi je jasno.
I sama sam bila za to da mi se odradi,ali verujući svom dr, koji je procenio da ne treba, sad mi i drago...kad pomislim na svoju drugaricu kako joj je pukao vodenjak,pa na brzinu u Betaniju, i naživo joj kidali serklaž...muka me spopadne!
Znam da su bile zdrave,ali nezrele...ja i ne znam da beba kad ima neku anomaliju zbog toga kreće ranije...to nije baš uzrok...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 11/7/2012, 13:32

Stigla mi urinokultura, pomagajte sta im ovo znaci
500 cfu/ml crevnih i saprofitnih bakterija. Urin kontaminiran crevnom i saprofitnom florom. Nalaz nije signifikantan, stoga antibiogram nije
uraðen.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 11/7/2012, 13:36

Pari, lepa kuća za zvezdice! c
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 11/7/2012, 13:36

Pariz, ja vecito kukam kako jedva cekam decembar a kad pomislim na mart,priprema za vto,cekanje bete......itd. ovih 19 ned. mi nekako proletelo yes .Konacno sam na pola puta Very Happy .
Daco Sad uzas, svi sad skidaju odgovornost sa sebe.Bas mi je zao,ne znam ni sama sta da ti pisem:(
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 11/7/2012, 13:54

Daco, Sad
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/7/2012, 14:01

Herat, pojma nemam sem da u urinu imaš nešto čemu mesto svakakao nije tu...
ja bih za početak,ponovila nalaz.
a drugo pitanje- da l' nisi imala zatvor??
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 11/7/2012, 14:07

Misille,darija ,pari sta mogu gotovo sad.....Bas svi skidaju odgovornost sa sebe.Ja bi volela da je taj serklaz bio uradjen da sam bar usla u sedmi bebe bi bile zrelije i imale bi vise sanse da prezive a ovako......Bukvalno sam se od tezine otvorila to sad tako ispada.Jer su beb dobro napredovale a i zive rodjene.Necu sad da vas gnjavim ovo su lepe strane!Nek ste mi vi ok a mi ce mo se i dalje boriti!Pre neki dan naidje mi drugarica koja ima bebu od 5 meseci i vidim njoj neprijatno da li da stane da li da prodje a ja onako luckasta stanem pred kolica i ugnjavim joj bebu yes bebe Sta cu kad volim malu decu.Nije niko kriv za ovo sto se desilo.Dok ne dobijem svoju decu ja cu da uzivam u tudjoj i da se radujem zbog drugih.Kad sam izljubila bebu od te drugarice tacno dobijes snagu da nastavis dalje da se podsetis da treba da se boris!Tu sam da vas pratim a i doce vreme nadam se uskoro da se i vi meni radujete.
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/7/2012, 14:19

Naravno Daco, i biće!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 11/7/2012, 14:25

heart ne znam bas strucno da objasnim ali imas te neke bakterije koje su normalni stanovnici a imas i one koje su presle iz crevne flore sad nije ti napisano tacno koje,nalaz ti nije oznacen pa zato nije uradjen antibiogram kapiras? ali treba da ti pripisu terapiju,nista strasno,ja imam enterococus znas vec...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 11/7/2012, 14:34

Ne gnjaviš, Daco, a da ćeš biti mama - bićeš. yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu