KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penelope-dnevnik moje bubamare

+34
MAAKKI
cicsa80
bak
MARA
Sami
plavaptica
Tanja83
KoMetaK
Milijana
buby
Tinche
missile
mamajednogprinca
korpica
medolino
Nefertari
cici
dragana76ns
caci
lolipop
Simona
cufta
nesalela
BiKsi :)
key
nina :)
Sneza
dr mali pariz
lena
Orline
maus
era
Mirjana
penelope
38 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Mirjana 31/12/2012, 11:16

Drugari, neka vam 2013. donese samo zdravlje, ljubav i uspeh na svakom polju
jelka1 novogodisnja pesma pokloni deda mraz
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Tinche 31/12/2012, 11:23

[Only admins are allowed to see this image]

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od buby 31/12/2012, 18:09

[Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Sami 31/12/2012, 21:37

Sretna nova godina pokloni jelka1 novogodišnji 2
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od MARA 31/12/2012, 21:37

Srecna Vam Nova i sve najlepse zele Vam drugari Viktor i Vuk i njihova mama.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Simona 1/1/2013, 01:18

[Only admins are allowed to see this image]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od korpica 1/1/2013, 14:25

[Only admins are allowed to see this image]
SRECNA NOVA GODINA
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od plavaptica 1/1/2013, 15:19

Drugarice srećna vam Nova Godina, puna zdravlja i veselja. Ljubimo vas Ana i ja ljubav jelka1 ZIMA5
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od dragana76ns 1/1/2013, 16:32

[Only admins are allowed to see this image]

DRUGARI, SRECNA VAM NOVA GODINA :***
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od cici 1/1/2013, 17:31

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]" alt="" />
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Milijana 4/1/2013, 09:04

[Only admins are allowed to see this image]

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 10/1/2013, 21:55

Koliko lepih cestitki! Hvala vam puuuno svima! cvet

Nas dve, za ove praznike, od srca zelimo bebama i mamama zdravlja, trudnicama bezbrizne trudnoce, cekalicama debele stomake, a Kutku da se onaj trudnicki spisak produzi, da uspesno prodje izdavanje knjige, koju ne mogu da docekam da procitam, i jos puno druzenja, veselja i slavlja! yes

Mi smo svi na raspustu, pa bas uzivamo. Tata i Janja na pravom, a ja sam dobila dve nedelje godisnjeg. Od praznika do praznika, od kuce do kuce, nema gde nismo bili, samo svrljamo. Bas nam je lepo ovako kad smo stalno zajedno, to su inace retki momenti u toku dana.
Nas vrtic je isto na raspustu kao i skole. Rade nekakve dezurne grupe za decu koja bas nemaju gde, pa stave decu razlicitog uzrasta u jednu grupu, a vaspitacice se menjaju prema dezurstvima, na tri sata. To nam se uopste nije svidjalo, tako da je Janja kuci. Bila je uglavnom sa tatom, ponekad baka uskoci, a sad sam i ja kuci.

Otkad je na raspustu, u dva navrata je bila bolesna, uz visoku temperaturu, prehladu, zapusen nos, nece da jede, stalno kenjka.. Crying or Very sad Prvi put je bila ona trodnevna groznica koja se zavrsava osipom, drugi put smo dobili antibiotik. Sad je dobro, jedino sto ima slajma, pa ne zna da iskaslje, sve svira i bas me sekira. Ti dani kada ima temperaturu, kao i svima, budu nam bas mucni-nocu se budi po 10 puta placuci, preznojava se, stenje, muci se, kada je uzmemo u ruke-ona se bacaka i tako.. Kad je uporedim sa prvim komsijom njenog uzrasta koji ni dana nije sisao, a za 14 meseci nije ni smrcnuo, sa nama koje smo iskljucivo dojile punu godinu dana i kakve muke prodjosmo sa istim, nije mi dobro.. Mad

No, sad nesto veselije. Very Happy Gospodjica ne da hoda, nego i trci! Non-stop je u pokretu, takva je od rodjenja, zivahna, kao da ima pundravce u guzici. Very Happy Kada setamo napolju, u parku je izvadim iz kolica, pa seta okolo i otpilike na svaki peti korak padne, pa kad broj padova predje 20-tak, onda odustanemo. lol! Kuci je dobra, sve mora da opipa, pomazi, pokaze prstom, obozava kada je neko ljuljuska uz pesmicu "Djiha,djiha", pa samo ide okolo, digne ruke i kaze DJIIIIIIII. Very Happy Prica po ceo dan svojim jezikom, peva, igra, vristi. Kupatilo joj je omiljena prostorija i dalje. Very Happy To je jedino mesto gde pravi lom (odvrti ceo tolet papir, razmontira stipaljke, povadi kozmetiku), ostale prostorije, knjige, ukrasi, fioke, ormari,novogodisnje dekoracije-sve opstaje. Very Happy Zasad. lol! Poslusna je, mada ima i ona svojih momenata kada je kenjkava i nikakva, al' to je normalno, dete k'o dete, covek k'o covek.

Ovako je proslavila novogodisnju noc
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]
20:45 Very Happy
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

Evo je moja jelka
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

Za Bozic sa tatom
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

Paketica sam dobila:od firmi 5 Shocked(tata radi na 2 mesta,od mamine,u vrticu,a i baka je uplatila Very Happy ),3 puta sam se slikala sa Deda Mrazom i od rodbine ko zna koliko
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

I da vidite koliko sam porasla
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

Ljubimo vas sve!
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od plavaptica 10/1/2013, 22:31

Kao secer je Janja mamina bubamara [Only admins are allowed to see this image]Ove slike sa doceka su mi preslatke [Only admins are allowed to see this image]
Drugarice nase uzivajte u ovim danima odmora i raspusta [Only admins are allowed to see this image]
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od nina :) 10/1/2013, 22:31

pravi mali zvrk ko da citam o mariji mojoj.preslatka je
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od MARA 11/1/2013, 10:29

Prelepa je.
Ima prelepe oke
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od maus 11/1/2013, 11:21

Dusa mila kako je zaspala osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
I Penelope, draga, bez ljutnje, Janja je ista tata lol! lol! lol! lol!
I porasla je, oke plave, kao medic je. osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 29/1/2013, 10:45

Hvala vam, devojke! osmeh srce

Maus, nemam sta da se ljutim, naprotiv, meni je milo! Very Happy A da je ista tata-ista je, imam i ja oci! lol!

Ja pisem sa posla, menjam koleginicu u apoteci na periferiji, sama sam potpuno evo vec druga nedelja i nema zive duse. Shocked

Juce smo, vec po treci put, vodili Janju da primi vakcinu-onu MMR koja se prima od 12 do 15 meseci i opet nista. Rolling Eyes Curi joj nos i pomalo kasljuca, kaze doktorica da je ovo ziva vakcina, moze da izazove jake reakcije, tako da mora biti potpuno zdrava, a to se kod nas retko desava, Shocked obzirom da ide u vrtic.
Pitala sam doktoricu za njene nogice, posto gura prste ka unutra kada hoda (to smo mi nekada govorili da hoda "paciji"), pa je dobila uput za decijeg ortopeda. Zakazali smo za petak. Ima li neko iskustva sa ovim? Ona je tek nedavno prohodala i jos uvek trapavo hoda. Nadam se da ce se ispraviti. Crying or Very sad
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od dr mali pariz 7/2/2013, 22:38

Jao Janjo...koji si ti med!
Penelope,ne škrtari,piši kako ste,i kači nove fotkice tvoje pahuljice!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od dr mali pariz 7/2/2013, 22:42

uh,tek mi sad izašao poslednji tvoj post,koji i nije tako davno pisan.. Embarassed

svejedno-daj neku fotkicu...ljubim!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Mirjana 7/2/2013, 22:47

Šta sam ja sve propustila v
Ona je samo za gnjavljenje, medić slađani naočare naočare naočare
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 8/2/2013, 23:41

ff

Evo nas, kod nas sve po starom, trenutno nismo bolesni (osim nosica), pa da vidimo koliko ce trajati.. Janja ide u vrtic koji jaaaako voli-kad stigne ujutru, razvuce osmeh od uva do uva i mase svima, svi joj se smeju,a jedna mala Iva vice "Naaaaaaaaaana". Very Happy Stvarno su sou, da ne poverujete, malo drustvo, mali ljudi. A ja i dalje nekad nisam svesna da je ona stvarna, pa tako s vremena na vreme muzu kazem:"Joj, i ona je covek!" v
Ja radim kao crnac-guzve, skupoca, nestasice,a umorna sam hronicno i jako. Nekada u toku dana ne sednem ni minut, ja mislim.
Jedva cekam lepse vreme, ne volim zimu.
Bili smo kod ortopeda, on je inace jedan od najboljih prijatelja mog tate,a strucnjak je bas za decu. Uzeo je onaj uski tepih-stazu i razmotao ga po ordinaciji i kaze Janji:"Hajde, manekenko, prosetaj nam jednom!" king
Pregledao joj je nogice iz svih uglova i sve je u redu, nema nikakav deformitet, nego sve u skladu sa njenim uzrastom. Hoda i dalje u sirokoj osnovi, sto je za njen uzrast normalno, obzirom da je tek nedavno prohodala,a sto se stopala tice, kaze da to ide iz glave i da je ona smislila da je njoj tako najstabilnije da hoda. zbunjen Oduvek je bila mustra becka. lol!
Dobili smo samo savet za cipelice-bez uloska i sa jako ojacanom petom da bi joj koliko-toliko drzale stopalca ravno,a najbolje bi bilo da napravimo negde po meri, on je dao detaljan nacrt sa opisom i gde da budu ojacanja. Pa smo tako i uradili-nadjosmo radnju koja to radi, uzeli su joj otisak i mere, pa cekamo oko 3 nedelje da budu gotove. Izabrali smo neke ljubicanstvane, lepe su.
Jos imamo novo da Janja iz dana u dan sve vise prica, tj imenuje pojmove i ponavlja, sve na njenom jeziku, jako je smesna. Very Happy Po kuci je pocela da cacka sve i svasta, sto ranije nije, pa moram stalno da jurim za njom, nevaljalica mala. Very Happy
Evo da vidite jesam li zgodna macka Wink
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

Uopste nisam na mamu i ne volim djindjuve Very Happy
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]
Bojicama po ceo dan pisem, a ponekad ih i zvacem
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

Mama me ovako maltretira
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

Cak mi je i "lep" vezala
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

Ljubimo vas puuno!
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od dragana76ns 9/2/2013, 09:27

Kakva devojcica, ljubim je u lepic [Only admins are allowed to see this image]
divno sto voli u vrtic a za drugarivu Ivu i odusevljenje [Only admins are allowed to see this image] mogu misliti kakva je milina cuti ih.
[Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 9/2/2013, 12:49

Hvala ti, Draganice! osmeh srce

Moram još ekipu da vam prikažem! Pogledajte ih samo lol!

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Mirjana 9/2/2013, 14:15

Ha ha ha lepić je strašno dugačak, a djindjuve baš ne voli lol! Čoveče, k'o ja da sam je rodila! Treba mi jedna takva! I da bude medić kao ona srca srca srca srca srca srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od dr mali pariz 9/2/2013, 20:40

Lepa Janjo,skroz si jedan medić-mekanić!
Fotogenična skroz,pa i njen repić!
bravo za nalaz ortopeda,i da znaš da me baš zanima kakve su to cipe,slikaj ih kad stignu. koliko to košta?
Društvance iz vrtića malo-al odabrano. Super si ,Janjo!
ljubimo teeee osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 5 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu