KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Sneza
hany
ivka
Ema78
ivi
Deni
lolipop
beka80
Simona
djole42
bebko
maus
Annie
bak
missile
boba_ns
grudva
saška
Mali Princ
bulevarka
Jejaaa
red
Divina
Tanja83
daxi011
Malina
ciklama
ninica2
JocY
dragana76ns
pegaz
dragmilk
MAAKKI
lilly13
KoMetaK
Vuchica
rada78
medolino
Xena
vasilija1980
labradorka
Kamilica
korpica
Botox
darija79
noja
cicsa80
bebica mala
BiKsi :)
anak
Jelica
dr mali pariz
mijaki
Mirjana
jaca*caca
Orline
dra00
heart84
MIRKA85
Gramatika
maza1972
lilya
Republica
LaFolie
68 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 4/5/2012, 20:31

LaFolie duso zagrljaj odmor ce ti svakako prijati, u pravo vreme
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 4/5/2012, 20:44

La Folie, grlim te jako, znam kako se osecas, ali je sa planom mnogo lakse podneti sve grljenje
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 4/5/2012, 20:48

La Folie i od mene zagrljaj
uzdaj se u svoju pasuljcicu
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 4/5/2012, 21:21

la foli, jako mi je žao
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragmilk 4/5/2012, 21:28

LaFolie, zao mi je. No Odmori se, pa kreni u nove pobede
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 4/5/2012, 21:30

muza skoro nisam videla ovako razocaranog...
moracu da smislim sta dalje: trobofilije, laparo, histero..... Crying or Very sad
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jaca*caca 4/5/2012, 21:36

LaFolie ::muza skoro nisam videla ovako razocaranog...
moracu da smislim sta dalje: trobofilije, laparo, histero..... Crying or Very sad

Verujem,ali oni vise budu tuzni sto smo mi toliko tuzne,a ne znaju kako da nam pomognu! Znam iz poverljivih izvora,reko mi Caca Wink
I kakav je to avatar? Shocked
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 4/5/2012, 21:43

Jao LaFolie Crying or Very sad
Žao mi je... uf...
Ali sledeći put će uspeti sigurno...
v
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 4/5/2012, 22:09

Devojke, mi se vratili sa pregleda iz Genesis Medicala, od dr. N. Antića. Ne znam šta da kažem. Kaže desni jajnik ne radi, a ne dopada mu se omjer hormona kao treba da bude 1:1, a meni je 1:2. Dalje AMH je nizak, letos bio 1,9, pa hoće ponovo da ga radim, i da kao zbog toga i lošeg spermograma on predlaže odmah, po hitnom postupku kratki protokol i odmah za Prag. Kao da ne dođem do donacije.
Očajna sam, plačem celo popodne i sva sam nešto...................
Ima li neko iskustva sa njima i................
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 4/5/2012, 22:12

Dobro vece zenice drage Wink

Citam i ne verujem....bas nas zapljusnuo neki los talas Mad Prvo da zagrlim Jacu i Lafolie, zenice drzite se...kujte planove za dalje Korak po korak na putu do bete + - Page 7 582639

Kami "kozice jedna" Very Happy ljubim tebe i tvoju mrvicu

Loli...jos molerises? a neee sad se kolaci prave njamaKorak po korak na putu do bete + - Page 7 75087

Nemam vam sta za reci pametno,ja cupkam u mestu jos neki period pa se nadam i novom poletu Korak po korak na putu do bete + - Page 7 523476

Sve vas pozdravljam, zelim svima svu srecu....lagane korake i velike bete Korak po korak na putu do bete + - Page 7 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 4/5/2012, 22:13

Anak, ja bih potrazila jos necije misljenje...to ti niko do sada nije rekao, ja bih to uzela sa rezervom. Nemoj da se kacis za reci i da tones...to nama nije dozvoljeno Korak po korak na putu do bete + - Page 7 582639
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 4/5/2012, 22:17

Anak ni meni navodno nije radio jedan jajnik, AMH isto nizak (okruglo 1) al eto dobih 5 jc i to sam vise folikula imala na tom koji navodno ne radi. Ok za nas jeste kratka sema al bi ja ipak potrazila drugo misljenje.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 4/5/2012, 22:30

Anak, i ja mislim da tražiš bar još jedno mišljenje.
Prošle jeseni mi kaže koleginica da joj neki gyn.(nešto joj ciklus bio neredovan) rekao da ima još tri meseca do klimakterijuma, pa ako hoće bebu da je odmah pravi! Korak po korak na putu do bete + - Page 7 444178 Korak po korak na putu do bete + - Page 7 510326Pa koja to on znanja i proročki dar ima da to može znati?! Korak po korak na putu do bete + - Page 7 510326
A ona žena se već leči, imala i neuspešan vto!
Mesec dana se mirila sa saznanjem da nema ništa od potomstva, a kad došla sebi, vratila se normalnom životuKorak po korak na putu do bete + - Page 7 523476!

Traži još jedno mišljenje, ali šte god da je- ima puta!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 4/5/2012, 22:46

Anak, dušo nemoj očajavati
potraži još nečije mišljenje cmoka
a sve i da je tako kako on kaže svakako si spremna za VTO pa ni Prag nije loša opcija (ne znam kakav vam je finansijski momenat), ali VTO svakako moraš negdje odraditi i svakako si ga planirala raditi skoro
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 4/5/2012, 22:48

Hvala vam drage moje na brzim odgovorima, nemate pojma šta vam znače. Pa vi mene iste sekunde dižete, svratih do teme o klinikama (i kad sam već u BG i bacam pare na preglede ovoga tipa) nazovem tu kliniku Ivanović, Pariz i ostale lepojke su baš lepo govorile o nekoj Biljani i možete mislit zakažem se kod noćnog čuvara ladno za sutra. Rolling Eyes Embarassed E možete mislit kako sam zvučala kad je on išao da traži planer i upisao me, ali jadan kaže ipak će vam ujutro neka sestra morati potvrditi termin. Razz
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 4/5/2012, 22:55

LaFolie,bas mi je zao,bas bezveze,nemam reci zagrljaj
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 4/5/2012, 23:01

La Folie , što kaže Orli, dođe mi da opsujem...jbg c zagrljaj zagrljaj
Aaaaaanaaak, po stoti put ponavljam - još prošlog leta je meni jedna od čuvenih dr-ova rekla da ne mogu doći do svoje jajne ćelije i da dođem ujutru kod nje kako bi me spojila sa Pragom.
Kad je čula da sam trudna rekla je nešto poput u medicini se nikad ne zna šta može da se desi i kao baš joj je bilo drago. Ma....mačku o rep!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 4/5/2012, 23:09

Lafe zagrljaj nemam reci mila...
Cekalice bete navijači1 navijači1 beta beta beta
Anak draga moj AMH 0.7 na komisiji jedva prosla rekla dr da mozda bude jedna jajna celija i ko zna kakvog kvaliteta...Bila na kratkoj semi 10 folikula od toga 10 jajnih celija i od toga 8 embriona 4 osmocelijska...Tako da amh ja barem tako mislim nema nikakve veze,glavu gore i u akciju poljubac d
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 4/5/2012, 23:40

Anak, već sve cure ispisaše kako treba.
Ja lično o toj klinici nešto nemam lepo mišljenje, mada moram da se ogradim da pravog ružnog iskustva ja lično nemam. Nekako mi puno ih ima po novinama, barabar sa Tešićem, i sve kao neki parovi se kunu u njega. Meni to odmah sumnjivo, al ajd, možda grešim. Neka si zakazala kod Ivanovića. Izvini, ali se ubih od smeha za čuvara Laughing Razz
Meni AMH u Konzilijumu 2010 pokazao 0.2, a 2011 u Biomedici 1.6.
Prvi put imala deset jć, a sada devet folikula i 4jć. E sad, da li su bile i koliko kvalitetne, to ne znam, ali AMH pokazuje kvantitet a ne kvalitet, tako da...I ne ispade neko merilo kod mene baš. A ni kod ninice.

Dr Biljana mi se čini dobar izbor. Držimo fige sutra i čekamo izveštaj. Naravno da ćeš ići za Prag ako finansije omoguće i budeš htela, ali način na koji se prezentuje neka činjenia je jako bitan.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 4/5/2012, 23:59

Ma noćni čuvar je car, videćete da će da me krene zbog njega Wink king sreca
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 5/5/2012, 00:09

Anak, i ja delim Orlino misljenje, mnogo ih ima po novinama, poceli da saradjuju sa Mrdesicem (ili kako se vec preziva) i sad bi da salj uodmah tamo. c Sve mi mirise da imaju neki procenat od toga! Nego ti, kad si nahvatala cuvara  b  b sad lepo kod Biljane, pa vidi i sa njom, a onda lepo pitaj i nju za Prag, ali kod dr Sonje, nekako ja imam vise poverenja u nju i njenu kliniku, ali ne mora da znaci da sam u pravu. Pusti ti price lekara, zar si zaboravila sta nam sve kazu, i da, na zalost, neki od njih vide kroz nas problem samo nacin da zarade i da nas opeljese, a rezultat im nije mnogo bitan. Bicemo mi MAME, samo da znas! yes Evo ti MIre, kao dokaza! yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 5/5/2012, 07:52

anak ::Devojke, mi se vratili sa pregleda iz Genesis Medicala, od dr. N. Antića. Ne znam šta da kažem. Kaže desni jajnik ne radi, a ne dopada mu se omjer hormona kao treba da bude 1:1, a meni je 1:2. Dalje AMH je nizak, letos bio 1,9, pa hoće ponovo da ga radim, i da kao zbog toga i lošeg spermograma on predlaže odmah, po hitnom postupku kratki protokol i odmah za Prag. Kao da ne dođem do donacije.
Očajna sam, plačem celo popodne i sva sam nešto...................
Ima li neko iskustva sa njima i................
Anak drga,gore glavu.Meni je AMH 0,25 znaci...katastrofa.Bila sam na kratkoj semi 11 jc, vracene 2 morule i 1 blasta.Imamo i dve blaste zamrznute....uspelo iz prve,evo zagazila sam polako u 9 nedelju.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 5/5/2012, 08:14

Anak, devojke su ti sve vec rekla. Dobro je sto odmah ides po jos jedno misljenje. Javljaj kako je danas bilo kod Ivanovica.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 5/5/2012, 08:23

ovo moje braonkasto brljanje ne prestaje,nisam vise optimista affraid
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jaca*caca 5/5/2012, 08:44

Mirjana ::La Folie , što kaže Orli, dođe mi da opsujem...jbg c zagrljaj zagrljaj
Aaaaaanaaak, po stoti put ponavljam - još prošlog leta je meni jedna od čuvenih dr-ova rekla da ne mogu doći do svoje jajne ćelije i da dođem ujutru kod nje kako bi me spojila sa Pragom.
Kad je čula da sam trudna rekla je nešto poput u medicini se nikad ne zna šta može da se desi i kao baš joj je bilo drago. Ma....mačku o rep!


Od "srca" savetovana donacija,zadnji pokusaj 5 celija,3 embriona,1 morula i dva osmocelijska! d d d
Anak zagrljaj
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu