KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesela julska jutra

+40
JocY
red
Republica
bak
Struzzo
cicsa80
ZarPtica
Sami
KoMetaK
HappyGirl
mijaki
cici-mici
Ema78
dragana76ns
twinsi
Botox
Orline
lena
djole42
lolipop
Kamilica
BiKsi :)
anak
bebko
missile
Vuchica
Tanja83
Mirjana
LaFolie
MAAKKI
korpica
lilya
maus
medolino
Tinche
dr mali pariz
ciklama
Gramatika
dra00
Mrvica
44 posters

Strana 4 od 34 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Sledeći

Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od dra00 3/7/2012, 20:45

pozdrav jutra osmeh srce
nemam koncentraciju i ne pamtim nista sto procitam Embarassed
zapamtila samo slike koje sam videla, Biksine sa odmora likeit , Mauskina kafica osmeh srce i Pariz sa drugaricom - usne - ne znam sta bih rekla sto vec nije receno - prelepo.

dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od anak 3/7/2012, 22:06

Kakve 2 lepotice naočare naočare
Pariz, ako u bolnici nestane struje............dovoljno je da ti budeš tamo i sve će biti u redu. Sijaš i sjajiš sunny sunny sunny sunny sunny sunny
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od djole42 3/7/2012, 22:37

Samo da vas još jednom sve stisnem i da pohvalim dve VELIKE zvezde ,sijate obe za desetku likeit za male zvezdice ljubac!

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Mrvica 4/7/2012, 00:36

Vece jutra.
Mi smo danas isli na vakcinu. Srce malo nije ni zaplakalo. I sa dr se ispricao. Odusevila sam se.
Pari, drugacija si mi, vidi se da se priblizilo. I stvarno sijas. A haljina je prelepa. Izgnjavila sam Vukasina za tebe. I uzivao je. A jos malo ces i ti sa tvojim bebama. Ljubimo te.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od djole42 4/7/2012, 08:15

Budjenjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Jutro cureTci !
Vesela julska jutra - Page 4 12228
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od maus 4/7/2012, 08:20

Dobro jutro!

bebko ::Mišu baš onakva kakvu volim...Pijem i uživam...
A kako si znala da pijem bez šećera Very Happy

Ih...ja sve znam Wink

dr mali pariz ::Very Happy

Mi celo jutro bez struje Mad a ja treba gošću da dočekam i obećani joj ručak spremim...no, struja vrlo kasno dođe, te smo se nas dve prvo na kafi srele ...a ko je ona?
Very Happy pa moja forumska sestra Vesela julska jutra - Page 4 2luebn
posle kafe smo skoknule i do nas, i vreme svako provedeno sa nekom Kutanjkom, meni proleti...ali smo i o nečemu pametnom zborile Very Happy
O čemu, čućete uskoro. Predlog za ceo Kutak.
Vesela julska jutra - Page 4 2n84q6o

AAAAAAAAAAAAAAAA HAPYYYYYYYYYYYYYY osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Kad se ne slogiras sad nikada necu. Pa dobro zeno gde si ti svih ovih meseci???? Kako si se prolepsala i super izgledas!!! Ma obe ste prelepe, kako lepe fotke. Bas mi je drago da ste se druzile. A o kakvom predlogu ste cakulale? Nemojte me drzati dugo u neizvesnosti, ja sam jako nestrpljiva da cujem. Ajde ajde spikingujte....A cuj Male nema struje..pricam ti pricu Razz Joj sjane ste, majke mi! Ulepsale ste mi jutro 100%. Obozavam vas!

dra00 ::pozdrav jutra osmeh srce
nemam koncentraciju i ne pamtim nista sto procitam Embarassed
zapamtila samo slike koje sam videla, Biksine sa odmora likeit , Mauskina kafica osmeh srce i Pariz sa drugaricom - usne - ne znam sta bih rekla sto vec nije receno - prelepo.


Ali ces zas zati kao i mi ovaj dan upamtiti po velikoj beti. igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

anak ::Kakve 2 lepotice naočare naočare
Pariz, ako u bolnici nestane struje............dovoljno je da ti budeš tamo i sve će biti u redu. Sijaš i sjajiš sunny sunny sunny sunny sunny sunny

Vala Anak svaka ti je na mestu!

Kamilice uf bas je nezgodno bez klime. Ja je bas ne gotivim, ali mi znaci, namestim na 26 stepeni i taman.

Loliska mila trudnice i ja tebi saljem mnogo poljubaca usne

Medo kada je sledeci uz?

Vucice zaista strasna vest. Juce kada sam procitala, sva sam se najeszila. Uzas!

Gramatika ima li slika iz Soko Banje?

Biksi opet u 5. brzini lol! lol! lol!

Djole javi kada se budes cula sa dr iz LESKOVAC. Najlepsi dzem je od kajsija....mmmmmmmm i nes kvik u kombinaciji.

Korpice no sikiriki za recenice. Jutros sam pomilsila na tebe, jerbo je mm krenuo biciklom u Paune oko 5h Shocked Skoro 80 km okretanja pedala...

Bak se sada sigurno brcaka i uziva.

Bebko si ustala? `oces kaficu da pijemo?

Jutros Ani predala urin na analizu. Rezultati oko 13h. Kao i prosli put, taman kada prodje dejstvo antibiotika nju opet pecka kada piski. Jutros se zalila da je malo pecka. Ja cu da izludim! Ali je ovaj put boja urina je , bar mi se cini ok i nema onaj specifican miris.
Zaboravila sam reci da sam bila u pravu po pitanju J ( mog devera cerka) i njenog upisa na fakultet. Rekla sam da ce biti medju prvih 10 i 8. je na listi (enhleski jezik i knjizevnost). Dobar sam ja prognozer Very Happy
Idem da pristavim kafu pa se pisemo jos.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od maus 4/7/2012, 08:22

Dok ja sve pomenem i prokomentarisem, |Djole skuvala kafenzi. Hvala druze, evo srkucem ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Orline 4/7/2012, 08:48

djole39 ::Samo da vas još jednom sve stisnem i da pohvalim dve VELIKE zvezde ,sijate obe za desetku Vesela julska jutra - Page 4 612963 za male zvezdice ljubac!

Daaa, happy nam je najveća zvezda Kutka.
A ova mala... Vesela julska jutra - Page 4 109639 Nemam reči...ODLIČNO izgledaš, majke mi. Stvarno sijaš. Valjda te i visina izvlači, ali ti meni uopšte ne izgledaš ogromno, prelepa si trudnica, volela bih ja da tako izgledam pred porodjaj.

Mrvica ::Vece jutra.
Mi smo danas isli na vakcinu. Srce malo nije ni zaplakalo. I sa dr se ispricao. Odusevila sam se.

Duša mala, kralj Vukašin king Nije zaplakao, hrabar dasa! Vesela julska jutra - Page 4 275568

Dobro jutro svima. Hvala na kafi Djolence, divna je....

Maus, držim fige da se konačno smiri situacija, mače, malo, baš je poteralo ove godine. Poljubi je jako od tete orli.

Korpice, nema sekiracije, nismo mi tebe skolile, mnoge cure pišu u "bloku" sav tekst, nisi ti jedina. A što biksi kaže, i meni je mnogo lakše pročitati svaki tekst podeljen u pasuse. Ali bitna je suština na kraju. Gori li Valjevo? Vidim da zapadna Srbija prednjači po temperaturama. Ti i maus ste stalno u vrhu skale.

MM se nešto kani da ode na neki dan u Bosnu bez mene, malo da peca, dok mi je majka tu. A ja...jedva čekam Razz Razz Ovako zatvoreni na ovoj vrelini, počeću da grizem, bolje da ide da ne bi stradao Laughing Wink Tek noćas malo normalnije spavah, "samo" dva budjenja, i "odvalila" do pola osam. Inače je ovih dana bilo ustajanje oko šest.
Imate veliki pozdrav od mog Švrće, stidljivo me gurka po dnu stomaka, čisto da vam se javi Vesela julska jutra - Page 4 561840 Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od djole42 4/7/2012, 08:52

maus ::Dok ja sve pomenem i prokomentarisem, |Djole skuvala kafenzi. Hvala druze, evo srkucem ljubav
I ja srkućem i čitam "postrojavanje ".Hvala tebi što sve propratiš ,prokomentarišeš pa kad sam u guzvi samo te pročitam i sve znam Very Happy Nadam se da će Ančicin rezultat biti ok .

U LE se niki ne javlja na tel. affraid Odmor.....il guzva......Znam da rade od 8h....zovem već 5 puta..... zbunjen

Orle ,ljubi tebe Djole u pupu Very Happy

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Orline 4/7/2012, 08:58

Djole, već rekoh na Klubu, došlo vreme za veteranke, zato...spremaj se polako Vesela julska jutra - Page 4 275568

A šta ćeš, zoveš ponovo...Mislim, zar i privatnici piju kafu sat vremena Rolling Eyes
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Vuchica 4/7/2012, 09:00

Jutro, dame i gospoDZe sunny
Ja bih rekla da su Happy i Pari dve queen queen Kutka, bas da vidimo sta su smislile.... Very Happy
Maus, hvala sto nam lepo sažmeš sva bitna dešavanja yes
Djole hvala na kafi
Orli, uzivaj, odmaraj i pozdravi i ti malog Švrću..... d
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Orline 4/7/2012, 09:00

Lele, Biksi ujna, šta sam ja propustila...COLEEE i COLINICE, čestitam vam, a ekipa Kutka će doći na trežnjenje tate Coleta kad se Biksi porodi, pošto će to biti krš i lom.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Orline 4/7/2012, 09:01

Hvala vičice, evo pozdravljen Švrća lol!

I da... i mene interesuje kakva nam iznenadjenja spremaju dve queen queen
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od djole42 4/7/2012, 09:12

orline ::Djole, već rekoh na Klubu, došlo vreme za veteranke, zato...spremaj se polako Vesela julska jutra - Page 4 275568
A šta ćeš, zoveš ponovo...Mislim, zar i privatnici piju kafu sat vremena Rolling Eyes
Spremam se ja orle moj al viš ,ovi me zaHebavaju lol! ....izgleda da je odmor.....a niko ništa nije pomenuo......al ja sam pionirka-veteranka Very Happy i kod mene vazi
"Živite kao da će 100 godina biti mir i spremajte se kao da će sutra biti rat"-dakle spremaću se kao da će sutra biti Very Happy
Vuchica ::Jutro, dame i gospoDZe sunny
Djole hvala na kafi

Izvolte i drugi put Very Happy

orline :: a ekipa Kutka će doći na trežnjenje tate Coleta kad se Biksi porodi, pošto će to biti krš i lom.
Dobrovoljac ,da se prijavim na vreme Very Happy

orline ::

I da... i mene interesuje kakva nam iznenadjenja spremaju dve queen queen

I mene ,i mene Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od maus 4/7/2012, 09:47

orline ::

Imate veliki pozdrav od mog Švrće, stidljivo me gurka po dnu stomaka, čisto da vam se javi Vesela julska jutra - Page 4 561840 Very Happy

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce SVRCO ljubi tebe tetka Mima i masem ti zlato milo stidljivo. Udri malo jace mamu, slobodno Wink Duso! Orle saljem i mm sa tm posto i on voli da peca a i da ne bi nastradao kao i tvoj Laughing Od sutra 25. nedelja radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

djole39 ::
maus ::Dok ja sve pomenem i prokomentarisem, |Djole skuvala kafenzi. Hvala druze, evo srkucem ljubav
I ja srkućem i čitam "postrojavanje ".Hvala tebi što sve propratiš ,prokomentarišeš pa kad sam u guzvi samo te pročitam i sve znam Very Happy Nadam se da će Ančicin rezultat biti ok .

U LE se niki ne javlja na tel. affraid Odmor.....il guzva......Znam da rade od 8h....zovem već 5 puta..... zbunjen

Orle ,ljubi tebe Djole u pupu Very Happy

Kada ja postrojim Wink ....I ja se nadam. Ipak ce mi drugarica oko 11h doneti rezultate.

Bravo za Vukasina hrabricu g g g g g g g g
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od maus 4/7/2012, 09:49

Ma ja razmilsljam da idem prvo u Pariz da pripomognem Velji oko pijanke. Mislim da je to drugarski sa moje strane, jel tako?
A tek Coletu sto su pomoci oko ispijanja alkohola...bas sam drug!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od maus 4/7/2012, 09:51

Orle `oce li muzic biti tu za porodjaj? Treba li njemu pomoc? Ja sam rada i raspolozena, a casica me hoce samo tako Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Tanja83 4/7/2012, 09:52

dr mali pariz ::Very Happy

Vesela julska jutra - Page 4 2luebn
Vesela julska jutra - Page 4 2n84q6o

A sta reci sem dve queen queen koje prosto sijaju sunny

Divne ste mi i sefica i zamenica Very Happy

Happy nam se prolepsala,izgleda mnogo mladje a Pari sija zbog njenih b b .Doduse,ona je i ranije sijala,sada su samo b b doprinele tom sjaju yes . Divne ste mila moja naočare love . I neces ti jos na porodjaj,stomak ti se nije spustio Wink yes osmeh srce

Orlicu,mazi Svrcu,nedostajala si i tvoja mi trudnoca mnogo brzo ide Very Happy ,bravo za tebe i 25 nedelju osmeh srce

Biksicu,najbolja ujnice,slike su extra,rekoh ja da ces mi fotografisati svadbu a sad i krstenje i prvi rodjus,onako sa stomacicem od jedno 3-4 meseca trudnica Very Happy MOZDA dodjem tj svratim na Zlatis u petak popodne kada krenemo put C.G. pa ako si free,nemas obaveze i ne odes da skitas na jezerce mozemo da se stisnemo zajedno sa Mazuljkom i Nemirkom Very Happy osmeh srce

Maus drzim fige da Ancikin nalaz bude dobar i da se dete vise ne muci love Bravo za J(deverovu cerku) i bravo za tebe koja si pogodila ishod rezultata,od sada te zovem BABA VANGA lol!

Dra, molitva za veliku beta

Bebko,uzivaj u onom divnom dvoristu dok cekas vizu i more yes Jos malo cu i ja sa klincima u tvoje krajeve,tj Metohiju osmeh srce

Mrvice,bravo za Vukasina hrabricu maminu,dusica mila smajli angel

Sve ostale devojcice ljubim i zelim lep dan d poljubac



Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Mrvica 4/7/2012, 10:16

Jutra svima.
Tanja, gledam tvoj tiker, pa tvoji slatkisi 5 punih meseci smajli angel A naputovali su se kao pravi. I Vukasin obozava da se vozi i da luta, jedva cekam mm domor pa da i mi negde zapalimo. Za sada samo okolina. Very Happy
Maus, pa ta bestija je stvarno dosadna. Kako Ana to podnosi? Ona je nasa mala hrabrica yes
Orle, guras ti dobro! Mali Svrca gura polako. Uzivaj draga. I posle ce gurati nogicama u stomak ali spolja. osmeh srce
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od missile 4/7/2012, 10:17

Jutro, mile Kutanjke! ff

Na poslu sam i u poslu sam, sad žvaćem svoj nutricionistički doručak i malo da gvirnem Wink

Maus, e jesi queen Sve detaljno i pregledno, mada sam čitala redom, nije da nisam. Very Happy

Parižanko, hvala za prijatno jutarnje iznenađenje, lep početak dana sa vašim sličicama. Divne ste, ko zna, možda vas i uživo upoznam jednog dana. Bila bi mi čast. yes

Ja sutra putujem na dvodnevnu konferenciju, do pola noći sam svašta peglala i vadila iz ormara elegantne stvari, mučila se da prelomim koje ću sandale nositi; muž me gleda, nervira se, pa komentariše kako se bezrazložno opterećujem.  b Tako. f Sada će da misli na mene kada ode u grad na pivo i roštilj sa dečacima.  b A ja ću, gde god i s kim god bila, uvek samo na njega i da mislim srce

Dra, mislim na tebe i navijam!!!!

Epa sada ljubim i stiskam, da bih stigla još par temica da čitam,

d
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od bebko 4/7/2012, 10:26

Dobro jutro evo i mene Very Happy Very Happy
Od jutros gužva na jutrima Very Happy ako tako i treba Very Happy

maus ::
Bebko si ustala? `oces kaficu da pijemo?

Jutros Ani predala urin na analizu. Rezultati oko 13h. Kao i prosli put, taman kada prodje dejstvo antibiotika nju opet pecka kada piski. Jutros se zalila da je malo pecka. Ja cu da izludim! Ali je ovaj put boja urina je , bar mi se cini ok i nema onaj specifican miris.
Zaboravila sam reci da sam bila u pravu po pitanju J ( mog devera cerka) i njenog upisa na fakultet. Rekla sam da ce biti medju prvih 10 i 8. je na listi (enhleski jezik i knjizevnost). Dobar sam ja prognozer Very Happy
Kako neee ja uvek raspoložna za kaficu Wink
Nadam se da će biti dobri rezultati.Anče se baš namuči...
Bravo i za J i strinu prognozerku...

orline ::
MM se nešto kani da ode na neki dan u Bosnu bez mene, malo da peca, dok mi je majka tu. A ja...jedva čekam Razz Razz Ovako zatvoreni na ovoj vrelini, počeću da grizem, bolje da ide da ne bi stradao Laughing Wink
Imate veliki pozdrav od mog Švrće, stidljivo me gurka po dnu stomaka, čisto da vam se javi Vesela julska jutra - Page 4 561840 Very Happy

I ja se slično ponašam a nisam trudna Rolling Eyes Pametno što će da pobegne malo lol!
srca srca otpozdravljamo mali švrćo i ljubimo te milion puta srca srca

djole39 ::
maus ::Dok ja sve pomenem i prokomentarisem, |Djole skuvala kafenzi. Hvala druze, evo srkucem ljubav
I ja srkućem i čitam "postrojavanje ".Hvala tebi što sve propratiš ,prokomentarišeš pa kad sam u guzvi samo te pročitam i sve znam Very Happy Nadam se da će Ančicin rezultat biti ok .

U LE se niki ne javlja na tel. affraid Odmor.....il guzva......Znam da rade od 8h....zovem već 5 puta..... zbunjen

Orle ,ljubi tebe Djole u pupu Very Happy

Baš vala,koliko puta je i mene Maus spasla svojim pobrojavanjem yes
A ovi iz Le su avgusta na godišnjem.Pozovi na mobilni javlja se Divna...


Tanja83 ::

Bebko,uzivaj u onom divnom dvoristu dok cekas vizu i more yes Jos malo cu i ja sa klincima u tvoje krajeve,tj Metohiju osmeh srce
AAAAAAAAA kad?Gde? Možda i ja uspem da stisnem ženu ZMAJA i Nemirka i Mazuljka osmeh srce
Spremi 20e za ulaz na nedelju dana lol!

Vukašine hrabrice mala ljubim te punooooo
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od LaFolie 4/7/2012, 10:45

dobro jutro lepotice ljubav

Cula sam se jutros sa Malim Princom i njenim malisom, njega bas muce grcevi, ali je hrabrisa i ne place, cula sam ga kako se muci...


Hey, Biksi, super su slike! Nego, da li tamo ima zmija? Jooooj sto se ja bojim zmija :)))))
E da, nas je dvoje, znaci 10e za ulaz na nedelju dana? lol!

Missile, da se super provedes, iako ides poslom! Kako ce muz da te juri da te ljubi kad se vratis srca

Paris i Happy - izgledate hit hit!!!!

Ja sam isla na UZ bubrega, imam jedan party mix - kamencica malih puno, kaze doca da zato ja stalno mislim da imam urinarne infekcije Rolling Eyes

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Botox 4/7/2012, 11:52

samo svratih da mahnem svima
i da podelim sa vama ovu fotkicu
mastam o tome da sam ovaj meda :))))
Vesela julska jutra - Page 4 Polar_Bear_005
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Orline 4/7/2012, 12:00

maus ::Orle `oce li muzic biti tu za porodjaj? Treba li njemu pomoc? Ja sam rada i raspolozena, a casica me hoce samo tako Very Happy
Pa nešto je pričao sa šefovima da odloži sledeći odlazak do zime, pa se nadam da će biti tu Very Happy Samo što će vjerovatno da zbriše čim krenu prvi grčevi Laughing
Napije se, pocepaju ga, i dodje kad dete počne da sedi Wink
A šalji svog s mojim komotno, pa da se oladimo malo lol!

Od sutra 24-ta, a ne 25-ta, al nema veze, i to je mašala Laughing

Bebko, pročitala sam peripetije, i besna sam jako. Od svih ovih zavrzlama na Balkanu, definitivno ste najkraću slamku izvukli Rolling Eyes Stvarno nemam reči.

LaFe, stvarno je bzvz...Kamenolom, jbt. Jel ne smetaju, mislim ne trpi bubreg?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od LaFolie 4/7/2012, 12:02

orline ::
LaFe, stvarno je bzvz...Kamenolom, jbt. Jel ne smetaju, mislim ne trpi bubreg?

manji su i ostri, zato ja stalno imam erotrocite u urinu..... Ali nigde nisu napravili zastoj, zakrcenje.... Nista, svaki dan uva i prolom Rolling Eyes
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vesela julska jutra - Page 4 Empty Re: Vesela julska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 34 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu