KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BARBYY krece u akciju

+27
Marija86
Niny
medolino
HappyGirl
SannI-AlL
MAAKKI
plavaptica
noja
primorka
Tinche
BiKsi :)
Sneza
dr mali pariz
anak
rada78
lilya
fmala
shenon
menora72
Nefertari
grudva
Orline
dragmilk
Jejaaa
sanjicica
dra00
barbyy
31 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty BARBYY krece u akciju

Počalji od barbyy 14/3/2012, 12:58

Zdravo drage moje iz opravdanih razloga sam morala da otvorim nov nalog nadam se da nisam nikome napravila problem, imala sam problem sa mailovima, sad je sve OK.
Pa da krenemo. Ja imam 31 godinu , a suprug 32 u vezi smo od 2000, a u braku od 2005. 2005 je doslo do trudnoce prirodnim putem ali u 8 nedelji spontani i posle toga se nista ne desava narednih godinu dana. Krecemo sa raznim ispitivanjima i nailazimo na Oligo. kada je usledio sok krecemo sa cajevima Tesica koji su navodno pomogli mnogima ali kod nas nije bilo efekta, pa onda razni urolozi itd, pa Genessis iz Beograda gde navodno uopste nije problem kod mog supruga vec kod mene ???? Navodno imam polipe i predlazu uklanjanje istih cena postupka 3000 eura, e onda smo ja i suprug seli malo precesljali net i pronasli Ivanovice kod kojih se javljamo sa svom dokumentacijom u Junu 2008. Primio nas je Dr Dragan i uputio da odradimo razne analize i da im se javimo u Septembru, tad se javlajm Dr Goci i krece nasa prica VTO, tacnije zbog tezine slucaja ICSI. Prvi postupak radjen u Novembru 2008 (Terapija Suprefakt, zatim 2 amp. Menopura) gde nije doslo do trudnoce, 2 postupak u Maju (Terapija Stediril, Suprefakt, Gonal) dolazi do trudnoce al gle malera Vanmatericna koju sam savsim slucajno otkrila jer je beta bila manja od 5 i ja prokrvarila i proslo me ali nesto mi nije dalo mira uradim ti ja test kad 2 crte sva srecna zovem Gocu a ona u soku posto nismo iz Beograda ona kaze hitno da dodjem kod nje. I onda krece agonija i frka koje ni sama nisam bila svesna po preporuci Goce uradjena laparaskopija u Valjevo gde mi je odstranjen levi jajovod to mi je radio Gocin prijatelj i koji nije hteo da mi naplati nista cak nam nije dao ni da ga castimo vec nas je uveo kao hitan slucaj. E onda smo otisli na odmor zasluzeni i u Septembru 2009 po treci put kod Goce kazu treca sreca sto je kod nas i bilo. Znaci treci postupak kod Goce (terapila Stediril, Suprefakt, Gonal ne u ampulama) i dobitna kombinacija vracena tri kao u sva tri pokusaja i zakacila se dva ali je jedan ostao (jedna) cela trudnoca mi je bila komplikovana u startu su krenula krvarenja i primala sam progesteron na drugi dan do 3 meseca + Utrogestan + folan+aspirin +multimam do kraja. Gurala ja tako do pred kraj 6 meseca kad ponovo dolazi do komplikacija otvorila sam se i onda Tokoliza i strogo mirovanje do 32 nedelje kad mi je iz cistog mira dok sam lezala pukao vodenjak. I opet frka Hitno sanitetom prebacena u Beograd Narodni Front gde sam posle 25 sati i porodjena (Epidural ko ga izmisli svaka mu cast) rodjena je MIA 2150, 43cm mamina princeza i junak. Prvi put kad sam otisla da je vidim Dr mi je rekla da je ona najkriticnije bila je sva otecena kad se samo setim i onda krece svasta nesto na kraju smo zavrsili na Institutu za neonatologiju gde sam i ja bila sa njom sto mi je dosta znacilo. I opet pedijatri koje nisam do kraja naseg boravka razumela a bili smo mesec ipo dana, pa joj je radjen i laser, al sto je naj bitnije MIA JE NAS JUNAK i sad spavka a inace je pravi vrtiguz i nasa zvezda vodilja. E pa shodno tome pozeleli smo jos nekog vrtiguza pa koliko ih Bog da......

barbyy

Broj poruka : 23
Godina : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od barbyy 14/3/2012, 13:07

Pocetkom Marta javila sam se opet Ivanovicima, tj dobila sam 2 Marta i zakazala pregled kod Goce za 5 Mart. Tad smo poveli i Miu da je vide i da im kazemo da hocemo jos neko sa istom recepturom da nista ne menjaju, ti momenti su bili predivni i taj osecaj nas a i ljudi koji su cekali tamo mozete samo da zamislite. Gocin komentar je bio da lici na tatu sto je i istina i sama kaze kako mi sve devojcice lice na oceve :)))) na sta je Dr Dragan rekao pa dobro lice na mame od pupka pa na dole :))))). Uradili smo UZ i gle pojavilo se nesto sto ne treba da bude tu izgleda deo posteljice sto je video i moj Dr jer kad sam dobila prvi put posle porodjaja doslo je do odliva i on je rekao ako se ne smiri dda ce me ocistiti ali posto se smirilo ostalo je na toma. E sad velika je slucajnost da se na istom mestu to pojavi ali je za svaki slucaj Goca preporucila jos jedan UZ koji imam zakazan za sutra 15 Mart (pa cemo da vidimo dal sam bas toliki baksuz). Shodno celoj mojoj predhodnoj prici ja sam se i javila da sa njom vidim i da se dogovorimo o svemu da se ne bi ponovilo isto mislim na prevremeni porodja i da uradim sve potrebne analize i da u Septembru krenem u postupak. I izgleda da sam bila u pravu pogotovu ako budem morala da se cistim i onda odem sa cerkicom i muzicem na odmor pa kad se vratimo idemo po jos neku bebu :*
To bi bilo to za pocetak :**********

barbyy

Broj poruka : 23
Godina : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od dra00 14/3/2012, 13:52

Barby, srecno u novom postupku family
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od sanjicica 14/3/2012, 14:17

Barby srecno i zelim ti jedno slatko beba ,a ko zna mozda i beba beba
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od barbyy 14/3/2012, 14:32

Hvala puno :)))))

barbyy

Broj poruka : 23
Godina : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od Jejaaa 14/3/2012, 15:53

Svaka cast hrabroj mami.Samo napred , da Mia dobije brata!!! ff
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od dragmilk 14/3/2012, 16:17

Srecno i bebicetno ti bilo cvet
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od Orline 14/3/2012, 20:00

Barby, srećno ti bilo.Drago mi je da si rešila problem sa nalogom.
BARBYY  krece u akciju 196545
Mnogo toga je iza tebe, ali srećan kraj na posletku. I želim ti da se i naredni postupak završi batom ili sekom BARBYY  krece u akciju 275568


Ima jedna čvaka sitna, dnevnik se otvara tek kad se krene sa stimulacijom u postupku, a ja koliko vidim, ti ćeš tek na jesen u postupak.
Nemoj se iznenaditi kad administrator primeti ako ti zaključa dnevnik, jer su takva pravila. Ako se to desi, ne brini, otključaće ga kad doje vreme.

Sa tobom smo Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od barbyy 16/3/2012, 11:58

Hvala Orline nadam se da nece zakljucati, jer generalno su pripreme u toku. Izvestaj sa jucerasnje kontrole kod Goce je sledeci onog komadica koji je bio na UZ sada nema ali s obzirom da je 13 dan ciklusa nema nigde folikula a endometrijum 5mm. E sad Goca je bila opustena kaze gledamo se u ponedeljak i dogovaramo se sve sta i kako. Kaze rasafila sam se mora malo da me dotegne da budem spremna za Septembar tako da cu u ponedeljak znati nadam se sve sta i kako. :*

barbyy

Broj poruka : 23
Godina : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od grudva 16/3/2012, 12:02

srecno ff
vv vv vv
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od sanjicica 16/3/2012, 16:15

Barbyy vv bb vv bb vv bb vv
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od barbyy 20/3/2012, 13:07

Evo nas sa izvestajem juce bila na folikulometriji i Goca kaze da su jajnici lenji ali da nece nista dirati zato sto u postupak krecemo tek u Septembru i da uzivam. Sto se MM tice njemu je dala Profertil to je za one koji neznaju prasak u kesicama i 30 kesica kosta 6500 otprilike to je za mesec dana, a ima i u kapsulama ali su sad imali samo vece pakovanje koje kosta 17000. Mi smo uzeli u prahu i to se pije jednom dnevno rastvoreno u casi vode. Tu su svi potrebni vitamini za poboljsanje S, pije se 2 meseca i onda kod Goce na kontrolu ako bude kvalitetnih plivaca zamrzavamo pa smo za Septembar mirni. Ljubimo vas pa se kuckamo :*

barbyy

Broj poruka : 23
Godina : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od Nefertari 24/3/2012, 16:50

Barbyy srecno otvaranje dnevnika!!! Moj muz je iamo istu dijagnozu kao tvoj oligospermia, neki put je bila i oligoastenospermia, radili smo prvi icsi i hvala bogu uspeo je. kada je nas sin imao 14 meseci ja sam ostala prirodno trudna, i imam jos jednog sina, tako da nikad se ne zna, mozda zabebis prirodno do septembra.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od menora72 25/3/2012, 07:23

Barby sretnoooooooo osmeh srce
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od barbyy 27/3/2012, 08:59

Hvala vam drage moje i ja se nadam da ce se desiti jer nikad se nezna :) a opet je tu i ICSI pa ce dati Bog.

barbyy

Broj poruka : 23
Godina : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od shenon 28/3/2012, 20:55

Srecno otvaranje dnevnika!
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od fmala 25/4/2012, 13:05

Barbby, srecno i od mene!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od lilya 25/4/2012, 13:26

Srecno otvaranje dnevnika i otvaraj prozore roda roda roda
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od rada78 3/5/2012, 21:36

Srecno osmeh srce
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od barbyy 25/6/2012, 15:36

Ajde malo upisivanje, u Sredu idemo kod Goce da MM ostavi materijal za Septembar. Bio je na terapiji Profertila pa cemo sad da vidimo kako je ta terapija delovala i da pripremimo deo tj zamrznemo za Septembar. Pozz

barbyy

Broj poruka : 23
Godina : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od anak 25/6/2012, 16:36

Hajde, Barby, baš me zanima da li je profertil delovao.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od dr mali pariz 8/7/2012, 10:25

Srecno Barbyy BARBYY  krece u akciju 338438
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od Sneza 18/10/2012, 22:18

Nek je sa srećom
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od BiKsi :) 19/10/2012, 11:15

Srećno Barby!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od barbyy 21/10/2012, 13:16

Napokon otkljucano :)))). A ja na polovini juce krenula sa Menopurom dve ampule 75 pa u Utorak 8 Konzilijum a u 12 kod Dr Goce. Ja se super osecam malo me glava zeza ali inace sve ostalo OK. :*

barbyy

Broj poruka : 23
Godina : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

BARBYY  krece u akciju Empty Re: BARBYY krece u akciju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu