KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirisna jutra u Aprilu!!!

+42
HappyGirl
bak
dragana76ns
fenix
nina :)
Republica
laKole
Tinche
bobica83
Tanja83
anak
bebko
lena
medolino
vremejezabebe
cicsa80
ciklama
Mali Princ
agata
missile
lolipop
nacKa
djole42
KoMetaK
Mirjana
maus
menora72
Jelena*
MAAKKI
Mrvica
Milijana
lilya
BiKsi :)
dra00
dr mali pariz
rada78
Orline
lilly13
korpica
Xena
Kamilica
caci
46 posters

Strana 24 od 44 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Sledeći

Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 19/4/2012, 13:20

Jutro.
Ja ovih dana za svaki dan imam neku obavezu pa sam bas zadovoljna. Lepo je kad je covek aktivan, dan malo zanimljiviji. Bar meni posle onog silnog lezanja.
Mm i ja u sredu krenuli da kupimo cipelarnik, pa doneli kuci jos i klupicu presvucenu eko kozom za hodnik, da kao covek sednem kad se obuvam, i divne 2 foteljice i stolic na rasklapanje za terasu da ovo leto uzivamo u jutarnjoj kafi na otvorenom. Sve lagano, a presvuceno debelim sundjerima, tako da kad se uvalis u fotelju, ne ustaje ti se. Ja se doduse uvalila u salonu, pa me mm jedva izvukao, kao kornjaca sam se batrgala, jer je bila zavaljena, ima vise polozaja naslona.
Kafica postavljena, a ja je ispijam po podne.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 19/4/2012, 13:24

orline ::
Meta, svetska ženo...samo proletiš. Daću ti novi nadimak- Meta Kometa lol!
lol! lol! lol!

orline ::

Nisam se ja samo fenirala, ja bila sinoć u kafani, eeeej Very Happy
Pila kafu sa drugom koji je došao iz Nemačke, i još jednom koleginicom...Pustila me mama Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 404938 Toliko dugo nisam izlazila nigde, da su mi stare čizme napravile žulj Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 404938
 b  b  b

bak ::
Imam jedno pitanjce. Da li neku od Fraxija svrbi koza? Ne svrbi me odredjeno mesto, vec podrucja u koja sam primala Fraxi. I to je pocelo pre 3-4 dana, svrbi me recimo i desna ruka a u nju nisam dobila fraxi 10 dana! Nema osipa, nema nista, samo se zacrveni posle drapanja. Nisam luda, majke mi. Jel se jos nekoj desavalo?
Mene svrbi ubija, po nekoliko dana, pa prestane. I zacrveni se. Sad vidim šta je Kamilici rekla dr. Ja se nisam ni žalila. Shocked
Kami, sačekalo te troje od onih četvoro što si juče ostavila? Shocked Ajooooj  b  b  b

Izgleda da se jutros nisam dobro ODrazila Wink
Odložila sam bolnicu za utorak, jer mi mm sutra ide na put, pa sam htela da ga ispratim. Ide kod Meticinog mužića u republiku, ali ne znam koje će gradove obići.
Metice, nije mi ništa, samo se malo kontrolišem. Za početak šećer, pritisak i monitoring bebisimusa.
Od sada idem na dve nedelje na kontrolu, jer sam ušla u sedmi.
Mrvo, srećna kupovina! Kači slike kad stigneš
Ljubuckam vas sve još jedared Laughing srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 19/4/2012, 14:49

orline ::Dobro jutro Very Happy
Kafa dobra i sastojci i kuvana lol!

Maus, malo si se odvikla od spekuluma, a Very Happy Drago mi je da čujem mišljenje te dr koja te zna. Biće to u redu, samo nem ože život bez komplikacija, pa to ti je. Ljubi malenu.

Meta, svetska ženo...samo proletiš. Daću ti novi nadimak- Meta Kometa lol!

Hvala za čestitke. Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 692299

Drago mi je da su Jutra ovako oživela...Ali teško biti kao maus, pa iskomentarisati svačij post. Ja priznajem da mi ne ide. Embarassed

Nisam se ja samo fenirala, ja bila sinoć u kafani, eeeej Very Happy
Pila kafu sa drugom koji je došao iz Nemačke, i još jednom koleginicom...Pustila me mama Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 404938 Toliko dugo nisam izlazila nigde, da su mi stare čizme napravile žulj Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 404938
Danas sunce, a ja moram mirovati, boli me bre, ne mogu ništa da obujem...
Kažem ja juče mm sva sretna- pustila me dr da šetam, a on mrtav ozbiljan- Al nisam te pustio ja Razz Bolje što je daleko, bio bi gori od Prinčevog čoeka.

 b  b  b
Idi bre Orli, ne znam na sta sam se od boldovanog vise smejala. Meta Kometa je tako originalno, super si se setila.

Ajd, sad cu da probam redom.
Kami, bravo za bockanje hrabrice nasa ljubav A za cebence... Samo sad uzivaj ispod njega. Vidim ja da ce da bude sad ono drugo ne valja ni jednom pa se gurate pod ovim novim zajedno Wink A za bockanje i zatvaranje kancelarije sta da ti kazem tako i treba. Bolje nego da se traumiras da li ce ti neko uci.
Xena, i ono tvoje da budes crna ko negativ me bas nasmejalo, nisam cula za taj izraz. Hehehehe... Ma samo da se mi redom svi lepo provedemo na moru pa ko voli hlad, ko voli sunce igra
Pari, nisam znala da i ti i dalje primas bocke. Sad nisam skapirala da li i ti imas neku mutaciju ili...? Sorry zaboravila sam garant v
Loli, odmori malo zeno, nece kuca nigde da pobegne, a ni poslovu u kuci i oko kuce.
Mirka, nemirka, ajd sad kad si odlozila tu bolnicu, miruj kod kuce, nemoj da se umaras i zujis svuda usne
E Maus, bas mi je drago da te dr smirila i nije to nista, ali nije prijatno kad covek vidi da nije sve savrseno. Moram priznati da nakon svega sto mi ovde prodjemo, ja razliku izmedju, spekulusa, briseva, UZ, pape, trista svasta ni ne primecjem jos mi brisevi budu i najgori kad malo bolje razmislim. A evo sad cu da ih radim da se spremim za histero. Evo bodrim samu sebe da mi bude lakse g
Gde si bre Meta zeno? Sto bi rekla moja drugarica: "Nema te nema pa nikako da dodjes." v
Nacka, vrednice usne
Medo, spremas li se lagano Very Happy
Bak, ja ti ne mogu pomoci oko Fraxija. I za tebe sam propustila zasto ga uzimas. Malo je reci da sam senilna v Ajde pa cekamo te sa UZ ljubav
Mrvice, bas si se lepo ponovila. Nek je sa srecom.

Biksi, Dra, Missile, Korpice, ostale curice srcasti poljupci
Ljudi gde nam je Menora, ona obicno ujutru prikaci po neku lepu slidzu, nema je vec nekoliko dana.
Ja upravo dobila, nedelju dana ranije. Valjda je to OK. Sutra ujutru zovem Betaniju da se dogovorimo. Sad se malkko nerviram. Nisam uradila briseve, ne znam da li cu stici pre histero kad je zakazuju, a hormone cu u subotu. To mi je OK. Kami, ti imas sveze isustvo, pomagaj, jel stizem?

Sto se stana tice, u subotu idemo na gledanje nekoliko pa vam javljam kako je bilo. Inace sam se malo sokirala da vam pravo kazem. Pitala me koleginica onako sazaljivo da li sam u depresiji posto se selimo za Pancevo (kao da sam daleko bilo mrtva bolesna) i da li je to zbog "tih mojih problema koji mi se vuku" sestro slatka
Je rekla: "Aha" okrenula se i otisla. Pa kako ja sad nekom ko tako rezonuje i postavlja pitanja da objasnjavam o cemu se radi?! A ima i jedna koja stalno bas na mom stolu ostavlja slatkise i kad je zamolim da ih sklonim ona kaze: "E muko moja" affraid Pocela sam da ignorisem i njene komentare i slatkise. Ne znam sta bih pametnije mogla. Cudnog sveta ima, zaista.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Xena 19/4/2012, 16:31

Lilya, nemam reci, ako mozes ignorisi, nema tu sta da se kaze. Nadam se da cete naci neki lep stan i onda uzivati u sredjivanju svog toplog kutka. Nadam se da ces stici da odradis sve sto treba pre histero. A ono za negativ mi je ostalo u secanju kada je moj drug komentarisao nekog sedog crnaca, pa je rekao da je kao negativ jer mu je sve kontra, kosa i brada beli, a lice crno Very Happy
Misice, i ja najvise mrzim spekulum, ne znam zasto, svasta sam prosla kao i sve vi, ali to mi dodje nekako najgore v i onda sam sva srecna kad zavrsim sa tim, a tako ces i ti.
Orlic i Bak, mm je isti takav panicar i iskreno, tako mi vise odmogne nego sto mi pomogne, mada on ne misli tako.
Orlic neka si ti nama bila u provodu, pa makar i do deset Wink
Kami jesu li pale i cipelice?
Mrvice super za dnevne akcije, dani ce brze prolaziti.
Pari, Loli, Meta, Medo, Nacka, Missile, Bisi, Dra, Korpice i sve ostale cveće
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od nacKa 19/4/2012, 20:36

veče Jutra

uf, poče Suljo (geometar)....

msm.... nastaviću se.......
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od bak 19/4/2012, 20:38

Kucka, kucka, kucka radost
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od KoMetaK 19/4/2012, 21:09

je, je, je...... srce srce srce BAK srce srce srce srca srca srca likeit likeit sreca radost radost Izvuci nam noseve! trudnica
Evo Mete Komete! lol! lol!  b  b Kao sto sam i obecala jutros Wink AL, eto, sad vise ne znam kojoj sam sta htela da kazem Embarassed Obradovah se Mijakinoj BETURINI i Bakovom srculencetu, pa idem da se radujem, i napravim spisak svih vas kojoj sam sta htela da kazem lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 19/4/2012, 21:41

bak ::Kucka, kucka, kucka radost

bravo bravo bravo bravo bravo
čestitamo E sad stvarno malo da uzivas yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 19/4/2012, 21:46

bak ::Kucka, kucka, kucka radost
radost radost radost radost radost radost radost radost
d d d d d d d d d d d d d
bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb


Lilya Shocked samo zauzmi pozu i kaži OM Wink Najbolje je da misle da si pukla i da krenu da te izbegavaju! Veruj mi, biće ti puuuno lakše yes
Kometo, kojim delom kosmosa jezdiš?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od bak 19/4/2012, 21:48

Vuceeeemmmmmmmmmmmmmmm vv vv vv
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od nacKa 19/4/2012, 21:48

lilya ::
bak ::Kucka, kucka, kucka Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 512172

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 42399 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 42399 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 42399 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 42399 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 42399
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 566213 E sad stvarno malo da uzivas Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 561840


Potpisujem Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 21831
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 19/4/2012, 21:53

bak ::Vuceeeemmmmmmmmmmmmmmm vv vv vv

Vuci Bak, sto se mene tice najbolje bi bilo da mi nos iscupas, a da mi Orli prebije jednu nogu ili jos bolje obe i onda mogu mirno na FET, nece mi trebati ni histero ni trombofilije lol!
Celo vece se ubi citajuci o istim i nisam mnogo od pocetka odmakla v
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 19/4/2012, 21:54

bak ::Kucka, kucka, kucka Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 512172
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 216281 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 216281 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 216281 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 216281 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 216281 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 216281
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od KoMetaK 19/4/2012, 22:12

Setih se sta sam jos htela kad videh Orli - neka je sa srecom ulazak u 13. nedelju! Ta velika i srecna trinaestica, bar za trudnocu! osmeh srce
Mirce, jezdim, ima me u svim vasionama lol! Spavala po 2 sata poslednjih par noci, i sad sam stvarno ko kometa (muva bez glave) lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 19/4/2012, 22:27

'de si Meta 100g.? Very Happy
Bak, kuca, nego šta!! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 0913
Nacka, gde si ženo ovijeh dana? Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 715980
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 19/4/2012, 22:39

Metaurina ::
Mirce, jezdim, ima me u svim vasionama lol! Spavala po 2 sata poslednjih par noci, i sad sam stvarno ko kometa (muva bez glave) lol!
Dakle, rasula si se k'o zvezdana prašina lol! poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od nacKa 19/4/2012, 22:49

pa ovako Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 196545
za vreme praznika - sa vama u mislima i srcu
sada - u svakom slobodnom trenutku Wink
sutra neke sednice, subota nastavna, ponedeljak Savet rod.... znači - opet španska serija mog uključivanja
u povratku od mojih kupili u jednom rasadniku lepe ljubičice, one veće, za terasu, a tek ću sutra da ih prebacim u saksije
bravo za vašu veću kupovinu, aferim
aferim i za Orlinu 13 nedelju, i Ančikino ozdravljenje i Mimin nov auto i za Kaminu kupovinu, i Metu kometu i Lolino sređivanje, i Miline dogodovštine i Mirku nemirku i nove trudnice iiiii .......
i ode mi nit
treba mi Sleep
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 19/4/2012, 22:52

A kako si ti u svemu tome?
A mama?
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od nacKa 19/4/2012, 23:06

ja se ne daaaam, mislim pozitivno, smejem se, radujem sa vama..
sutra počinjem da jedem 2x dnevno samo rupu od đevreka i pijem ono po Miminom receptu, a uglaviću i vežbe
trudim se da se ne nerviram što me gđa iz Višegradske stalno otkači u sec i kaže da me još nema na portalu. Nije mi jasno kako me nema... Od sept. prošle god nikako da dođemo do druge komisije, jer nas ne zovu, pa nam neke analize istekle, pa se razbolesmo, pa - sve nanovo. I neke od ovih analiza će nam prestati da važe krajem maja. Valjda će nas se neko setiti.
Mama je bolje, ma i išijas je stiso, sutra ide u banju. Makar ćemo o njoj manje brinuti jer će biti u dobrim rukama
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od nacKa 19/4/2012, 23:12

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 21831
laku noć drage moje
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 19/4/2012, 23:22

nacka ::
sutra počinjem da jedem 2x dnevno samo rupu od đevreka i pijem ono po Miminom receptu, a uglaviću i vežbe
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 404938 Laku noć
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lolipop 19/4/2012, 23:26

bak ::Kucka, kucka, kucka radost


Joj ženo pa što ćutiš? Al si me sad obradovala nemaš pojma koliko d d Čestitam ti dušo moja slatka, da ti trudnoća bude mirna i školska. Ljubim trudnaju po 100 puta usne

Odoh da zaganjam Mijaki da vidim tu lijepu betu, pa se vraćam da isčitam ostalo.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 19/4/2012, 23:32

BAAAAAAAAKKKKKKK radost radost radost radost radost
Ostale usne usne usne usne usne usne usne

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lolipop 19/4/2012, 23:44

E sad natenane draga mi jutra, prvo da vam šibnem jedan veliiikiii ljubac ljubav

Al me lijepo obradovaše ove divne vijesti, kucajuće srculence naše Bak, i divna beta naše Mijaki srca
A prija moja koju mnogo ljubim cmoka , dobila je novi nadimak Meta Kometa, gdje mi to za oko neće zapasti.
Orline moja mila, i ja da čestitam ulazak u 13 nedelju, i drugi trimestar, sad ćeš sve da gledaš drugim očima, biće lakše sigurna sam cmoka
Maus, moja draga, ma joj samo da nisi mirna, radujem se Snuškinom ozdravljenju, a mislim da je kod tebe sigurno neka infekcijica koja se lake može izkorjeniti antibioticima.
Medolino, Lilya hvala mile moje što mislite na mene, radovi idu polagano ali sigurno, i išlo bi mnogo brže da ne pada ova grozna kiša. Ima još dosta posla da se završi, a ide i slava, biću umorna ali zadovoljna.
Korpice, hvala na lijepim riječima c
orline ::
nacka ::
sutra počinjem da jedem 2x dnevno samo rupu od đevreka i pijem ono po Miminom receptu, a uglaviću i vežbe
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 404938 Laku noć

lol!  b  b  b Ako uspiješ javni da i ja probam isto, naročito taj specijalni perec. Laku noć
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 20/4/2012, 00:09

Mirjana ::Kami, sačekalo te troje od onih četvoro što si juče ostavila? Shocked Ajooooj  b  b  b
 b  b  b e, a kako se stvrano kaže...
lilya ::Kami, bravo za bockanje hrabrice nasa ljubav A za cebence... Samo sad uzivaj ispod njega. Vidim ja da ce da bude sad ono drugo ne valja ni jednom pa se gurate pod ovim novim zajedno Wink A za bockanje i zatvaranje kancelarije sta da ti kazem tako i treba. Bolje nego da se traumiras da li ce ti neko uci.
Ćebe je fenomenalno, sad sa kao onaj iz crtanog, ne ispuštam ga iz ruku...
Xena ::Kami jesu li pale i cipelice?
yes i cipele, odmah sam ih danas obula
Danas me jako bolelo u predelu bubrega, ne znam otkud to sad...Legnem oko 18h i malopre se probudila Shocked a imam utisak da je prošlo pola sata...svašta...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 24 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 44 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu