KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+76
sanjicica
Marija86
heart84
Sneza
bokica
rada78
vikica800
Melina
anak
Mrvica
kristina33
Tanja83
natalija
Zoka83
hany
nolinica
*AIDA*
MIRKA85
djole42
NatasaM
gagax81
Tinche
Sami
bobica83
ciklama
little monster
viktorija
laKole
maja76
zoxa
shenon
Botox
Annie
Cupava
Mali Princ
LaFolie
tanjica
JocY
ragaco
ninica2
lilly13
cicsa80
lolipop
KoMetaK
bak
marijas
Jelica
SSanja
missile
smarija
dragana76ns
Jejaaa
Orline
Xena
lilya
noja
Likoli
cvrle76
bebko
maus
mijaki
Kamilica
MAAKKI
medolino
grudva
ananana
Dacaa
Jelena*
Struzzo
BiKsi :)
maza1972
dr mali pariz
red
Mirjana
senka
dragmilk
80 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 29/11/2011, 18:44

Kamilica ::Meni su stavljali bez UZ, pa uspelo, pravilo je da nema pravila.
Nije poenta u tome, nego u profesionalizmu. niko nije napisao da ne uspeva ako ne rade pod UZ Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smarija 29/11/2011, 18:59

pa evo da odgovorim na vec postavljena pitanja
1. poredjenje doktora i automeh.je bila sala ako sala nije dozvoljena na ovom forumu ja se unaprijed izvinjavam
2. prilikom et-a odnosno kacenje embrija za zid maternice sam rekla ono sto mi je cura rekla jer je njoj dr.Radulovic tako objasnio,ona je imala iza sebe 5 postupaka pa ipak mislim da je stekla bar neka osnovna saznanja o VTO. nista nisam tvrdila da je 100% tacno ali cure koje rade postupak u ovoj klinci mogu pitati sto i ja planiram jer cu najvjerovatnije kod njih raditi svoj sledeci IVF
3.kod samog transfera ja nisam nista prilikom uz-a vidjela,da jesam rekla bih
4.ako se na mene odnosilo da biram kliniku na osnovu vasih sudova to je ne tacno mene samo interesuju vasa iskustva,npr.kod kojeg doktora ste,koliko ste dugo cekale postupak,sta je potrebno od nalaza,neke sugestije itd.
Naravno da ne odlucujem na temelju necijeg uspjeha ili neuspjeha,svaka prica je za sebe,svaciji organizam je razlicit i naravno uspjesnost.
smarija
smarija

Broj poruka : 73
Location : BL
Datum upisa : 13.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 29/11/2011, 19:08

Koliko ste napisale,dok sam bila na poslu...!!! lol!
Drago mi je da se polemika rasplamsala,činjenice su da je procenat uspešnih postupaka veći kada se ET obavlja sa UZ nadzorom,upravo oko toga sam i imala burnu diskusiju sa dr.Radulovićem,ali oni to nemaju u svojoj praksi i smatraju suvišnim.To nisam znala kada sam birala kliniku (išla sam preko Fonda).Odlučila sam se za njih zbog mogućnosti zamrzavanja ,do kog nije došlo...
Različiti su pristupi po klinikama iz razloga što su dotični dr-ovi preuzeli određene načine rada iz onih zemalja gde su imali usavršavanje...ovi u Jovanovoj rade po nekom Nemačkom sistemu i tako su mi celu stvar objasnili...
Inače ,ne ljutim se što me citirate,baš mi je drago,znači da čitate moje iskustvo... lol!
Po ovim našim iskustvima Jovanova se nije baš pokazala ,mada tvrde da im je uspešnost 40%
Oko kačenja embriona,nikako ne bi smelo da dođe do povrede prilikom ETa ,zato je UZ praćenje pouzdanije,a da se materični zid štipne -to ni govora!!!Verovatno je došlo do nesporazuma ,a reč je o assisting hatchingmetodi ...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 29/11/2011, 19:14

Smarija, ne jezi se, što bi Slovenci rekli, i tebi je na osnovu tvog
posta rečeno na osnovu nekog iskustva. To što ti je rekla ta cura je
čista nebuloza i ne mogu da verujem da joj dr mogao reći to što si ti
napisala, ali nebitno.
Savet za kliniku sam naglasila kojoj devojci sam uputila, kao najdobronamerniji savet, pa i da je tebi upućen- a nije, treba tako da ga prihvatiš, jer savet nije osuda Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smarija 29/11/2011, 19:19

ne nejezim se jer nemam razloga volim sugestije i treba da se razgovara zato i postoji forum,da razmjenimo misljenja i iskustva
sto se tice ovo za kliniku napomenula sam da nisam sigurna da se odnosi na mene a i da se odnosi savjet je kao sto sam rekla dobrodosao
smarija
smarija

Broj poruka : 73
Location : BL
Datum upisa : 13.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 29/11/2011, 19:33

maza1972 ::
Različiti su pristupi po klinikama iz razloga što su dotični dr-ovi preuzeli određene načine rada iz onih zemalja gde su imali usavršavanje...ovi u Jovanovoj rade po nekom Nemačkom sistemu i tako su mi celu stvar objasnili...
Ovo je tacno. Ovaj moj doca je USA ucenik, tako da oni furaju taj fazon. Verovatno zato i ne rade sa smrzlicima. Zato ih i menjam.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragmilk 29/11/2011, 19:34

Ja sam na et u Jevremovoj gledala na ekranu i videla sa samo nesto sivo, tj unutrasnjost materice, a kad je dr Ljubić ubacio embrione videla sam mali oblacic u unutrasnjosti materice i dr. Ilić mi je rekla "To su vaše bebe".
Što se tiče štipkanja materice, pre postupka sam radila biopsiju materice. To mi je zasad najneprijatnije iskustvo u ginekologiji, a dr mi je pre toga rekao da ce malo da štipne zid materice. Suze su mi potekle kad me je stipnuo.
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 29/11/2011, 20:12

Veče koraci, kako ste mi?
Par dana me nema, i vi ispisale dosta stranica.
dragana76ns ::
Senka...mislim da je Loliska radila tako neki bris,bas za vreme ciklusa se uzima, javice se vec ona pa ce ti pojasniti. Srecno sunny
maza1972 ::
od senka Juče u 11:27 pm
ja vec imam uradjen vaginalni i cervikalni bris. Ovde se radi o brisu materice, ne o klasicnim brisevima. Kako mi je dr objasnila ulazi se kateterom u matericu i uzima se bris na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu. Kaze da je moguce da su se ove zgadije namnozile u materici pa mi se zato dogadja biohemijska.
[color=indigo]Senka,definitivno je LOLIPOP radila ovaj bris...vidi sa njom...sinoć mi mozak nije radio,radila sam kasno pa sam se nešto smorila,ali jutro je uvek pametnije ...

Da Senka, drage moje drugarice su dobro zapamtile, radila sam ja bris cavuma, odnosno materice. Nije ništa strašno, više je neugodno sbog samog ciklusa, i pogotovo zato što se radi u vrijeme najvećeg krvarenja. Ne boli, možda tek sekundić, ali traje jako kratko.Na ovaj način će oni probati da ustanove dali imaš "tihe upale" koje nemaju neku specijalnu kliničku sliku, odnosno da nemaš kojim slučajem Endometritis.A sve u svemu, iako ih ima liječe se antibioticima. Mene više zanima zašto ti samo radiš bris cavuma, čudim se da ti Jevremovci nisu tražili Histeroskopiju uz imunološke analize? Mislim, oprosti ako nisam na vrijeme pročitala, možda je već imaš urađenu. Kod kog si Dr-ka u Jevremovoj? Pišem ti i ovdje, možda još neku od djevojaka zanima kakva je ovo vrsta brisa, a javiću ti se i na pp.

Djevojke šaljem ljubac svima

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 29/11/2011, 20:19

loli hvala ti puno osmeh srce

meni je vec radjena histeroskopija tako da nema potrebe ponovo da se radi. U Jevremovoj sam kod dr Milice Ilic, ona mi je vodila moje "prirodnjake", ovaj stimulisani ciklus Ljubic, a sad ponovo ona. Meni Milica bas prija, a vidim da je mnogi ne vole. Ukusi su cudo Very Happy

Prvo treba da pijem primolut zbog ciste, pa onda cim dobijem da im se javim da mi rade ovaj bris, a koliko cujem i sa drugih strana nije nista strasno, a ja se uprpila Embarassed , a HSG sam radila bez anestezije sa oba zapusena jajovoda i bilo je "onako", ni sama ne znam, kratko traje...
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 29/11/2011, 20:35

smarija ::
1. poredjenje doktora i automeh.je bila sala ako sala nije dozvoljena na ovom forumu ja se unaprijed izvinjavam
Naravno da je šala dozvoljena, čak i poželjna. To se mi rasplamsamo u diskusiji, jer nam je svima ova tema bitna, a sve volimo da diskutujemo Laughing Nek si ti nama dobro došla c

Inače, drage moje, ja imam stravične ispade besa. Mm je već počeo da me izbegava, a mamu sam potpuno zbunila. Prvo sa se izvikala na nju bez realne potrebe (ako se ikakvo vikanje na roditelja može opravdati razlogom), a onda sam plakala kao kiša, jer mi je bilo žao, i smorila jadnu ženu sa bezbroj pokušaja da se izvinim.
Tako sam se "izbečila" onom jadnom detetu što se uplašila trudnoće...baš se stidim Embarassed
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 29/11/2011, 20:37

Odvojih ovaj post da pokušam da rezimiram prijašnje postove. Na sva tri ET sam bila sa UZ. S tim što sam sliku embrija imala na papiru onu uslikanu mikroskopom. Na UZ prilikom ET-ja sam vidjela kateter, i tu maleni bijelu tačkicu koja je slala odsjaj na UZ, e tada mi ja Ljubić rekao da su tu moje bebice. Prije toga sam dok sam govorila jasno i glasno svoje ime i prezime ( takav običaj u Jevremovoj, valjda da ne pobrkaju pacijentice) na vratima laboratorija vidjela doktorku kako je u kateter "usisala" sadržaj iz one kutijice, i ponovno se vratila na mikroskop da provjeri da slučajno nešto nije ostalo u kutijici, i prokomentarisala " svi su unutra", što znači da mi kada vidimo onaj svjetlucavi odsjaj, vidimo ustvari medijume u kojima se embrioni nalaze, a ne i same embrione. Za korištenje UZ i punog mjehura sam već negdje kod nas pročitala da se preporučuje zbog toga da se nešto unutra nebi mehanički kateterom povrijedilo, što bi umanjilo uspješnost postupka. Čim pronađem taj tekst kopiraću ga ovdje.
Što se tiče samog kačenja embriona, koliko sam ja shvatila kačenje nastaje tek kada se embrioni "izlegu" iz svoje opne, što znači da embrioni koji su manji od blaste "plutaju" u materici dok ne skinu opnu, i upravo zato što plutaju, i pomjeraju se ponekad, ne dao Bog, može doći i do van materične. A onog trenutka kada se embrion zalijepi za matericu ( e ovo sam sada dobila stručno objašnjenje od dr-ka) preko embriona se iz materice razvijaju krvni sudovi koji se isprepliću preko embriona i izgledaju kao paukova mreža. U početku se embrion hrani iz jajne ćelije, a kasnije preuzima hranu iz tih krvnih sudova koji ga okružuju. E zato mi imamo biohemijsku trudnoću, jer je beta pozitivna dok se embrion hrani iz JĆ, a kada treba da preuzima hranu od nas to više nije u mogućnosti i prestane sa daljim razvijanjem. E onda oni traže razlog u ovim dodatnim analizama (imunologija, trombofilije, histero)

Eto, pokušah nekako da rezimiram ono što sam ja do sada shvatila, i prenijeh vam isto. A s obzirom, da nisam Dr-k, nego ljudsko biše, postoji velika vjerovatnoća da nisam u pravu, pa me ispravite.



smarija :: poredjenje doktora i automeh.je bila sala

Smarija, mm je i automehaničar, i zna sve na motoru, a bogami zna i tamo gdje treba da zna lol! kad obavlja "građanske dužnosti" Opušteno djevojko, šala nikad nije na odmet, pa kako god znaš da se šališ, prilagodićemo se. Dobro ti nama došla ff , izvini ako ti se prije nisam obratila.

A sad cure odoh da čestitam trudnoće, korake i tako to
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 29/11/2011, 20:38

Loli, ja se sećam da si ti radila bris kavuuma, ali se ne sećam da je to bilo zbog hlamidije, mikoplazme i ureaplazme. Nekako ispade da sad ni jedna od nas ustvari nije sigurna ima li neku od tih beštija, jer sve smo radile test kroz cervikalni bris.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 29/11/2011, 20:41

Devojke,pisaću ovde,više vas ima.Znam da nije pravo mesto,izvinjavam se...


FT4 18.62 pmol/L 12-22

TPOAt 13.2 IU/ml do 34

TgAt 10 IU/ml do 115

...molim komentar,sutra radim još AKLA i LAC...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 29/11/2011, 20:45

pa sve ti je izgleda super! Very Happy
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 29/11/2011, 20:48

Lolipop,sjajno si opisala šta se odvija u toku i posle ETa sunny sunny sunny ...
Senka postaviću i na Level 1,ali tamo se retko svraća...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 29/11/2011, 20:49

maza1972 ::Lolipop,sjajno si opisala šta se odvija u toku i posle ETa sunny sunny sunny ...
Senka postaviću i na Level 1,ali tamo se retko svraća...


svracam ja i svracas ti! Very Happy
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 29/11/2011, 20:52

Ma, lepo je to što se ti i ja dopisujemo,zaista mi mnogo znači cmoka Ne bih ništa znala i vrtela bih se u mrtvom krugu bez našeg društva-malog ali odabranog d
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 29/11/2011, 20:56

mazo i meni se čini da su ti rezultati ok na osnovu onih referentnih koje si postavila yes
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 29/11/2011, 20:57

E sad onako pravo da se javim.
Koraci ljubim vas, samo naprijed.

Red čestitam na lijepoj beti, neka ti trudnoća bude lagana i skolska.

Smarija zemo, pa gdje si bona, tek sad skontah da smo iste gore list. Bih ja u B.Luci na Histero kod Rosića, ništa ti nisam zadovoljna bila, pih bila gladna tri dana, gdje ti bi da mi doneseš nešto da se klopa.Još jednom dobro nam došla.

Kamilice žao mi je draga što se to dešava, ali mislim na tebe, i sigurna sam da će sve biti u redu, samo ti odmaraj.

Koraci potrudila sam se da ispratim sve šta ko radi, ali mi nešto slabo ide, tako da moram ovako da poželim sreću svima u svemu što rade.


Mirjana ::Loli, ja se sećam da si ti radila bris kavuuma, ali se ne sećam da je to bilo zbog hlamidije, mikoplazme i ureaplazme. Nekako ispade da sad ni jedna od nas ustvari nije sigurna ima li neku od tih beštija, jer sve smo radile test kroz cervikalni bris.

Mirjana trudnice, opet ti nevaljala, ha? Što čitaš blesi jedna sve i što ti treba i što ti ne treba? Pa šta misliš na šta bi oni mogli da rade briseve, na neke čudnije bakterijuštine? Rade ih na ove iste na koje se rade obični cervikalni i vaginalni bris. E sada da ti pojašnim, da mi ne budeš u neznanju, prvo radiš ove obične briseve, i ako su ok, sve je super. E onda kod nas kod kojih neće pa neće oni preporuče Histeroskopiju, jel tako? E zato pitah ovu djevojku što radi samo bris, a ne radi histero? E kod normalnih Histeroskopija ljudi urade biopsiju endometrijuma, i taj uzorak pošalju na Histopatološki i Mikrobiološki test (na sve bakterije koje ne valjaju u ginekologiji). E a kod ovih nenormalnih Histeroskopija kao kod mene, Dr-kovi zaborave da urade biopsiju, pa onda moraš da radiš bris Cavuma da nebi opet radio biopsiju. Inače ako se nešto, ne dao Bog nađe, kontrola poslije terapije je bris Cavuma, da opet ne rade biopsiju. e sada važna stvar, ne rade sve djevojke i Histeroskopiju, jel tako? Idi begaj, ne zamaraj se trudna ženo, uživaj.

Mazo,nalazi ti dobri, i bitno je da su ti antitijela superiška. Samo naprijed, lijepo si krenula.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 29/11/2011, 21:00

mazo samo napred sa analizama!
Meni se sinoc cudila Milica Ilic kako sam upsela sve tako brzo da odradim, a ja rastem k`o kvasac, pa se mislim, organizacija je to, moja alma mater Very Happy

kada sam dobila spisak analiza prvo sam ovde bistrila 2-3 dana pa onda krenula, mogla sam i brze, nego mi je bilo heavy da mi vade krv iz obe ruke svaki dan. Najduze mi je bilo cekanje rezultata.
Danas mi je dr Sumarac dala da uradim i SHBG i jos andr.. nesto, pa da joj odnesem rezultate za 2 nedelje jer nece biti u Bg sldece nedelje.

Jedva cekam mazo tvoje rezultate pa da komentarisemo zagrljaj
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 29/11/2011, 21:02

lol!
Loli, da, logično je sve što si rekla! Ne znam šta sam ja pa mislila.


Poslednji izmenio Mirjana dana 29/11/2011, 21:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 29/11/2011, 21:03

ja sam radila histeroskopiju jos 2005 godine, a juce mi je dr objasnila da histero nosi odredjene rizike, pa je bolje da uradim bris kavuma, i tu se sve ionako vidi. Mozda nije htela da me muci opet sa histero, fina neka zena Laughing
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 29/11/2011, 21:08

senka ::loli hvala ti puno osmeh srce

meni je vec radjena histeroskopija tako da nema potrebe ponovo da se radi. U Jevremovoj sam kod dr Milice Ilic, ona mi je vodila moje "prirodnjake", ovaj stimulisani ciklus Ljubic, a sad ponovo ona. Meni Milica bas prija, a vidim da je mnogi ne vole. Ukusi su cudo Very Happy

E zbog toga radiš samo bris. Nije strašan vjeruj mi. Inače tim nam je isti Ljubić-Ilić, odnedavno uključila i onog crnog mladog docu, prezime mu ide sa R, oprosti već sam zaboravila. Nemoj ni od njega bježati, i kod njega sam naišla na super saradnju, oni mi i uzeo bris Cavuma. meni lično Ilićki fali malo ljudskosti, a u stručnost nimalo ne sumljam. Ja u subotu kod njih dolazim kod Miljića, možda se i sretnemo Wink
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 29/11/2011, 21:14

taj crni je dr Rakocevic il itako nekako, sa njim sam razgovarala posle Et-a. Ma ok su mi svi. Nego sam ja proletos i letos radila prirodnjake pa je u julu Ilic bila na odmoru, a da sam bas zapela da mi se radi taj mesec i onda sam otisla kod Janicijevic. Bila sam na uz 2-3 puta, i svaki put mi je ponavljala da folikul moze da pukne pre aspracije, a to se i dogodilo Mad zena baksuz! (ona, ne ja).

Ja Ljubicem nisam fascinirana iako mi je radio i stimulaciju i aspiraciju i transfer i sve uz. Svaki put je uz njega bila Ilic i opominjala ga vezano za neke detalje oko mene. Stekla sam utisak da me bas poznaje i zna kako cu da odreagujem na stimulaciju.

Ja u Jevremovu idem tek za dve nedelje, tako da nista od subote, ali bice prilike Very Happy
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 29/11/2011, 21:20

od senka taj Uto Nov 29, 2011 9:03 pm
ja sam radila histeroskopiju jos 2005 godine, a juce mi je dr objasnila da histero nosi odredjene rizike, pa je bolje da uradim bris kavuma, i tu se sve ionako vidi. Mozda nije htela da me muci opet sa histero, fina neka zena
Meni su sad nedavno isto rekli da ne radim histero,zato što može da izazove priraslice ,pa da posle one prave problem ...znam da sad ovo malo kontraverzno zvuči,jer je histero jedna od osnovnih dijagnostičkih metoda,ali više dr.ova su me pre uputili na imunologiju nego na histero...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu