KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Dionisia
cici
senka
Tanja83
key
ana 83
beka80
Goca ***
cicsa80
M.
cekalica
JocY
anak
Likoli
maus
viktorija
djole42
Malina
Jejaaa
lilly13
lolipop
Orline
Botox
Juliška
Vuchica
ninica2
daxi011
bebica77
maki79
missile
bak
LaFolie
vasilija1980
bebko
hany
tara@
pegaz
fmala
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
MIRKA85
korpica
MAAKKI
mijaki
rada78
Mirjana
maza1972
Ema78
darija79
Kamilica
sareni leptir
medolino
grudva
lilya
Jelica
noja
Gramatika
heart84
BiKsi :)
saška
bebica mala
dra00
Mali Princ
68 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 25/5/2012, 14:51

MAAKKI ::Grdudvo bravo za grudvicu neka ostane tu narednih devet meseci Korak po korak na putu do bete + - Page 11 439215
Mazo bravo i za tvoje dve celijice, neka se one lepo oplode pa kod mame Korak po korak na putu do bete + - Page 11 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 11 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 11 32796

Zene i ja sam imala veoma veliki holesterol i trigliceride sa 45 kg, prepisali mi dijetu i lekove, lekove nisam mogla da pijem jer me boleo stomak od njih, a dijeta na 45 kg (tada nisam stvarno nista ni jela), bacila se na domacu lekariju davale mi ove moje bakice iz komsiluka razne recepte (uglavnom zastupljen susam) i lepo ja to doterah u red. Korak po korak na putu do bete + - Page 11 75087

Ма каква дијета са 45 кила! Сигурно се ниси преждеравала печења и осталих чуда, да би скочио хол. Друго је нешто било у питању. И ето, слава Богу, решено! Korak po korak na putu do bete + - Page 11 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 11 21831
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 25/5/2012, 15:36

missile ::Pegaz, bravo! Nisam u toku s tvojim akcijama, pa me baš ovo iznenadilo i nabacilo osmeh na lice! I tebi sada za betu
navijači2 navijači2 navijači2

Missile hvala ti mnogo...

Ej a za to pivo ništa ne sekiraj mm pio razni alkohol tih dana (ono nekako bile slave) ali spermogram mu bio viiiše nego dobar Wink

pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 25/5/2012, 15:40

DraOO draga ja sam imala problem dok sam pila mikroginon,pocelo mrljavljenje.nazvala privatno kod moje dr i sestra tamo mi rekla da uzimam po 2tablete...Ne mora da znaci da je nesto strasno kasnije mi je sve bilo ok zagrljaj ljubav
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 25/5/2012, 17:41

Dra00,draga,nemogu da pomognem jer nisam ni razumijela dokle si jar su ovi nazivi inekcija i tableta drugaciji.
Ljubim te i saljem puno pozitivne energije,izdrzi do ponedeljka pa vidjetces
ali nemoj da se nerviras bit ce to sve kako valja vidjet ces love

Mazo ,draga iz iskustva ti govorim ,poslednji put moji embrioni se borili sve do petog dana,svake dan bilo gore-dole,a peti dan iznenadjene BLASTE.
Tako nemoj da brines sve ce biti u redu love
Koracaljke,cekalice bockalice ,bisous srcasti poljupci
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 25/5/2012, 19:26

d
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 25/5/2012, 19:54

Drage koracaljke, jedva uspevam da pohvatam desavanja, slabo sam zalazila poslednjih dana i izgubila i mi se ova stanica sa ''koracima'' tj.tek sad pronadjoh ovih 18ak strana...
Pozdrav za sve... bockalice, novopecene trudnice, cekalice... ne smem da nabrajam, nekoga cu zaboraviti
.. d
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 25/5/2012, 22:35

ff Grudva i Saska,mazite svoje stomacice da vam se bebe lepo ugnjezde i da se radujemo velikoj beti.Stizu roda roda roda roda roda Zaboravih,pa kako cu i pohvatati kad me nema,Pegaz,i ti cekas betu,srecno,naravno i za tebe malo roda roda roda roda roda Mazo zagrljaj srecno na ET,ma kao da slusam moju drugaricu,istog je bila raspolozenja kao i ti,sad sincina godinu dana,isto front,e ima da ti uspe,videces ljubav Jejaa,draga,procitah da si krenula sa bockanjem sretan početak Ali,nema te?Bebice mala,kad otarasi i to,sad u nove pobede d Ostale cure,sve vas d ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Juliška 26/5/2012, 00:12

pozdrav svima!

vec sam se javila na forum naravno na krivoj temi :) pa su me preusmjerili ovdje...

neko vrijeme vec zelim bebu ali je problem sto mi se zadnje vrijeme sve zivo i nezivo poremetilo... ukratko imam sve simptome trudnoce a najgori su pred mengu i za vrijeme menge te kad mi je ovulacija.. prvo sam dugo imala grozan strah od trudnoce a sad toliko zarko zelim bit trudna kako mi se cini u mojoj glavi... cak mi i decku nije jasno sto mi je... on je uvijek bio za a ja sam sizila kad se ne bi stitili kako treba...

doslo mi je odjednom , ne znam kako bi to objasnila... bas kao neki osjecaj iznutra...

ukratko sto me muci, mijenjam raspolozenja u pms-u, imam uzasno natecene grudi, osjecam se ,,debelo,, , teske noge, MUCNINE svaki dan, mucnine nemam mozda pet dana u mjesecu sve ostalo u bilo koje doba dana... bolove u donjem dijelu ledja, bolove u jajnicima, slabosti, vrtoglavice navale vrucine... hormoni odlicni, krv savrsena, jedino me malo muce bakterije u mokraci a i to sto sam prije nekih godinu ipo dvije imala e.coli na brisu cerviksa a i u mokraci... najveci problem je sto nemam simptome e.coli, proslo ljeto mi trakica na hitnoj ( gdje sam otisla zbog bolova u ledjima) nije mogla ni izmjeriti koliko mi je mokraca zagadjena i izgleda da mi je bakterija krenula prema bubrezima i ja sam zavrsila na penicilinu( injekcije) i nolicinu ( 2ipo mjeseca) bez ikakvih simptoma bakterije ( osim bolova u ledjima). ssvi pricaju o peckanju pri mokrenju sto sam prosla i krvi u mokraci ali toga kod mene vise nema... samo mi pokazu nalazi jako puno bakterije, i nije uvijek e. coli ali me nikad ne pecka... i strah me ako zbilja krenemo praviti bebicu da cu imat uzasnih problema... a pila sam i tinkture razne i sve mi to pomogne dok pijem ali nista se ne smije to koristiti u trudnoci a znam da je e.coli opasna za plod. tako da sad uz sve to sto imam fantomske simptome trudnoce me i to brine... ima li neko kakvih iskustava... bar da me malo utjesite jer nemam koga pitati.. a doktori kazu da sam zdrava... samo malo luda :) Rolling Eyes

hvala puno unaprijed

Juliška

Broj poruka : 3
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 26/5/2012, 09:13

Juliska ... ne mora da se ima simptom ... ako laboratorijska analiza kaze da ima bakterija onda ih ima ... koliko sam upucena ukolikoih ima puno pije se tri vrste antibijotika i to nesto sve po dve kutije od svakog bas je duga terapija protiv ... MORAS da odes kod lekara sa analizama i da disciplinovano pijes lekove ... nekad je potrebno da oba partnera piju paralelno da se bakterija ne bi vracala ... PROVERI sa lekarima OBAVEZNO ...

Stvarno se pise svasta nesto pa ni ja bas ne uspem da pohvatam sta i kako ... ljubim vas sve i drzim fige svim cekalicama

PITANJE :
Da li neka od vas ima grceve u listovima nogu ?

Meni se ti grcevi desavaju nocu imam utisak kad tokom noci spavajuci proteglim noge. List noge mi se ukruti i bas mnogoooooooooo boli. Bol doduse kratko traje ali me probudi iz sna ...nisam trudna ... a trenutno sam na kontracepciji, vitaminima i aspirinu ...
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 26/5/2012, 09:21

Cula sam da i moja Dr kaze da se zene zale na microginon ...

radila sam sa farmaceutima i ono sto je moj savet da slobodno pozovete predstavnistvo proizvodjaca i pitate i njih zasto vam se desava nesto sto ne pise u tekstu upustva leka ... farmaceutske kuce imaju lekare koji se bave takozvanim "ne zeljenim dejstvima" i pomocice koliko god mogu ...
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 26/5/2012, 09:36

Pozz devojke..

Srecni vam koraci svima, da ne nabrajam ponaosob sunny

Juliska, dobrodosla...Daxi ti je sve pametno rekla

Daxi a sto se grceva tice i mene su razbijali i uvela sam mg 250mg (Nat.Wealth) svaki dan i sad su utihnuli...nema ih,probaj

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 692299
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 26/5/2012, 10:16

dragana76ns poljubac

pila sam prenatal od twinlab-a ... pa mi je dr rekla ima puno vitamina A pa sam sad malo bustavila ... pijem sad b komplex ili oligovit + folna ... a sta Nat.Wealth sadrzi tj kakav je sastav ? posalji mi neki link za nji da pogledam a da ne lutam po netu
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 26/5/2012, 10:21

za grceve, tj. protiv njih valja piti magnezijum :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 26/5/2012, 11:55

Dra00 i meni su bili povećali dozu na 2 tabletice, ali čini mi se da nije bilo tamno, već sveža krv.

Daxi, ja sam imala grčeve i kad sam bila na kontracepciji, a i sad kad zaboravim da popijem magnezijum No Imala sam ih i u pubertetu...užas jedan kako boli i koliko je neprijatno!
Pa, ima ovde već dosta čekalica, prema tome evo roda roda srce roda srce roda srce roda srce roda srce
A evo i za bockalice, naročito za mog Medića srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 26/5/2012, 12:08

ja imam mozda glupo pitanje ali bas me interesuje
zasto je sex zabranjen posle et. jel zbog samog cina znaci naprezanja,vrtenja Laughing gore dole levo desno ili zbog orgazma Embarassed
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 26/5/2012, 12:11

Hvala ti Mirce moja,ljubi tebe Medic tvoj usne usne

Ej,Grudva to je i moje pitanjce? Ida dodam da li je zabranjen pre aspiracije? Embarassed
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 26/5/2012, 12:22

namaa u n.f. je bio zabranjen pre a.
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 26/5/2012, 12:29

Pa šta ste zapele sad sa tim sexom? Probale ste same, vid'le da neće, pustite sad malo drkove da rade po svom lol!
Gruidvo, odgovorih ti, šturo, u dnevniku...a može se puno pričati o tome. Npr. da li si radila test za antispermatozoidna antitela? Može biti da ne reaguješ dobro na muževljeve spermiće, pa ti telo pošalje u borbu milione ubica spermića i ćeo đaci. Ovako, oni lepo isperu njegov materijal, spoje sa tvojom jć i vrate u matericu koja se nije naoružala Wink Eto još jednog od mogućih razloga
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 26/5/2012, 12:30

Uh ja vam ne mogu pomoći oko tih pitanja Rolling Eyes ni sama ne znam.

Ej ja sam se noćas preznojila i morala se presvući, kao da sam imala temperaturu.
Inače juče sam morala popiti paracetamol jer sam imala ne snosnu migrenu još od prekjuče, danas mi je kao lakše. Šta mislite jel normalno da dobijem temperaturu? Shocked (nisam merila temperaturu)
Danas je 10. dan od ET a ako računam i onaj dan transfera onda 11. dan.
Nisam još išla u neke šetnje ali se normalno krećem po kući samo što nikad ne sedim, ne znam da li bih smela, nego ili hodam ili ležim. Ja sutra mislila da uradim onaj Babyrapid, šta mislite da nije rano ha?

A sad vas sve d
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 26/5/2012, 12:32

ma mirka nije mi do seksa veruj mi
znaci problem su spermici a ne orgazam
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 26/5/2012, 12:37

pegaz izmeri temperaturu kazu da je cak mala tem. i pozeljna i ja sam se preznojavala svaki put kad primim progesteron depo
ako ce te smiriti ti uradi test neke rade i 9 dan
ljubav
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 26/5/2012, 12:50

Pegaz,mila, jos malo pa betica,saljem ti rodice roda roda roda roda roda
A za temperaturu,to bas ne znam,javice se vec neka cura da ti pojasni yes

Grudvice moja osmeh srce

Ej,devojke,danas samo pitanja, imam jos jedno pitanje,danas kada sam primila boce,inace mi je 4 dan stimulacije odjednom mi se vrti u glavi i neka me nesvest hvata.Evo i sada jedva drzim glavu,moracu otici da legnem malo. Da li je to normalno?
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 26/5/2012, 13:09

Evo izmerila sam temperaturu i sad je 37. Grudvo ti kažeš da je ovo ok pa ću se radovati. Inače ne primam Progesteron depo, samo Utrogestan, ono klasika. Znači ujutru radim test igra
Medolino hvala za te rodice. Ja ne znam ni to da odgovorim što tebi treba ajd samo ti lezi dok se već neka ne javi.... zagrljaj
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 26/5/2012, 13:26

kazu da je to pozeljna temperatura osmeh srce
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 26/5/2012, 13:55

Koracaljke sve vas d Grudva,ja malopre citala tvoj dnevnik,sad dosla ovde,kad ti opet udarila po sex  b  b  b Stvarno me bas nasmeja,a kao nije ti do sex lol!
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu