KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirisna jutra u Aprilu!!!

+42
HappyGirl
bak
dragana76ns
fenix
nina :)
Republica
laKole
Tinche
bobica83
Tanja83
anak
bebko
lena
medolino
vremejezabebe
cicsa80
ciklama
Mali Princ
agata
missile
lolipop
nacKa
djole42
KoMetaK
Mirjana
maus
menora72
Jelena*
MAAKKI
Mrvica
Milijana
lilya
BiKsi :)
dra00
dr mali pariz
rada78
Orline
lilly13
korpica
Xena
Kamilica
caci
46 posters

Strana 25 od 44 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Sledeći

Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 20/4/2012, 05:09

Dobro jutro drustvo,
"Malo" sam poranila pa da odmenim Misicu lol!
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Coffee-art1
Znaci, ovakve noci mrzim, nekad mi se vise isplati i da ne legam Mad Prvo, Milenu ubise grcevi svake veceri i sto je starija, mesto da se stanje smiruje, njoj je sve gore i gore sto me prilicno iscrpljuje (ne toliko fizicki, koliko psihicki).... Nekako se to zavrsilo oko 23:30, ona zaspala cvrsto, al cim ja legoh u krevet, budi se Shocked Ustanem ja i ponovo ona zaspi oko 00:45 i ja sa njom, kad u 01:30 eto je Lenka, dere se kao nenormalna, nije nam jasno sta joj je.... Prebacim je kod nas, krene da se muva po krevetu, namesta se, sutne me u glavu... na kraju mm krene da joj greje mleko, a ona se za to vreme drala iznad moje glave kao da je mi izgladnjujemo svake veceri Mad Zaspi i ona oko 02:10, u 04:00 Milena red za jelo i evo od tad nikako da zaspi... samo cuti i gleda Shocked Eto, mozda nekog i ne interesuje moj nocni zivot, ali toliko je zivopisan, da mi se cini da ni kao devojka na letnjem raspustu nisam ovako ludo provodila noci lol!
Sada, vi, ono sto nisam rekla Misici, a sad citajuci njen post se setih... Meni je pre jedno 7-8 godina bila papa III grupa i ja sam odmah ponovila test i ispostavilo se da je II, a da je prvi put bila neka greska u laboratoriji i verovatno jeste, jer mi vise nikad nije stigao takav nalaz, a papa test radim na 6 meseci. Mozda bi ipak bilo bolje da ponovis papu.
Vidim, Ori bila u provodu pa sad vida rane Laughing Nastavices ti uskoro, ide lepo vremem pa ces moci i bosa bez rizika da te nesto nazulji lol!
Meta kometa prolete i mahnu i masem ja njoj ff
Kami ima novo cebe i cipele i pitam se kako se odlucuje da li da ostane kuci sa cebetom ili ide negde u novim cipelama zbunjen
Mrva ulazi u finis... jooooj... negde me pitala kako su mi napredovale bebe u 9-om mesecu, a ja ne znam Embarassed Nisam nikad citala dr-ove izvestaje, a on nikad nije pricao detalje. Jednom sam ga samo pitala da li bi mi reko da dete nema neki prst, reko je da bi i od tad samo "dobar dan-sve u redu-vidimo se za 4 nedelje- dovidjenja" .Znam samo da su obe imale oko 3 kg na rodjenju.
Miro, pa jesi li ti u bolnici ili jok?
I sad idem, al ne znam samo gde, ovo dete nema nameru da spava Shocked

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 20/4/2012, 07:38

Dobro jutro!
Odoh da sirim noge Laughing Pisemo se posle.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 20/4/2012, 07:51

Dobro jutro sunny
Milijana hvala na kafici ljubav
Maus ti ides kod dr? Meni su se smucili vec
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 20/4/2012, 08:34

Evo me zene, zeznula sam kometu Wink A kad imam vezu po celoj bolnici Embarassed
Ponovila sam samo PAPA jerBO U NAS ne MERE da prodje kroz komp i papa i cerv i vag bris...tako mi rekose. I eto opet sirenja nogu sledece sedmice. Papa ce biti gotov u utorak. Direkt zovem S.J spec. pat. anatomije,pa ce mi ona reci rezultate i njeno misljenje. A ako papa bude ok, ondaK sad nesto dumam, da ne radim briseve. Zene ja NE PODNOSIM SPEKULUM. Kada ga vidim zgrci mi se stomak i kada mi kaze dr opusti se, udarila bi ga nogom u glavu. Ali moje sirenje nogu se ne zavrsava danas. Ne neeeeeeeeeee. U 14h radim kolposkopiju. DIVNO SUPER! I jos nesto. Vadila ja i krv juce. KS nikad bolja. Hemoglobin 143 Gvozdje 19 Glukoza 4. O meni dosta.

Baaaaaaaaaaaaaak juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu srculence maleno kucka srca1 SRCE KUCA BIMBAMBAMBAM sve ostalo je manje vazno radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Orliska e jesi blesa 100% hahahahaha Meta- kometa lol! Kako zuljevi draga?
Kami bockalice nasa. Neka te nove cipelice dugo sluze, a i cebence. Nasmeja se slatko za ostavljene ljude ispred, ali kada je takva situejsn...a sigurno si se brzo vratila.
Miro molim te da se jasnije ODRAZAVAS Wink Kako je bez muzica? Kada se vraca?
Lilya srecno u subotu u potraznji stana. Nasa Maja76 je iz Pa. Mogu nju da pitam da li zna za neki dobar stancic. Kolege...ma ko ih sisa. nadam se da ces stici sve da odradis pre histero. A za kad je zakazana?
Xena da znas da sam srecna. Cim sidjem sa onog stola vrati mi se osmeh na lice.
Nacka draga izvini ali ja se ismeja slatko na rupu od djevreka. Ja bi stalno zvala Vis. Nadam se da cete uskoro stici na red i da krenete u postupak. Pozdrav za mamau i da sto pre ozdravi.
Mili zeno blesava koji si ti lik queen Kazes da nisi ni kao devojka tako ludo provodila noci na letnjem raspustu jooooooooooooooj hahahahahaha Oprosti ali ja ne mogu a da se ne smejem. Zao mi je sto Milenu muce grcevi. Ljubim da sto pre prodje i ljubim Lenku medenku. Hvala na kafici, divna je.
Biksi gde si zeno lepa?
Mala moja moj nos mi govori da cemo se grliti uskoro grljenje
Dra00 sta radis draga?
Korpice radno kod tebe?
Kometa....tj Meta saljem poljubac ljubav
Menora nema te...gde si.
Mijaki pozitivna beta. Da poskocim i ovde za nju igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
Loliska draga jesu li gotovi radovi u kuci?

Zene sve vas grlim i ljubim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 20/4/2012, 08:56

Jutra Jutra!!
Ja sam mislila da sam poranila, ali Mili šije, pa vampira po Jutrima. nema veze, bar je kafu skuvala, a ja ni doručkovala nisam. Čekam još neki momenat, jerbo sam utriće pre satak turila.
No, sad malo lepog izražavanja....
Nacka, juče mi puče net, i nikako da ti odgovorim...
I ja se sita ismejah rupi od đevreka, i od srca ti želim sreću sa novim režimom ishrane Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 490909
Loli, jeste li sredili exterijer?
Gde su nove trudnaje da se zapljunu još koji put? Mijaki se nije na Jutra javila Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 279933
Mima, super kad si ponovila papu-mislim da je to najbolje, a danas u 14h se drži! I drži te duge noge uz seee...kod mene kreću radovi, a još nisu krenuli, od iduće nedelje-postavljaju elemente kupatila, sveki stiže na pansion dok ne stane na svoje noge...krečenje...tako da...
tvoj dolazak, kao i dolazak još nekih miličića mirisnih očekujem, i razmišljam da se ne rukovodim tim zavrzlamama u svom stanu, već da idemo kod mame-dvorište, milina.Šta misliš o tome?
Korpice, di si?
Nutri, ti si sad i Čarli Brawn? lol! uživaj u novim cipama...a bol u bubrezima...nadam se da je slučajan.
Opet neko šućmurasto vreme...a mene u 8h probudio raznosač, again
Što voli da mi dođe zorom, pa to ti je lol!
Ja uključila alarm za braon trudničke helanke, koje u celome mom Parizu ne mogu naći, i moja sestra iz NS, i moj Zmaj iz Bg zvani Tanja 83, znate onu cvrcu sa dva momka i trećim velikim dečakom lol! se ponudiše pomoći...
Eto, u 8h mi stižu duplikat originali lol!
Змаје, хвала ти несебична цуро!! Љубим те у цврце мале миле! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od caci 20/4/2012, 09:09

Dobro Jutro.
Zenske jel imate neke informacije kad ce ovo ruzno i tmurno vreme da ode.
100 godine sunny nisam videla Mad
Miliii tvoaj kafica mi bas slatka ,valjda sto je skuvana tako rano ujutro posle burne noci. queen znam da tebi nije nimalo smesno ali ja se dobro  b kad citah tvoj post. Jadno Milence valjda ce krenuti na bolje.Lence usne
Bak igra igra igra igra igra igra igra igra igra jel da je to najlepsa muzika koju si cula u zivotu srce
Mirjana ..majstori a ..sto ih ja nepodnosim. lol!
Maus ti sirila noge od jutra Shocked a sta ces kad se mora nije tesko. yes
I ja ne volim spekulum alii moracu da idem i ja uskoro jer opet krvarim posle sex
Bila u Januaru uradili PAP imala HPV ali i pre 6 meseci sam imala i radila tipizaciju pa nije nis bilo.Pa Dr rekao nemora.Valjda cu opet morati do doktor da vidimo sta ce mo. Zakazala za ponedeljak kontrolu i kod kardiologa. Da vidimo kakvo je stanje sa terapijom.
Lily verujem da ce te brzo naci stan koji ce vam odgovarati a kolege ma ko ih j.. izvini ali i ja imam takve koje od svega moraju da gledaju sa negativne starne Mad
Ori 13 nedelja cini mi se trudnica uzivaj draga
Mrvo jooooj kod tebe jos malo pa brois jednocifreno.
Zenskee sve vas puno ljubim i lolim al sad moram nesto malo da pegla

caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od caci 20/4/2012, 09:13

Pariz pisali u isto vreme
Stizu helanke sreca sreca
slikaj kad stignu da vidimo po cemu su tako posebne lol!
ljubav ljubav za tvije b b
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 20/4/2012, 09:15

Very Happy
Caci, stigle su. Posebne su jer su trudničke Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od caci 20/4/2012, 09:16

dr mali pariz ::Very Happy
Caci, stigle su. Posebne su jer su trudničke Wink

likeit likeit
uzdravlju da ih nosis
poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 20/4/2012, 09:16

Very Happy
hvala! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 20/4/2012, 09:18

Ooooooooooooooooooo Mala jesi li bacila pogled na tiker? DVOCIFRENO radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Draga nic se ne sikiriki, mogu ja doci kada tebi odgovara, nije Pariz na kraj sveta, to je samo 45 minuta voznje. Ako treba majstorisanje tuJ sam VIkaj, oblacim radno odelo, pakujem merdevine i ostala cudesa i krecenje prepusti majstoru Laughing Sve sto mi je potrebno je dobra mjuza a MORE i tvoje drustvo. Ima stan da se sija Very Happy
Caciska da nalazi budu svi ok. Ljubi Markica.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 20/4/2012, 09:19

I oblaci te helanke SLIKUJ se i salji sliku da uzivamo.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od djole42 20/4/2012, 09:20

Jutro cure !
Samo da vas ljubnem !
Ja izašla iz bolničice i evo me na poslu .
Moram malKo da vas povatam lol! pa se pišemo !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 20/4/2012, 09:25

Mimiće,ja svakako neću biti u stanu da dišem isparenja, a ti ako si rada za društvo sa mojim delijom...izvoli, nejga ionako brat nešto zajebaje Rolling Eyes
nego, Melanke oblačim u nedelju , ispod haljine-za svadbu kod kume...naravno da ćete videti sliku. Ih, da se sredim, a da se ne pohvalim?? lol!
Đolesku, povatati nas ne možeš, mlogo nas je.
Nego, kako skontah, počinješ da koračaš? Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 20/4/2012, 09:25

Povataces Djole samo polako. Procitah gore kako si lepo doktorima objasnila neke stvari. Bravo! Navijam za dobre rezultate igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 20/4/2012, 09:28

A ja mislila sutra svadba. U nedelju ce biti lepo vreme sunny Bices glavna lol! Kolko ima sad u kolu cura najlepsa je kumina frizura Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od djole42 20/4/2012, 09:38

Ma poVataću vas Pari ,sad imam snage lol!
Jedva čekam sličku u Melankama Very Happy
Što se tiče koračanja ...da krećem ...prvi korak -odlučila sam se za LE .
Sad radim na drugom koraku -zakazivanje konsultacija ....

Maus ,vidim da si i ti malko do dr-kova bila .Dobro ti gvozdje ....ja pala na 6.U utorak uzimam otpusnu listu pa kod dr.opšte da vidim kako ćemo ga dizati lol!

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 20/4/2012, 09:46

Djole samo ubaci heljdu u ishranu. Heljdino zrno tacnije. Ja je stavljam u svako jelo, sem u supicu, pola sata pre zavrsetka rucka.
Navijam za LE! Navijam za tvoje korake!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 20/4/2012, 09:49

Bravo za Đolovi koraci Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 729680 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 729680 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 729680
a da probaš sa konjetinom?? Kakao...pojačaj iskranu, gvožđe ti je nemoguće.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od djole42 20/4/2012, 09:54

Dugo nisam imala problem sa gvozdjem jer redovno jedem koprivino seme +med tj. redovno jela....zadnjih ...hm ...pa sigurno 6.meseci nisam.....moraću ozbiljno da poradim ....znači heljda ,konjetina ,kakao.....
Hvala cure ,ak ima još koji predlog ,pucajte Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 20/4/2012, 09:56

Posle cu sve da citam.
Sad samo da sve ljubav , a posebno Djoleta. Divno je sto si opet ovde sa nama ljubav
Bravo za korake Djole, ja im se vec radujem g

Juce mm citav dan zvao Betaniju, ja jutros od 7:30 bukvalno bez prestanka zovem i ne mogu da ih dobijem No
Razmisljam se da uradim histero kod Radulovica u Jovanovoj i onako isto kosta Rolling Eyes
Samo da prijavim da iz nekog razloga ne mogu da otvorim stranicu Kluba 38+
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 20/4/2012, 09:58

Možda se Lilyo, stranica prelomila, pa uđi ponovo na VTO dnevnike, i vidi nove strane Kluba...uvek se teme prelome na 67.strani-mislim...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 20/4/2012, 10:08

dr mali pariz ::Možda se Lilyo, stranica prelomila, pa uđi ponovo na VTO dnevnike, i vidi nove strane Kluba...uvek se teme prelome na 67.strani-mislim...
Jeste Pari, to je, hvala. Nego me je sa mail linkovao direktno na stare strane pa sam se malo zbunila.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lolipop 20/4/2012, 10:21

Dan jutra ljubav
Ne znam ima li kiše i kod vas zbunjen , kod nas neumorno pada, i pada. Bez prestanka, bez pauze. Baš bljak, a i pomalo nas ometa radovima. Bitno je da nema sekiracije, znamo mi uživati i kad se odmaramo yes
Pari, melanke svakako slikaj, ma znaš ti gdje treba zumbirati love , čega smo mi željne, i da ti čestitam prelazak na dvocifreno odbrojavanje. Mogu ti reći da meni tvoja trdnoća brzo prolazi.

Djole bravo za odrađenu bolnicu, nek si ti od njih tekla. Čitah na klubu izvještaj, ali ovdje ću ti napisati da su baš brezobrazni, i neka si ih natjerala. Je od kada koristim tvoj recept sa medom i sjemenom koprive držim željezo na normali, i zaista ne znam neki bolji recept, osim domaćeg vina sa borovnicama (onaj lijepi likerčić). I da mnogo se radujem tvojim budćim koracima, čim se i na konsultacije krene, brzo se dođe i do samog postupka. Grlčim te i stiskam jako.

Maus znači i danas širiš none lol! . Ma ja to više automatski radim, dok pucneš prstima lol!

Lilya zaboravih da ti poželim sreću traženju stana.

Caci c , ni ja nisam sunny vidjela 100 godina, kiša, kiša i samo kiša.


Cure veliki ljubac
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 20/4/2012, 11:20

Jutro drage.
Kod nas sunce sija samo tako. Juce malo bilo tmurno, par sati ostalo lepo. Ja cula da ce vreme lose biti jos za vikend pa od nedelje 20 stepeni.
Ja cekam mamu da dodje da kafendisemo.
A sad idem da vas citam dalje.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 25 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 44 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu