KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+60
laKole
ciklama
Botox
lilly13
Gala
nena beba
Simona
caci
racili
Jejaaa
lena
anna
Nefertari
buby
Zoka83
SannI-AlL
Deni
tuli
Tinche
nesalela
MIRKA85
anak
Sami
Xena
dragana76ns
lilya
maja76
smarija
Jelena*
Marija86
senka
red
KoMetaK
bak
ninica2
djole42
7-patuljaka
dragmilk
noja
mijaki
maus
bebko
Cupava
Sofka
Mali Princ
zoxa
Struzzo
Orline
lolipop
Mirjana
JocY
Republica
Shizika
cicsa80
Kamilica
BiKsi :)
maza1972
dr mali pariz
medolino
MAAKKI
64 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 29/12/2011, 13:54

Loli, vrlo rado, ali.... Nista od nekog konkretnog aranzmana, nego ako ukrademo 2-3 dana.
U februaru cemo, na Divcibare na 3-4 dana, ne radi se 15. i 16. pa da spojimo Razz A 12. nam je 20 godina ljubavi, pa....

Tako smo predprosle zime isli nekoliko puta na dan na Divcibare, krenemo oko 9, tamo smo u pola 11, skijamo do 5 i nazad kuci Klub 38+ - Page 37 561840

Prosle mi nije bilo ni do zivota a ne do skijanja, ali cu zato, nadam se, ove nadoknaditi.

I ja sam antitalenat, vise sam na guzici nego na skijama, ali me bas briga, meni lepo Embarassed

Samo jos da padne sneg Rolling Eyes

Jos sutra pa raspust Klub 38+ - Page 37 512172
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 29/12/2011, 14:03

Gde ste skijasice? lol! lol!
Jel me primate u klub? Wink lol!
Ja sam kao klinka ladno skijala na nekim drvenim skijama, a sad ne znam da li bih smela da se spustim niz neku nizbrdicu. Embarassed Pre par godina smo bili ovde na nekoj planini sa kolegama sa studija, iznajmili opremu i ceo dan proveli u nekom ogradjenom delu za ucenje, i smejali se do ludila. Ja sam jedina koja nije pala sa skija, ali ne zato sto kao nesto znam, vec sam imala srece. Nismo uzeli instruktora, nego je to vise bilo zezanje i smejanje jadnim indijcima i afrikancima koji su tad po prvi put videli sneg i stali na skije. E, a imam zelju da nacuim da skijam i to veliku, ali je i mm antispotrista! Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 29/12/2011, 14:12

Bakić samo se ti nauživaj i odmori gdje god poljubac sve razumijem, ako slučajno budeš dolazila i ovamo nemoj moju kapiju da prođeš.

Meta poljubac prijo moja slatka, sjećam se drvenih skija, kako da ne. U nađem društvu bio džek onaj ko ih je imao. Ma mi se "skijali" na slićurama, jel vi znate šta je to? Prvo smo jedan period lomili gajbe od piva, ili kole pa od onih ručki pravili te slićure, sa strane se probuše rupice, uvuče se kanap da se može svezati oko stopala. Bogte kako je to letilo, po ko zna koliko smo se puta zakucali od komšijinu šupu. Poslije se braća Rumuni (tad oni vladali ko sad Kinezi) sjetili i napavili neke plastikanere male skijice koje su bile takno onolike koliki je broj obuće bio.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 29/12/2011, 14:23

Loli, i mm obožava Jahorinu. Tu je odrastao! A ja Kop. Sa kuhinjske terase kod mog tate, gleda se Kop. Ja tu odrasla. Nije mi ni trebala oprema (mada smo imali), jer smo sve mogli dobiti za dž u tatinoj firmi. Na žalost, ja od puberteta imam problem sa ligamentima, tj. ispadanjem kolena iz čašice, tako da ne smem da uživam u zimskim radostima. Meni se sport sveo na šetnju, pilates, brzi hod i plivanje.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Kamilica 29/12/2011, 14:29

lolipop ::Juhu igra igra igra pa ima vas dosta koje dolazite na Jahorinu, obavezno mi se javite da zajedno uživamo.
Kami ja kad odlučim stati na skije onda ostanemo na Poljicima (što je jako rijetko), a mm obožava Želju i tamo ponajviše budemo, e tamo samo sanke dolaze u obzir. Mada je Jahorina naša najpitomija planina, Bjelašnica je recimo mnogo teža.
Rekal bih ja da ti sediš tamo u Zlatnim žitima i sunčaš se Very Happy
loli, skijam i ja Želju, ali samo kad nije zaleđena, a uglavnom jeste, a to ne volim a i trebaju jako oštre skije za led. Ipak je Željo za extra skijaše. E na toj padini kod Želje je mene mm učio da skijam, prva 2 sata, hahahaa, da samo možeš da vidiš na šta je to ličilo, sad skijam ko' grom. Jahorina jeste najpitomija, ali nema staze za učiti skijati, Poljice su strme za početnike

Meta, kako da ne, samo izvoli u klub skijašica!!!
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 29/12/2011, 14:37

Kamilica ::
Rekal bih ja da ti sediš tamo u Zlatnim žitima i sunčaš se Very Happy
Rolling Eyes Very Happy
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Xena 29/12/2011, 14:56

Meni prosle goine presela Zelja, padala sam sa onog tanjira kao luda i na kraju sam se toliko istraumirala da sam jos sest puta pala spustajuci se do dole. Mm nije znao sta mi je pa i on iskocio sa tanjira, pao i pocepao jaknu na onaj stub os zicare, posle mi je sve po spisku... Mislim da moja guza vise nikada nece na tanjir, a pogotovo na Zelji, ipak sam ja komformista, sestosed mi potpuno odgovara lol!. Inace najvise volim Pracu, a prosle godine nije radila, nije bilo snega, sada se nadam da rade topovi, da vise ne zveramo u nebo hoce li ili nece...
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Kamilica 29/12/2011, 14:58

 b jao, Xeno, opisala si kao da te gledam, pa da ima dva kritična mesta na tom tanjiru, jako strma, a ja se uvek otpustim sa tanjra na onoj ravnini pre samog vrha. I mm je na Želji pre 5 godina slomio ključnu kost
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 29/12/2011, 14:59

Xena, slatko si me nasmejala lol! lol! lol!
A i Kamilicin mužić. Gde je on nju naš'o da obučava lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 29/12/2011, 15:02

dr mali pariz ::
Cicsa, samo kad si našla cipelice...pa kad zaigraš...a u njegovoj glavi Ringišpil Klub 38+ - Page 37 275568uživaj večeras!
Kad pocnem da igram , ne stajem. Uglavnom ostanem gladna jer nemam vremena da sedim. Sad pogotovo, posle cele godine luuuude, ima da je ispratim sam' da puca.Veceras kad nam odu drugari idemo na rodjus. Bas se spremam za docek d
Bice Pariz vama super uz "ziri" i jeste vam najlepsa NG. srca
Ljubim Loli i nadam se da si prezdravila! usne Dugo se nismo videle! Wink

Skijasice, prijavljujem se da vam pazim decu. Ja se plasim skijanja. Jedva sam proslog leta sela na zicaru kad smo bili na Torniku. Visina me sasekla i iskocila mi vena na grudnoj kosti. Lepo je meni i na sankama, al' da nije strmo!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Kamilica 29/12/2011, 15:04

Ma on skija bolje od mene, zapeo u neki celac, prevrno se i direkt na rame i izbio ključnu kost, naravno, ja sam bila kriva jer se okretao da vidi gde sam Very Happy
Cicsa, sedi na žicu Prača na Jahorini , pa ćeš da vidiš šta je visina, ponor od 100m ispod tebe, a na tom mestu uvek gledam kud vrane lete!!!
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 29/12/2011, 15:05

Ma kažem vam na Želji samo sanke dolaze u obzir. I naravno Zlatna Žita lol!
A brat voli Praču, pogotovo što nam tamo ujak prodaje rakijicu i kuvano vino na dnu staze Very Happy
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Kamilica 29/12/2011, 15:07

Ooo, Loli, pa sledeći put ću obavezno da popijem koju od ujaka
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 29/12/2011, 15:07

cicsa80 ::
Ljubim Loli i nadam se da si prezdravila! usne Dugo se nismo videle! Wink
Zato smo se sad baš baš poželile poljubac . Dobro sam sada, grip me hvala Bogu napustio.
Samo se ti pilence dobro ispleši i napuni baterije likeit
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mali Princ 29/12/2011, 15:08

Ove godine od mog skijanja nista, a ni od letovanja Very Happy

Devojke, sve vas ljubim puuuuno! Klub 38+ - Page 37 275568 Klub 38+ - Page 37 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 29/12/2011, 15:10

Mali Princ ::Ove godine od mog skijanja nista, a ni od letovanja Very Happy
Prinče ipak ti to doživi kao privilegiju, a to mi se sviđa likeit
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od anak 29/12/2011, 15:16

Cure moje, ja se lagano spremam na put za BG. Nova sa mojima, a i Božić. Nešto nisam za put, ni za zabavu, ali.............................moram se malo trgnuti. A ako hoću na proleće ponovo u neki postupak.........................onda moram otići kod svojih jer valjda neću moći radi trudnica
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Kamilica 29/12/2011, 15:21

Loli cvet , nikako da ti kažem da je deo mene ostao u Sarajevu 2007. Da, otišli na skijanje i pukne mi slepo crevo, operisali me u Kasindolu, i moje crevce ostalo kad vassss!!!
Mislim da su mi ustvari zbog toga i zapušeni jajovodi!!!

Prinče mila love , malo je falilo da i ja ne skijam ove godine, ali nažalost...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Xena 29/12/2011, 15:24

Kamilica ::Ma on skija bolje od mene, zapeo u neki celac, prevrno se i direkt na rame i izbio ključnu kost, naravno, ja sam bila kriva jer se okretao da vidi gde sam Very Happy

Hahahahaha, pa oni su svi isti, ne mogu da verujem, mm kad god padne, to je zato sto gleda sta je samnom i gde sam lol!

Loli, ako radi Praca obavezno pada kuvano vince ili rakijica kod ujaka. Mislim da ce mu se nasa klapa svideti jer posle svakog drugog spustanja sledi kuvani alkohol lol!

Kami, i ja zamalo da ne skijam ove godine Crying or Very sad

Anak, sigurna sam da ce ti se raspolozenje mnogo popraviti, kada budes u drustvu najvoljenijih.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 29/12/2011, 15:48

bak :: A 12. nam je 20 godina ljubavi, pa....
pa sa srećom, draga! Shocked kad ne padoh na ovu još malu srebrEnu godišnjicu lol!
Au cure, al ste se isprovađale na Jahorini...kako se tamo niste i upoznale Wink
Ja ne znam za te što spominješ, Loli, ali u detinjstvu sam bila ljubomorna i na one koji su imali male, plastične skijice...pa na Blejkovo brdo, i udri niz tadašnji sokak Very Happy
Anak, dušo, nek vam je srećan put za BG, i nek te malo otope praznici, pa da obnovljenja kreneš u postupak-proleće je tvoje!! Klub 38+ - Page 37 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 29/12/2011, 15:59

Kamilica ::Loli cvet , nikako da ti kažem da je deo mene ostao u Sarajevu 2007. Da, otišli na skijanje i pukne mi slepo crevo, operisali me u Kasindolu, i moje crevce ostalo kad vassss!!!
Mislim da su mi ustvari zbog toga i zapušeni jajovodi!!!
Slijepo crijevo, ključna kost,imaš li ti išta osim mene drago u Sarajevu love . Misliš da su ti loše uradili, ili smatraš da su ti priraslice nastale od operacije? Bilo kako bilo, meni jedino dr-kovi u Kasindolu ostaju za liječenje, bar za ove stvari koje oni mogu uraditi, i što ja mogu uraditi o državnom trošku Ma i nisu dr-kovi toliko loši, koliko im je zgrada, i kompletan inventar star.

Pokušala sam Pari da nađem sliku slićura, i evo uspjela na ovom forumu da nađem sliku i to ovih "modernih"

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=68344&hilit=registarskih+oznaka&start=623025

zamisli kakve su tek bile naše, ručno urađene od ručki od gajbi lol!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od noja 29/12/2011, 16:06

Cure necete skijati zato dogodine !
roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Kamilica 29/12/2011, 16:11

 b eee, ostalo je mene tamo...
Loli javiću ti se ako budem dolazila d
Za Kasindol sam bila očarana ljudima, jer su me tako dočekali, bukvalno sam bila hitan slučaj, jer je dr na palama rekao, da nem slučajno ne padne na pamet da idemo za NS, jer ja ne bih toliko izdržala, a kad smo stigli u Kasindol, niko me nije pitao, ni ko si, ni odakle si, ni imaš li knjižicu, ni imaš li novaca uostalom, jer sam ja strani državljanin. Dr i kompetno osoblje mi je ostalo u najboljem sećanju. Ja nisam ilala knjižicu a nisu mi ništa ni naplatili, inače je koštalo oko 1600KM. Moja knjižica jeste bila overena, ali oni to nisu mogli znati jer je ja nisam imala, pa su sve uradili na poverenje i mm je uspeo u socijalnom u sarajevu da sredi papire da naše socijalno refundira.
Bolnica je u lošem stanju, ja ne znam ni kako oni rade, imaju li materijala, tamo se sve raspada.
A pun hodnik hirurgije pun skijaša sa Jahorine - lomovi.
Mislim da su oni meni sve dobro uradili, a da su priraslice nastale nakon operacije.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 29/12/2011, 16:19

Dakle, ne mogu Loli te improvizovane ni da zamisli...ko da si generacijo, pre 3 veka rasla lol!
ove, sa slike, su jako slične onim koje sam ja spominjala Klub 38+ - Page 37 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od racili 29/12/2011, 18:11

Žao mi je što prekidam temu o skijanju, koje inače obožavam, ali moram vas nešto pitati....
Kada bi vi, na primer, trebale da vraćate zamrznute embrione, a predlog dr. je da primite imunoglobuline koje morate sami finansirati, šta bi ste vi uradile???????
U velikoj sam dilemi i znam da ovo sama moram odlučiti (mm daje finansijsku podršku, ali na žalost sama sam u donošenju odluke). Jedino ko može da pravilno prosudi (a ja ću presuditi) ste vi!
Razlozi za su: hematolog smatra da ima smisla ova terapija, pogotovo što sam u prošlom postupku vt ostala trudna. E sad, da li zahvaljujući terapiji ili nečem drugom, ne zna se...Naravno, u pitanju je i savest koja kaže da treba sve učiniti, što je u mojoj moći....
Razlozi protiv su:
1.zdravstveni, jer imunoglobulini nisu ni malo naivna terapija, ni po svom sastavu ni po uticaju na imunitet čoveka.
2. finansijski, jer koštaju 80.000din
3. realna šansa za uspeh, jer su u pitanju eskimi, a procenat uspeha je manji.
Vagam celo popodne, prilično iznervirana, jer nisam uspela dobiti ih preko bolnice kao prošli put, a do sutra ih moram primiti.
Pet minuta me drži mišljenje da treba pokušati, a onda se predomislim, da ipak sačuvam zdravlje i ostavim ovu mogućnost i novac za neki eventualni (ako sve ovo ne uspe) novi postupak vt, gde bi šanse za uspeh teoretski ipak bile veće.
Bez ustručavanja mi kažite šta bi vi uradile, znam da ćete mi pomoći tako da lakše donesem SVOJU odluku.
Ako sam promašila temu, sorry, ipak vas ovde najviše ima! osmeh srce
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 37 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu