KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Petra 78
bulevarka
Mrvica
Annie
Botox
mijaki
SSanja
MIRKA85
bak
shenon
seka 35
viktorija
cicsa80
mumka
lilly13
agata
noja
Meli92
ivka
menora72
nacKa
Sneza
Jelica
gagax81
red
sanjicica
dra00
ninica2
Jejaaa
Xena
pegaz
darija79
Kamilica
lilya
7-patuljaka
hany
missile
Makica555
MAAKKI
MARA
Mali Princ
maus
marija47
korpica
JocY
Tanja83
dr mali pariz
medolino
KoMetaK
Zoka83
anak
bebica mala
maki79
dragana76ns
Orline
jaca*caca
grudva
Mirjana
BiKsi :)
LaFolie
lolipop
rada78
vikica800
maza1972
68 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MARA 10/2/2012, 18:59

Bebko svratih da prasim za tebe i tvoje bebice i veliku betu
Draganovicka i za vas
i ostale cekalice bete
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vikica800 10/2/2012, 19:19

Devojke, u utorak aspiracija.
Na uz danas sve super.
Jedva čekam, nemogu da verujem da sam stigla dovde.
Pozdrav svima.
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/2/2012, 19:20

Vikice, samo napred, što da ne veruješ, veruj i da ćeš uskoro biti trudnica! Korak po korak na putu do bete + - Page 3 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 10/2/2012, 19:22

Bravo Vikice...srecno u utorak :)

ljubim verne navijacice Korak po korak na putu do bete + - Page 3 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 10/2/2012, 21:31

Hrabro i opusteno DRAGANA osmeh srce

ovo je mesec bebica beba

i za ostale devojke, osmeh srce osmeh srce osmeh srce bisous:
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 10/2/2012, 23:36

Ajmo čekalice! Viki i tebe ubacujem na ovaj spisak, jer čekaš aspiraciju
b b b b b b b b b b b
vv vv vv vv vv vv vv vv
beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
b b b b b b b b b b b
d d d d d d d d d d d d d d d d
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 11/2/2012, 12:44

VIKICE čestitamo navijači2 navijači2 Navijam za utorak... navijači2 navijači2
Prinče,hvala za info.Tako sam i mislila,da ponesem ceo fajl,jest da je pozamašna količina papira,ali najbolje da vidi sve i kako je tekla stimulacija i moj odgovor...
Za sve bockalice, čekalice,nove mamice... wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 11/2/2012, 13:20

Vikice bravo bravo bravo srecno u utorak!!! navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
Dragance,Menora,Maki,Bebko jumping jumping jumping jumping jumping beta
Mazo,sve ti od papira ponesi, bolje da imas sve kod sebe,jer znas kako kazu od viska glava ne boli,tako da sve papire u fasciklu i pravac u nove pobede!!! Zelim ti sve najbolje yes yes yes
Pozdrav za sve ff
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 11/2/2012, 13:34

Još malo pa ću kamion da vozim sa hrpom nalaza lol! love Moja sestra me zeza,a stvarno je tako bilo:došle nas dve u SUP da registrujemo kola,a ja od dr-a,vučem tonu parira,a ljudi ustadoše da mi ustupe mesto lol!
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 11/2/2012, 13:43

maza1972 ::došle nas dve u SUP da registrujemo kola,a ja od dr-a,vučem tonu parira,a ljudi ustadoše da mi ustupe mesto lol!
lol! lol! lol!
Ja sam drugostepenoj komisiji napisala duuuugačak prigovor na mišljenje prvostepene i uz svaku stavku priložila dokaz/nalaz/rezultat/otpusnu listu... Juče odnesem svoj kartom sa svim tim, a ona na šalteru gleda u njega i verovatno se pita hoću li moći da ga utnem kroz onaj prorez ili mora da otvori vrata Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 11/2/2012, 14:30

lol! lol! lol! osmeh srce
Takva sam i ja,kad god idem negde uvek vucem gomilu papira i fascikla sa sobom... Sto bi moj muz rekao pre nego sto krenemo negde,, jel treba prikolicu da zakacim za auto?,,  b  b  b
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 11/2/2012, 15:08

Mirjana neka si ti njima napisala taj dugacak prigovor pa neka se oni misle yes yes yes
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 11/2/2012, 18:06

Uuuuu, samo što im nisam napisala i kako sam prošla na rođenju zahvaljujući državi i uslovima u porodilištima. Da nisam pisala s očima na pola koplja, možda bi im zamerila i za lošu sreću u sledećem životu Wink lol!
Naravno, šalim se. ( Moram sad stalno da dodajem da se šalim Laughing Ili ta napomena ili da odgovaram kratko i jasno  b  b  b )
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 11/2/2012, 22:32

Dobrovece cure! Ja samo da vas na brzaka pozdravim. Danas sam imala goste mm sestra sa muzem tako da nam je dan prosao ekstra brzo sto me mnogo raduje jer je sad ostalo samo jos tri dana do beteeeee.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 12/2/2012, 22:27

Devojke, samo da vas ljubnem smajli angel

Pitanjce jedno... jel se Bebko javila?
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Makica555 12/2/2012, 22:55

Pozdrav svim trudnicama a i onima koje to iscekuju...mislim da sam po tri puta procitala svaku poruku ovde i resih da se i ja uclanim.Drago mi je da postojite,zaista!Ovako,ja sam od onih koja je imala vanmatericnu,operisana sam 23.11.2011.inace zivim u Minhenu.Dotori koji su me operisali savetovali su mi da uradim Hsg a moj doktor mi je rekao da pokusam jos jednom pa ako se ponovi vanmatericna onda da uradim Hsg.Pratio mi je ovulaciju i rekao da mogu raditi na bebi.Ja sam zadnju men.imala 22.01.2012.Zadnjih par dana imam bolove u stomaku,ne jake,mucninu,cest idem u wc.jede mi se svasta nesto aloi me grudi uopste ne bole.Kad mogu raditi test i da li su bolovi grudi obavezni?Tako bih volela da jesam a isto tako se plasim da mi se ne ponovi...Molim vas,pomozite,poludecu!!!Hvala unapred... Inace,nista mi nije odstranjeno,a i ja sam se dosta brzo oporavila...

Makica555

Broj poruka : 7
Datum upisa : 12.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 12/2/2012, 23:05

Dobro došla Makice555 i uskoro nam slavila jednu "normalnu" trudnoću! Grudi te ne moraju boleti. Ako ne možeš da se strpiš, test uradi onog dana kada treba da dobiješ. Ne pre. Ja ti želim da bude pozitivan i da ovog puta sve bude u redu! yes
Međutim, ako ti test bude negativan, ja ti ipak predlažem da uradiš HSG. Kako si prošla na operaciji vanmaterične?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Makica555 12/2/2012, 23:16

Hvala puno,od srca...zaista mi znaci!Na operaciji sam prosla ako mogu da kazem dobro,jako rano mi je ustanovljena vanmatericna,peta nedelja...inace,svi nalazi su mi u redu,nikada nisam imala nekih problema,doktori koji su me operisali ne znaju razlog vanmatericne i zato me sve to i buni...Koliko sam citala,mislim da se kod nas u Srbiji obavezno radi Hsg.Meni su u klinici ovde rekli da mogu da radim klasican ili rengenski koji placam ovde a koji je pouzdaniji ili laparaskopiju koju ne placam. U Srbiji je koliko sam shvatila obrnuto.Izvini na mom pisanju...Iskreno,ne razumem se bas u ove stvari,nisam ni znala sta je vanmatericna dok je nisam osetila...Sad(Inace,imam 29god.Hvala...Wink

Makica555

Broj poruka : 7
Datum upisa : 12.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 12/2/2012, 23:35

Da, kod nas je sve obrnuto. Laparaskopija i ultrazvučni HSG se plaćaju, a onaj rendgenski se ne plaća. Vanmaterična se može desiti zato što je jajovod slabo prohodan, pa se oplođena jajna ćelija negde u njemu zaglavila i tu nastavila da se deli i raste, umesto unutar materice. Zato obavezno treba proveriti prohodnost jajovoda (HSG). Šta su ti rekli posle operacije, gde se tačno nalazio plod?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 12/2/2012, 23:46

Htela sam ti reci isto sto i Mirjana, vezano za hsg... Zbunilo me je to sto je dr rekao da pokusas jos jednom "pa ako ne bude vanmatericna" uradices hsg... Ne vidim razlog zasto bi opet prolazila kroz to, verujem, traumaticno iskustvo.
Takodje ti zelim da je ovog puta to ono pravo, a u slucaju da nisi trudna, licno, ne bih cekala da me opet zadesi maler, ne daj Boze, vec bih uradila HSG i proverila o cemu se radi.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Makica555 12/2/2012, 23:56

Plod je bio u levom jajovodu a sad mi je ovulacija na desnom...ma sva sam zbunjena...ako nisam ostala trudna,dolazim za Srbiju da uradim taj Hsg,negde privatno.Ovde ne mozes to raditi ako ne dobijes uput od svog doktora a moj doktor mi je rekao da je jajovod kao dlaka i da kao taj Hsg ne znaci nista.Stvarno ne znam sta da mislim a citam da to skoro svaka zena radi...Ovde je sve naopako!U svakom slucaju,hvala vam puno,mnogo mi je lakse sad i Bogu hvala sto postoje ovakve stranice..Meni je sad stomak nekako cudan,kao naduven a i malo me bolucka...ma strasno!Preostaje mi da cekam pa da vidim sta ce biti...Zanima me jos,kad najranije mogu proveriti betu?Zelim vam sve najleeeeeeepseeee i hvala jos jednom za sve.. Embarassed osmeh srce

Makica555

Broj poruka : 7
Datum upisa : 12.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 13/2/2012, 00:02

Makice, ne znam tacno sta je dr hteo reci za taj "jajovod kao dlaka" ali i ovde vazi misljenje da je laparoskopija sigurniji metod za utvrdjivanje da li u jajovodu ima priraslica nego hsg. Za hsg, ako se secam, je utvrdjena 90%-na sigurnost.
Ja sam se odlucila za transvaginalnu laparoskopiju ( bez rezova na stomaku) pre odlaska na VTO.
Betu mislim da mozes da proveris par dana pre izostanka menstruacije, ali ti savetujem da se opustis koliko mozes i sacekas dan kada treba da dobijes, pa da onda proveris.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 13/2/2012, 10:06

Cao svima

Mi smo konacno isli na konsultacije kod Veljka Vlaisavljevica bb

Rekao nam je da sa 4miliona plivaca mog muza ne vidi nikakav problem za VTO, da sam ja generalno ok, iako mi divljaju hormoni - jako puno antralnih folikula i neizbezna HS, da su mi jajnici kao u pubertetu. Posebno ga je zainteresovao poslednji izvestaj dr Sumarac, to je cak fotokopirao za sebe. Pola sata pre pregleda je proucavao nasu papirologiju sto smo doneli.
Kaze da cemo u najgorem slucaju oploditi JC i staviti ih na led, dok ne prodje HS, pa da mi ih vraca u prirodnom ciklusu.
Primacu 2 menopura dnevno + po 2 cetrotide od 5 dana stimulacije, ali se razmisljao izmedju tog plana i drugog: da mi se daje neki dekapeptid.
Necu primati suprefact niti diferelin, odmah 2 dana ciklusa krecemo sa menopurom.
x
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 13/2/2012, 10:52

LaFolie, nadam se da će to za vas biti dobitna kombinacija.
Nekako mi se čini da kod njega najveći procenat trudnica ima baš takve bekakve početne dijagnoze.
Rekoh već, decapeptyl je isto što i diferelin, ja ga u prošlom postupku koristila jer sam ga kupila u italiji, a slovenci isti koriste.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 13/2/2012, 10:59

e da, rekao je da za mene nije pregnil jer on samo pogorsa sve kod hiperstimulacija, i da ce ici na neku drugu varijantu.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu