KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
boba_ns
maki
cicsa80
ananana
7-patuljaka
missile
BiKsi :)
ciklama
Tanja83
pegaz
grudva
vikica800
maki79
KoMetaK
bulevarka
mijaki
Petra 78
SSanja
MAAKKI
ragaco
JocY
MIRKA85
Marija86
Jejaaa
barbyy
barby2
nacKa
beka80
Xena
maus
daxi011
lolipop
korpica
Kamilica
dr mali pariz
hany
labradorka
maza1972
Mrvica
dragana76ns
Orline
ninica2
Mirjana
darija79
Mali Princ
Botox
noja
bebko
dra00
bebica mala
lilly13
ivka
heart84
menora72
rada78
shenon
medolino
sanjicica
LaFolie
lilya
64 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boba_ns 8/4/2012, 15:40

Cao devojke! Da vam se javim posle transfera...Moja decica su kod mene. Troje sam povela kuci beba beba beba a troje ostavila za neki drugi put (zamrzli su ih). Sad samo molim Boga da im se svidi kod mene pa da tu i ostanu bar 9 meseci srca1
Hvala vam na porukama podrske, sve ste divne radost
Sad mi samo preostaje lezanje, odmaranje, mislim da cu poceti da gledam i serije Laughing
Kamilice, nedostajala si Laughing I ne, nije bio onaj dr, na srecu vec moja doktorka lol!
boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 8/4/2012, 15:50

Bobo, otvaraj prozore roda roda roda
Svaka čast, dušo, baš si me obradovala!!! Od sveg srca ti želim trudnoću, i da bude školska love
Znači, opet nije bio "tvoj" dr, ahahahaa, uvek se nakezim kad se setim...
A kako su ti cimerke prošle?
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boba_ns 8/4/2012, 16:28

Kamilice, sad mi pun stan roda od tebe osmeh srce
Hvala ti draga, danas si nam samo ti nedostala pa da ugodjaj u sobi bude kompletan.
I cimerke su dobro prosle, jednoj su vratili 4 a drugoj tri embriona. Mislim da su zadovoljne. A cimerki koja je u cetvrtak lezala pored mene, najveci problem je ako zatrudni ko ce joj spremati slavu (slava joj je Sv. Jovan), ona je racunala da ce joj tada biti termin. Od srca sam joj se nasmejala, da nam bar to bude najveci problem...
Uskoro i ti kreces sa stimulacijom jelda? Brzo ce to, a onda cemo sa tobom odbrojavati do trudnica
boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 8/4/2012, 16:33

Bobo,odlicno beba beba beba Sad samo mirovanje,da se bebice lepo ugnjezde,zelim ti svu srecu,veliku betu i bezbriznu trudnocu.Evo i od mene jos roda roda roda roda roda
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 8/4/2012, 16:37

Bobo, ona je kriminal, ahahaa, temp 35C, ahahaa, baš je neka duhovita žena, ali ona je jednostavno takva, hit je!!!
Baš mi je žao što ti ne reče da ih pozdraviš od mene, ehh...
Lezi sad, uživaj, budi strpljena, i biće sve u redu, videćeš, samo je opuštencija poželjna.
Počni gledati serije, a šta ćeš, kad ležiš, a nema ništa na TV, biće ti i Sulejman dobar, Very Happy
cveće
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nacKa 8/4/2012, 16:38

boba_ns :: Sad samo molim Boga da im se svidi kod mene pa da tu i ostanu bar 9 meseci Korak po korak na putu do bete + - Page 36 694552

hoće nego šta, nema šanse da bude drugačije, evo ih Korak po korak na putu do bete + - Page 36 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 36 523795 Korak po korak na putu do bete + - Page 36 523795
draga, samo odmaraj i uživaj u serijama Wink
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 8/4/2012, 17:35

bobo ns cuvaj bebice a ja ti saljem malo roda roda roda roda
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od beka80 8/4/2012, 17:55

Ninice igracice igracice navijam za roda roda
Boba divne vesti. as bravo za tri mrvice.
beka80
beka80

Broj poruka : 117
Godina : 43
Location : I.Sarajevo
Datum upisa : 19.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od beka80 8/4/2012, 18:01

Mačkice molitva da bude velika beta Još samo malo. wavecrowd
beka80
beka80

Broj poruka : 117
Godina : 43
Location : I.Sarajevo
Datum upisa : 19.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mackica 8/4/2012, 18:18

Beko hvala na željama, ja se još uvek nadam da će sve biti ok. Ništa mi više ne ide od juče pre podne, jedino me muče te grudi, ali videćemo sutra! molitva
Bobo, odlično! Lezi, uživaj i čuvaj bebice srca srca srca





mackica
mackica

Broj poruka : 15
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 8/4/2012, 19:12

samo da vas pozdravim!!!
Ah kakav dan,rodjendan,prva boca stimulacije,nos procurio i mala temperatura od sinusa uffffff bas sad kad ne treba!!! No
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 8/4/2012, 19:14

Mirka, danas ti rođendanko??
Nek je sa srećom i nek ne bude slučajno što si na dan rođendana počela stimulaciju! Korak po korak na putu do bete + - Page 36 761258
Čekalice...uživajte u svojim bekama, Nini, Bobo, Labradore...ima li još koja?
LaFolie, ne pišeš, dokle si stigla? Ponovila E2?
Cure, idemo samo napred!
Nutri, bockaš li se? Korak po korak na putu do bete + - Page 36 490909
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 8/4/2012, 19:51

Da poželim svima uspešne korake igracice
Bockalicama sretan početak
Čekalicama beta
A nama "slobodnjacima" dobar sex Very Happy
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 8/4/2012, 20:00

Bobo, super za tri mrvice srca1 Sad se potrudi da sto manje razmisljas, a sto vise uzivas.
Ninice, Labradorka, Bobo, Mackice, ajde otvarajte prozore roda roda roda roda roda roda

Vrednice, bockalice, cekalice, radilice sve vas jako jako d
Ja sutra pocinjem da radim, tako da cu vas svakako pratiti, ali nisam sigurna koliko cu stici da pisem, ali eto mene u junu opet na bolovanju. Nije ni to daleko: april, maj i eto nas u junu u Pragu, idemo po nase pingvincice yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 8/4/2012, 20:08

Bobo,evo i od mene roda, roda roda roda roda
Mackice, molitva beta beta beta beta
Kamilice,Korpice,Medolino,Ninice,Labro,Beka,Mirka,Beka,Pari,Mirjana,
veliki pozdrav za sve, i pusa i za one koje sam izostavila ne namjerno;
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/4/2012, 20:09

Darija, sa srecom da je trudnoca i da bude bezbrizna i lagana!

Mirka, srecno sa stimulacijom, nek je bebicetno i nek ti ovaj rodjendan bude bas srecan!

Ninice, Bobons, Labradorka, navijaaaam!

Vidim ima i nova forumašica, Mačkice, dobrodošla, ako skapirah i ti čekaš betu, ne mogu da se vraćam unazad, dosta strana ste ispisale, nek je sa srecno pa dokle god si stigla!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 8/4/2012, 20:11

Lilya,Biksi, usne usne
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 8/4/2012, 20:16

dr mali pariz ::
LaFolie, ne pišeš, dokle si stigla? Ponovila E2?

Bockam se, bas me jako boli, iako imam salce na stomaku, zanima me da li mogu igle za insulin da se bodu pod uglom od 45stepeni?
Moja mama je isla u med skolu, ali smo ucile da se bockamo preko You tube-a lol!

E2 radim u utorak ujutru, zvala sam ih i kazu da je onaj rez ok jer je to radjeno maltene pre ciklusa.

Nama su inace, u petak sazidane sobe za decu sunny
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 8/4/2012, 20:31

LaFolie ::

Nama su inace, u petak sazidane sobe za decu sunny
ne kontam...misliš napravili ste sobe dečje?
Ej, ne kukaj za injekcije,ajde bre. I samo pod uglom od 90 stepeni. Probaj da uvrćeš iglu, kao burgijicu, možda će ti lakše ići Wink
srećno bockalice, bre! Korak po korak na putu do bete + - Page 36 745955 Korak po korak na putu do bete + - Page 36 745955 Korak po korak na putu do bete + - Page 36 745955 Korak po korak na putu do bete + - Page 36 745955
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 8/4/2012, 20:38

la folie, ja inekcije koje idu subkutano dajem malo iskosa, tako su mi i u klinici davali...

inace da se prijavim kao cekalica, beta se radi 20.04 Wink
trudim se da ne obitavam na forumu po ceo dan, vec da se kao zanimam drugim stvarima, kako bih ponovni eventualni poraz lakse podnela...
jos sutra odmaram i onda ustajem i krecem u prolecnu akciju, sadim cvece na terasi, trazim neku haljinu za svadbu, odoh kod kozmeticara..., napravila sam citav spisak aktivnosti koje treba da preduzmem...nemam nameru da se pravim trudna 15 dana, nikako...
...a da je lako - znate i same nije...prava paranoja pocinje tek od sledece nedelje...
ljubim vas sve


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 8/4/2012, 20:38

Čitam, čitam i pokušavam sve da popamtim, ali ne ide No

Zato vam želim sreću u svemu što radite, u bockanju, čekanju, i radovanju velikim betama.

Šaljem ljubce ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 8/4/2012, 21:37

lolipop ::Čitam, čitam i pokušavam sve da popamtim, ali ne ide No

Zato vam želim sreću u svemu što radite, u bockanju, čekanju, i radovanju velikim betama.

Šaljem ljubce ljubav

Ista je situacija i samnom, ali svima zelim da sve bude u najboljem redu, one koje cekaju betu neka bude debela, bockalicama da ih sto manje boli bockanje, a ostalim dobre radove smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 8/4/2012, 21:56

Biksi :) ::

Ninice, Bobons, Labradorka, navijaaaam!

i ja,i ja igracice

LaFolie ::

Bockam se,

LaFolie,neka je srećno boc,boc i da je ovog puta ono pravo...Na kojoj si klinici? Ja sam to propustila cvet

mijaki ::

inace da se prijavim kao cekalica, beta se radi 20.04 Wink
trudim se da ne obitavam na forumu po ceo dan, vec da se kao zanimam drugim stvarima, kako bih ponovni eventualni poraz lakse podnela...
jos sutra odmaram i onda ustajem i krecem u prolecnu akciju, sadim cvece na terasi, trazim neku haljinu za svadbu, odoh kod kozmeticara..., napravila sam citav spisak aktivnosti koje treba da preduzmem...nemam nameru da se pravim trudna 15 dana, nikako...
...a da je lako - znate i same nije...prava paranoja pocinje tek od sledece nedelje...
ljubim vas sve


bravo za još jednu čekalicu ajmo wavecrowd wavecrowd wavecrowd

MAAKKI ::
lolipop ::Čitam, čitam i pokušavam sve da popamtim, ali ne ide No

Zato vam želim sreću u svemu što radite, u bockanju, čekanju, i radovanju velikim betama.

Šaljem ljubce ljubav

Ista je situacija i samnom, ali svima zelim da sve bude u najboljem redu, one koje cekaju betu neka bude debela, bockalicama da ih sto manje boli bockanje, a ostalim dobre radove smajli angel

a ja mislila samo se meni to dešava ljubav
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 8/4/2012, 22:01

Mijaki Korak po korak na putu do bete + - Page 36 670661
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 8/4/2012, 22:14

beka80 u Banja LUci je u petak bila komisija za Genesis (znači počelo je) radost radost radost

la folie i ja sam davala inekcije pod uglom od 45 stepeni (tako su mi davali na dvije različite klinike i puno je lakše)

mijaki želim ti puno sreće, nisam ni znala za postupak roda roda roda roda

mirka sretan ti rođendan i početak stimulacije love

labradorka, ninice i mačkice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

valjda nisam nikoga zaboravila sve vas poljubci
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu