KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Jelica
SSanja
daxi011
babybe
Botox
Deni
lena
Republica
Sofka
7-patuljaka
Simona
nacKa
KoMetaK
heart84
red
maki79
saška
laKole
shenon
Mali Princ
fenix
Tanja83
noja
Mrvica
JocY
Xena
maus
bak
Vuchica
Jejaaa
dra00
jaca*caca
bulevarka
ciklama
ninica2
bebko
MAAKKI
Kamilica
hany
BiKsi :)
mackica
ivka
Mirjana
korpica
lolipop
lilly13
MIRKA85
lilya
dragana76ns
ananana
beka80
maza1972
mijaki
Struzzo
dr mali pariz
anak
missile
rada78
boba_ns
darija79
pegaz
bebica mala
Orline
labradorka
LaFolie
medolino
70 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 24/4/2012, 20:10

Eh sad kad moram da lajem..... lezim kao mumija I bojim se makar malo da senapnem da ne odu pasuljcici Embarassed
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 20:27

LaFolie, draga, neće pasuljčići...nisu u tegli da se izvrnu lol!
Hormoni, utrogestani, stres-napetost, sve to utiče na stolicu, poslušaj Bixu.
Lilyo, pa ti u ponedeljak na remont? Naravno da neće odbiti novac koji si im donela. Opušteno! Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 24/4/2012, 21:31

LaFolie i kod mene je bilo isto tako "napeto Shocked " do danas... Ja sam rešila ti mikroklizmom

Lilly draga, Betanija radi punom parom! Samo napred, opušteno na histeroskopiji, za 2 sata si kući Very Happy
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 25/4/2012, 11:22

dr mali pariz ::LaFolie, draga, neće pasuljčići...nisu u tegli da se izvrnu lol!
Hormoni, utrogestani, stres-napetost, sve to utiče na stolicu, poslušaj Bixu.

f
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/4/2012, 12:24

Hvala drugarice drage, na odgovorima i podrsci cveće

Malo mi je ipak trema, znam da nije nista strasno, ali ipak to sirenje nogu opet pred ljudima koje prvi put vidim. Nisam se jos uvek navikla, neprijatno mi je, eto.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boba_ns 25/4/2012, 13:07

Devojke jel znate nakon koliko vremena od neuspesne VTO se moze uraditi laparoskopija i histeroskopija? Jos mi je jedino to ostalo da uradim pa sam mislila dok cekam na sledeci postupak da odradim i to. Odgovaralo bi mi u junu zbog posla ali ne znam jel to prerano Wink
boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 25/4/2012, 13:09

LaFolie draga nece decica nigde, oni su se vec zakacili za mamicu Very Happy Sad cekamo veliku beta

Rado78 igracice igracice igracice za veliku betu

Jaco*Caco ti bese isto cekas betu, navijamo b b b

Mirka srecno na ET, da se bebice lepo ugnezde

Kamilice napred scuro

E sad kako stvari stoje kod mene, resila sam da probam iz prirodnog ciklusa par puta, juce mi je bio 10 dan ciklusa i otisla sam na UZ, kako mi je i rekla dr. stanje sledece, na desnom jajniku vidi se folikul od 13mm, na levom ima puno malih, endometrijum 7 mm, estradiol 74, dr mi je rekla da joj se sve to svidja i da sutra opet ponovim estradiol i da dodjem na UZ da vidimo sta se dalje desava Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jaca*caca 25/4/2012, 13:20

heart84 ::
E sad kako stvari stoje kod mene, resila sam da probam iz prirodnog ciklusa par puta, juce mi je bio 10 dan ciklusa i otisla sam na UZ, kako mi je i rekla dr. stanje sledece, na desnom jajniku vidi se folikul od 13mm, na levom ima puno malih, endometrijum 7 mm, estradiol 74, dr mi je rekla da joj se sve to svidja i da sutra opet ponovim estradiol i da dodjem na UZ da vidimo sta se dalje desava Very Happy
likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/4/2012, 13:24

boba_ns ::Devojke jel znate nakon koliko vremena od neuspesne VTO se moze uraditi laparoskopija i histeroskopija? Jos mi je jedino to ostalo da uradim pa sam mislila dok cekam na sledeci postupak da odradim i to. Odgovaralo bi mi u junu zbog posla ali ne znam jel to prerano Wink

Bobo, meni je dr u Bisu objasnila da se histero radi u postupku pred VTO. Ja sam npr radila VTO u martu. Prosle nedelje sam dobila, u ponedeljak idem na histero, a nakon ciklusa posle histero idem na FET. Rekla mi je da histero ima smisla samo ako u sledecem ciklusu radis VTO i da ne vazi nakon 2 - 3 ciklusa.
Za laparo nista ne znam.

Heart, bas mi se svidja tvoja akcija. napred scuro
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boba_ns 25/4/2012, 13:33

Lilya, kod tebe to ide bas brzo Very Happy
I ja imam zamrznute embrione, pa bih mogla posle histero i laparoskopije da idem na FET. Super, ja sam mislila da mora biti veci razmak posle VTO. Hvala ti draga likeit
boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 25/4/2012, 13:37

A šta se dešava sa zamrznutim embrionima u državnoj ustanovi, msm kako doći do njih? Very Happy opet prijave za ulazak u program, komisije....
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boba_ns 25/4/2012, 13:43

Mislim da to nema veze sa fondom i komisijama posto sami placamo. Mislim da se dogovaramo sa svojim dr kad je najbolje vreme da to uradimo i oko terapije pre transfera. Nisam sigurna da li se placa i ET, neko je pominjao cifru od 50.000. Meni to nisu pomenuli u Betaniji. Rado, koliko si ih zamrzla?
boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/4/2012, 13:45

boba_ns ::Lilya, kod tebe to ide bas brzo Very Happy
I ja imam zamrznute embrione, pa bih mogla posle histero i laparoskopije da idem na FET. Super, ja sam mislila da mora biti veci razmak posle VTO. Hvala ti draga likeit

Meni je dr Sonja rekla da je OK posle dva ciklusa od VTO i ja tako i idem. Doduse, ovaj sam dobila ranije (mada posto sam prokrvarila nakon VTO pitanje je i da li sam dobila ranije ili na vreme), ali sve je to od stimulacije.
Racunam ako pu, pu, pu ovog puta ne uspe da se od septembra spremam za nove pobeda, ali sad ne bi da razmisljam o tome, sad se fokusiram na nase pingvine u Pragu koji nas cekaju osmeh srce

Rado, ja ti tu ne mogu pomoci, pitaj u Betaniji. Sad i ti razmisljaj o malenim mrvicama koje su kod tebe, ima vremena za smrzlice, to kad budete zeleli jos dece yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 25/4/2012, 13:58

boba_ns ::Mislim da to nema veze sa fondom i komisijama posto sami placamo. Mislim da se dogovaramo sa svojim dr kad je najbolje vreme da to uradimo i oko terapije pre transfera. Nisam sigurna da li se placa i ET, neko je pominjao cifru od 50.000. Meni to nisu pomenuli u Betaniji. Rado, koliko si ih zamrzla?

Sami plaćamo ceo postupak?????



lilly vidi kakvo je vreme-za razmišljanje b
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boba_ns 25/4/2012, 14:02

Ja sam vec platila 35.000 zamrzavanje. Ne znam za ostalo...u svoj onoj frci nisam nista ni pitala jer sam se nadala da mi nece ni trebati. A tebi Rado sigurno nece trebati, nemoj o tome da razmisljas zagrljaj
boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 25/4/2012, 14:29

boba_ns ::Ja sam vec platila 35.000 zamrzavanje. Ne znam za ostalo...u svoj onoj frci nisam nista ni pitala jer sam se nadala da mi nece ni trebati. A tebi Rado sigurno nece trebati, nemoj o tome da razmisljas zagrljaj

bobo udario danas neki živac, ne pitaj, tek je 5dPT Very Happy
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boba_ns 25/4/2012, 14:35

Joj razumem te savrseno grljenje
Jos nedelju dana i svi cemo se radovati sa tobom, veruj mi v v v
boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 25/4/2012, 14:36

Uf to cekanje je najgore, koliko sam samo puta bila u toj situaciji, izdrzite devojke jos malo, pa da slavimo zagrljaj
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 25/4/2012, 14:53

ET odradjen,vracena dva embiona!!!
Nisu smeli vise da ubace jer imam malo godina i u pitanju je hiperstimulacija,oni su sigurni da ce da uspe.Molim Boga za pozitivnu Betu 7.maja.
Jos sam u Betaniji,mozda sutra kuci.
Ljubim vas!!!
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 25/4/2012, 14:55

bravo bravo bravo za dve bebice Mirka
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/4/2012, 14:57

MIRKA85 ::ET odradjen,vracena dva embiona!!!
Nisu smeli vise da ubace jer imam malo godina i u pitanju je hiperstimulacija,oni su sigurni da ce da uspe.Molim Boga za pozitivnu Betu 7.maja.
Jos sam u Betaniji,mozda sutra kuci.
Ljubim vas!!!
I mis mo sigurni da ce da uspe yes
Bravo Mirkla, bas lepe vesti radost radost radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 25/4/2012, 15:01

MIRKA igracice
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 25/4/2012, 15:06

MIRKA85 ::ET odradjen,vracena dva embiona!!!
Nisu smeli vise da ubace jer imam malo godina i u pitanju je hiperstimulacija,oni su sigurni da ce da uspe.Molim Boga za pozitivnu Betu 7.maja.
Jos sam u Betaniji,mozda sutra kuci.
Ljubim vas!!!

g g g d vv vv vv
nadam se da ćeš brzo kući i navijam za beta
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/4/2012, 15:16

Mirka trudnice za 7 . Maj najlepsi dan sunny mazi tibu
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 25/4/2012, 15:17

Bravo Mirka, navijamo za 7. maj
igracice srca igracice srca igracice srca igracice srca igracice
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu