KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

+24
Akijeva
BiKsi :)
Tangerine
Strumfeta78
buby
tetreb
sasaana
Ema78
gaga.ristic1
grudva
cicsa80
Nefertari
shenon
lilly13
bobica83
Divina
Mali Princ
Milijana
lena
Mirjana
Tanja83
dr mali pariz
dragmilk
Orline
28 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 3 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Ema78 14/12/2013, 23:29

Biksi, carice !!!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 3 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Akijeva 22/12/2014, 02:37

Pozdrav svima! vv
Za sve žene sa trombofilijom, preporučujem GAK Narodni Front, najkompetentniji su i imaju po meni najbolje lekare, mnogo više se udubljuju od onih u Višegradskoj, ostali ne verujem ni da su kompetentni za ovakve rizičnije trudnoće. Slažem se sa nekim komentarima da treba veza, apsolutno za sve u ovoj zemlji, ali ipak, mora se i malo laktati, ne vredi, takav smo narod, nećeš dočekati dok ne gurneš nogu u vrata... Evo ja sam mislila da će mi sva vrata biti otvorena u drugoj trudnoći i htela sve kulturno, pa sam prokrvarila i shvatila da opet moram da odem sama i tražim šta mi treba, ali na moju srećum dr koja mi je vodila prvu trudnoću je divna i radi baš u dnevnoj bolnici visoko rizičnih trudnoća, pa sam sve sama izgurala zahvaljujući njoj, ali sam morala da se guram i laktam da opet dođem do nje Crying or Very sad Inače, UZ mi rade na dve nedelje, kao i jednom mesečno sve ostale analize. U dz ne bi mogla moja dr da me vodi nikako, a iskreno privatno ja ne znam, jedino što tamo imaš jeste tretman kao da sve plaćaš, a u principu meni je žao da žene koje se inače muče da izguraju trudnoću još moraju i tolike pare daju, jer zaslužuju od države da im sve na tanjiru pruži. Šta znam, ja sam uglavnom za front i teba kopati rukama i nogama da se tamo pusti korenje, sem ukoliko je trudnoća stvarno ok, onda se ne treba ni toliko ići po lekarima, ja npr. maštam o tome kako je strava onim ženama koje u front uđu kad im krene porođaj, koje su vadile krv tri četiri puta u trudnoći i samo su na porođaju imale braunilu i nadlanice im nisu pune ožiljčića od uboda braunila Sad
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 3 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Tebi 22/12/2014, 09:43

Prof. dr Aleksandra Novakov Mikic, reci nisu potrebne!!!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 3 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od KoMetaK 22/12/2014, 22:22

Tebi, ti to imas lepe novosti, a cutis? Wink Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 3 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Tebi 23/12/2014, 11:04

Ne jos uvek,ali prof.Novakov je vodila trudnocu mojoj prijateljici kojoj su svi savetovali da otkloni bebe i rodila je dve prelepe i potpuno zdrave devojcice :) Ja sam njen pacijent godinama i mnogo mi je pomogla i sigurno cu voditi trudnocu kod nje :)Definitivno je najbolji strucnjak kod nas u to nemam sumnje ,tako da ako budes ovde a bude ti trebao doktor u koga nema potrebe da sumnjas mozes se javiti njoj :)
Zelim ti najlepsu i najlaksu trudnocu i verujem da je ovaj put to to :)
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 3 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Ancica 87 23/12/2014, 11:35

Ja isto mislim da je prof.Novakov,prava zena! Bila sam kod nje posle svih neuspelih trudnoca,i zena me je toliko oraspolozila,rekla gomilu pozitivnih stvari,tako da smo se dogovorile da se vidimo cim ostanem trudna...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 3 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Vecka 23/12/2014, 13:24

Moja preporuka je Visegradska, dr Dotlic.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 3 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu