KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+61
BiKsi :)
ivalina123
julija
ragaco
kockicaaa
Lyanna
fight&faith
Orline
pempy
vikica800
mikaca
dragana76ns
DMANA
HappyGirl
menora72
tulumba
REAANITA
ninica2
Mika
makimaki
Veca77
Niny
OKacica
nacKa
InNaturaVeritas
JocY
maruska
*Maki*
ica85
tolerantna
Bjanka
JecaPereca
darling_buds
jelena78
Erata
Ema78
hany
bak
vasilija1980
maus
Zoja79
makica84
3023456
medolino
Sačekuša
sareni leptir
lilins
sanib
brankamic
cekalica
Vuchica
rada78
dra00
grudva
Jejaaa
Gramatika
maza1972
karakaca
anjanja
shenon
korpica
65 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 28/6/2012, 22:21

ne gledaju ti na drugostepenoj, ali imaju pravo da ti traze 'dopunu'
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od darling_buds 29/6/2012, 19:59

karakaca ::Jel zna neko ako se prodje prvo stepena komisija, a do drugo stepene ima dva meseca i nalazi po neki zastare sta se tu desava? Da li se sve ponovo vraca na pocetak ili se samo odrade ti koji su zastareli ili oni to ne gledaju. Ja zvala da zakazem drugostepenu i "ljubazna" sestra mi je odgovorila da ZOVEM posle 1 avgusta da zakazem i nista nije htela da mi objasni. Shvatam da su svi na godisnjem ali bar neko valjda treba da daj informacije.
Hvala vam unapred na odgovoru ljubav

Nama su za Front bili istekli neki rezultati. Dr je za neke nalaze to primetio i zakazao dopunu komisije za prvi slobodan termin - za 5 nedelja sa novim rezultatima. Prema tome, uradite istekle ponovo pre komisije da ne gubite vreme posle.
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 2/7/2012, 08:45

Uf ljudi, koliko sve ovo nema veze sa logikom, mene zaista ubi ovo razvlačenje i čekanje.
Eto, ako, daj bože, krenem s postupkom tokom septembra, to ce biti više od godinu dana od kako sam pocela sa prikupljanjem papira za komisiju affraid

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 2/7/2012, 10:34

vuchice,dokle si ti uopste stigla ? prosla si drugu komisiju ili? i za koju si se kliniku opredelila?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 2/7/2012, 10:36

o sad vidim da ti stiglo pismo za 20 jun...a jel si pocela sa stimulacijom,sta se onda ceka kod tebe?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 2/7/2012, 10:39

Imas u potpisu skraceno - u martu prosla drugostepenu, pre 2 nedelje pozvana na prve konsultacije u Frontu, kada sam dobila da pijem cycloproginovu tokom leta, i da se javim u septembru, tada cu znati kada sam rasporedjena za postupak....
Znaci, slicno kao Korpica....

Kliniku nisam birala, tu su me raspredili
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 2/7/2012, 10:57

jao pa to ti je bas puno cekanja! jos to nisam cula! zasto tako? pa tebi ce do septembra opet nalazi nedaj boze ,da se pokvare. ja sam imala tako mali problem prosle god sa nisom,ali nimalo nisam tooooooooliko dugo cekala! juna sam prosla dr komisiju a vec u septembru mi je odradjen et.ne razumem zasto nisi sama zaokruzila koju zelis kliniku,kako oni mogu da ti to odrede?verovatno si ti njima prepustila izbor.ni nama nije lako koji smo po 300 km udaljeni da predjemo toliki put,ali bolje dobra klinika i sa mane guzve i da predjem toliko km nego da cekam n.front ,pa da mi odrade radi reda vto,samo da bi oni ispunili svoj bonus! a to sto mi gubimo svoj pokusaj da dobijemo bebu,to njih ne zanim.....ne svidja mi se nimalo sto tako rade....ali ,polako.sad kad si dotle stigla,ceekaj.samo trazi razlog sto te toliko odugovlace... love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 2/7/2012, 12:01

Nisam ja jedina, moras malo pratiti sta pisemo, da se ne bismo ponavljale. I nema potrebe praviti paniku, jer tako je kako, ko hoce da ceka, cekace

Ja sam zaokruzila N.Sad jer je u tom trenutku U FEBRUARU samo tako moglo. A posto sam iz Bgd, trazila sam da idem na komisiju u Front, zato su me tamo i raspredili. U sustini, da sam mogla da biram svakako bih Front izabrala
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 2/7/2012, 12:04

TAKO JE VUCHICE, SAMO BEZ PANIKE, PA VREME LETI BRZO CE I JESEN DA DODJE, A SAD AKO BUDEMO RAZMISLJALI STA SVE U MEDJUVREMENU MOZEMO DA DOBIJEMO ONDA IMA DA POLUDIMO
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 2/7/2012, 12:47

daleko od toga da neko panici! pitala sam zasto nisi dobila kliniku koju si htela...doduse,treba se malo boriti ,nesmemo se uvek prepustati i imati poverenje u lekare.svaka cast izuzecima i njihovoj strucnosti ali ,ipak se treba malo vise raspitati pred vto o samim klinikama i njihovim uspesima....ja sam imala lose iskustvo,mozda zato i tako govorim.ne zelim da se nijednoj od nas bilo sta tako desi....nisam panicar,samo sam ostra i obazriva,kad ja u pitanju vto.. ...zelim srecu svakoj pa i tebi VUCHICE,pa makar cekala i kraj godine! samo neka bude uspeha,to je najbitnije! b
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 2/7/2012, 13:15

Ti si radila prosle godine kad nije bila ovakva guzva, a od kad su samo 4 klinike u oticaju, svi su popunjeni i niko od njih nema potrebe da juri bonus.

A sto se tice nalaza, logicno je da se brisevi budu svezi pred sam postupak, pre svega je to u nasem interesu, ostalo ce mi oni odraditi tamo - hormone, ultrazvuk, tako da se ne plasim toga.

Na silu ne moze nista, navijam da sve dodjemo sto pre na red i da bude uspesno sunny

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 3/7/2012, 14:33

Devojke, samo da vas pitam: Dobila sam poziv da se na vto (prvi put) javim u Višegradsku 19. jula. Sada se približilo. Na pozovu piše da se unapred javim klinici telefonom i da ponesm uput od svog gyn.
Da li znate javljamo li se na onaj br. na koji smo zakazivale komisiju?
Šta da kažem mom dr, koji uput da mi daOn je sada direktor dz pa je stalno u gužvi, kratko radi sa pacijentkinjama, moram da mu pravim"čeku", pa mi je važno da sve što mi treba izdeklamujem u dahu! Rolling Eyes
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 3/7/2012, 14:43

meni su za Front za te prve konsultacije trazili 'zeleni' uput, znace tvoj doca sta je to, koji moras da overis u Nemanjinoj

I ponesi sa sobom pozivno pismo da upise u tvoj karton

Svakako pozovi Visegradsku pre toga
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 3/7/2012, 14:46

Vuchice, hvala puno! To me zanimalo, zeleni, ili plavi! Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 466526
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 3/7/2012, 14:48

Nema na cemu, cekamo tvoj izvestaj sunny
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 3/7/2012, 19:09

Gramatika ::Devojke, samo da vas pitam: Dobila sam poziv da se na vto (prvi put) javim u Višegradsku 19. jula. Sada se približilo. Na pozovu piše da se unapred javim klinici telefonom i da ponesm uput od svog gyn.
Da li znate javljamo li se na onaj br. na koji smo zakazivale komisiju?
Šta da kažem mom dr, koji uput da mi daOn je sada direktor dz pa je stalno u gužvi, kratko radi sa pacijentkinjama, moram da mu pravim"čeku", pa mi je važno da sve što mi treba izdeklamujem u dahu! Rolling Eyes
JA MISLIM DA TREBA DA ODES PO ZELENI UPUT I SA SVE PISMOM I UPUTOM IDES U NEMANJINU DA TI OVERE UPUT I DA TI DAJU OCENU
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 4/7/2012, 13:47

Devojke, upravo sam zvala GAK u Višegradskoj da mi kažu u koliko sati da se javim i šta da ponesem, a oni kažu da ne dolazim!
Potvrde su produžene do kraja godine i dobiću novi poziv!
KADA?! Kad napunim 40 godina!? Valjda se to čeka!
Prikupila sam sve papire još u decembru...
Sada bih se samo sklupčala i plakala, ali nemam snage ni za to...
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 4/7/2012, 13:51

ZOVI NEMANJINU! affraid
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 4/7/2012, 13:52

Ja pripadam kraljevačkoj filijali. samo da se smirim, pa ću pokušati da pozovem...
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 4/7/2012, 13:55

Jao, koliko sam ja sad ljuta! c Iživljavanje, nemam drugu reč!
Ne mogu da zamislim kako je tebi!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 4/7/2012, 13:56

Naravno, dr koja radi na predmetima vto u rfzo se ne javlja!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 4/7/2012, 13:59

14h je, možda joj je gotovo radno vreme, majko moja c
Kada punis 4 banke, draga?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 4/7/2012, 14:00

u aprilu
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 4/7/2012, 14:04

uopste mi nije jasno zasto te ne prime na te prve konsultacije sad u julu, kao sto su gomilu nas u Frontu?
Makar da stanes tamo negde 'u red'. Ovo sa cekanjem novog poziva mi stvarno znuci kao .....zaje.piiiiiip.avanje.....!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 4/7/2012, 14:15

Nego šta nego je zajeba...
I ja sam znala da su te prve konsultacije u julu zapravo hvatanje reda, aliovo je strašno!
Razmišljam da se pokupim pa u Višegradsku, kao da mi ništa nisu rekli!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 14 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu