KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

+81
buby
Republica
logona
bebica mala
Anuska
SSanja
sanjicica
darija79
red
lilly13
pegaz
Deni
kasia
Niki-Kiki
bobica83
Tanja83
anak
Struzzo
HappyGirl
maki79
grudva
Nefertari
cicsa80
kristina33
ninica2
natalija
korpica
brinbili
Simona
cufta
MAAKKI
key
ciklama
lena
Jejaaa
menora72
Zoka83
nesalela
SannI-AlL
zoxa
Marija86
KoMetaK
MARA
LaFolie
Milijana
Likoli
fenix
djole42
lilya
Sofka
Xena
laKole
medolino
noja
saška
lolipop
tuli
Jelena*
bokica
anna
JocY
Mali Princ
maza1972
rada78
nacKa
dragmilk
dragana76ns
Mrvica
bak
bebko
dra00
maus
7-patuljaka
Lily
Shizika
Mirjana
ivka
Kamilica
dr mali pariz
BiKsi :)
Orline
85 posters

Strana 28 od 30 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Sledeći

Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Republica 16/3/2012, 12:02

Wauuuu , koji suncani Kutak ovde na Kutku!sunny

Ori, strah cemo da oteramo.Cek da prekopam neku musiQue:

https://www.youtube.com/watch?v=lNyjkRlgO5s
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Struzzo 16/3/2012, 12:13

orline ::Evo me sa UZ...
Plačem i pišem Embarassed
VIDI SE BEBA...I srčana radnja 160 u minuti...6+4, 7mm, kasni malo ali je tu. Uvela mi injekcije progesterona. Mirovanje zbog krvarenja. Kontrola za dve nedelje. Misli da će sve biti dobro, samo je malo brine što krvarim jer ne vidi hematom.

Ja sam prestala plakati za loše dogadjaje, a počela za lepe vesti.
Plačem od sreće, i straha jer krvarim pomalo i dalje, i zbog griže savesti jer sam moju malenu otpisala prerano Embarassed i što nisam imala dovoljno vere....I što poslednja dva dana ne stavljam više utrogestan jer sam iskreno bila ubedjena da je gotovo.
Hvala ti Bože...
Još sam u šoku, tek sam zvala muža... On muca...I njega sam ubedila da nema ništa...Toliko za sad pisaću još kad odu gosti i kad se odšokiram Laughing
Dolaze mi neki prijatelji koje sam otkazala dva puta, pa se večeras dogovorila. Neće dugo, i zatvaram kapije posle, moram da pazim ovu mrvu Very Happy

Hvala vam hvala, hvala, što ste verovale i kad ja nisam ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 578491



igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra

smajli angel

Hvala ti Bože....i hvala ti Ori, što si mi ovaj dan učinila još sunčanijim.... sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

Kad bi samo znala koliko me ovo hrabri....jer sam toliko dugo u ovome, otupela sam i prestala sam da verujem u čuda....A eto, ona ipak postoje... yes yes yes Hvala, jaro moja, najdraža!!!!!!

zagrljaj
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 16/3/2012, 12:23

Trudnaja, baš ti sladak tiker! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od jaca*caca 16/3/2012, 12:34

eBabyShowerGames.com myspace graphic comments
Baby Shower Games



SREĆA,SREĆA,RADOST!!! lol!
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od maki79 16/3/2012, 12:51

Pozdrav trudnica . kako si namod jutros? Jesi li uzimala dr izvestaj od jucerasnjeg uz danas milion puta u ruke i gledala svoju najsladju mrvicu? Mnogo si me usrecila sa ovim divnim vestima. Cestitam i tebi i naravno nasoj dugonogoj curici. čestitamo napred scuro nemam reči čestitamo ljubav likeit
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dr mali pariz 16/3/2012, 13:33

Ih bre koliko strana od sinoć...pa radimo li išta drugo osim piskaranja lol!
Htedoh da se nadovežem na Tuli Very Happy
Moje zvezde su imale oko 160, jedna 158 druga isto tako nešto...
i meni drugarica forumska kaže to su dečaci-oni imaju niže otkucaje od devojčica Wink njene cure su imale po 180 otkucaja ...
kaže bapske priče,ali s razlogom.
Kod mene 50% pogodiše, htedoh da otvorim tu temu, zezatorsku za trudnaje i mame, baš da vidimo da li su stvarno sa otkucajima višim... lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Sofka 16/3/2012, 13:35

CESTITAM ORLICU f g d v bebe family sreca

bice to jedna divna mamina dugonoga balerina smajli angel klizanje love

Neka od sada sve ide lagano vv vv vv

ljubav
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mrvica 16/3/2012, 13:40

orline ::Da, stavih u potpisu trudnički ticker Embarassed
Sve me nešto bilo strah...
Mada se malo razlikuje, ispade sedma nedelja, a po veličini na UZ je ona danas 6+5. Stići će moja beka tu razliku od dva dana, daće Bog Very Happy
Orle, tiker je prelep Razz
Meni je od samog starta beba naprednija po uz 2 dana nego po tikeru odnosno njihovom racunanju. Tako da umesto 33+2 moja beba je 33+4 i stalno tako od prvog dana. Nije to nista, ne brini.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mrvica 16/3/2012, 13:41

dr mali pariz ::Ih bre koliko strana od sinoć...pa radimo li išta drugo osim piskaranja lol!
Htedoh da se nadovežem na Tuli Very Happy
Moje zvezde su imale oko 160, jedna 158 druga isto tako nešto...
i meni drugarica forumska kaže to su dečaci-oni imaju niže otkucaje od devojčica Wink njene cure su imale po 180 otkucaja ...
kaže bapske priče,ali s razlogom.
Kod mene 50% pogodiše, htedoh da otvorim tu temu, zezatorsku za trudnaje i mame, baš da vidimo da li su stvarno sa otkucajima višim... lol!
Ja nemam pojma koliko je moja beba kad imala otkucaja Shocked
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od kristina33 16/3/2012, 13:56

Hvala ti boze!!!
Pratila sam te stalno, ali nisam imala sta da napisem... konacno mi se vratila zelja, mnogima si donela sunny
Cestitam ti draga, sada stvarno uzivaj u svakom danu i pokusaj koliko je god moguce da se opustis, ne dozvoli da ovi divni trenuci prolaze pored tebe, zgrabi ih cvrsto i uzivaj, uzivaj...
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od fenix 16/3/2012, 15:25

Dok nisi zakljucala da ti jos jednom cestitam presretna sam sad uzivaj i odmaraj jer tako brzo prodju ovi mjeseci bas kao san.Najljepsi san pusa osd moje velike cure i mene za vas dve love ljubav
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Jejaaa 16/3/2012, 15:41

Kakve lepe vesti.Uzivaj!!! igra d b
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od sanjicica 16/3/2012, 16:08

Orlicu eheeeeej da te pozdravim i ljubim ljubav
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od korpica 16/3/2012, 17:56

Orli samo da te ljubav Tiker je divan
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Orline 16/3/2012, 18:33

Struzzo ::Hvala ti Bože....i hvala ti Ori, što si mi ovaj dan učinila još sunčanijim.... sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

Kad bi samo znala koliko me ovo hrabri....jer sam toliko dugo u ovome, otupela sam i prestala sam da verujem u čuda....A eto, ona ipak postoje... ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 561840 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 561840 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 561840 Hvala, jaro moja, najdraža!!!!!!

Hvala struzzo, jaro moj lol!
Trebaće mi vremena da se opustim, znaš sve... Ako uopšte i uspem Very Happy Rolling Eyes Laughing
Biću najgora trudnica na Kutku...Lepo sam počela

jaca*caca ::SREĆA,SREĆA,RADOST!!! lol!
ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 275568

maki79 ::Pozdrav ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 523476 . kako si namod jutros? Jesi li uzimala dr izvestaj od jucerasnjeg uz danas milion puta u ruke i gledala svoju najsladju mrvicu? Mnogo si me usrecila sa ovim divnim vestima. Cestitam i
Hvala Very Happy
Nisam maki, papir mi ništa ne znači, još neko vreme...Ionako je slika mrljava, kad su je preštampali na onaj izveštaj A4 formata ništa se ne vidi. A ni zvuk mi nije mogla da pusti da se lepo čuje jer je navodno na nezgodnom mestu duboko, a i materica skoro zavaljena pa ne može da uhvati dobar signal, ali se videlo treperenje.

dr mali pariz ::
Htedoh da se nadovežem na Tuli Very Happy
Moje zvezde su imale oko 160, jedna 158 druga isto tako nešto...
i meni drugarica forumska kaže to su dečaci-oni imaju niže otkucaje od devojčica Wink njene cure su imale po 180 otkucaja ...
kaže bapske priče,ali s razlogom.
Kod mene 50% pogodiše, htedoh da otvorim tu temu, zezatorsku za trudnaje i mame, baš da vidimo da li su stvarno sa otkucajima višim... lol!
Nije loša ideja, fali tamo tema na PDF trudnoća, da oživi malo Very Happy

Mrvica ::
Meni je od samog starta beba naprednija po uz 2 dana nego po tikeru odnosno njihovom racunanju. Tako da umesto 33+2 moja beba je 33+4 i stalno tako od prvog dana. Nije to nista, ne brini.
Meni kasni dva dana, no...retko šta je knjiški bilo u mom slučaju, pa me to ne brine puno Very Happy

kristina33 ::Hvala ti boze!!!
Pratila sam te stalno, ali nisam imala sta da napisem... konacno mi se vratila zelja, mnogima si donela sunny
Cestitam ti draga, sada stvarno uzivaj u svakom danu i pokusaj koliko je god moguce da se opustis, ne dozvoli da ovi divni trenuci prolaze pored tebe, zgrabi ih cvrsto i uzivaj, uzivaj...
ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 275568 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 196545
Jejaaa ::Kakve lepe vesti.Uzivaj!!! ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 745955 ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 595783
Hvala ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 561840
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od KoMetaK 16/3/2012, 18:59

I ja cu samo da te ljubnem u bundevicu balerinicu! love srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od KoMetaK 16/3/2012, 19:18

e, da, setih se one narodne - cuda se desavaju onima koji u njih veruju, a ja bih dodala i onima koji u njih ne veruju! Wink osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od ivka 16/3/2012, 19:22

Orlice kako ti je divan ovaj trudnicki tiker hihi sa sve ovim srculencetom eto ponovo se rasplakah divnoooo!!!!!
love
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od nesalela 16/3/2012, 20:23

Oriiii.....fenomenalno....danas sam se čula sa Tinche i ona mi je rekla i baš,baš,baš me je obradovala....Čuda postoje i dešavaju i se tvoja balerinica je ipak jedan mali borac iako je mama malo manje verovala.....Držim palčeve da cela trudnoća prođe lagano i opušteno osim stomaka koji će rasti,rasti i biti kao lopta ali samo neka sve bude kako treba....Ljubim tiker ovaj lepi....i srculence.....divnooooo...... ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 0913
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mrvica 16/3/2012, 20:50

Mi resile, bice balerina. A gledaj sad kad on resi pa bude baletan  b
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od BiKsi :) 16/3/2012, 21:54

Šta se radi Ori? Počinješ li se privikavati na činjenicu da si trudnaja, da ćeš lenčariti narednih 8 meseci i da ćeš uživati maksimalno? Ma divota, pu, pu, pu, usrale te koke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dr mali pariz 16/3/2012, 22:17

ej, prošao je Sulejman. Gde si? četuješ i cvrkućeš? Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od KoMetaK 16/3/2012, 22:45

Ja mislim da je ona sad zaboravila na Sulejmana Wink lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od dr mali pariz 16/3/2012, 22:49

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 279933moguće, sve je moguće
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Mrvica 16/3/2012, 23:07

Ma sad se zagrejala, ima narednih osam meseci vremena da sve isprati, nece sad valjda prestati. Wink
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti - Page 28 Empty Re: ORLINE- Alhemija, medicina, i zrno umetnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 30 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu