KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
tisa
djole42
ananana
ciklama
menora72
darling_buds
JocY
key
shenon
Dacaa
Struzzo
M.
hany
ninica2
Erata
Ema78
Mirjana
grudva
MAAKKI
Xena
cicsa80
laKole
cekalica
bak
Goca ***
maus
red
bibi.libi
dragana76ns
Orline
lilly13
Sneza
darija79
mijaki
pegaz
KoMetaK
bebica mala
bulevarka
rada78
Vuchica
heart84
vasilija1980
missile
dra00
dr mali pariz
noja
LaFolie
Kamilica
BiKsi :)
Jelica
saška
MIRKA85
maki79
Jejaaa
korpica
dragmilk
Gramatika
lolipop
medolino
lilya
sareni leptir
anak
daxi011
67 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maruska 31/7/2012, 00:00

Elijana je urgirala kod Maglica da mi radi histeroskopiju, cak sam dva meseca cekala da bi uskladili termine. Ona zbog diskushernije izbekava da radi intervencije. Na kartonu mi pise: Za dr. Elijanu!!! pa sam imala poseban tretman.
Ja bih poslusala odluku konzilijuma da mi dr. Maglic nije rekao da postoji alternativa. On mi savetuje da sacekam sledeci ciklus kako bi zadebljao endometrijum, pa oko petnaestog dana radio keretazu. Ona bi bila pouzdanija. Taman cu imati mesec, mozda dva da raznislim.

maruska

Broj poruka : 48
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 31/7/2012, 09:23

maruska, ja nemam ništa pametno da ti kažem osim da ti pružim podršku i zaželim što brži kraj te agonije, sa srećnim završetkom!

zagrljaj
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 31/7/2012, 09:34

Maruska dobro dosla,
i ja mogu samo da te zagrlim i da ti pozelim sve najbolje . zagrljaj

bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 31/7/2012, 09:48

Maruska, dobrodosla na ove strane! U nezavidnoj situaciji si, ali verujem da ce sve ispasti dobro na kraju. Znam da je Maja76 imala problem krajem prosle godine, ne znam da li ga je resila i kako, cini mi se da je koristila neku alternativu. Mozda da joj napises pp i pitas je. Mislim da treba da uradis sve analize, ustanovis da li je sumnja opravdana, pa ces onda videti sta i kako. I sama sve to znas. Drzim fige, jako, jako, da sve bude u najboljem redu!
Vasilija, srecno danas!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Bebice, navijam i za tvoju betu za koji dan! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 31/7/2012, 10:40

maruska ::Elijana je urgirala kod Maglica da mi radi histeroskopiju, cak sam dva meseca cekala da bi uskladili termine. Ona zbog diskushernije izbekava da radi intervencije. Na kartonu mi pise: Za dr. Elijanu!!! pa sam imala poseban tretman.
Ja bih poslusala odluku konzilijuma da mi dr. Maglic nije rekao da postoji alternativa. On mi savetuje da sacekam sledeci ciklus kako bi zadebljao endometrijum, pa oko petnaestog dana radio keretazu. Ona bi bila pouzdanija. Taman cu imati mesec, mozda dva da raznislim.
Pa radi kako ti on kaze. On je isto super lekar. Do tada ce i ona doci. Pisi sta ce ti reci narednih dana...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 31/7/2012, 10:45

Vasilija, navijam danas
roda roda roda igracice igracice igracice
beta beta beta beta beta beta
v v v v v v v v
jumping jumping jumping
wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 31/7/2012, 10:58

Bebice mala, nemam jos krvarenje..danas mi je 14dan i jutros sam vadila betu..cekamo rezultate..ali nisam puno optimisticna..Kako se ti osecas, i ti brojis sitno..zelim ti od srca veliku betu roda roda roda roda
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 31/7/2012, 11:02

Za sve VELIKE BETE koje ovih dana treba da trocifreno zablistaju!!!

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
b b b b b b b b b b b
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
cveće cveće cveće cveće cveće cveće




SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 31/7/2012, 11:19

Vaso,nebrini i cekaj rezultate,jos i kazes da nemas krvarenje,to je dobar znak vjeruj,

ja nevjerujem kucnom testu,i javi nam odmah molim te.

Ja brojim sitno,dobro se osjecam,malo panika u dusi nije jednostavno,samo molim boga da ndobijem do petka,strah svaki put kad odem u toalet pa pogledam ves. smajli angel smajli angel
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 31/7/2012, 11:27

Maruska dobrodosla! Ja se nadam da ces uspeti da resis i da sve bude u redu!

Vasilija ja ne verujem u testove ali beta ce biti debela,verujem! I navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Bebice,evo malo rodica roda roda roda roda roda
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maruska 31/7/2012, 12:10


Vaso, Bebice drzim vam fige! Dace Bog da sve bude kako treba.

Devojke hvala vam na podrsci i lepim zeljama.

Meta hvala na informaciji, saljem joj PP.

maruska

Broj poruka : 48
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 31/7/2012, 12:15

Vaso gdje siiii,jesu li gotovi rezultatiiiiiii smajli angel smajli angel smajli angel
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 31/7/2012, 12:30

DJEVOJKE ZNAM DA CTE RECI DA CEKAM BETU nazalos ja sad prokrvarila ,i NENADAM SE VISE GOTOVO PONOVO SAM OSTALA PRAZNIH RUKU

SVIJEZA KRV TEK KRENULA?NEPLACEM NEMAM SUZA VISE
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 31/7/2012, 12:45

Bebice draga, izvadi je danas, možda samo treba pojačati neke lekove.
Vasilija, nestrpljivo čekamo pozitvnu betu.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 31/7/2012, 14:19

Lepe moje..trudna sam..beta je 400.. idemo da slavimo..Bebice mala i tebi zelim velikuuuuuuuuuuu betuuuuuuuu roda roda trudnica roda beba beba Hvala vam svimaa na ogromnoj podrsciiii love love ljubav b b b b b b d d d d
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 31/7/2012, 14:20

Joj bebice izvini..tek sad sam videla sta si napisala..mnogo mi je zao ali drzi se i nema odustajanja...ljubim te..i drzi see smajli angel srca1

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2216
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu