KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
tisa
djole42
ananana
ciklama
menora72
darling_buds
JocY
key
shenon
Dacaa
Struzzo
M.
hany
ninica2
Erata
Ema78
Mirjana
grudva
MAAKKI
Xena
cicsa80
laKole
cekalica
bak
Goca ***
maus
red
bibi.libi
dragana76ns
Orline
lilly13
Sneza
darija79
mijaki
pegaz
KoMetaK
bebica mala
bulevarka
rada78
Vuchica
heart84
vasilija1980
missile
dra00
dr mali pariz
noja
LaFolie
Kamilica
BiKsi :)
Jelica
saška
MIRKA85
maki79
Jejaaa
korpica
dragmilk
Gramatika
lolipop
medolino
lilya
sareni leptir
anak
daxi011
67 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 1/7/2012, 12:50

Nece, ne sekiraj se Korak po korak na putu do bete + - Page 23 639820
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 1/7/2012, 17:04

Evo i mene stigoh iz BG po ovoj vrućini 39c nosila uzorak od kiretaže da urade kariotip ploda ako ga mognu uraditi pošto je bio prazan ges miješ ta genetičarka kaže da može valda iz posteljice i za tu analizu gru 200 evrića affraid

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 1/7/2012, 17:09

daxi011 ::Moja doza je bila 10 mg dnevno i dr rece javice se da mi objasni kako se postepeno ukida ...

ako ima neka od vas da je pila ovu dozu bas me zanima sta je i kako radila kad je prekidala bez obzira da li je vto uspela ili ne princip je isti

naravno zanima me da li je bilo nekih reakcija bilo tokom terapije bilo tokom preioda obustavljanja ili nakon ukidanja
Daxi i ja sa pila 10 mg i prestala sam odmah tako sam i prošli put nisam imala neke smetnje

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 1/7/2012, 17:18

noja ::To sto saska ima hasimoti visoka antitir.tela u vezi stitne, moja su bila oko 135 ne tako visoka a spala na 10 , mora se i hormoni proveravati i adekvatne terapije, onda ta imunologija, hematol, pa Laparoskopija, Histero unutrasnjos, bukvalno se spremiti za sledecu vto DOBRO biti pripremljen sve sto je u moci u nas u Srbiji, pa biti mirniji i u trudnoci...
to je kad sve al sve ispitas, moj mm ima normo al ja sam ga kljulacila nemoze da skodi,
Al punoooooo bila u prirodi svaki vikend na f.gori i moru u maju, da pila sam i jednu kutiju make, ja pisem cega se setim pa nesto od toga primenite
Koraci SRECNO !
roda
Draga noja sve sam to odradila i selen i cink pila ali moja antitijela su preko 4000 nenormalno visoka pa sam ovaj puta primila 1 dozu imunoglobulina koja košta 1000 eura pa po pozitivnoj beti još jednu dozu i taj imunoglobulin štiti od svih imunoloških problema hematologiju odradila bila pokrivena fragminom,histero i laparo odradila ma kažem ti baš sam bila pripremljena i opet ništa stvarno nemam pojma šta više

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darling_buds 1/7/2012, 17:43

anak ::Saška vidim u potpisu da si ti iz Republike Srpske, znači ti bi mogla u Splitu kao ja. Bliže nam je od Srbije, a postotak uspešnosti je mnogo veći. A i jeftinije je. Ako te zanima više, javi mi se na pp

Draga, mozes li da podelis informacije o Splitu i sa nama ostalima? Znacilo bi. Ko radi u Splitu, koje su cene, ima li negde vise info na neti i slicno...

Hvala!
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 1/7/2012, 17:53

Ja tek sada vidjeh šta se sve izdešavalo.

Saška zaista mi je mnogo žao, šta da ti kažem a da bude na mjestu. Samo ću te stisnuti jako zagrljaj

Daxi, vidjela sam i tvoju betu, i to me pokosilo. zagrljaj

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty APCR / PCR

Počalji od daxi011 1/7/2012, 23:21

Pitanjce : da li je APCR isto sto i PCR ?

Hvala, sta da se radi idemo dalje ... sad se bavim medicinom malo pokusavam da detaljnije povatam sta je sta i zasto jos samo da savladam tehniku samostalne aspiracije i resen problem ... neslana sala na sopstveni racun ... dok same ne izanaliziramo sve u detalje i sa tim detaljima kod svih potrebnih specijalista vidim ja sve je na klimavim nogama ... cemu doktori sluze kad te oni ne upute u sve potrebne pravce ... nemam pojma, sve moramo same a placa se ne malo ...
zbunjen
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 2/7/2012, 08:30

Daxi, idemo dalje, tacno! yes
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 2/7/2012, 08:54

Daxi draga, mnogo mi je zao....samo ti znas koliko ti je tesko, ali ima Boga i Bog ce ti dati. Samo veruj i ne predaj se!Korak po korak na putu do bete + - Page 23 670661
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 2/7/2012, 08:59

Saska...razmisljam celi vikend o tebi. Imala si 7 prirodnih trudnoca i ne znam koji je razlog bio da ti se radi VTO? Sta su ti rekli? Kod tebe ocigledno nije problem da zatrudnis, to se desilo i sa VTO (koji ti valjda i ne treba kada bez problema mozes zatrudniti). Problem je da se trudnoca odrzi. kazes da su ti otkrili trombofilije. Ima jos tih mutacija - PAI, MTHFR...(izvinite ako sam lupila)...ima devojaka koje se u to razumeju, da mozda prekontrolises jos nesto. Sigurno postoji nacin da se plod sacuva. Mozda su u pitanju neka antitela, pa organizam odbacuje plod. Da na djes nekoga ko ce OZBILJNO da se pozabavi tvojim problemom, jer ti si specifican slucaj i zatrudnila si toliko puta, za razliku od vecine zena ovde. Mozda ima neka mutacija i kod muza, nesto mora da je razlog. Ne vredi da ides na VTO i dajes im pare. Zatrudnices opet i opet se nece zadrzati, ako se ne otkrije sta to ubija plod. Drzi se draga i ne predaj se i sada kopaj i rukama i nogama da resis ovaj problem. Ljubim te
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/7/2012, 10:30

i ja se slazem sa ERATO. ti si znaci imala prirodne trudnoce,dakle potrebno ih je odrzati......na tome radi..sretno Very Happy
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 2/7/2012, 11:14

Erato zagrljaj nedamo se ... hvala vam svima punooo

Saska drzi se u pravu su devojke isproveravaj sve ako treba ponovo ... proveri sa lekarima obzirom da si imala toliko pobacaja ukoliko si radila reviziju posle svakog da li treba nesto od lekova da pijes za regeneraciju materice ... da li i kolike pauze treba da imas izmedju ... mozda lupam ali eto to mi je jedino palo napamet ...
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 2/7/2012, 12:17

Au, ala se koračalo!
Daxi, žao mi je zagrljaj

Ajde neka nas onda Dra obraduje danas! molitva
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 2/7/2012, 12:21

Daxi, Saska, mnogo mi je zao No

Mirka da se tvoja bebica lepo smesti i da vise ne bude problema ljubav

Bebice malo, ne ukapirah dokle si stigla Embarassed

Devojke, d
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 2/7/2012, 12:31

Saška, sad videh, No
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 2/7/2012, 12:43

Saska,mnogo mi je zao,sve su ti devojke rekle,ne gubi veru i nadu,bice jednog dana mora biti!

Daxi,zagrlicu te jednom jako zagrljaj

Koraci c
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/7/2012, 12:49

medolino,kako su bebice? jeel sve u redu,nema bolova itd? ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 2/7/2012, 12:59

Pa pomalo stomak bolucka ali je to normalno,ja bih volela da imam jedan aparat pa da svaki dan mogu videti bebice u stomaku Wink Brojim dane do sledeceg susreta i tako...Hvala sto pitas osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 2/7/2012, 13:10

Koraci pozdrav ff
Lilya uskoro ce stimulacija,da prodje menzis pa mislim za nekoliko dana ukljucujemo i Puregon ,sutra posle ek.znat cu tacnije.

Sve u svemu blizi se blizi aspiracija odprilike sredinom mjeseca f f
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 2/7/2012, 13:39

Bebice, jel cigarete sada prošlost? Rolling Eyes Ako ne, ajde, još nije kasno yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 2/7/2012, 13:50

Jesu proslost,on onoga dana kad sam pisala ni jedne vjeruj
i nikakvih problema nemam,cak pazim i kako se hranim,voce ,povrce,riba ,bijjelo meso,i tako sve lagano.Jer sam se malo udebljala cini mi se od svih ovih hormona,neznam koja je tura vise vjeruj.A imam i Prednison 10mg dnevno vec dvije godine,pa se malo osjeti na kilazi.

Hvala za podrsku za ostavljanje cigara,missile srca1
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 2/7/2012, 14:35

[quote="erato"]Saska...razmisljam celi vikend o tebi. Imala si 7 prirodnih trudnoca i ne znam koji je razlog bio da ti se radi VTO? Sta su ti rekli? Kod tebe ocigledno nije problem da zatrudnis, to se desilo i sa VTO (koji ti valjda i ne treba kada bez problema mozes zatrudniti). Problem je da se trudnoca odrzi. kazes da su ti otkrili trombofilije. Ima jos tih mutacija - PAI, MTHFR...(izvinite ako sam lupila)...ima devojaka koje se u to razumeju, da mozda prekontrolises jos nesto. Sigurno postoji nacin da se plod sacuva. Mozda su u pitanju neka antitela, pa organizam odbacuje plod. Da na djes nekoga ko ce OZBILJNO da se pozabavi tvojim problemom, jer ti si specifican slucaj i zatrudnila si toliko puta, za razliku od vecine zena ovde. Mozda ima neka mutacija i kod muza, nesto mora da je razlog. Ne vredi da ides na VTO i dajes im pare. Zatrudnices opet i opet se nece zadrzati, ako se ne otkrije sta to ubija plod. Drzi se draga i ne predaj se i sada kopaj i rukama i nogama da resis ovaj problem. Ljubim te[/quote
Evo ovako pre sam mogla zatrudnit kad hoću ali unazad par godina nikako to je prvi razlog zašto sam išla na vto drugi pošto imam povećana antitijela morala sam primit imunoglobuline da se spriječi odbacivanje ploda a oni se moraju primit par dana pre začeća pošto nemogu znat kad će mi se desit trudnoća jedino rešenje ostaje vto što se tiče tih mutacija sve iskontrolisano vodi me dr Miljić on je stvarno stručnjak nema ga boljog na ovim prostorima i dr LJubić isto tako vrhunski stručnjak znači u najboljim sam rukama što se toga tiče.
Evo sad došla od dr Miljića i on se čovjek pogubio ne može da vjeruje jer smo sve živo prečešljali prije ove vto i terapija uključena sva on kaže nema više šta ispitivat kad smo to sve odradili on me vodi 10 god i baš mu je stalo da mi pomogne ali stvarno.Rekao mi da sačekamo ovaj nalaz karitip ploda pa onda da se vidimo i da se malo odmorim i psihički i fizički .Djevojke hvala vam svima što brinete ako imate još neki prijedlog slobodno mi recite osmeh srce

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 2/7/2012, 14:50

Saška, neka sad muž sve prekontroliše, ali sve
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 2/7/2012, 14:53

Anak od njega su tražili samo spermogram i spermokulturu i one briseve hlamidiju mikoplazmu i ureaplazmu i doduše radio je i on test na trombofilije ima ih i on ali dr kaže da to ne smeta šta misliš da bi još on trebao odradit Rolling Eyes

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 2/7/2012, 14:57

saska, moj predlog za tebe je da obavezno odete negde na odmor sunny Nadam se da imas podrsku za sve kod svog muza, nekako mi se cini da ti je to u ovom trenutku najvaznije, a i za nastavak borbe. Drzi se zagrljaj
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu