KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Zoka83
bebica mala
bridget jones
MARA
marija47
vikica800
dra00
menora72
makica84
vildana m
Jelica
rada78
ninica2
shenon
LaFolie
laKole
Tanja83
*AIDA*
Sami
ciklama
djole42
bobica83
gagax81
ragaco
fenix
cvrle76
natalija
mijaki
Botox
nandži
darija79
Dacaa
Xena
lilly13
gaga.ristic1
lilya
KoMetaK
lolipop
missile
bak
7-patuljaka
MIRKA85
maus
red
bebko
senka
anak
BiKsi :)
Mirjana
noja
grudva
dragana76ns
Kamilica
hany
medolino
Mrvica
cicsa80
MAAKKI
Orline
Mali Princ
sanjicica
Jejaaa
daxi011
dr mali pariz
maza1972
Anavi
JocY
71 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 19/1/2012, 09:37

ovaj rad -ICSI

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 ICSIslika

menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 19/1/2012, 13:08

poz devojke

menora dobro dosla nije ni m.m. radio spermo kulturu pred vto nekom traze nekom ne ali je radio bris uretre
ja mislim da ti je debljina endometrijma dobra koliko se secam i ja sam pitala na pocetku za sebe i devojke mi rekle da je to ok a on ce sada da raste na svakom sledecem u.z.

e sada da se pohvali uspesno posle prve terapije od 10 dana nema vise one bestije eserihije u pon uradjenn celvikalni bris dobar je i juce urino kultura nema bakterija ihh
danas zakazala histeroskopiju za sredinu februara i posle krecem sa terapijom
kiss za sve
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 19/1/2012, 13:24

Menora, ženo, jesi li ti spavala uopšte?
Za endometrijum odmah počni da piješ po jedno pivo dnevno i da jedeš ananas. Brazilski orah isto treba, al ne znam zašta beše. Koliko sam do sada skontala, u Srbiji uglavnom preporučuju da muž počne sa nekim antibiotikom (u Jevremovoj su nama rekli Ciprocinal), negde na pola tvoje stimulacije.
Ne sećam se da li su nam tražili urinokulturu.
Ajd srećno večeras! I da, lako je davati sebi boce. Lakše nego da ideš svako veče do klinike.
Darija, a tražili su vam valjda i da uradite test na AIDS i sifilis? Nama su ta 4 zajedno radili na transfuziologiji.
Svim koračaljkama, želim lagane korake do cilja b b b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 19/1/2012, 13:54

Miro,jel sme pivo da se pije(ono ima alkohola u sebi) jedino da pije ono bezalkoholno?
Devojke hoce li neka od vas otvoriti dnevnik? Nemamo ni jedan vto dnevnik...
Grudva,bas mi je drago sto si oterala tu bestiju sunny
Pozdrav za sve devojke srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 19/1/2012, 13:55

Nama su trazili spermokulturu, i to se ispostavilo odlicno, jer su svi brisevi i sve bili odlicni, a samo i jedino u spermokultri je bila eserihija.

Koracaljke, da sto pre predjete na trudnicke strane! Korak po korak na putu do bete + - Page 23 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 23 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 23 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 23 388958 Korak po korak na putu do bete + - Page 23 388958
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 19/1/2012, 14:04

Medolino, ja sam svaki dan pila po jedno. Nekad obično, a nekad ono sa limunom što ima 2% alkohola.
Ma, to je prehrambeni proizvod, pun b vitamina, plus ima hmelja pa smiruje. I koliko znam većina cura ga je konzumirala, ne vidim zašto ne bi? Na stimulaciju ne utiče!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 19/1/2012, 14:20

Vazi,Mirjana,samo da znam kad budem dosla na te grane... bravo
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 19/1/2012, 14:29

E stvarno, nemoj da brigaš za pivo. Meni je još pre godinu dana Duhovnik dao Blagoslov da pijem po jedno pivce dnevno Laughing
Od kad sam trudna, ne pijem ga više, tj. ne pijem svaki dan, ali sam drmnula jedno za Novu i jedno za Božić. A ono 2% sam podelila dva puta sa drugaricom uz kafu. Čak sam neko veče popila i jedan liker od višnje sa mojim drugarima.
Vidiš, za propolis sam se raspitivala baš, i našla da neki ne preporučuju, a neki preporučuju da se pije u trudnoći. Ovi što preporučuju kažu "nikako u alkoholnom rastvoru" već samo onaj za decu. Međutim ja pitala dva lekara i mogu ti reći da su se oboje nasmejali tome. Rekli su mi da toliko alkohola ne može da škodi bebi, već da samo oprezno uzimam, tako što zadržim prvo malo u ustima, pre no što progutam. To je zato što se u trudnoći može razviti (ako se može tako reći) alergija na med i ostale pčelinje proizvode, pa treba biti oprezan prilikom konzumacije.
Uh, čitav esej napisah!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 19/1/2012, 14:38

Mirjana ::E stvarno, nemoj da brigaš za pivo. Meni je još pre godinu dana Duhovnik dao Blagoslov da pijem po jedno pivce dnevno Laughing
Od kad sam trudna, ne pijem ga više, tj. ne pijem svaki dan, ali sam drmnula jedno za Novu i jedno za Božić. A ono 2% sam podelila dva puta sa drugaricom uz kafu. Čak sam neko veče popila i jedan liker od višnje sa mojim drugarima.
Vidiš, za propolis sam se raspitivala baš, i našla da neki ne preporučuju, a neki preporučuju da se pije u trudnoći. Ovi što preporučuju kažu "nikako u alkoholnom rastvoru" već samo onaj za decu. Međutim ja pitala dva lekara i mogu ti reći da su se oboje nasmejali tome. Rekli su mi da toliko alkohola ne može da škodi bebi, već da samo oprezno uzimam, tako što zadržim prvo malo u ustima, pre no što progutam. To je zato što se u trudnoći može razviti (ako se može tako reći) alergija na med i ostale pčelinje proizvode, pa treba biti oprezan prilikom konzumacije.
Uh, čitav esej napisah!
Ja pivo volim da popijem ponekad,ali posto stalno pijem neke lekove ne pamtim kada sam zadnji put popila casicu piva...a tako bi mi prijala... Laughing
Sto se tice maticnog mleca znam da je zdrav ali meni je jak onaj sa alkoholom,tako da sam pila onaj deciji... Mozes i ti da pijes ali nemoj puno, u granicama normale Very Happy
ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 19/1/2012, 14:53

Matični mleč u prahu koristim. A propolis u alkoholnom rastvoru, samo po 30 kapi dnevno i ne mešam ga s pivom Laughing lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 19/1/2012, 15:15

Ja sam odlucila da cu kupiti maticni mlec u tegli... Jedan covek pravi pa prodaje i med i maticni mlec i jos neke kreme i balzame na bazi meda, oko 350 dinara je teglica od 500g..pa cu sada sa tim da se kljukam..ali naravno bez piva Laughing
I moj muz koristi taj maticni mlec u prahu..ali sada ce samnom da jede ovaj,mislim da je prirodniji od tog u prahu... yes
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 19/1/2012, 16:32

a ja definitivno prelazim na pivo Very Happy , to malo alkohola je nista a ja svakako ne mogu popiti vise od dve case (4 dl)
prosle godine kada sam imala jako tezak i naporan period na poslu pivo me spasavalo -inache ne bih zaspivala
Mirjana zagrljaj , ustajem uvek jako rano , u porincipu oko 5 , mada sam sad zadnje dve nedelje imala mali poremecaj pa sam pocela ustajem i u 4 ujutro veštica
ima da krkam sve sto treba sreca
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 19/1/2012, 16:36

moze onaj ananas iz konzerve ? kupila sam taj Rolling Eyes
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 19/1/2012, 16:42

Grudva zagrljaj e neka si isterala eserihiju b
pitala sam na klinici , kazu ako mislite da treba onda uradite i spermokulturu
sutra ce muzh ipak da uradi
ajde ajde za petama si nam vv
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 19/1/2012, 17:11

Najbolje je sveži, ali ja sam retko kada nalazila lepe, pa sam pila one 100% sokove od ananasa.
Meni je poslednjih pet dana mnogo više muka nego do 12-te nedelje. Nekih nedelju dve mi uopšte nije bilo, pa je počelo opet. Mislim da ću dilnuti od toga!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 19/1/2012, 17:24

Mirjana ,moja mala sestra trudnjaca za muku svaki dan pije 1/2 l mlake vode sa 1 nacedjenim limunom ... ja sad to redovno pijem svaki dan , dobro je i za imunitet i ciscenje organizma pored ostalog ...probaj pa vidi
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/1/2012, 17:40

7-patuljaka ::Nego, žene, gde je Pari?! Koliko sam ukaprila mm joj je otišao na skijanje, a gde je ona ?Zima, hladno, gde li skita?

Patuljci, nije joj tvoj muz otisao na skijanje, kako me slatko nasmeja! lol!
MM-moj muž
TM-tvoj muž
NJM-njen muž i tako to, ja ne dam MM nikome! lol!

Dragi joj je bio na skijanju i vratio se i sad uživaju sa njihovim zvezdama! Korak po korak na putu do bete + - Page 23 196545
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 19/1/2012, 18:09

ma Pari uživa i sa NJM i sa NJZ (njenim zvezdama), a za nas je baš briga!

Dođi Pari da igramo kaladont Wink
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/1/2012, 18:18

Pa ako se neko vala davao na forumu, ona je, i zato nek uživa sad u ovim divnim danima onako pravo, sa ispunjenim srcem skroz, a i stomakom Very Happy ! I nek me zaboravi, ja se ne bih bunila! I treba da vodi računa, mene prilično potresu negativne bete, i neuspešni postupci, i neke tužne priče, i potresne, ipak mi preživljavamo ove forumske priče, mislim iako se ne znamo lično. Ustvari, ja bar tako, ne znam za ostale!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 19/1/2012, 18:39

E pa Biksi, da mene Pari zaboravi, ja bih se ljutila i te kako! Wink

Šalim se, naravno. I treba da odmori od nas i da uživa svojski... Nego, 'oćeš ti da igramo kaladont? lol!
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/1/2012, 18:54

Ajd ako moram! Bolje nego da se fajtamo! Imaš ti fajtalicu, bešale?! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 19/1/2012, 18:57

fajtalicu? 4 komaTa!
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 19/1/2012, 19:11

Mirjana, nisu nam trazili da radimo za sifil. i aids.Samo na hepatitis.

darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/1/2012, 19:35

Senka, ma ti opremljena, u fulu, moram i ja nabaviti neku! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 19/1/2012, 22:11

Darija, mislila sam da idete preko RZZO-a. Oni sve to traže. E, zamisli tek taj stres!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu