KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jutra

+39
Tinushka
7-patuljaka
racili
bak
Mali Princ
buby
megica-pegica67
Cupava
pegaz
senka
JocY
Milijana
Tinche
Kamilica
nabla
Sami
KoMetaK
brinbili
lilly13
Jelena*
cicsa80
lolipop
Mrvica
maza1972
medolino
dr mali pariz
bebko
MAAKKI
zoxa
djole42
Orline
bobica83
HappyGirl
maus
nesalela
Shizika
BiKsi :)
Mirjana
MARA
43 posters

Strana 3 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Sledeći

Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Milijana 3/1/2012, 22:34

Mirjana ::
Ma zato Mili nije ni spavala-čekala da oni završe Wink
Ma izgleda da su oni cekali da mi zavrsimo lol!
Elem, to je stan do nas i vlasnici su u Svajcarskoj, dolaze jednom godisnje na dva dana, ali neki tip koji im obilazi isti, izgleda dovodi tu neku zensku... prilicno su bucni, ali su jedno vreme izgleda bili u svadji pa ih nije bilo, a sada u duhu praznika se izmirili Laughing
Uh, Pari, ja sam zaboravila kakva sam kad nisam trudna... davno to bese Shocked

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 4/1/2012, 08:30

Dobro jutro svima!
Za nekoga su praznicni dani zavrseni i mora se raditi.
Nadam se da ste se sve lepo odmorile i naspavale. O hrani necu da pricam. Zabranila sam sebi klopanje u ogromnim kolicinama.
Lepo je cuti takvu vrstu buke od komsija. Nemamo takvu priliku, ali zato cesto cujemo povike i psovke i samaranja i pesnicenja,jauk i lelek, povike i svadjanje sa milicijom. Zalosno!
Danas lep i suncan dan. Najavili sneg od ponedeljka. Ajd da vidim i to cudo.
Kafu nisam kuvala ne secam se. Zato sada spremam jednu leeeepu i ukusnu, kakvu nikad niste pile Very Happy


[img]Januarska jutra - Page 3 Coffeecup13 [/img]


Poslednji izmenio maus dana 4/1/2012, 09:13, izmenjeno ukupno 1 puta
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Kamilica 4/1/2012, 09:11

Dobro jutro!!!
Ovih dana pre 12h nisam ustajala, i jutros otvorih jedno oko, pa drugo i rekoh-ustaj!
Maus, ja nisam odavno tvoju kaficu popila, ali sad uživam u njoj.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od medolino 4/1/2012, 10:18

Jutro cure!!
Maus bas mi je kafica prijala i mnogo je ukusna likeit
Kod mene je neki sumoran dan,nema ni sunca a ni snega... Izgleda se i sunce uspavalo a sneg negde zalutao...hehehehe
Pozdravljam vas drage moje i one koje rade i one koje jos spavaju ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od bebko 4/1/2012, 10:55

Dobar dančić.
A stvarno mišu od kad nisi kuvala kafu...Mmm prija...
Ja sam na raspustu a posle ću otvoriti bolovanje, tako da sam sa poslom ove i sledeće godine završila lol!
A vala sam i dosta radila Laughing
d
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od cicsa80 4/1/2012, 11:39

bebko ::
Ja sam na raspustu a posle ću otvoriti bolovanje, tako da sam sa poslom ove i sledeće godine završila lol!
likeit likeit likeit likeit likeit
Meni je i dan i jutro! Kod nas sunce Very Happy Very Happy Very Happy Danas kod sveki na rucak, mora da se ispostuje mada vise volim ja da spremam jer ne mastim obrok toliko. Komsije...... Bila je prosle godine studentkinja pored nas, njena spavaca do nase. Bolje da se voli nego da se bije ali ona i njeni partneri se nisu salili. Ona kad "skakuce", radi za sve pare.Najgore mi je bilo dok sam radila: legnem pre 12 jer ustajem u 5.30 a zurka pocne oko 1.30(vristi kao da je kolju ne daj Boze, a on/oni kao divlji vepar),probudim se i ne mogu da zaspim i navijam kao na utakmici da sto pre zavrse. Ona vice ajde, sa' cu, pa bodrim coveka lol! Odselila se pa nam je dosao student koji ima macu i papagaja. Draze mi je da cujem oglasavanje papagaja nego dahtacicu-vristacicu!
cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 4/1/2012, 12:09

Jutro
Vidim ovde se bas radi
Maus krenula sa poslom,pa mora se.Divna zeno stigla nam je cestitka juce pred polazak na sankanje i Viktro je nosio na umalo da je izgubimo,kaze moram nosim cestitku meni cala Ana i med meni dala i mnogo je lep.
Cicsa kako glava?Mene juce nije bolela al od jutros opet.
Mili znaci takav komsiluk ,pa vas je dobar,moj je isti ko Misicin.Draze bi mi bilo slusati i dahtacine no svakok 2 dana miliciju gledati i njih kako su svekog dana svadjaju i kao danas negde krenu svi srecni,ma presrecni,jos zagrljeni,[pa se onda cudim da li sam ja luda juce milicija 3 sata sstoji ispred njihove kuce danas se kao vole Rolling Eyes .
Cicsa znaci studentkinja radi za sve pare,bas me nasmeja,mnogi se ljudi zale kad su studentkinje u pitanju.Skoro jedna poznanica pita nas da li imamo sobu posto imamo veliku kucu,rekoh nemamo za studente,a sto pita ona eto tako,pa kako ti je doskora tu bila sestra,ali to je moja sestra rekoh i odoh.
Bebko svidja mi se tvoj plan....neka tako bude
Ljubim vas i grlim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 4/1/2012, 12:14

Kakve otkacene price...
Ja zivim u kuci, nikad nisam bila u stanu, osim u st.domu, ali tamo nije bilo takvih situacija.
Maro, slike su prelepe. Ne znam koja je lepsa.
Milijana, kad citam o tvojim danima, sva se nesto utripujem. Kakva si ti trudnica sestro slatka good job . Ti si bas aktivna, svaka cast.
Mm i ja smo otvorili sampanjac na nasoj terasi za NG, i uzeli svako po gutljaj i to je to. Nesto nije islo. Vratili se na sok.
Misice, nedostajala mi je tvoja kafa. Sad se vraca sve na staro, mm na posao, aja na kafu sa dragaricama sa kutka...
zagrljaj
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 4/1/2012, 12:27

Nisam jutros mogla da otvorim Marine slike, ne znam zasto, izgleda da moj komp jos uvek slavi Very Happy
Maro kako su lepe slike,uzivancija. Ja svako jutro bacim pogled na Gucevo, da bar tamo odemo na sankanje, kad nic od snega.
Evo saljem sunny iz Loznice.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 4/1/2012, 13:37

cicsa80 ::...vristi kao da je kolju ne daj Boze, a on/oni kao divlji vepar,probudim se i ne mogu da zaspim i navijam kao na utakmici da sto pre zavrse. Ona vice ajde, sa' cu, pa bodrim coveka lol!
cveće
 b  b  b lol!
Bebko, plan odličan! Samo tako nastavi!
Mišu, ni jedna kafa nije ko tvoja! Svaka ti čast!
Maro, Mrvo, Mili,Cicsa, Medolino, Kami, Pari, Tinche, Bebko, Maus i sve ostale curke ff
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od JocY 4/1/2012, 14:02

He, he he vidim da se prica o komsijskom seksu... Mi imamo neku komsinicu koja je sva kilava kad je vidis u zgradi al je zato bucnaaaa. Proslog leta kad su bile one velike vrucine, svima otvoreni prozori a ona vice "Joj ja ne mogu vise" a neko od komsija vikne "ma mozes ti to samo izdrzi" lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 4/1/2012, 14:24

Jocy :: svima otvoreni prozori a ona vice "Joj ja ne mogu vise" a neko od komsija vikne "ma mozes ti to samo izdrzi" lol!
 b  b  b Dakle, upišaću se od smeha jutros!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Milijana 4/1/2012, 15:48

Dobar dan,
Jocy  b  b  b koji lik king
Daklem ja sam uvek razmisljala sta li misle nase komsije o nama, obzirom na to koliko smo se trudili da dodjemo do deteta... znate da to nije lako Wink Verujem da su se oni vise radovali mojoj trudnoci nego ja Rolling Eyes
Dodjoh iz setnje i malo sam kupovala... spremam poklone za Bozic a oko mene dosta dece... ipak sam, kao i uvek, krenula od svog. Bila malo u parku sa Lencetom i srele drugare iz porodilista radost
Vidim Mis resio da vise nece da jede kaloricno Rolling Eyes veselo bi tebi bilo kod moje sveki, juce za dorucak przeno pecenje sa kiselim paprikama affraid pre toga kajmak, proja i pihtije.... i posle, kako ja da budem tvigi No
mrvo, pitas se kakva sam ja to trudnica zbunjen Pitam se i ja, htedoh da ponudim drugarici sediste za kola za bebu, a zaboravila sam da su nam termini u istoj nedelji... Shocked Mislim da to tako ide sa drugim detetom....
A mm je jos gori, kad se neko iznenadi mojom trudnocom, a on kaze: Pa ona je trudna vec dve godine Shocked
Moram sad da idem kod sveki na rucak...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 4/1/2012, 16:01

Milijana ::
Daklem ja sam uvek razmisljala sta li misle nase komsije o nama, obzirom na to koliko smo se trudili da dodjemo do deteta... znate da to nije lako Wink Verujem da su se oni vise radovali mojoj trudnoci nego ja Rolling Eyes
Ovo me podseti na moje prvo letovanje sa mm-om. Tada mi je još bio dečko. Pošli smo na more, ali smo morali ostati par dana u blizini Sarajeva jer je on čekao novi pasoš. Tako zaglavimo na Zlatibor. Pošto nismo rezervisali sobu, dobili smo neku u kojoj možemo biti samo 2 dana, a nakon dva nas preselili u drugu. Naravno, ja to nisam znala i kad mi je mm doneo doručak trećeg dana i rekao da se spakujem jer prelazimo u drugu sobu, ja šokirana pitam zašto. A on će:"Ma, popizdio sam. Čuo sam neke babe, tu su u sobi do nas, kako komentarišu. Pitaju "šta li joj radi onaj Bosanac"" Ljudi, ja sam pocrvenela kao paradajz, a on se smejao satima! Đubre!
Opet, da smo bili glasni, bili smo!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 4/1/2012, 16:15

E trudnjacice moje, mi kad ne mozemo sex , mozemo bar da pricamo o tome i da se prisecamo nekih slicnih situacija. Very Happy
milijana, kao sto rekoh, ti si queen
Misu, gledam na emisiji ovo je Srbija da je Loznica dobila(napravila) prvo klizaliste. good job
Idete?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od dr mali pariz 4/1/2012, 16:31

Dan Jutra!
Ko o čemu, baba o uštipcima Wink
Bebko, mnogo mi se sviđa tvoj plan! Jednostavno, moraš zamisliti tu situaciju, poslati je u svemir, i očekivati je da se kao bumerang vrati. Januarska jutra - Page 3 561840
Majo, Januarska jutra - Page 3 0913mislim na tebe...
Mimiće, kafa je odlična! Šta je upalo u nju? Druga polovina keksa?
Danas sam baš dosta šetala i prilično se umorila...ali je i prijalo, ja takvu umora volim.
Januarska jutra - Page 3 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od lolipop 4/1/2012, 19:24

Veče jutra!
Uh, znam da sam ovih dana zabušavala sa javljanjem Embarassed , ali se stvarno izvinjavam, opravdano sam odsustvovala.
Maus mogu ja sada popiti ovu jutarnju kaficu, ako je štagod ostalo, ili mi kuvaš novu? cvet

Joj Maro nemoj tako o studenticama, nisu sve baš takve, ja se odmah sjetim sebe iz studentskih dana, Časne mi Pionirske nisam bila takva, stvarno sam bila uzoran student, i nije mi bilo uopšte lako. Meni mene stvarno bude žao kad se sjetim.

Bebko meni se sviđaju tvoji planovi, a tako će i biti c

Milijana ti nisi tvigi? Ma ženo ja stvarno, ali iskreno nisam još vidjela ženu ( a pogotovo trudnicu) koja toliko uživa u klopi, a da tako kao ti izgleda. Meni se sviđaš takva, i ovdje ću ti reći, tebi baš odgovara trudnoća, i stalno budi trudnica Very Happy .

Biksi ja bih da te stisnem jednom zagrljaj .

Djevojke ljubim vas sve, odoh malo da isčitam ostala dešavanja.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maza1972 4/1/2012, 20:27

Evo, drage moje i ja da poslužim kafu... lol!
Januarska jutra - Page 3 2ptqrvc
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od BiKsi :) 4/1/2012, 23:30

Da uzvratim stiskanje!

Jesam nesto propustila? lol!

Majo, mislim, mantram, saljem pozitivnu energiju!

Pocela sam da radim, buuuuuuuu. Do ponedeljka, a ondak slava da se slavi, gosti da se goste!
LJUBIM VAS SVE DO JEDNE
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Milijana 4/1/2012, 23:40

Mrvica ::E trudnjacice moje, mi kad ne mozemo sex , mozemo bar da pricamo o tome i da se prisecamo nekih slicnih situacija. Very Happy

Aaaa, jos se ja ne dam, nisam ja jos za staro gvozdje Laughing

lolipop ::
Joj Maro nemoj tako o studenticama, nisu sve baš takve, ja se odmah sjetim sebe iz studentskih dana, Časne mi Pionirske nisam bila takva, stvarno sam bila uzoran student, i nije mi bilo uopšte lako. Meni mene stvarno bude žao kad se sjetim.

I bre Loli.... pa i uzorni studenti se vole Wink

Biksi, Sv. Stevan bese,a?
Mnooogo sam se nesto najela, a onda zasladila pudingom od lesnika i sad se samo okrecem, sto bi mm reko: Kao nasukani kit v
Sve vas grlim d

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 5/1/2012, 08:27

Dobro jutro!
Mirjana ::
Mišu, ni jedna kafa nije ko tvoja! Svaka ti čast!
S`a da ti RECEM Wink Kada kuvam sa ljubavlju mora da valja Very Happy

Mrvica ::
Misu, gledam na emisiji ovo je Srbija da je Loznica dobila(napravila) prvo klizaliste. good job
Idete?
A ne kazu da se klizaliste istopilo Laughing I da su sve klizaljke mokre unutra Mad Bila 2. januara I kada sam stavila levu nogu u klizaljku ona sva mokra, kao da je neko sasuo casu vode unutra. Doslo mi da odustanem odmah ali Ana je toliko cekala na taj dan i klizanje. Jedva sam izdrzala 15 minuta, noge se sledile. I cula sam kako se svi zale da su mokre klizaljke. Posle 2 dana sam krenula u punoj ratnoj opremi-kese tregeruse. Prvo lepo nogice u kese, pa onda sve komplet u klizaljke. Kad ono cvrc...neeeeeema. Predhodnu noc bilo puno dece, toplije vreme nego sto treba....i tak, vratih se kuci sa sve onim kesama. Moram proveriti danas da li su ucinili nesto po pitanju toga pa da se veceras malo klizemo.

lolipop ::Casne mi Pionirske nisam bila takva
Ja ti verujem Loli sreco, 100%. Bas zato sto si se zaklela PIONIRSKOM Very Happy Ja se secam, kao mala
Ja:"Popela sam se na drvo pre Pedje."
Sneza:"Lazes!!!"
Ja:" Ne lazem, majke mi!"
Sneza:" Ne verujem,zakuni se PIONIRSKOM."
Ja:"CASNA MI TITOVA PIONIRSKA REC!"
Cik da sam smela da slazem a da se zakunem pionirskom Laughing

Biksaco ala ce biti djakonija na slavi. Meni vec voda na usta a rekla sam sebi NEMA VISE KRKANJA.
Mili trudnjaco sta je za rucak kod sveki kad je takva kaloricna bomba za dorucak Shocked
Mazo kakva kafaaaaaaaaaaaa lol!
Bebko mila zagrljaj
Mala jes polovina keksica. Samo ti setkaj.
Juce sam se cula sa Majom. Vec par dana pije cedjene sokove i terapiju. Optimisticna je i posle razgovora sa jednom zenom i po njenom savetu, nece pricati o tome, samo vesele teme. Ne znam tacno kada ce raditi ponovo magnetnu, da vidi da le terapija dala rezultate. Ja cu vas svakako obavestavati.
U Loznici pravo prolece.Maslo je oblacno, ali je bas toplo.

A sada kafica a la Mima


[img]Januarska jutra - Page 3 884501643 [/img]

Pozdravljam vas sve!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od bebko 5/1/2012, 08:35

Ja dođoh da popijem kafu Very Happy

I polako krećem u ispunjenje plana yes

Majče zagrljaj

d
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Orline 5/1/2012, 09:34

Uf, maus, ova je prava... Very Happy Mmmmmm

Ubih se od smeha za klizalište...Prvi put ga postavili, a nisu slušali prognozu. Pa u decembru svaki dan bilo oko nule, izguralo bi mnogo duže Very Happy

Bebko zagrljaj

Veliki zagrljaj za maju...Nećemo ni mi više puno pričati o tome, samo ćemo slati pozitivne vibracije i misliti na nju. A vi nas izvještavajte.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 5/1/2012, 12:53

Ovde se vec uveliko piju kafe a ja kasnim po obicaju.
Misu, nisu rekli za te detalje. Very Happy
I meni je slava u ponedeljak, jedva cekam. Polako vec pripremamo sve, tj. sveki i zaova, meni ne daju nista da radim. Kazu mogu da dodjem da budem u drustvu, da sedim i pricam s njima, popijem kafu, ali mi ne daju nista da spremam. Cak su me pitale i koje kolace volim ja da te naprave.
Pa da li neko ima takvu sveki i zaovu!!! Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od cicsa80 5/1/2012, 12:55

maus ::
Juce sam se cula sa Majom. Vec par dana pije cedjene sokove i terapiju. Optimisticna je i posle razgovora sa jednom zenom i po njenom savetu, nece pricati o tome, samo vesele teme.

Samo napred Majce!

Maus zamolicu te za malo mleka u kafu Wink Dodji kod nas da klizas, nase se jos nije istopilo Very Happy
Od jutros mi opet nesto glavudza brljavi, necu praviti nagle pokrete i znam da ce se smiriti.
Juce pojeli ustipke lol!
Mrvice, mogu mnogi sigurno da ti pozavide na takvoj paznji! Zaista lepo!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 3 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu