KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 19/6/2012, 13:24

Marija86 ::Tete okruglice ljubi vas Lola
dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 4k8-CIMG16

Jao krofnica, kako je divnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa osmeh srce
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 19/6/2012, 13:28

Mjaki, mojoj cimerki iz genesisa su rekli da u prvom tromesecju nema farbanja.
Ja se ne farbam tako da ti prenosim sta su njoj rekli.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 19/6/2012, 13:42

Ja nisam znala da sam trudna i ofarbala sam se Rolling Eyes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 19/6/2012, 14:04

Ja sam sacekala da udjem u 4 mesec pa sam onda izvlacila pramenove tako da mislim da ti sad vec mozes lagano da se ofarbas ali gledaj neku farbu bez amonijaka ako nadjes.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 19/6/2012, 14:32

Ja sam se ofarbala u 7 nedelji, koristim farbu bez amonijaka, mada mi niko nije rekao da ne smem da se farbam
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/6/2012, 14:45

sad, sta je tu je, trinaesta nedelja, racunam dosta sam se uzdrzavala!
ofarbah se pa sta je tu je! ne znam ni koja je farba, ali ne verujem da je bez amonijaka!
ma tolike se trudnice farbaju, pa nikome nista! stetno je i udisati zagadjen vazduh pa ne mozemo da ne disemo! da ne pricam o ostalim stetnim stvarima!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/6/2012, 16:28

ee trudnaje sunny przi li przi sunny
pari sve po osecaju kakoo ti mislis da je najbolje tako ces i uraditi i oblaciti i hraniti videces mamin instikt je cudo osmeh srce
ja sam pila elevit ranije dobar komplex vitamina nabavljala u segedinu,
a farbanje nije ovako stetno vec udisanje bilo kakve hemije steti i bez ribanja kupatila molim
sve vaas love
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 19/6/2012, 19:02

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 543728
Hvala cure moje na odgovorima...
Evo da se zapljunem da su mi nalazi urina i biohemija dobri.
Naravno, proteini i hematokrit kao i hemoglobin na donjoj grani,ali nisu ispod grane Very Happy i za ovaj period ja sam srećko!
Glukoza 4,8, baš sam happy lol!
čekam sad briseve i koprokulturu, i to je to.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od djole42 19/6/2012, 19:14

Ljubim sve trudnjačice ,nadam se da se razLadjujete i uzivate !
Pari ,bravo za rezultate i ostalo će biti ok i to je to Very Happy ,čekanjac !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saška 19/6/2012, 19:17

Pari bravo za nalaze super sunny

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 19/6/2012, 19:42

Bravo Pari!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 19/6/2012, 19:55

Pariz, odlicno za nalaze! Tece 35. nedelja. Superiskaaaa! dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 47111

Trudnjace, sve vas dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 582639 !

Heart, cujes li se sa Malim Princom? Ja se suzdrzavam da je ne nazovem... da ne smetam a tako me zanima kakav je nas decko bebanic Princ! Znam samo kako se zove........ Very Happy
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 19/6/2012, 20:00

a mi nista ne znamo ni kako se zove, ni kako izgleda.....taj nas Mali Princ.
Zenske do nove godine jos samo pola godine - pola godine do naseg obdanista
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 19/6/2012, 22:12

Malopre čitam u NG kako se Hong Kongu brinu da neće biti mesta u porodilištima od bogatih kineskinja Laughing Sve tempiraju ove godine jer je neka godina zmaja Wink

Divina je isto objavila trudnoću, al je ne stavih na listu. Ne javlja se od tad.
Ni sanjičica...
A od bokicelepotice već nema ni glasa

Pariz dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 196545
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/6/2012, 22:23

kako je krenulo kod nas, Bogu hvala, i mi cemo da napunimo porodilista kao Kineskinje Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 19/6/2012, 22:25

pa da, kineskinje su mahom tempirale trudnoce da bude u godini zmaja, kod njih je bebi bum :) to je za njih kineze, najbolji znak, najbolja godina :)
imacemo zmaja :)
ja sam tigar po njihovom
a dragi mi zec lol!  b
nadrljao je Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/6/2012, 22:41

Zato ja moju cucu zovem zmajica Very Happy
Najbolja godina tj rodjeni u zmaju sunny
Prince javi se hocemo da vidimo deckonju posalji slicicu
smajli angel
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/6/2012, 22:43

Ja sam konj a mm tigar Very Happy a gooza zmaj trebali bi da napravimo ravnotezu tako meni moja drugarica meni kaze i 2014 da ponovo rodim jer je konj, jer ce A biti tatina cerka, pa sebi jedno Very Happy ja se nerazumem samo skupljam info kao sundjer
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 19/6/2012, 22:45

znaci ova beba ce biti moja :) a tatai da rodim kasnije jednog zeca ili tako sto? :)
za sledecu godinu znam da je godina zmije
kazu da nije ni to lose.....
msm kod kineza i kako to oni tumace Wink
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 19/6/2012, 23:27

Mi smo dugo bili u kući jer je bilo jako loše vreme, kiša non stop, ali kada smo izašle više nismostale, već smo bile nekoliko dana na Kopaoniku, i nekoliko puta u kamp prikolici na jezeru beba u kolicima
Kažem vam ne stajemo
dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Xe1nnl

Ljubimo vas Lenka i ja
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 19/6/2012, 23:28

Opet ja sa velikim slikama uhhhhh
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 19/6/2012, 23:33

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 11hxgrt

E ovako je bolje, ljubimo vas puno i pratimo drugove i drugare koji stižu
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 19/6/2012, 23:45

Jaaaaao Lenčice medenkoviću mali naočare naočare naočare naočare naočare Kakva je to opasna cica Laughing
A i Lolićka naša srca srca srca srca srca
Ja se ljudi jako umorih od mm-ovog odlaska. Jutros smo do 4h pričale (mi drugarice), da sam ja jutros prespavala vreme za fraxy i setila se tek u 17h affraid
Nisam ja više za sedeljke No Sutra CTG. Ne znam koga ću upecati da ga pogleda i potpiše. Uglavnom, sitno brojim Laughing
JOŠ 9 DANA srce srce srce
Ljubim vas sve srca1
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 20/6/2012, 00:05

Tako nekako Bojance Very Happy lol!
o NAtoooo Lena je kraljica preslatka jeee vidi snalicu sto ima, preslatka je !
, bas ste super samo skitajte, mi smo uvek za skitanjeeee sunny pogotovo na svezem vazduhu,
ljubi jeeeeeeee punoooooooo
Mirkacooo 9 days to go, bas je proletelo,
uskoro upoznavanje sa bambijem dusicom, ljubimo te nas dve
smajli angel
Ja se cedim i ucim imam sutra ispit tj
ove dve nedelje sam non stop na faxu
ne znam kako ali tako je, za sad od 5, 3 kom Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 20/6/2012, 00:17

Auu, Natali, sto Mira kaze mala ti je prava cica.
Toliko divnih devojcica na ovom forumu, moci ce Vukasin samo da bira lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu