KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anin dnevnik

+75
SoJa
fmala
SladZana
Niny
Ema78
maki79
hany
pcelica
heart84
bubi80
dacans
Sofka
Botox
nena beba
JAmajka
makababy
bobica83
SannI-AlL
Vuchica
gagax81
Masha UK
nina :)
plavaptica
korpica
JocY
senka
lilya
Gramatika
MAAKKI
nacKa
mamajednogprinca
cicsa80
missile
cici
Struzzo
era
Mrvica
cufta
catherine290505
Tanja83
Marija86
Simona
Mali Princ
Mirjana
maja76
Orline
djole42
Pakki
tuli
HappyGirl
Zoka83
bokica
Sneza
Sami
Nefertari
MARA
dr mali pariz
KoMetaK
Milijana
lolipop
bak
lena
jul
maus
Tinche
bebko
Shizika
buby
dragana76ns
zoxa
key
brinbili
caci
nesalela
BiKsi :)
79 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 13/4/2012, 19:28

[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od lolipop 20/4/2012, 10:50

Ljbim svoju malenu djevojčicu usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od catherine290505 22/4/2012, 07:52

Misu bas mi je zao sto ste se namucili Crying or Very sad . Ljubim vas puno. Bili smo u Lo ali kratko pa nismo stigli da se javimo. CIm vreme bude lepse, dolazimo ponovo i sigurno se vidimo

srca srca
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Mirjana 22/4/2012, 14:09

Kako je Anči? Sve je prošlo, je l da? osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Mali Princ 22/4/2012, 15:25

MAus, Ana [Only admins are allowed to see this image]
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od lena 22/4/2012, 17:01

[Only admins are allowed to see this image] Maus, drago mi je da si OK! Ne znam gde da te jurim - na Jutrima ili ovde...

Napisi kako je Ana!!!!!!!!!!!! [Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od dragana76ns 22/4/2012, 21:00

Devojaneeee [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od buby 23/4/2012, 09:22

ajde bre [Only admins are allowed to see this image] svrati malo i u anin dnevnik...napisi nesto...kako je u vrticu..[Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 23/4/2012, 12:04

catherine290505 ::Misu bas mi je zao sto ste se namucili Crying or Very sad . Ljubim vas puno. Bili smo u Lo ali kratko pa nismo stigli da se javimo. CIm vreme bude lepse, dolazimo ponovo i sigurno se vidimo

srca srca
Mora da ste bile za Uskrsnje praznike Very Happy predpostavljam. A i mi tada bili u guzvi i u lutanju. Sledeci put obavezno da se vidimo.

Evo nas, evo nas.

Hvala sto pitate i mislite na Anu, a mene ko sisa, jel tako Wink
Ana je ozdravila, sve je ok. Ne znam da li sam negde pomenula, dobila je novi nadimak(naravno da sam ga ja izmislila Very Happy ) NOVORODJENCE. Zato sto jede na 3 sata Very Happy U vrticu jede kao mecava, tako kacu VITIPACICE. A kada su jabuke za uzinu( a isecene su na polutke) sve sto druga deca ne pojedu, zna se, ide kod Ane u tanjir. Kada smo kod vrtica, super joj je, zaista uziva.
Proslu sedmicu kada sam dolazila po nju, pano ispred njene ucionice je bio izlepljen papirima. Tema tadasnjeg dana je bila lepe i ruzne reci. Na minut sam se sledila kada sam pocela da citam ruzne reci, kojih je na zalost bilo 5 puta vise nego lepih. A Duska, starija vaspitacica je namerno sve vulgarstine koje su deca izgovorila napisala na PAPIRE( 3 lista od male sveske) i zalepila na pano. Lepe reci su stale na pola takvog istog papira No Stajala sam i nisam mogla da verujem da tako ogavne reci deca od 3 i vise godina znaju da izgovore. Ja ih sada ne mogu pisati, jer, verujte mi, nimalo nije prijatno. I na sekund sam pomislila zasto je sve to javno prikazala, ruzno je, zaista sve te ispisane psovke i vulgarne reci deluju ruzno. A onda sam pomislila da bas tako i treba. Jer sve te reci malisani su culi od svojih roditelja, prvenstveno. Npmr roditelj ce prepoznati sebe u detetovim recima - jeb...te u du... smrdljivo. Da daaaaaaaaa bas tako je pisalo. I da se zamisle malo i shvate sta picaju pred decom i kako se ponasaju. Zao mi je sto nisam slikala. Ovaj put vaspitacica nije pisala ko je sta rekao. Pre nekoliko dana imali su pitanje sta te raduje. Ana je odgovorila - raduje je me kada sam u prirodi. A na pitanje kada si tuzna Ana je odgovorila - tuzna sam kada Mile ide u Nemacku.
Ovih dana ocekujem poziv za sistematski pregled koji je obavezan posle 3. rodjendana. I juce sam je merila i malo sam se trgla. Nista nije porasla za 6 meseci ili nisam dobro izmerila visinu. Teska je 16 kg. Ako ovako nastavi da klopa imace 26 uskoro. Salim se, naravno. Zvrk je to, ne staje ni minut. Rolere vozi savrseno. Bez njih nigde. Bicikl hoce da vozi bez pomocnih tockica, jer i Nadja tako vozi Rolling Eyes Bice ludo ovih dana jer cu ih stvarno danas skinuti Very Happy Jako je spretna za svoj uzrast, pentra se ,provlaci, trci, skace, pokusava stoj na rukama Shocked , vozimo sladoled svaki dan...Sva slova cirilicna je odavno savladala. Reci od 3 slova zna da procita, neke reci i od 4 slova. Zna da napise svoje ime, slova T,M, I, N,O,K,D. Citanje pred spavanje je obavezno. Mada cesto i Ana zna da procita nama neku pricu na svoj nacin. Po ceo9 dan peva pesmice. Neke sama izmislja Very Happy Igranje sa bebama je najaktuelnije. Presvlacenje, kupanje, kuvanje za bebu, setnja....Ja sam cesto bebina baka i moram da je pricuvam dok je Ana na poslu Very Happy Obozava da ide kod mog tate na plac i da mu pomaze oko pcela. Puna je utiska i samo prica kako pcelice piju vodu, kako je deda Dusan njima sve lepo namestio, o zivotinjama koje je tamo videla...
Bili su Mile, Jana i Bosko za Uskrsnje praznike. Uzivanje 4 dana. Njih petoro se nisu odvajali. Bilo je mnogo suza na rastanku, mnogo mnogo.
Toliko za sada. Ana je divno i dobro dete, sa povremenim izlivima kontriranja i negodovanja. Ali tako i treba.
Slika i nemam bas nesto. Moracu da procesljam kada dodjem kuci.
Sve vas ljubim i grlim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Simona 23/4/2012, 12:59

Katastrofa za te psovke affraid Nemam reci za te ljude koji uopste tako govore a i da li su deca tu ili nisu svejedno im je, valjda misle da je to uobicajen govor v

Podrzavam Anu u kontriranju i negodovanju Very Happy Naravno da tako treba kao sto i ti Maus kazes. Ana je svoja, posebna licnost i treba da vam to pokaze...

Pozdravcici ff
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od buby 23/4/2012, 13:22

i ja cesto citam sta deca starijih grupa pisu na :zadatu temu" i gledam njihove crteze...i bude tu zaista svega i svagega....u grupi gde ide nasih prijatelja sin,pre par dana je nna panou okacena tema "sta bih voleo/la da budem kad porastem..i devojcica cija mama ne radi a u 7 ujutru izgleda tip-top sa kilo sminke i skupom garderobom pise ovako "volela bih da budem kao moja mama da se sminkam i imam puno para..." tako nekako,sad cu po dunju pa cu probati da slikam...a decak pak pise ja bih volelo da nosim stikle i haljine kao moja mama Rolling Eyes ....verovatno sto ti kazes to i treba da stoji tu da bi odredjeni roditelji to videli..mada sto se psovki tice da ti roditelji iole vode racuna tako nesto ne bi ni izgovorili..nazalost samo ce se na tome i zavrsiti....i meni se omakne neka psovka u vidu je*em ti odmah kazem dunji..mama sine lupa gluposti...to nije lepo.... Very Happy daleko od toga da oni to za par godina nece nauciti na ulici...ali bar da ih tako mae postedimo...ljubi anciku medenicu..i ja tebe puno ljubim
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od caci 23/4/2012, 13:36

Stvarno je predivno citati tvoje posotove srca srca
Ana je jedno savrseno bice ...koja bas puno toga zna za svoju uzrast osmeh srce
Jako se radujem kad procitam deca vole da sportuju likeit a ne da p[o ceo dan sede ispred kompjutera.
U nasem gradu nema nikakvih uslova za nista nit za bicikal nit ima neki park to je pravi haos sve sam beton ljuta sam
jako lepo od vaspitacice za ruzne reci a ja verujem da ce se roditelji prepoznati,one koje govore takve stvari pred detetom,i da ce malo ipak razmisliti zbunjen
Mogu da zamislim kolku su klinci uzavi zajedno bb x d da sam mogla da virnem sa neke strane naočare naočare
Zato cekacu slicice da u njima uzivam yes
Do tada vas zagrljaj i poljubac


caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 23/4/2012, 16:51

Ana je moja duša. Dete u pravom smislu te reči...dobro de, jeste naprednija u fiz.spretnosti od mnogih svojih vršnjaka, pa i sterije dece, ali ona je dete koje voli...ne da joj mama ili tata kupi to ili to, već da ide u prirodu.
Obožavam je! [Only admins are allowed to see this image]
I dolazi pre nego Ana nauči celu azbuku i da čita~~ Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 23/4/2012, 20:39

Juče sam sa batovom klinkom i snajkom išla kroz šumu i setila se vas! Našoj Dunji je to bila avantura, jer je morala preskočiti na par mesta grane, pa skupiti i koju puževu kućicu, pa nabrati cveće... i sve me to baš podsetilo na vas i na to kako vi provodite vreme! Ljubim pametnu i snalažljivu glavicu, a ljubim i mamu i tatu koji napraviše ovakav slatkiš!

Za dečije reči, rečenice, šta reći, baš žalosno. Čini mi se da je većina ljudi u Srbiji u tom fazonu, bezveznom, da radjaju decu zato što to tako treba, da ih vaspitavaju drugi, i ti drugi su takvim roditeljima uvek krivi, ma užas jedan. Stvarno je malo roditelja koji su posvećeni svojoj dečici danas. Ja u okruženju imam super priča, ali imam i nekih baš bzvz, gde se dete tuče i ako slučajno prospe vodu na tepih... Mnogo mi je žao takve dece, jer rastu u takvom okruženju, i nisu u mogućnosti da biraju, a sigurna sam da bi dosta takve dece, da su u boljem okruženju sutra izraslo u bolje ljude, ali...

U svakom slučaju, ja vas volim i volim i volim! I jedva čekam jednom da dodjem da se sa Anom igram sa tim lutkama - bebama. To mi je bilo omiljeno kad sam bila mala, pored zvrjanja po polju. Igrala sam se do pred kraj osnovne škole sa bebama lutkama i barbikama. Embarassed Nije problem mogu biti i baba i komšinica i sestra i majka i dete, šta god Anči smisli, biću tim bebama! Kod tetkinog deteta sam joj ili sestra ili dete! Laughing Dakle, vrlo sam prilagodljiva! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Sneza 23/4/2012, 22:30

Što je najtužnije od svega, većinu roditelja ne interesuje ono što vaspitači okače. Tako da su uglavnom neobavešteni. Ja, recimo obožavam dečje radove, uživam u njima i ponosna sam kada deca nešto nacrtaju, kao da su moja rođena deca to nacrtala, a čula sam komentare, šta će ti to, imamo punu kuću papira, ponesi pa ćemo baciti i slično.
Ana ti si sretna devojčica, srećna što imaš takvu mamu, moram Maus tebi reći da ti skidam kapu za takvu posvećenost i ljubav i vreme koje odvajaš da tvoje dete odrasta u prirodi, u kontaktu sa životinjam u sportu i igri. Svaka ti čast.
P.S. po najnovijem, deca ne trebaju da pišu do škole, samo da znaju da prepoznaju slova. Mogu i da čitaju ali ne da pišu. Al ne mešam se, jok. lol!
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od lena 23/4/2012, 22:36

maus :: Pre nekoliko dana imali su pitanje sta te raduje. Ana je odgovorila - raduje je me kada sam u prirodi. A na pitanje kada si tuzna Ana je odgovorila - tuzna sam kada Mile ide u Nemacku

cek, ko je Mile? lol!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 24/4/2012, 10:23

Sneza ::
P.S. po najnovijem, deca ne trebaju da pišu do škole, samo da znaju da prepoznaju slova. Mogu i da čitaju ali ne da pišu. Al ne mešam se, jok. lol!

Veruj Snezo da joj nijednom nisam pokazala kako se koje slovo pise niti je ucim, za to postoji skola. Sama je naucila, gledajuci druga slova i igrajuci se kockicama sa slovima. Samo je jedan dan rekla:" Mama vidi sta sam napisala!" Ja pogledam a ona napisala slova.

lena ::
maus :: Pre nekoliko dana imali su pitanje sta te raduje. Ana je odgovorila - raduje je me kada sam u prirodi. A na pitanje kada si tuzna Ana je odgovorila - tuzna sam kada Mile ide u Nemacku

cek, ko je Mile? lol!

Mile je sin moga brata koji je poginuo pre 12 godina. Ima 14 godina i zivi u Nemackoj , ali dolazi 4-5 puta godisnje u Loznicu. Imas gore na temi o tetkama i njegovu sliku.

Zaboravila sam napisati da Ana u poslednje vreme cesto pominje umiranje i skoro svako vece me pita da li ja nikada necu umreti Shocked Verovatnio u vrticu deca medjusobno pricaju o tome, mada Ana zna da je baka Olga umrla, ujko Pedja da nije vise ziv, onda je i videla da Zuleta vise nema....Ne mogu da joj kazem da necu nikada umreti, ali joj svako vece govorim da cu jos jako jako jako dugo biti sa njom i da cu kada bude imala svoju decu ja njih cuvati i igrati se sa njima. I onda me pita zasto se baka Olga razbolela i umrla, da li se ja nikada necu razboleti, da li mala deca mogu da se tako jako razbole...Milion pitanja, teskih pitanja i moje muke da joj odgovorim na pravi nacin, da bar nekako razume.

Ovih dana planiram da kupim novog papigicu, novog Zuleta. Cekam samo da stigne mlado jato i pravac petsop.
ff

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od MARA 24/4/2012, 14:05

Ana je jedna jako pametna i ineligentna devojcica.I Viktor zna sva slova latinice,cirilicu ne,jednostavno mesa slova.Da pise nista osim slovo V,I,A.
Meni je sasvim ok to sto sve ona zna i ne slazem se sa SZO,psiholozima,pedagozima i svima koji to predlazu.Jednostavno je da je svako dete individua za sebe.
Jako me je ganuo ovaj deo u kome Ana pita za umiranje,odakle joj ta ideja,sigurno iz vrtica,npr V do polaska u isti nije znao da izgovori ruznu rec(konkretno da psuje),sad vrlo cesto psuje ono mar. u p.m.Ja ga uvek upozorim i kazem da to nije lepo,a on ce lepo je mama i Helena i Vukasin i.... i sva deca PISUJU,zasto ja ne smem?Ja objasnim i ponovo ista prica.
Izvini na poredjenju i uzurpiranju dnevnika.
Ljubim vas i grlim jako,jako
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 24/4/2012, 16:40

Super što ćete imati novog papigu! [Only admins are allowed to see this image]

A razumem te potpuno za ta pitanja. Evo ovi bratovi, ovo dvoje starijih, sto puta pomislim ko zna šta se u njihovim malim glavicama razmota kad čuju da je neko umro i da se razboleo... vidiš, psiholozi predlažu da detetu ne treba reći da je neko umro što se razboleo, jer oni to odmah povežu i naprave traumu kad su oni bolesni. Naravno ne uvek, ali može da se desi. Nego treba da im se kaže da je taj neko bio star. E sad, šta im reći kad neko nije bio star, kako ti njoj da objasniš za tvog Pedju i što je Mile tako mali ostao bez oca... ovi naši stalno postavljaju pitanja: gde je deda, je l možemo da mu mašemo ako je na nebu, pa traže da izadju na terasu, pa onda pitaju je li on ona najsjajnija zvezda na nebu, pa onda pitaju je li deda vozi možda avion na nebu, i šta on sad gore radi i kada će doći... stvarno gomila pitanja na koja ne znaš kako da odgovoriš a da u njihovim glavicama ne ostane nešto što će ih opteretiti i mučiti, a da ne kažem što te pokose pitanjem, i treba da ne zaplačeš i da odgovoriš normalno... mada ja vidim da ove batove muči gomila stvari... ko zna šta njih dvoje pričaju kad se sami igraju, a znam da nekad pominju dedu. Tako i Anči, ko zna šta u vrtiću deca ispričaju, ako nekom umre baba ili deda, pa onda oni razvijaju filmove na svoj način. Ne znam, ja ponekad ostanem na njihova pitanja potpuno nema, ili prebacim temu, ili jedva nešto odgovorim. Stvarno nije lako biti roditelj.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 21:28

Novo društvance! Odlično! [Only admins are allowed to see this image]
Ni moja sestra svojoj duši, a tetkinom Cucu, nije mogla prevaliti taj glagol preko usta...Sećam se, kad je Toše umro, koga je ona tako obožavala sa svojih 5 g. da to nije bilo normalno...sve u znaku Tošeta-kad je umro, pitala je moju sestru šta je to, gde je on, ona joj objasnila da je među anđelima, taj momenat kao da je razumela, jer je nakon spoznaje gorko plakala po prvi put u životu.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od lena 24/4/2012, 22:04

Maus, nista ja to nisam znala... cak ni za temu koju pominjes... moracu da potrazim.
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od zoxa 26/4/2012, 09:24

Anci je prava napredna i dobra djevojcica!
Drago mi je sto ste zdravi!
Sto se tice panoa u vrticu, odlicno, mozda se neko zapita i po nesto promijeni, da bolji primjer svojoj djeci.
Ovdje gdje mi zivimo djeca ne psuju ili imaju psovke mnogooo blaze nego kod nas, tako da sam po tom pitanju mirna i sigurno znam da sve sto nauci Nina je od nas. Za sad ne psuje a nama po nekad izleti ali se trudimo da rijeci te vrste ne upotrebljavamo.
Stvarno je Ana zrela, Nina je npr o dedi koga vise nema prestala pricati...mislim da jos ne razumije.
Ljubimo drugarice nase usne
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 29/4/2012, 22:17

[Only admins are allowed to see this image]
Anđele moj! Ulepšala si nam dan!
[Only admins are allowed to see this image]
ja ne mogu da izdvojim jednu fotku...i kad ne gledaš ka objektivu, apsolutna si čarobnica! [Only admins are allowed to see this image]
Ovde je tetka Pari uhvatila momenat "vezivanja" za obične hemijske olovke...doduše malo čupave lol![Only admins are allowed to see this image]
zvezde moje! [Only admins are allowed to see this image]
dušaaaaaaaa [Only admins are allowed to see this image]
Volim vas , drage moje! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Mirjana 29/4/2012, 22:55

maus ::

Zaboravila sam napisati da Ana u poslednje vreme cesto pominje umiranje i skoro svako vece me pita da li ja nikada necu umreti Shocked Verovatnio u vrticu deca medjusobno pricaju o tome, mada Ana zna da je baka Olga umrla, ujko Pedja da nije vise ziv, onda je i videla da Zuleta vise nema....Ne mogu da joj kazem da necu nikada umreti, ali joj svako vece govorim da cu jos jako jako jako dugo biti sa njom i da cu kada bude imala svoju decu ja njih cuvati i igrati se sa njima. I onda me pita zasto se baka Olga razbolela i umrla, da li se ja nikada necu razboleti, da li mala deca mogu da se tako jako razbole...Milion pitanja, teskih pitanja i moje muke da joj odgovorim na pravi nacin, da bar nekako razume.
Joooj milica medena, kakva nju pitanja muče.
Ima neka knjižica, mislim da je Kreativni centar izdavač, o tome kako objasniti detetu šta je smrt.
Možda i ovde ima nečega što može da pomogne
[Only admins are allowed to see this link]

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od brinbili 29/4/2012, 22:59

Pametnica nasa mala...ma ona je premedena[Only admins are allowed to see this image]
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 10 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu