KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+61
BiKsi :)
ivalina123
julija
ragaco
kockicaaa
Lyanna
fight&faith
Orline
pempy
vikica800
mikaca
dragana76ns
DMANA
HappyGirl
menora72
tulumba
REAANITA
ninica2
Mika
makimaki
Veca77
Niny
OKacica
nacKa
InNaturaVeritas
JocY
maruska
*Maki*
ica85
tolerantna
Bjanka
JecaPereca
darling_buds
jelena78
Erata
Ema78
hany
bak
vasilija1980
maus
Zoja79
makica84
3023456
medolino
Sačekuša
sareni leptir
lilins
sanib
brankamic
cekalica
Vuchica
rada78
dra00
grudva
Jejaaa
Gramatika
maza1972
karakaca
anjanja
shenon
korpica
65 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 25/7/2012, 23:39

jao,ja cekam da ih puste-nemozemo ni analize da odradimo dok njih ne puste !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 26/7/2012, 21:12

Korpice, nadam se da se ne ljutis sto sam tvoj post prebacila i ovde, cisto da 'koleginice' znaju kako stvari stoje na GAK-u... h
korpica ::Jutro cure
I ja samo na brzinu da vas sve pozdravim,popijem Mausinu kaficu,pa na posao
Inace,jako sam besna.Malopre zvala klinicki centar da ih pitam za pilulice posto mi je receno da pijem jun,jul,nista za dalje.Prekidam posle ove kutije i na programu sam za novembar affraid affraid affraid
Kad se ne slognuh,kao dobicu vec poziv ali tako je.Mislim,sto je mnogo,mnogo je!Preterali su,ja sam u ovome od decembra,nadala se septembru kad ono c
Jos na sve to onda mi kazu produzene potvrde da se rastereti guzva,bas nesto verujem.Cisto sumnjam da ima zena koje cekaju od oktobra,novembra,sve smo verovatno od decembra,toliko o njihovom rasterecenju,uf,bas sam besna!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 27/7/2012, 11:38

Vucice,naravno da se ne ljutim.Juce sam bila u zurbi,pred posao,pa nisam stigla da se upisem i ovde
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od makica84 1/8/2012, 20:37

korpice, nemoj da se nerviras zbog novembra, to je brzo. ja sam bila pre 10-ak dana u visegradskoj i neka mlada dr koja je bila dezurna mi rece nesto slicno. kao sve su potvrde produzene do kraja godine i sigurno cemo biti rasporedjene, dobicemo poziv od klinike, ne od nemanjine kao prvi put. kao, oni su napravili novi raspored, po ko zna kojem kriterijumu. inace, rade i u avgustu i vec su poslali pozive za avgust i septembar. znaci, ja nisam u toj grupi. mislis da ce mi reci preko telefona kada sam na programu? ja sam prosla II komisiju u decembru 2011, sta reci? Rolling Eyes
makica84
makica84

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 20.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 1/8/2012, 21:28

makice 84,kad si prosla drugu komisiju??? i jos nisi odradila vto???? molim affraid ????? kako bre to ? zasto nisi zvala da pitas sta se desava? i gde radis uopste vto ????molim te reci mi ,ostala sam bez teksta sad No
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od makica84 1/8/2012, 21:48

prosla II komisiju 29.12.2011. Klinicki centar, Beograd (visegradska)
naravno da sam zvala, mislim vise nego bilo ko, zvala cak i novinare, pisala molbu ljubicu....nikakva vajda
dobila pismo za jun 2012.
dosla u junu, kazu letnja pauza, idite kuci i cekajte novi poziv od nas (KCS)
u medjuvremenu sam imala polip u materici, uradila histero, imala problem sa papom, hvala Bogu, sve se dobro zavrsilo.
sada sam zdrava, cekam novi poziv. pozdrav i pitaj sta god te zanima.
makica84
makica84

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 20.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 1/8/2012, 21:51

brbljiva, makica je lepo napisala da je isla direktno u visegradsku da se raspita...
a kao sto vidis nije jedina koja tako dugo ceka.. tu je i korpica, brankamic, gramatika (mada nju vec racunam u trudnice Very Happy ), ja, sve one zene koje su sa mnom bile krajem juna u frontu na 'konsultacijama'... kao da je nama lako, nemoj da dizes tenziju, molim te
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 1/8/2012, 21:51

ne poznajem nijednu curu kojoj se toliko dugo vuce vto ! strasno ! ja bi poludela!!! uzas!!!! ja cekam da puste privatnike pa cu da odaberem genesis i smatram da ce ici brzo ,s obzirom da cu traziti da radim u privatnu bolnicu....sta reci !!! jadne smo i jake sve mi ovde lol! queen
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 1/8/2012, 21:55

ma ko kaze da se dize tenzija pobogu ! zapanjena sam ! pa i ja sam radila vto i ja valjda znam protokol! juce sam zvala dr jovanovica u tomnekom njihovom sektoru za vto ,u ministarstvu....nemoj tako ! samim tim sto smo sve mi u ovoj IGRI,moramo biti svesne da tenzije ima i da nam tek predstoji...opusti se i razmisljaj o sebi i svom postupku,nismo sve iste ....nadam se da nijednu nisam uvredila ... smajli angel
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 1/8/2012, 22:06

nedao ti bog Vuchice,da prodjes tako lose kao ja sto sam sa pojedinim lekarima i bolnicama .....mozda sam malo vise revoltirana zbog celog sistema i svega oko vto,ali daleko od toga da dizem paniku.... vidim da si i ti imala dosta tih inseminacija ...ali dajmo malo razumevanja.... nikog nisam napala jer smo ovde skoro sve u istom problemu... ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 1/8/2012, 22:07

ok, zvala si, ako imas neku informaciju, podeli je sa nama, ako želiš. Zbog toga smo ovde. yes
A nemamo ništa od toga sto ćemo da se čudimo i ispisujemo uzvičnike.
Kao sto rekoh, nama sto čekamo je najteže, sve mi bismo volele da smo odavno prosle kroz postupak, uspešno, i da sada šetamo stomake trudnica
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 2/8/2012, 00:00

ja ne znam zasto ali ja sam tako opustena, uopste i ne razmisljam o vto, dok me ne zovnu,neka ide sve svojim tokom
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 2/8/2012, 00:45

tako i treba hany ! sreca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ragaco 2/8/2012, 20:01

Zenske,javise sad na Dnevniku RTS-a od jeseni ponovo privatne klinike u igri!!!!!!!!!!!!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od makica84 2/8/2012, 22:02

jupiii, to ce sigurno smanjiti ove guzve i cekanja, a i njima ce biti lakse kada se taj teret rasporedi pa valjda necemo biti kao na traci.
eto, malo strpljenja i sve dodje na svoje igra
makica84
makica84

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 20.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bjanka 2/8/2012, 23:43

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/336202/Ubrzo-vantelesna-oplodnja-i-kod-privatnika-tender-sutra

Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Potvrda vazi 6 meseci !

Počalji od tolerantna 3/8/2012, 21:53

BRBLJIVA76 ::makice 84,kad si prosla drugu komisiju??? i jos nisi odradila vto???? molim affraid ????? kako bre to ? zasto nisi zvala da pitas sta se desava? i gde radis uopste vto ????molim te reci mi ,ostala sam bez teksta sad No

Da li je moguce da od zasedanja komisije prodje 6 meseci i ne dobijem poziv iz Visegradske? Sta onda, kako se produzava potvrda i koliko obicno prodje vremena od potvrda do poziva?

tolerantna

Broj poruka : 4
Godina : 50
Location : SA
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 3/8/2012, 22:59

makica84 ::korpice, nemoj da se nerviras zbog novembra, to je brzo. ja sam bila pre 10-ak dana u visegradskoj i neka mlada dr koja je bila dezurna mi rece nesto slicno. kao sve su potvrde produzene do kraja godine i sigurno cemo biti rasporedjene, dobicemo poziv od klinike, ne od nemanjine kao prvi put. kao, oni su napravili novi raspored, po ko zna kojem kriterijumu. inace, rade i u avgustu i vec su poslali pozive za avgust i septembar. znaci, ja nisam u toj grupi. mislis da ce mi reci preko telefona kada sam na programu? ja sam prosla II komisiju u decembru 2011, sta reci? Rolling Eyes
Makice,nisam bila par dana na kutku,sad videla tvoj post.
Iskreno,ja njih nisam ni zvala da bi mi rekli kad startujem vec zbog tabletica.Sta znam ocekujem poziv i jos se i nadala septembru Rolling Eyes Oni mi sami rekli da sam u novembru.Ma napravili su oni vec spiskove,zna se sve kad je koja cura na programu,sto ti ne bi rekli kad ces.
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 3/8/2012, 23:04

Tolerantna,dobrodosla!
Sta znam,citala si mozda vec ovde,svima su produzene potvrde do kraja godine.Sad,da te ne kontaktiraju nijednom bas mi nelogicno.Zasto ti njih ne pozoves i ne pitas o cemu se radi?
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 4/8/2012, 00:26

jupiiiiiiii sreca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od tolerantna 4/8/2012, 08:05

korpica ::Tolerantna,dobrodosla!
Sta znam,citala si mozda vec ovde,svima su produzene potvrde do kraja godine.Sad,da te ne kontaktiraju nijednom bas mi nelogicno.Zasto ti njih ne pozoves i ne pitas o cemu se radi?
Hvala korpice,
Potvrdu sam podigla 30.07. a komisija je zasedela 23.07.2012. dakle imam fore da me pozovu u narednih 6 meseci .

tolerantna

Broj poruka : 4
Godina : 50
Location : SA
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 6/8/2012, 15:56

Da se upisem i ovde.Stiglo pisamce.Postupak se ocekuje da bude uradjen u novembru.Ja treba da se javim do 5dc u oktobru sa sve urednim brisevima i spermokulturom.
Sve to nosih u junu,sad moram opet,sta da se radi.Toliko od mene sto se tice Visegradske
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od tolerantna 6/8/2012, 18:58

korpica ::Da se upisem i ovde.Stiglo pisamce.Postupak se ocekuje da bude uradjen u novembru.Ja treba da se javim do 5dc u oktobru sa sve urednim brisevima i spermokulturom.
Sve to nosih u junu,sad moram opet,sta da se radi.Toliko od mene sto se tice Visegradske
Korpice,
kako izgleda to tvoje pisamce? Da li si i ti dobila (jer su te planirali za JUN) prvo POTVRDU O ISPUNJENOSTI USLOVA ZA VTO gde se kaze da mi je komisija odobrila POSTUPAK DA ISPUNJAVAM JEDINSTVENE KRITERIJUME, da zatim pismo sa konkretnim datumima? Na mojoj potvrdi pise samo da vazi u narednih 6 meseci a mene sada zanima da li u tom roku treba da dobijem pismo sa rasporedom i datumima kad su me planirali ukljuciti u program ili moze da se desi da mi u narednih 6 meseci produze potvrdu?
Ako sada ukljuce i privatne klinike a neminovno je stizes u novembru na red a to je blizu, ne zuri nigde, sada samo treba da se boris da odrzavas briseve sterilnim , sto je meni najveci problem.

tolerantna

Broj poruka : 4
Godina : 50
Location : SA
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 6/8/2012, 21:22

korpice,i mi odrzavamo sterilnim briseve iako jos nismo krenuli vto,uz zastitu....sve dok ne krene proces...tako su mene savetovali pa ti i ja isto preporucujem....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 6/8/2012, 21:23

pardon,TOLERANTNA tebi sam uputila predn poruku...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 16 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu