KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirisna jutra u Aprilu!!!

+42
HappyGirl
bak
dragana76ns
fenix
nina :)
Republica
laKole
Tinche
bobica83
Tanja83
anak
bebko
lena
medolino
vremejezabebe
cicsa80
ciklama
Mali Princ
agata
missile
lolipop
nacKa
djole42
KoMetaK
Mirjana
maus
menora72
Jelena*
MAAKKI
Mrvica
Milijana
lilya
BiKsi :)
dra00
dr mali pariz
rada78
Orline
lilly13
korpica
Xena
Kamilica
caci
46 posters

Strana 4 od 44 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Sledeći

Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 3/4/2012, 12:32

Nacka drago mi je da ti je sa mamom sada sve uredu
Ja cu uzeti sendvic, jos sam na poslu a vec sam gladna. Potrudila si se ti domacice likeit
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 3/4/2012, 13:40

Dobar dan. Upadam sa telefona jer nemam kad da palim kompjutOr.
Nacka, ja cu od svega po malo i da ljubis mamu.
Maus, koja je Ancika carica na rolerima, njoj virus nista ne moze...
Bixi, blagos tebi, kako bih ja malo na ekskurziju.... a da znate i da nije iskljuceno, mm ima jos dosta od odmora pa se sinoc bas razmisljali da skoknemo negde.... hahaha to bas i ne izgleda kao skok u nasim uslovima i sa nasim patuljcima....
Miro, sinoc mi je mm pokazivao ove slike i ja ni tad a ni sad ne mogu da verujem...
Tako zeMske, kod mene je standardno aktivno od jutros al stigosmo i u stnju pre kise koja sad samo dosadno sipi... zakazala sam pregled kod mo dr u subotu i da znate posle toga se vracam u akciju Laughing
Ajd sad odoh malo da jedem sutlijas
Volim vas sve

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 13:45

Nacka, dobro nam se vratila!
Dobro je da se mama uspela izvući! Hvala na časti, sve lepše od lepšeg-ni ja tu ništa menjala ne bih lol!
Ljubac draga koleZinice! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lolipop 3/4/2012, 14:22

Dan aprilska jutra, da nam budete srećnija, veselija i plodonosnija.

Šaljem jedan specijalni ljubac za Anu cmoka , i da rastjeram te bezvezne viruse.

Pari usne , tu sam ja, nego smo krenuli u akciju rada na kući, stolarija je zamjenjena f , i to baš onaj dan kada je snijeg pao, sada ide krečenje i fasada, pa ću ovih dana više odsustvovati nego biti pri računaru.
Ali isim tempom mislim na vas i šaljem brdo ljubaca ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 3/4/2012, 14:31

Nacka pozdravi mamu i zelim joj brz oporavak. Posluzenje je super. Ja cu uzeti od svega ne po malo vec malo vise Very Happy
Loli sreco specijalno sa za tebe

[youtube][/youtube]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lolipop 3/4/2012, 14:52

Hvala Mausice moja draga cmoka
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 3/4/2012, 15:02

De ste! Very Happy

Miro, nisam znala da se pije selen i za lapsuse! lol! Al ako ti kažeš...Evo ispravljam se: paroh, no fora je bila u nečem drugom! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 561840 Da sad nisam trebala paroh napisati velikim početnim?! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 279933 Ajd sad, sto žena, dvesta sisa! lol!


Mrvice, slatko me nasmeja za komentar za ovu trudnu ženu i slifu sa decom koja su toišna, a nisu u inkubatoru?! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 279933 Već je neko kačio, čini mi se.

Mima, odštampala sam uputsvo, nič se ne brini, ću da se samoizvatam ako vozač ne zaustavi! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 805311 Ma sve po dogovoru! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 805311 Možda moja koleginica dobije još neku ideju u putu! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 805311 LJubi mi Milana! Razz Razz Razz Ops, ovaj Anu! lol!

Hvala cure za lepe želje povodom puta, nadam se da će biti ok. Uvek se setim Složne braće, mali Milojičin obilazi manastire! lol!

Djole, mislim na te, da rezultati budu, ne dobri, nego odlični! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 32796

Mili, ajd pa da sa srećom kreneš ponovo u akcijanje! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 11031 Ljubi mi ciculjke tvoje! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 21831

Nacka Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 490909 !

Lolić, srećno sa majstorima!

Uzela sam nalaz magnetne, al mi na disku svašta nešto, izgleda da to ide preko nekog njihovog progama, moram tražiti pomoć prijatelja da vidim gde su i snimci koje ću poslati za Švecku Very Happy !

CURE
, stisak za sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 15:07

Biksi :) ::Evo ispravljam se: paroh, no fora je bila u nečem drugom! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 561840 Da sad nisam trebala paroh napisati velikim početnim?! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 279933 Ajd sad, sto žena, dvesta sisa! lol!
Rode moj, po pravop. pravilima, ta imenica je zajednička, i ni po čemu se ne piše velikim slovom,kao ni reči crkva, vladika, sveštenik, pravoslavlje i sl., ali ako je tebi pri rscu, lol! a znam da jeeeee lol!
onda je možeš pisati velikim slovom, ma i reč Drvo ako želiš lol!
Nego, mene si tako oborila poslednjom vešću, da me guzica još boli. Baš sam se ponadala da ćemo se stisnuti! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 275568
Loli, vrednice, uz Miminu pesmu, lakše ide, priznaj! Very Happy
samo vi pripremajte gnezdo...polako,al sigurno!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 3/4/2012, 16:45

Mima, odštampala sam uputstvo, da - uputstvo, pojedoh slovo gore! Vreme je ručka, ne zamerite! lol!

Hvala Mala, valja obnoviti gradivo! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 561840

Uspela sam da skinem snimke sa magnetne, joj kako sve izgleda, Bogca mu, za neverovati! Gledam tako jednu malu slificu, i kontam kako me deo slife podseća na mačiju njušku, i skontam da je to ni manje ni više nego moja pozadina! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 635297 Pokazah i mužu, pa se siti ismejasmo! Videla sam na par slifa i milu mi matericu, i još po neku poznatu i nepoznatu kosku, kao i poznate i nepoznate organe! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od djole42 3/4/2012, 18:52

Dan cureTci !

Stigla Djole sa magneta ! Jako loše podnela Embarassed ,bio otvoreni magnet ...ali otvoren sa strane a iznad glave affraid ko u kovčegu .....pomogla mi matematika ...kvadrirala brojeve sve do 55 Very Happy .
Pregled trajao 1h 30 min....Ubila me glava od kontrasta ...
Rezultati sutra ...poslali za BG kod nekog profesora na tumačenje ,zašto tak ...nemam pojma .....MM kad radio dali mu odmah zbunjen

Sve vas ljubim i stiskam jakooooooo!

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 3/4/2012, 19:06

Nacka draga zagrljaj Nadam se da je sada sve u redu!
I ja ću uzeti od svega po malo, a uzeću i jednu kaficu od Miša, sve uz dobru staru udarničku pesmu Very Happy
Biksi, da mislila sam na lapsus. Naročito se dešavaju ljudima koji imaju problem sa pamćenjem Very Happy
Pravopis i ostalo ne bih komentarisala. Da sam htela, već bih to uradila.
Djole, nek si ti završila snimanje g Kada ćeš znati rezultate?
Kami, na slici je žena iz Indije i svu tu decu, tačnije 11-oro njih, je rodila!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 19:26

Rode moj, znam ja da tebi, iako nisi jezičar, nije potrebno obnavljanje iz paravopisa...kao nekima lol!

Đole, mila, sat i po?? Shocked
u šoku sam,koliko to dugo traje...
samo kad si skinula to s dnevnog reda.
Odmaraj sad. Ćakulamo sutra o nalazima. Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 3/4/2012, 19:33

Dobro veče, jutra.
Djole, drago mi je da je prošlo Very Happy Posebno što je tako grdno iskustvo.
Navijam za dobre rezultate.

Biksi, lepi planovi, ne sumnjam da ćeš sve uklopiti, pilence.
Nacka, žao mi je zbog mame, valjda sve sad bude kako treba, najgore je prošlo.

Ugodnu večer vam želim.

Meni mama danas donela dve muškatle sa pijace, pa uživam u pogledu kroz prozor, uskoro će neko pojačanje sigurno, pošto primulice već polako jenjavaju.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 3/4/2012, 19:40

Djole zelim ti dobre rezultate.
Evo kako je to kod mene islo: Ja sam bila 40 min isto u otvorenom i znam kako je. mm su dozvolili da bude u prostoriji da bi meni bilo lakse jer ja ne mogu da pricam i pomeram se a on moze meni da prica. I tako, ja se patila 40 min i sve cekam da mi kaze koliko jos do kraja, a on ne progovara. Kad je dr usao da me otpakuje ja pogledam a moja ljubav se trgao sa one stolice i skocio pita "jel to vec gotovo?" Shocked on je zaspao a meni trajalo citavu vecnost
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od nacKa 3/4/2012, 19:45

mila Jutra,

prenela mami pozdrave i poljupce, zahvaljuje, uzvraća i blagosilja vas Very Happy

djole i ja sam na magnetu htela da vrdnem, doduše od straha, razmišljala sam da će me ostaviti ako krene neki zemljotres ili nešto ...
i stvarno je odvratan osećaj kad si onako uglavljen i zatvoren, a ono ti oko glave lupa, lupa, brrrrrr... i trajeeee... i meni više od sata, al nije me bolela glava od kontrasta
držim palčeve za rezultat Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 569534
Biksi :) ::....... i kontam kako me deo slife podseća na mačiju njušku, i skontam da je to ni manje ni više nego moja pozadina! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 635297 .....Videla sam na par slifa i milu mi matericu, i još po neku poznatu i nepoznatu kosku, kao i poznate i nepoznate organe! Laughing

lol! lol! lol!

mišice , Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 766699 ti ančiku medenu (oću i ja jednu takvu princezu)
kami Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 543728

hvala koleZinice Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 578491 i zvezdice mazim

orli dušo, bravo za cvećke, bar ti je pogled po meri Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 275568

odoh da kuvam ručak za sutra, ne mogu opet u goste Embarassed
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od djole42 3/4/2012, 20:09

Mirjana ::
Djole, nek si ti završila snimanje g Kada ćeš znati rezultate?
Rezultati jutre lol!

dr mali pariz ::
Đole, mila, sat i po?? Shocked
u šoku sam,koliko to dugo traje...
samo kad si skinula to s dnevnog reda.
Odmaraj sad. Ćakulamo sutra o nalazima. Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 275568
I ja sam u šoku ....ne znam kako ću sledeći put .....lepo kaze MM -drusni bendzu od 5 mg i ne otvaaraj oči ...ali mali Djokica morao da gvirne Very Happy

orline ::Dobro veče, jutra.
Djole, drago mi je da je prošlo Very Happy Posebno što je tako grdno iskustvo.
Navijam za dobre rezultate.
Ljubim ja tebe i dvadesetsedmicuupupi likeit

dra00 ::
on je zaspao
 b  b  b king

nacka ::
djole i ja sam na magnetu htela da vrdnem, doduše od straha, razmišljala sam da će me ostaviti ako krene neki zemljotres ili nešto ...
v ajoj.....zato sam ja kvadrirala brojke .....da mi je krenula neka taka misao kroz glavu ....probila bi magnet ko bomba lol!
Drago mi je da je mami bolje cvet


Biksi ,pilence ,pa ti videla goooz likeit
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 3/4/2012, 22:31

Biksi :) :: Da sad nisam trebala paroh napisati velikim početnim?! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 279933 Ajd sad, sto žena, dvesta sisa! lol!
100% sam negde nešto pogrešila, jer me često doživljavaš kao kritičarku yes
Evo, probaću da dokažem da si me s nekim pomešala.
Npr. ako pogledaš na bilo kojoj temi, bilo koju moju poruku, od dolaska do sad, primetićeš da nikada ni jednoj od vas nisam napisala ime malim slovom. Da li sam nekome zamerila što moje pišu malim? Ne! Nikad' pomenula. Znam da svakoga mrzi da pritisne shift. Tačnije, nikada ničiju pravopisnu grešku nisam komentarisala, još manje bih insistirala na tome da ih drugi prave!
E sad, naravno, zadržavam pravo da i ja pišem kako mi se prohte, pa makar i beba pisala s' velikim B!
K'o što sama reče "sto žena, dvesta sisa!" lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 3/4/2012, 22:50

Vece jutra.
Ja sam bila kod mojih ceo dan, pa posle s mm-om u sopingu do 20:00, zatvorili smo prodavnicu. Sve sam kuci lepo pregledala jos jednom, sve je tako slatko. Sad samo cekamo.
Mm je bio tako nervozan, iznervirao ga tata, a ja ne volim da idem u kupovinu za bebu kad je tako mracan. Ali on kaze da ga jedino to moglo oraspoloziti. Ko sam j ada mu to zadovoljstvo oduzmem. Tako da smo i to obavili, smestila ga u krevet, a ja da virnem sta radite pa cu i ja za njim. ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od rada78 3/4/2012, 23:05

Vece jutra.

Veceras me pita moja braticina koja ima 14god. kada cu Ja da dobijem bebu, a ona brata ili seku. Meni oci pune suza, a i njoj. Tinejdzerka, razume vec sve, vidi da se nesto desava pa pita...

ljubim vas ljubav
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od nacKa 3/4/2012, 23:13

Jutra, odjavljujem se

skuvala ručak za sutra, odoh da se banjam, a ranom zorom kod dr na UZ

Mrvo, bravo za šoping Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 729680 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 729680 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 729680

Rado što mi je poznato to sa punim očima suza.... drži se Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 863904

Laku vam noć želim dame
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 4/4/2012, 07:46

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Cajm


Dobro jutro sunny svima
evo caj ako ima prehladjenih, ja danas ne pijem kafu
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 4/4/2012, 08:06

Dobro jutro!
Biksi draga neka si odstampala sve sto sam ti izdiktirala. Jos cemo ponoviti pred put, za svaki slucaj Laughing Nego, kontam, da iskocim pred bus...morace stati Very Happy A ti onako u cudu:"Vidi Mime, moje drugarice...odakle ti ..."
Bas ti je lepa guza lol! Kako je opisa...ma super!
Djole koji horor affraid Ja bi umrla ...ma nema sanse da uopste legnem. Ja sam se gusila i nisam mogla da gledam scenu u filmu Kill Bill kada su Umu zatrpali zivu. Uzas! Navijam za dobre danasnje rezultate igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Orliska uzivaj u pogledu. Kako provodis dane? Da li ti je dosadno?
Mrvice super za kupovinu. Sada je sve spremno i samo brojimo dane do porodjaja radost radost radost radost radost radost
Rado zagrljaj
Nacka srecno danas na uz!
Dra koji je lik tvoj muz hahahahahaha Jesi li prehladjena kad ne MERE kafica?
Mala sta ima novo u Parizu? Sve mi nesto govori da cu uskoro u taj lepi grad Very Happy
Loliska vi`s kako se lepse radi uz udarnicku pesmu.
Adri zeno gde si ti ovih dana???
Maro cestitam i ovde Viktoru 3. rodjendan i zelim sve najlepse i najveselije.
Bak kako trudnicki dani i iscekivanje prvog uz?
Bebko hoce li taj net da funkcionise kako treba ili ne?
Menbora zeno gde su one lepe slike? Sada imas posla vazda na Mesecu lol!

Coffee Pictures, Images and Photos

Izvinjavam se lepim tetama koje nisam pomenula ali milsim na sve vas i sve vas grlim. Odoh kuvati kafu.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 4/4/2012, 08:12

Maus hvala na pitanju. Prehladjena sam i samo se nadam da nije grip jer u ponedeljak planiram da putujem, a bolesna neznam kako cu. Ferveks, cajevi, limun... sve samo da mi bude bolje ili kako kazu "da mi dupe vidi puta" radost
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 4/4/2012, 09:04

Dobro jutro Very Happy

Juce stigla mama: radost, malcice tuge, reka suza, pokloni, slike malenog secera, milion telefonskih poziva, pricane u nedogled i tako. Odusevila se cvecem koje smo joj posadili na terasi i bas se obradovala osmeh srce
Uglavnom, ne stigoh da vam se javim.
Nacka, najgore je proslo. Navijam za brz oporavak mame.
Dra, da sto pre ozdravis cvet
Djole, Biksi, mrzim rec magnetna rezonanca, ali sta da se radi sto se mora, nije tesko.
Nisam stigla sve da popamtim, a i citam i kuckam s telefona, ali sto zena dvesta sisa  b

Sve vas pozdravljam i zelim vam divan dan cveće
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Xena 4/4/2012, 09:20

Dobro jutro jutra.
Llilya, bas mi je drago sto je mama stigla, sad ce sve biti lakse.
Djole, bravo za magnet, ne mogu da verujem da je toliko trajalo affraid . Ja sam snimala hipofizu, to je trajalo dvadesetak min. ako se dobro secam i mogu da posvedocim da nije prijatno. Draa ismejah se slatko za tvog muza, zamislila sam celu scenu  b
Nacka bas mi je drago da je mama sada dobro, saljem joj cveće
Rado bas si me podsetila svojom pricom na nesto sto mi se desava u poslednje vreme, a ja to sve teze tolerisem. Naime, moja jako dobra drugarica koja je otisla da zivi u drugi grad kada god se javi, a najcesce sms-om, sve se svodi na pitanje "sta kod vas ima novo" Kada ja to iskusno iskuliram pisuci sta zaista ima novo, obicno sledi prica o njenoj deci i pitanje kada ce te vi tako? Pa, mislim, dokle...Sta misli, da joj necu reci kad bude bilo ili da ce taj proces ubrzati ako bude stalno pitala? Prosto pokusavam da joj udjem u glavu i shvatim sta je smisao toga? Uostalom, ako nemamo niocemu drugom da razgovaramo onda ni ne trebea uopste. Sta ja nju treba da zapitkujem, kada ces konacno da se uljudis i postanes riba? Mislim svi to ocekujemo, a nikako se ne desava? Smorila sam vas sada, ali to mi se juce desilo, pa sam pod utiskom.
E da, hvala za kafu i caj!

Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 4 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 44 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu