KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+61
BiKsi :)
ivalina123
julija
ragaco
kockicaaa
Lyanna
fight&faith
Orline
pempy
vikica800
mikaca
dragana76ns
DMANA
HappyGirl
menora72
tulumba
REAANITA
ninica2
Mika
makimaki
Veca77
Niny
OKacica
nacKa
InNaturaVeritas
JocY
maruska
*Maki*
ica85
tolerantna
Bjanka
JecaPereca
darling_buds
jelena78
Erata
Ema78
hany
bak
vasilija1980
maus
Zoja79
makica84
3023456
medolino
Sačekuša
sareni leptir
lilins
sanib
brankamic
cekalica
Vuchica
rada78
dra00
grudva
Jejaaa
Gramatika
maza1972
karakaca
anjanja
shenon
korpica
65 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 7/8/2012, 20:09

Tolerantna,dobila sam prvo potvrdu(bese to davno)tacnije isla u Visegradsku da je podignem.Posle sam negde u aprilu dobila poziv za jun.Kada sam otisla receno mi je da se svima potvrde produzavaju do kraja godine zbog guzvi.Dali mi da pijem kontracep.pilule(pila 2 meseca)i opet mi rekli da cekam poziv gde cu biti obavestena kad pocinjem sa postupkom.I eto,poziv stigao juce.Napisah vec kad krecem.
Nadam se da bar malo pomogoh
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 9/8/2012, 17:06

da li je neko proveravao u nemnjinu da vidi za pismo
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od makica84 10/8/2012, 22:28

Evo devojke, opet novosti iz visegradske, mozda ce nekoga zanimati.
da se ne ponavljam, procitacete vec na prethodnim stranama moju situaciju.
naime, visegradska je odredila svoje kapacitete, kao i front i tu spada odredjeni broj zena koje su rasporedjene i vec obavestene ili ce uskoro biti. e sad, postoji jos jedan spisak zena koje nisu rasporedjene (na kome sam i ja) i taj spisak je prosledjen direkciji rzzo (dedinje) koja ce, krajem avgusta, kada budu ukljucene privatne klinike, te zene rasporedjivati na njih. u visegradskoj je na tom spisku 40 zena, verovatno slicno i u frontu i one ce ici kao prioritet od septembra. eto, ko zna zasto je to dobro, iznenadjenjima nikad kraja. Pozdrav cvet
makica84
makica84

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 20.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 10/8/2012, 22:44

dali mozda znas kada pustaju privatnike?znam da je tender raspisan ali ..mozda si nesto nacula i o privatnicima,pa da pitam... love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 10/8/2012, 23:47

Zdravo drage moje evo i mene posle duzeg vremena, pauza kod doktora pa i ja pauzirala a brisevi pojedini istekli i ja odem kod moje dr. kad ona meni kaze da nesme da mi pise uput da ponovim briseve jer ne moze da pise iste upute 10 puta borba zbog nekih kontrola i tako to da nezna kako to ide preko fonda i da cu ih izgleda ja platiti ako mi napise, ja pozovem da se iskonsultujem sa RZZO kazu da mora da napise ako treba i 20 puta. Ja joj prenesem sta mi rekla zena iz RZZO i ona napise upute, sta se desava s njima ljuta sam . Ovo sad odradjujem predajem i kako bude bice prosto su mi dosadile ove rasprave sa doktorkom. c
Brbljiva ja cula da su privatnici samo za 350 para pa kome se posreci da upadne. Ja navijam za tebe b posle takvog iskustva molitva
A od septembra za sve nas po jedna roda
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od makica84 11/8/2012, 00:07

pa da, trebalo bi za pocetak 350 parova a zatim, kada im nadoknade za te parove, obavljace postupke i dalje. tender je raspisan pre 6-7 dana ali ce se ugovori potpisivati tek krajem meseca.
mozemo samo da se nadamo da znaju sta rade i da nece zaboraviti zasto to rade srcasti poljupci
makica84
makica84

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 20.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 11/8/2012, 00:29

ja pitala genesis pre neki dan o toj cifri,a oni mi rekli da nisu nikog odbili i da oni neznaju za taj podatak i da ce primiti svakog ko je na listi....e sad ,videcemo,ja isto misli ko sto kaze makica84,da ce ipak na kraju sve primiti....cemu onda biranje klinika? mislim da cemo sve stici na red ,kako god bilo... osmeh srce
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od makica84 23/8/2012, 10:03

devojke, imam jednu, ne tako lepu informaciju iz centrale rzzo:
vezano je za parove koji su u prethodnom periodu prosli komisiju u visegradskoj i dobili potvrdu sa datumom (iz rzzo) i koji su dobili informaciju da ce im potvrda biti produzena do kraja godine, a nisu dobili novi datum vec su na listi - neopredeljeni. informacija iz visegradske je da ce biti odradjeni u privatnim klinikama. medutim, sto se tice rzzo, ti parovi su vec rasporedjeni na visegradsku i nisu planirani za privatnike vec su oni regulisani i to je na visegradskoj kako ce da ih odrade, a moraju. Dr iz rzzo me je posavetovao, a ja prenosim i vama, ako vas ima takvih, da uzmemo pismeno obavestenje o tome zasto nisu mogli da nas rasporede, jer ako dodje do toga, pisani trag je neophodan da bi se eventualno pokrenula tuzba. rece da jedino imaju problem sa visegradskom, sve ostale klinike su ispostovale svoje. u ovoj situaciji je oko 40 parova i ako ima neka od vas, neka me slobodno kontaktira na pp jer zajedno mozemo mozda nesto i uraditi. ja sam prosla II komisiju XII 2011! znaci da preko reda ulaze ljudi sa vezama, novcem, i na kraju oni koje finansira grad, jer grad redovno placa, a mi se pomeramo do unedogled i na kraju postoji verovatnoca da cemo morati sve ispocetka.
izvinjavam se na opsirnosti, mozda ce nekome ovo znaciti a ostali koji rade o trosku osiguranja neka sve tri puta provere i nazalost, neka ne veruju samo jednoj strani. sto se mene tice, sutra idem licno a, ako bude moralo, videcete me na beogradskoj hronici. boks
makica84
makica84

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 20.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ica85 23/8/2012, 14:25

Cao, ja sam nova i imam pitanje,pa ako neko moze da mi pomogne?Krenula sam u postupak VTO prosla sam prvostepenu komisiju pre mesec i po dana,komisija u NF mi je zakazana za 23 oktobar.Posto ce proci vise od tri meseca,zanima me da li trebam da vadim opet neke rezultate pre komisije u NF?puno hvala

ica85

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 23/8/2012, 14:43

Ica85, dobrodošla! Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 490909
Za drugostepenu komisiju su ti potrebni novi brisevi, tvoji i muževljevi, jer ne smeju biti stariji od mesec dana.
Hormoni važe 6 meseci, a ostalo godinu dana. Srećno!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ica85 23/8/2012, 23:11

Gramatika hvala!Da li trebaju i klamidija,urea ili samo obicni brisevi?

ica85

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 23/8/2012, 23:48

grama,zar brisevi ne vaze 3 meseca??? neki dr mi tako reko..... Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 24/8/2012, 12:19

Ajde proverite na sajtu RZZZO, ali koliko mene služi pamćenje, 3 meseca važe hlamidija, urea i mico, a obični bris 1 mesec.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ica85 24/8/2012, 13:59

Svakako ce proci tri meseca,znaci moram da vadim sve briseve.Nisam mogla da verujem kad su mi komisiju zakazali za cetri meseca,koliko citam po forumima komisiju svi zavrse brzo.Koliko vazi UZ?

ica85

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 24/8/2012, 16:02

Gramatika ::Ajde proverite na sajtu RZZZO, ali koliko mene služi pamćenje, 3 meseca važe hlamidija, urea i mico, a obični bris 1 mesec.
a pa nismo se onda razumela,na te briseve (hlamidija ,ureap....) sam i mislila da vaze tri meseca.a cerv i vag brisevi vaze mesec dana... ok ...to je to... Wink
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 24/8/2012, 23:21

Vi, devojke, svakako proverite, ja sam se sada isključila iz te priče, a mozak hoće da zaboravi, lakše funksioniše kad se isprazni! lol!

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 466526
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 25/8/2012, 22:11

Ico,dobrodosla ff
Ja nisam u NF ali valjda je svuda isto.
Ja sam sve rezultate povadila jos u decembru kada sam predavala dokumentaciju.
Stigao mi poziv za oktobar i od rezultata mi traze samo vaginalni i cervikalni bris i spermokulturu.
Makice,citam i nemogu da verujem.Koji bezobrazluk!Ni sama neznam sta bih ti rekla sem da pokusas na sve nacine da im ne dozvolis da ulazis u celu ovu pricu od pocetka.Ja se nadam da neces poljubac
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od JecaPereca 25/8/2012, 22:32

Ja Sam prvi stepen prosla 21.05. A drugi 08.06. U frontu. Nekoliko parova su tog dana vratili da ponove briseve koji su zastareli . dobra star je sto sad kad imas prvu potvrdu mozes sve da ponovis na uput, ne moras da placas.
JecaPereca
JecaPereca

Broj poruka : 93
Datum upisa : 26.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ica85 25/8/2012, 23:46


Hvala devojke,ipak cu ja ponoviti briseve pre komisije,da me ne bi vratili.

ica85

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 26/8/2012, 15:07

JecaPereca ::Ja Sam prvi stepen prosla 21.05. A drugi 08.06. U frontu. Nekoliko parova su tog dana vratili da ponove briseve koji su zastareli . dobra star je sto sad kad imas prvu potvrdu mozes sve da ponovis na uput, ne moras da placas.
jeco, ne razmem najbolje ovo sa uputom...jel to vazi i za privatnike? mislim ako zelis neku analizu pred dr komisiju da ponovis,da mozes sa potvrdom i kod privatnika da uradis analize ili to vazi samo za drzavne bolnice? pitam jer kod nas u d zdravlja nisu dobri aparati za bakterije...pa sve radimo privatno
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od JecaPereca 26/8/2012, 15:57

Mozes naravno samo u drzavnim ustanovama na uput. A tek kad bude krenuo postupak , Onda ti je sve sto ti rade I kod njih na privatnoj klinici besplatno. Samo Sam Zelela da kazem da ginekolog mora Da izda uput za briseve Akko su istekli, pa treba ponovo, Ne sme da odbije!
JecaPereca
JecaPereca

Broj poruka : 93
Datum upisa : 26.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 26/8/2012, 17:22

jeco,ne razumem za te privatnne klinike ?...ja sam prosle analize pojedine radila u privatnim laboratorijama i paltila sve....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od JecaPereca 26/8/2012, 19:01

Ok, i ja Sam platila sve do sad, sve StO radim privatno . Sada trenutno cekam da me pozovu i rasporede u privatnu kliniku, jer je Front popunjen. Sve sto Bude potrebno od sada, a tice se Vt oplodnje, mogla Bih da uradim na uput. Bakterije, osnovni hormoni...Tako Sam ja shvatila.
JecaPereca
JecaPereca

Broj poruka : 93
Datum upisa : 26.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od JecaPereca 26/8/2012, 19:10

Kada radis VTO, Bilo u privatnoj o Trosku rzzo, Bilo u drzavnoj , sve je besplatno ukljucujuci i analize. Privatnici refundiraju od drzave a Ako radis u drzavnoj onda ti Tvoja Gin. Daje uput. Od trenutka Kada predas u Nemanjinoj , ginekolog, mora da ti da uput za sve analize Koje su medicinski indikovane. Nadam se da Sam dobro objasnila. Izvinjavam se za pravopis, kuckam na ipadu.
JecaPereca
JecaPereca

Broj poruka : 93
Datum upisa : 26.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 26/8/2012, 19:41

cekaj,pa meni privatnici naplacuju! a reci mi dali mogu sa uputom kod privatnika da radim analize? to kod nas u nasem kraju nije praksa...i nisam jos nijednu curu cula da je prosla besplatno kod privatnika.sad je skoro bila cura i platila 6000 din za analize hormona.kako to da moji lekari neznaju da moze kod privatnika besplatno???
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 17 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu