KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Dionisia
cici
senka
Tanja83
key
ana 83
beka80
Goca ***
cicsa80
M.
cekalica
JocY
anak
Likoli
maus
viktorija
djole42
Malina
Jejaaa
lilly13
lolipop
Orline
Botox
Juliška
Vuchica
ninica2
daxi011
bebica77
maki79
missile
bak
LaFolie
vasilija1980
bebko
hany
tara@
pegaz
fmala
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
MIRKA85
korpica
MAAKKI
mijaki
rada78
Mirjana
maza1972
Ema78
darija79
Kamilica
sareni leptir
medolino
grudva
lilya
Jelica
noja
Gramatika
heart84
BiKsi :)
saška
bebica mala
dra00
Mali Princ
68 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 21/5/2012, 22:15

Mirka, bravisimo za dva mala i mila Korak po korak na putu do bete + - Page 3 0913 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 0913 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 523476samo uživaj!
Jelice, odlična beta! Uživaj Korak po korak na putu do bete + - Page 3 523476i praši naše drugarice u postupku!
Saška, normalno je, ne sekiraj se...nije obilno?
Medo, do srede će krenuti, a onda do bete proleteti...videćeš! Korak po korak na putu do bete + - Page 3 490909
Cure, samo grabite ka cilju!! Svakim danom sve ste bliže!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 21/5/2012, 22:54

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 8326 Vece koraci Korak po korak na putu do bete + - Page 3 8326

da se i ja upisem nakon opravdanog izostanka, svasta lepo procitah i bas sam srecna zbog nasih novih trudnica Heart, Jelice, Mirka,Divina...zelim vam laganu trudnocu, ponosne i nasmejane setkajte vase stomacice sunny

Medolino...srecan i uspesan postupak ti zelim Korak po korak na putu do bete + - Page 3 413209 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 430137

Loli Korak po korak na putu do bete + - Page 3 582639

Djole, jos malo do Korak po korak na putu do bete + - Page 3 523476 srecnoooo sunny

Kod mene se nista ne desava, idem uskoro na UZ i to je sve :)

Ljubim vas sve redom i bas ste mi nedostajale Korak po korak na putu do bete + - Page 3 692299
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 21/5/2012, 23:28

Jelice, cestitam na udeuplanoj beti i trudnoci! likeit srca trudnica srca
Medo, neka je sa srecom stimulacija, doci ce vestica do srede, samo se necka, zna da je poslednja! yes
MIrka, vazno je da su mrvice dobro, a ti slusaj lekare!
Bebice, jesi li izasla iz bolnice? Kako je bilo?
Mazo, dokle stize sa stimulacijom? Kako napreduju jajasca? Ne stignem ni sms da pustim Embarassed
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 21/5/2012, 23:29

E, da, omasih Brbljivu, probaj da razgovaras sa Kopitovickom, kad si vec kod nje radila postupak, ona ce ti dati savet sta da uradis od analiza, a na kraju, kod tvog lekara uvek mozes da se pozoves na nju za upute. Ne znaju se oni sigurno! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 22/5/2012, 08:12

medolino87 ::Pozdravcic c
Jelice cestitam ti od srca bb bb bb bb bb bb

Evo malo mog izvestaja Laughing
Bila sam danas na UZ i vadila krv, stanje je ovako,sve je u redu i hormoni i uz, medjutim vestica danas nije stigla a trebala je... Doktorka tvrdi da cu dobiti do srede jer sam sa mikroginonom prestala u petak i napisala u semi od srede diferelin plus puregon Very Happy
E,sada mi nesto nije jasno, sta ako ne dobijem,onda ne smem da pocnem u sredu? Eto toliko od mene,za sada cekam da ova vestica krene i da je posaljem na godisnji narednih 9 meseci lol!

Ljubim vas sve redom srcasti poljupci

Naravno da ne smes. Nije mi jasno ako si kratak protokol , otkud dr zna koji ce ti biti 2 dan ciklusa kad inace pocinje stimulacija u dugom protokolu.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 22/5/2012, 08:20

Devojke, hvala ...ja dosla na posao....pa mi se spava uzasno...:-)

Juce me zvala sestra i rekla u pon ultrazvuk.

Do tad nista vise. Very Happy


Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 22/5/2012, 08:22

medolino87 ::Pozdravcic c
Jelice cestitam ti od srca bb bb bb bb bb bb

Evo malo mog izvestaja Laughing
Bila sam danas na UZ i vadila krv, stanje je ovako,sve je u redu i hormoni i uz, medjutim vestica danas nije stigla a trebala je... Doktorka tvrdi da cu dobiti do srede jer sam sa mikroginonom prestala u petak i napisala u semi od srede diferelin plus puregon Very Happy
E,sada mi nesto nije jasno, sta ako ne dobijem,onda ne smem da pocnem u sredu? Eto toliko od mene,za sada cekam da ova vestica krene i da je posaljem na godisnji narednih 9 meseci lol!

Ljubim vas sve redom srcasti poljupci

Medolino, nemoj da se brines, nego sacekaj da dobijes, a potom okreni doktorku (kliniku) i pitaj da ti tacno kazu kad i sta treba da pocnes, ko ti daje injekcije inace?

Stvarno su nekada jako naproni, toliko puta ostanu nedoreceni...ja se stalno brinem zbog tih situacija....

Ajde, cekaj sad menstruaciju i cim je ugledas navali na telefon da zivkas dr-ku! Boli te uvo.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 22/5/2012, 08:25

saška ::cure ja juče posle aspiracije imala nešto kao sukrvica danas malo tamno jel to u redu ili da ih zovem

Saska, ma ne brini se-pa bockali su te - mora malo... sve ce da te prodje....to je sve tako individual;no i razlicito kod jedne osobe od jednog do sledeceg puta. Navijam za dobre embrioncice radost
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 22/5/2012, 08:27

MIRKA85 ::Jelicecestitam na beti bravo čestitamo
Medilinosad ce vestica pa i stimulacija napred scuro
Heartevo jedan usne za tvoju mrvicu
Sve ostale devojke srecno!!! good job
A sad malo i o meni Very Happy
Ja sinoc iz cista mira dobih krvarenje,prvo na dnevnom ulosku skoro crna krv a posle i sveza-panika neopisiva affraid
Odmah kpntaktiram dr kaze da primim progesteron depo i ujutru na UZ u Betaniju.
Jutros posla,sva utrnula od osecanja i emocija,naravno posle prvog spontanog spremna na najgore.
Ali hvala Bogu molitva obadve bebe su u redu,
kucaju da mala srca srce srce CRL1 3mm CRL2 3,1mm
malo so sitniji al ugojicemo se mi do sledece kontrole ,opet u ponedeljak!
Sto se tice krvarenja dr kaze da ne brinem puno,da je to u mpm slucaju ocekivano valjda zbog te hiperstimulacije i hormona u organizmu koji se jos nisu doveli u red.Da strogo mirujem i progesteron depo na treci dan.
Uf pismo vam napisah cveće cveće cveće cveće

Mirka, bravo!
Navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice da se bebece podgoje i da u visinu odu...da se osile tu po stomaku i da budu jake i snazne! NAravno da ce se to i desiti!Kad je sl uz?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 22/5/2012, 09:14

Mirka bravo za dve mrvice beba beba
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica da se lepo ubuce
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 22/5/2012, 09:30

Jelica :: Nije mi jasno ako si kratak protokol , otkud dr zna koji ce ti biti 2 dan ciklusa kad inace pocinje stimulacija u dugom protokolu.
Jelice, šta ti nije jasno? Ne razumem sad...
pa svaka stimulacija počinje oko 2. dnaa ciklusa, bilo da je kraći ili duži protokol. A kako zna koji će biti 2. dan ciklusa?? Pa posle prvog lol!
šalim se, drgaa, ali te nisam skapirala. Naravno Medo da ćeš sačekati ciklus, a ne početi pre njega, bez obzira što se to možda neće poklopiti sa zamipljenim terminom.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 22/5/2012, 09:43

Pozdravljam vas drage moje osmeh srce bez vas ne bih mogla da funkcionisem Very Happy
E,ovako,srecna sam, sinoc mi stigla vestica i rekla sam joj da je saljem na godisnji odmor i necu da je vidim narednih 9 meseci lol! lol!
Jelice,ja sam na dugoj semi,primila sam do sada 15 komada diferelina a od srede konacno pocinjem!!! Osecaj je neopisiv,ne znam sta me snaslo,jos malo pa aspiracija,pa ET, pa beta..sva sam uzbudjena igra igra

Mirka 85,samo miruj i uzivaj! Bebe ce da napreduju i da se ubuce do ponedeljka pa kad ih budes videla mahni im za mene love love
Jel ides opet u ponedeljak na Betaniju? Mozda se sretnemo,ja cu biti tamo,jer treba da vadim krv i na UZ...Cujemo se...

Dragance,cveticu, jel prosao sajam? Sada malo odmaras? Ljubim ja tebe mnogo ljubav ljubav ljubav

Korpice,Mirka85,Pariz,Gramatika,Metaurina,Jelice,MAAKKI ma sve vas grlim i hvala vam na podrsci!!! d c d


medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 22/5/2012, 09:46

Medolino konacno stigla veštica
sretan početak napred scuro
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 22/5/2012, 09:48

Tako je draga osmeh srce
Konacno doslo i moje vreme i nadam se sa lepim krajem molitva
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 22/5/2012, 09:58

Bravo Medo, samo napred sretan početak navijači2
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 22/5/2012, 10:23

dr mali pariz ::
Jelica :: Nije mi jasno ako si kratak protokol , otkud dr zna koji ce ti biti 2 dan ciklusa kad inace pocinje stimulacija u dugom protokolu.
Jelice, šta ti nije jasno? Ne razumem sad...
pa svaka stimulacija počinje oko 2. dnaa ciklusa, bilo da je kraći ili duži protokol. A kako zna koji će biti 2. dan ciklusa?? Pa posle prvog lol!
šalim se, drgaa, ali te nisam skapirala. Naravno Medo da ćeš sačekati ciklus, a ne početi pre njega, bez obzira što se to možda neće poklopiti sa zamipljenim terminom.

Pa nije mi bilo jasno sta ako sreda ne bude drugi dan ciklusa, meni je logicnije bilo da kaze kada dobijete menstruaciju - sutradan cete poceti sa tim i tim...ovako malo neizvesno zvuci sta ce biti...znas sta , lekari su cesto nedoreceni, kad ih zapitkujes nerviras ih, kad odradis onako bukvalno kako su rekli a stvar se u medjuvremenu promeni za nijansu grde sto se nisi javio i tako u krug. I nekada se covek oseca nesigurno, kada ne razume bas najbolje sta treba da radi i zasto....i da li je dobro sve skapirao a nisu bas ovo situacije boli me grlo - pa proci ce...Posto sam se osecala sto puta lose kada ne bude bas tacno tako kako dr predpostavlja da ce biti...pa hiljadu dilema, briga...zato sam Medolinu dala podrsku da dobije precizan dogovor u skladu sa tacnim datumom menstruacijom! :-)))

Eto...:-) Navijam za prava pacijenta da pita sto puta za svoje telo, zdravlje, zivot radost radost radost as
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 22/5/2012, 10:26

medolino87 ::Tako je draga osmeh srce
Konacno doslo i moje vreme i nadam se sa lepim krajem molitva

Prasim da Medolinu vec sad jajne celije stanu u niski start!!!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b ff ff vv vv vv d d v v v
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 22/5/2012, 10:56

Hvala ti Jelice, oni su meni vec ciklus regulisali po semi,odnosno semu po ciklusu,odnosno poslednja tableta mikroginona mi je bila u petak i od tada za dva do cetiri dana treba da dobijem menstruaciju. Pogledala me je na UZ i tvrdila mi je da cu dobiti u toku jucerasnjeg ili danasnjeg dana.Tako je i bilo,mada sam se ja bojala sta ako ne bude pa kako cu onda..Ali sve se dobro poklopilo Very Happy
Doktori su jako brzi i sta god ih pitamo na brzinu nam odgovore i to je to,kao da mi treba unapred da znamo sta ce biti i kako...ali dobro...covek se uci dok je ziv.
Ljubim ja tebe i hvala sto brines ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 22/5/2012, 11:43

Mirka super da su bebe dobro samo miruj biće to sve u redu sunny Medolino srećan početak i da se sve završi jednom veeeeelikom betom igracice igracice igracice cure drage ovi mene još ne zovu a aspiracija bila u nedelju ujutro bojim se da nešto nije u redu ovo iščekivanje me ubi kad su vas zvali

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 22/5/2012, 11:51

Saska nista ne brini znaci bebe se lepo dele Very Happy

Jel si pocela da primas inekcije za ovu mutaciju sto imas, Fraxiparin ili Fragmin
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 22/5/2012, 11:56

Jesam primam fragmin a kad su tebe zvali i koji dan su ti vratili sunny

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 22/5/2012, 12:04

Prosli put sam imala puno jc i cekali su da dodju do blaste, peti dan su mi vratili. A ovaj put posto je iz prirodnog ciklusa i jedna jc,vratili su mi posle dva dana. Aspiracija je bila u nedelju ujutru, a vratili su mi u utorak ujutru.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 22/5/2012, 12:05

medolino sad ce pravo bockanje! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii igra
ja te vucem jako za nosic i mislim na tebe!

mirka, samo lezi i odmaraj a bebice ce da rastu!

sve vas zagrljaj

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saška 22/5/2012, 12:08

Hvala Heart osmeh srce

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 22/5/2012, 12:15

Navijam za sve vas, hrabre devojke srca1

Medo, nek je sa srecom pocetak roda
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu