KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Petra 78
bulevarka
Mrvica
Annie
Botox
mijaki
SSanja
MIRKA85
bak
shenon
seka 35
viktorija
cicsa80
mumka
lilly13
agata
noja
Meli92
ivka
menora72
nacKa
Sneza
Jelica
gagax81
red
sanjicica
dra00
ninica2
Jejaaa
Xena
pegaz
darija79
Kamilica
lilya
7-patuljaka
hany
missile
Makica555
MAAKKI
MARA
Mali Princ
maus
marija47
korpica
JocY
Tanja83
dr mali pariz
medolino
KoMetaK
Zoka83
anak
bebica mala
maki79
dragana76ns
Orline
jaca*caca
grudva
Mirjana
BiKsi :)
LaFolie
lolipop
rada78
vikica800
maza1972
68 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 6/3/2012, 10:13

Cao Mirjana, zagrljaj
hvala ti za ovo navijanje i za ove sarene stranice,a za oaj bol predpostavljam da je normalno,malo sam iznenadjena jer nesto se nesjecam da je u proslim stimulacijama ovako bolelo;jeste bolelo al cini mi se manje ,al pregled je bio jako bolan jer ovde rade ekografiju iznutra tako da pri dodiru je jako lose,
ali nije to nista prolazno je sve samo da ovaj put bude uspijesno igra
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 6/3/2012, 10:24

Poz devojke ljubav Bebice srecno i da nas obradujes velikom betom
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 6/3/2012, 10:35

HVALA od srca

osmeh srce osmeh srce
nadam se radosti ovaj put,a razlog vise je to sto ce enbioni biti malo veci (5 dana),neznam kako tamo rade, ali meni ovdje su, cetiri puta vracali enbione posle 48H ovaj put je drugacije i zato se vise i nadam;
pozdrav i gros bisius usne
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanjicica 6/3/2012, 10:48

Ajmo devojke samo opusteno i stizemo do cilja radost
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od shenon 6/3/2012, 13:28

Jocy, Mazo,

Hvala na odgovoru Very Happy
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 6/3/2012, 13:35

Bebice,normalam je bol u donjem stomaku u toku stimulacije,verovatno imaš više folikula koji rastu,što ne pitaš doktora na UZ koliko se očekuje jajnih ćelija. srca1
SHENON,pa nek je sa srećom aspiracija i sve što ide posle,napiši draga dokle si stigla...znam da je blizu Laughing
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jejaaa 6/3/2012, 14:23

Rado javljaj kako je bilo na razgovoru!!! ljubav
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 6/3/2012, 15:01

Zdravo mazo , zagrljaj
u cetvrtak je nova ekografija pa cu pitati,koliko ocekuje jajnih celija, naredne nedelje je puncija
(kad uzimaju jajne celije)
Zanima me molim vas da li vama rade sve ove ekografije kroz( UNUTRA)ili preko stomak urade UZ.?I zanima me posle koliko vremena vam vratre spremne enbrione na svoje mjesto (u vas stomacic).
HVALA BISOUS usne usne usne
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 6/3/2012, 15:53

Bebice, nek je sretno.
I ovde se rutinski radi vaginalni ultrazvuk, taj preko stomaka uglavnom kasnije u većoj trudnoći.
Embrioni se vraćaju najčešće starosti trećeg dana, ali ako ima dovoljan broj i laboratorija uslove, skoro sve ustanove radije idu na blastocite, te od petog dana, kao što planiraju tebi.
Ponekad vraćaju nakon 48h, tj drugog dana, kao meni sad, i tebi ranije.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanjicica 6/3/2012, 16:30

Bebice meni su vratili drugi dan od aspiracije i to tri embriona i svaki cetvorocelijski
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/3/2012, 16:39

Bila sam danas na uz. One odvratne veličačke ciste više nema Korak po korak na putu do bete + - Page 21 805311, ali mi zato levi jajnik i dalje lepo policističan, desni prilično manje cista ima. Materica ok. Dala mi je neki Chymoral. Nisam odmah skontala, pa nisam stigla da je pitam. SUtra sam se dogovorila da dodjem da mi uzme briseve i papu, pa ću je pitati za lekić. Pitala sam je da mi preporuči dobrog urologa za muža, ona rekla Tulić. Pitala sam je za dr Vinku VUkotić, rekla da je odlična, i da misli da je načelnica urologije na Kliničkom. Ja sam čula da radi u Mišoviću, e sad, češ, češ. Proverićemo još. Mada ćemo je verovatno juriti privatno. Još mi je rekla da mi je desni jajnik manji, ja sam skontala jer ima manje cisti. Ovaj ciklus mi je anovulatoran, nigde nijednog folikula na vidiku, a endomertrijum bednih 5.7mm, a danas mi 14. dan ciklusa! Kako li ga više ne mrzi da bude tako tanak! A ja bila ubedjena da osećam ovulaciju, štaš! Imala sam pojačan sekret, tj. mislila sam da je ovulacijska sluz, kad ne lezi vraže! Very Happy

A inače, kod nas se uz radi u jednoj sobi, koja ima paravan za presvlačenje, i dr iza sedi i ima tu aparate, i sestra pored sedi i piše izveštaje. I uvek prozivaju po najmanje dve ženice, jedna se sprema, tj. skida, drugu pregleda, i opušteno se sve sluša šta dr priča tamo toj drugoj ženi, pritom, ako stojiš, možeš da vidiš i medjunožje i gooz toj ženi, i tako! Rolling Eyes A danas poče sestra da govori, ajmo udjite, pa udje jedna, ona zovne još jednu, pa još jednu, ja ovakva affraid. Napolju ostale još nas dve. Jedna devojka čeka da joj dr utvrdi trudnoću, dakle prvi uz i ja! Izadje samo jedna žena i ona prozva dalje i nju i mene! I tako nas četiri u toj sobici. Ja sam pala od smeha. Meni takve situacije baš teraju osmeh na lice, ja prosto ne mogu da izdržim. Kaže meni ta devojka pre mene, ja nisam ponela suknju, a ja njoj kažem pa čemu, kad intime ionako nemaš, još 3 žene slušaju šta ti se u životu dešava i pritom ti vide vršnjakinju! lol! Site smo se ismejale, od muke. Wink Ja ostala potljena, pa me niko nije ometao Very Happy, a pre toga sam čula dr kako ovoj devojci ustanovljava trudnoću, i pokazuje joj gde je beba, pokazuje joj srce gde je, i kaže joj: Ovo što klikće ovde, to je srculence! Very Happy A ovaj prsten, to nije beba, nego ovo pored! Ja se nešto sva rastopila s druge strane! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568
A jedna žena pre te trudnice se oblači pored mene i kaže, joj što je grozno ovo odozdo (dr joj radila vaginalni), a ja opušteno, ma nije, samo vam se čini, sve je to stvar navike! lol! A nekad i zadovoljstva! lol!

E i da, potpisala sam se danas za bebe, bili volonteri baš ispred Doma zdravlja, a pre nego sam otišla kod gnekologa.

Ljubac
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 6/3/2012, 16:55

drage moje,

bila sam jutros, GAK Novi Sad, dr Kopitović

analize sve ok, UZ pregled: dr uočila POLIP

u petak krećem sa Diferelinom (14dana) i 26.marta će mi odraditi HISTROSKOPIJU, posle toga nastavljam sa stimulacijom Gonalom.

Pravo da vam kažem, malo sam razočarana zbog tog polipa, Ja sam radila Histero pre 7meseci i tom prilikom mi je bio polip otklonjen. Dr kaže da neće da radi VTO dok se on ne ukloni zako da...sve je proračunato i brzinski zakazala, napisala šemu i idemo dalje.
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 6/3/2012, 16:57

Da, a taj "novi"polip nju čudi i rekla mi je da mi nije izvadjen dobro prošli put.

Crying or Very sad
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 6/3/2012, 18:05

Hvala vam drage moje,
i sta mislite da li to moze biti neki plus ako su embrioni veci(5 DANA)
d
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 6/3/2012, 19:18


Drage moje,danas puno pitam jel da,

Ima jos nesto sto me jako brine:vec dugo imam cistu kazu da je iz vana materice tri puta skidali i svaki put se ona vrati poraste,
kazu da nemogu da je odstrane do kraja jer nezele da ostete matericu. doktor
Svaki put prije VTO prvo je odstrane pa onda pocnu tretman ,a ovaj put neobracaju paznju na nju kazu nesmeta nista jest da nije velika 3cm ;al kako nisam bas shvatila gdje se tacno nalazi cista malo me ipak brine zbunjen
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 6/3/2012, 19:24

Rado nemoj da brines, bitno je da si ti krenula a ostalo ce sve biti uredu, samo polako i sa srecom osmeh srce
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 6/3/2012, 19:50

Biksi, Chymoral sam ja pila nekoliko puta zbog cisti, on inače služi da smanji otoke, tj izvuče tečnost, tako da ciste nestaju od njega. Avantura kod dr, a?
Rado, super, znači histero, pa neka, samo da ga skloni, kaži mi samo da li plaćaš tu histero? Kakva ti je šema? Vidim da je dug protokol, na Betaniji preferiraju dug.
Shenon, Bebice mala, i bockalice, čekalice i sve cure cveće
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 6/3/2012, 21:02

Joj Rode, tako kako opisuješ bilo je pre nekoliko godina kod nas...hvala Bogu,kako su renovirali, doneli nov enterijer lol! samim tim i nova pravila, jedna po jedna...To je krajnje ponižavajuće.
Bravo za nemanje ciste, i ja mislim da je desni manji jer nema cista, još da se sredi levi, i bombon! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568Žao mi je zbog anovulatornog ciklusa...to me uvek bedačilo.Sutra da džaranje prođe dobro! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 766699
Rado, a ko ti je prethodnu histero radio? Verovatno u BG?
Inače polipi nastaju od povišeg estradiola...tako da, ako si sklona tim ciklusima kraćim, onda je E2 viši, i češće stvatranje tih polipa...
Zato se i preporučuje odmah po histero u postupak. Ne sekiraj se, bitno je da ćeš "čista" u postupak!
bebice mala, za cistu van materice...ne znam...ne razumem...ali da sve više volimo zrelije embrione-oko 5. dana da se vraćaju-to stoji,ali da je pravilo da je postupak uspešniji-nije , no, samo pozitivno, nema pravila, samo vera i pozitivizam!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/3/2012, 23:00

Hvala Kamilice, od sutra počinjem. E sad piše 3 puta po 2, znači kutija mi ode za 5 dana. Koliko li se to dugo pije?

Rode, i mene ponekad zabrinu ti anovulatorni, i tanak mi je uvek endometrijum, i to me ponekad brine, nemam pojma, trudim se da mnogo ne brinem, al grebucka negde tamo, po malom mozgu, čisto daje do znanja! Rolling Eyes Obično meni ovulacija kasni, ali, ali, ali... Ne znam za koliko su devojke sredile policistične koje su na metforminima? I to me kopka. Eto, već devet meseci pijem te lekiće, ali slabo mi to ide. Mislim, nigde ja ne žurim trenutno, al me i to kopka! Rolling Eyes A opet sam se opustila sa hranom. Uh. Moraću ponovo da vežem sebi ruke ili stavim katanac na frižider. Very Happy A što se tiče uz-a, ranije su presvlačione bile u hodniku, i onda ostaviš stvari tu, na milost i nemilost ostalima, a ti onako kao kreten odeš tamo da te čeprkaju! Laughing Džaranje, džaranje i samo džaranje! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 6/3/2012, 23:10

Biksi :) ::Hvala Kamilice, od sutra počinjem. E sad piše 3 puta po 2, znači kutija mi ode za 5 dana. Koliko li se to dugo pije?
Ne mogu se setiti tačno, ali ne dugo, možda 2 nedelje, ne uzimaj kao 100%, stvarno se ne sećam, pila sam ga pre 3 godine i još jednom davno.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/3/2012, 23:27

Hvala, sutra ću pitati dr, nadam se da ću se setiti, pošto sam ujutru u 7h neuračunljiva. Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 7/3/2012, 00:15

RADO,neko je skoro napisao da dotična dr.sve šalje na histeroskopiju pre postupka...neznam baš da li je moguće da se opet pojavio i da su ga tako loše skinuli...nemam reči.Pa meni se ne isplati da sad radim histero-kad će u NS opet da rade v Jel makar opisala koliki je ,gde je pozicioniran?
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 7/3/2012, 00:19

EDIT:::Da,i bolje ti je tako...sigurnije,ja se ovakvom planu ne bih protivila.Bravo za AKCIJU!!!
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 7/3/2012, 07:25

Mene dr Kopitovic nije slala na histero...i beskrajno joj verujem sve sto kaze, Rado u sigurnim si rukama i ne brini, veruj u uspeh a tu ce ti i dr punooooooooo pomoci. Srecno sunny e da , imala sam i ja u prethodnom postupku polip,(kada sam bila na diferelinu) ali pre stimulacije je sam nestao...desava se i to, ne brini...sve je resivo Korak po korak na putu do bete + - Page 21 561840

Bixi...pa to je pish, zar se jos tako negde radi Korak po korak na putu do bete + - Page 21 635297i ja sam pila taj lekic kada mi se izdesavalo sve ono posle Slovenije, sto Kami rece, protiv otoka jajnika ja sam ga sve vreme pila, mozda neka 2 meseca. Endo ti odmara, kad krenes ima da se ubuci...aj srecno dzaranje odjutros Korak po korak na putu do bete + - Page 21 582639

Bebice....Pari ti je vec sve lepo objasnila, a najbolje je da ni ne razmisljas o tome, ima ko brigu briga...dr zna svoj posao a ti samo gledaj da budes mirna, da verujes dr i da verujes u uspeh Korak po korak na putu do bete + - Page 21 523476

Kami Korak po korak na putu do bete + - Page 21 766699

Mazo, kako se osecas? Kako teku dani?

E...odoh da gledam tv, stavih utric pa moram lezati...a creva krce, da su me probudila.

Ajd' zelim vam svima lep dan, pun divnih vesti Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 7/3/2012, 07:59

Biksi ja sam ga isto pila pre par godina desetak dana i mogu ti reci da je pomogao.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu