KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Zoka83
bebica mala
bridget jones
MARA
marija47
vikica800
dra00
menora72
makica84
vildana m
Jelica
rada78
ninica2
shenon
LaFolie
laKole
Tanja83
*AIDA*
Sami
ciklama
djole42
bobica83
gagax81
ragaco
fenix
cvrle76
natalija
mijaki
Botox
nandži
darija79
Dacaa
Xena
lilly13
gaga.ristic1
lilya
KoMetaK
lolipop
missile
bak
7-patuljaka
MIRKA85
maus
red
bebko
senka
anak
BiKsi :)
Mirjana
noja
grudva
dragana76ns
Kamilica
hany
medolino
Mrvica
cicsa80
MAAKKI
Orline
Mali Princ
sanjicica
Jejaaa
daxi011
dr mali pariz
maza1972
Anavi
JocY
71 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 25/12/2011, 11:59

Kami,kada sam ja bila u septembru tada nas je bilo previse u cekaonici znas kada nismo mogli da stanemo svi u onaj prvi deo na odeljenju blize vratima nego smo stajali i u medjuprostoru... E tada su prokomentarisale sestre da nikada nije bilo ovako,taj dan su imali 6 transfera i 4 aspiracije,dobro se secam da su to komentarisale i da samo jedan doktor radi.... O tome vam ja pricam znam da je maksimalno do tri ili cetiri transfera moguce,taj dan su presli sve granice... em sto nas je bilo puno za preglede,za ultrazvuk i jos za transfer i aspiraciju... Toga se najvise bojim jer su ukinuli privatne bolnice ,da ce tako sada stalno biti guzva.... Vise niko nije pametan i ja ubijam glavu i razmisljam da li sam trebala da sacekam da vrate privatne bolnice pa onda da idem na komisiju... Ali sada je gotovo,sta je tu je... Zaokruzila sam Betaniju i cekam pismo...Samo mi ostaje da se pomolim da ne bude guzve...
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 25/12/2011, 12:01

Hany, o tome pricam,taj dan je bilo nula trudnoce. Apsolutno je nemoguce toliko uraditi... I onda na cemu smo svi mi...
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 25/12/2011, 12:11

Ne brini, ne mora ništa da znači, i ja sam bila u gužvi tamo, a uspelo mi je, e sad što se tragično završilo to je drugi pat karata, ali uspelo je.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 25/12/2011, 12:20

Mogu oni, ali mozemo li mi??? Radije i pricekati malo nego trositi svoje rezerve a i zivce, padati sve nize zbog neuspeha...ne znam, nesto sam i ja nacula u Genesisu da bi trebale opet da se uvedu i privatne klinike u taj program. Valjalo bi da sto pre to rese.

Svima koji danas slave, zelim srecan Bozic

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Bozic21
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 25/12/2011, 12:29

Kami znam da to ne mora nista da znaci ali uvek ima ono ali...
Sto se tice Genezisa i ja sam cula,odnosno licno mi je doktorka rekla da ce je mozda vratiti posle nove godine...ali to mozda...i nije znala tacno kada...a to je dodatno cekanje... pa sam se dvoumila sta da radim da li da cekam sledecu godinu ili da posnem pa sta bude... e sada nisam vise pametna,nisam mogla da cekam da li ce odobriti ili ne..vec dugo sve cekam, pet godina sam tapkala u mestu i resila da moram dalje u nove pobede... Tako da zaokruzila sam Betaniju pa sta mi bude... poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 25/12/2011, 12:54

ma sve je to sad pitanje i srece evo ja sam bila sama u grupi i jedina tog dana na aspiraciji i na transveru pa nije uspelo

devojke pitanjce
vec sam pisala o svom problemu dobila sam urinarnu infekciju u cetvrtak u petak sam dobila prvu m. posle neuspesne vto
u pet popila uvece kesicu monural a od subote ujutru pocela da pijem antibiotik ciprocinal 2x1 od 500mg
e od juce popodne pocinje neki cudan bol u stomaku i proliv jutros jos gore i bol i proliv da li da prekinem sa ovim antibiotikom pa sutra kod lekara jer od kako sam pocela da pijem meni jos gore
a menzis nesto brljavi nije to to
juce sam i brufen popila i jako malo mi ublazio bolove
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 25/12/2011, 12:57

Grudvo, antibiotik ne treba prekidati jer nece delovati a i moze se desiti da postanes rezistentna na njega , najbolje ti je da nastavis a za "tankoseritis" ili proliv u prevodu, uzmi probiotike uz antibiotik, a ako ne pomognu onda loperamid jer se meni pokazao kao vrlo efikasan. Od jedne tablete mi je prestajao proliv. Drzim pesnice da bude bolje usne
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 25/12/2011, 12:59

naravno ima tu dosata i srece aliiiii
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 25/12/2011, 13:14

ok ali pored ovih svih boliva ja imam i strahovite grceve zato i kaze da vise neznam sta me boli
ok popicu jos veceras pa sutra pravac kod dr da mi menja lek

jojj Boze sta me snadje affraid
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/12/2011, 13:37

Cure koje slave danas Bozic,
srecan bio sunny
Grudva cuvaj se malo na internetu pogledaj cajice dobre za esherihiju,
brusnica je za nju zakon
Potopi se u solju i prelije vrucom vodom posle porucka, belog luka i jogurta, i kad se piju antibiotici trebalo bi odma i probiotici zbog flore dole
Proci ce i to ...
Red bez texta sam vreme leci, love
ja sam odma krenula sa ispitivanjem levela 1 i kojecega
srca srca srca
roda roda roda
Hormona ...i
tako mi je bilo lakse, i za tri meseca ponovo
Koraci volem vas vidim da se koracaa,
a za betaniju stvarno treba puno zivaca, miran ostati do kraja,
Nadam se da ce vratiti privTne ordinacije, drzim fige roda
ljubav
saljem zimske rodeeeeee
roda
roda
roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 25/12/2011, 13:56

Grudva,moj ti je savet da skuvas sebi uvin caj i pijes najmanje litru na dan... Ja sam prosle godine imala esherihiju i pila sam monural uvece pred spavanje i uvin caj umesto vode... bez ikakvih drugih lekova,jer tada nisam smela ni jedan lek, proslo me je samo sto mi je trebalo tri meseca da je potpuno izlecim... Posto ti pijes i antibiotike tebe ce pre da prodje i obavezno sutra kod lekara... A i ono sto je Noja rekla i to bih mogla da koristis.
Ljubim vas sve ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 25/12/2011, 14:45

Grudva, provereno najbolje za eserihiju je amer caj...ima 6 kesica, koje kuvas na sat vremena u jednom danu. Malo je ruznjikav ali pomesas sa djusom i mozes popiti. Veruj mi da je ubedljivo najbolji. Ima u svakoj apoteci mislim da je negde oko 500-600 din.Srecno!
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 25/12/2011, 22:59

Gledate li prvi glas?
Uzdržaću se od komentara, ali gledam i navijam!
Korak po korak na putu do bete + - Page 2 105273
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 25/12/2011, 23:11

Gledamo, ajde da ne zatrpavamo ovde, da se prebacimo na jutra, pa pucaj, ne moras se uzdrzavati! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanjicica 25/12/2011, 23:25

Anavi ja sam vec prosla i prvostepenu i drugostepenu komisiju i dobila poziv u januaru da se javim do petog dana ciklusa .U principu relativno brzo sam sve ovo zvrsila oko mesec i po dana sve ukupno .Tada sam u Visegradskoj dodala da bi uradila kod dr.Ljubica vto ali jos krajem septembra sam zakazala pregled kod njega za novembar i to mi se sve poklopilo sa drugostepenom komisijom.Bila na pregledu i receno mi je da cu imati dug protokol.Eto tako da sad cekam negde 22 ili 23 januar pa da zapocnem proces vto .
Sve u svemu zelim da verujem da ce sve biti ok i to me drzi basssss Wink .
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 26/12/2011, 09:54

Red, mislim na tebe, jako mi je žao. Ali mnoge smo prošle to. Često se osjećam baš onako kako je i Daxi rekla, verovatno su mnoge primetile to, ali poslušaj i mene i Ori, isplači se sad, i to dobro.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 26/12/2011, 10:07

drage moje devojke, potrebna mi je vasa pozitivna energija HITNO!

bila sam jutros u Jevremovoj i danas mi je 11 dc. Dr je videla "mnoooogo lep" folikul na desnom jajniku od 18mm i zakazala aspiraciju sutra!!!! Primila sam Ovitrelle (valjda se tako pise) i sutra oko 18:30 je punkcija!!!

Daj boze da ima jc, daj boze da se oplodi i daj boze da bude +
molitva
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 26/12/2011, 10:13

bravo Senka za akciju
igracice igracice igracice igracice igracice
igracice igracice igracice igracice igracice
igracice igracice igracice igracice igracice
igracice igracice igracice igracice igracice
igracice igracice igracice igracice igracice
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 26/12/2011, 10:23

hvala bebko!!! Kaze mi jutros dr "vi bas znate kada da dodjete"... hehehehhe... sto volim ove prirodnjake, nema stresa, nema bockanja, ma uzivancija prava!

mm ima sutra u 17h poslovni sastanak, pa ce da ode oko 16h da preda uzorak, a ja cu da odem sama na aspiraciju... meni smesno, njemu nije Very Happy

Radicu bez anestezije, pa mi je lako Very Happy
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 26/12/2011, 10:29

Senka navijamoooo,lep folikul, drzimo fige oooooo
prasimoooooo ,
da to bude jedna lepa beka i da se cvrsto zakaci za svoju mamicu
Ja kad sam radila folikometriju i ciljaneee
po estradiolu koji sam vadila na dan ovulacije sam znala da li je dobra O
, moja dr me slala,
Evo rodaaaaaaaaaaaaaaaa
roda radost roda radost
Bebkooooo osmeh srce
Cureee sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 26/12/2011, 10:32

Senka, srećno, volim prirodne cikluse. likeit
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 26/12/2011, 10:33

Senka,baš si me obradovala radost radost radost Navijam za tebe i za folikul iz sve snage... good job napred scuro
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Pisala si za briseve ,da je sve ok i nisam znala da krećeš u akciju...Napiši,ako imaš vremena,znam da si i ranije radila iz prirodnog,koja je cena i jel može,dođem i kažem ja bih iz prirodnog ciklusa,kako to ide?
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 26/12/2011, 10:34

noja ti si osmeh srce

i ja sam u prirodnjacima vadila estradiol, ali sad sam primila Ovitrelle, pa nema potrebe da se radi... ako je tu, tu je...

imala sam vec 5 prirodnjaka do sada i ni jedan jedini put nije doslo do jc, a samo jednom je bila punkcija... Prvi put je bila u pitanju cista, drugi put je pukao folikul, treci put su bila 2 folikula neka bzvz, cetvrti put je bila punkcija ali bez jc i peti put je ponovo bio pukao folikul... onda sam isla na stimulisani koji se neslavno zavrsio, a sad ponovo prirodnjaci... Svaki put sam vadila estradiol po nekoliko puta i svaki put je bio "odlican"... ja vidim da to nista ne znaci... samo mi treba sreca i malo vase prasine!
vv vv vv vv
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 26/12/2011, 10:40

Mazo1972, hvala!!!!

Nisam ja ni planirala da bas danas krenem u akciju... racunala sam da mi je danas 11. dc i da cu za NG da radim aspiraciju, kad ono iznenadjenje! Folikul dostigao 18 mm, endometrijum 8mm (porasce do transfera, ako ga bude).

Ja sam se posle prve biohemijske prebacila u Jevremovu i pitala "a sta cu ja sada da radim dok cekam da mi se organizam odmori od svega" i dr Milica Ilic je rekla da mozemo iz prirodnih ciklusa. I tako je to krenulo. Ja ne znam kompletnu cenu za prirodni ciklus jer su meni naplacivali "fazno", tj, naplate ultrazvukove, a ako dodje do punkcije onda naplate i to, pa ako dodje do oplodnje onda se i to placa itd... Na zalost, ja sam samo jednom od pet puta koliko sam isla do sada, stigla do punkcije, ali mi to nisu naplatili jer je bio prazan folikul. Mogu da pitam sutra za konkretnu cenu, a mislim da je oko 100.000,00. A posto nema lekova onda je to to. Nisu mi naplatili Ovitrelle jutros... To sam dobila GRATIS!
Jao kako bi bilo leeeepo da bas u ovom ciklusu sve bude +
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mrvica 26/12/2011, 10:51

Senka,
molimo se da ti NG donese radost i da ces sledecu docekati sa bebicom u rukama.
Prasimo.............
konfete konfete konfete konfete konfete konfete
sretan početak
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu