KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

+58
rada78
Zoka83
maza1972
marija47
missile
senka
daxi011
HappyGirl
Sneza
bobica83
Jelica
Marija86
lena
Tinche
Dacaa
Nefertari
Tanja83
makababy
Deni
Simona
MARA
JocY
cvrle76
Milijana
lolipop
Sofka
KoMetaK
viktorija
MAAKKI
djole42
Mrvica
ninica2
lilya
mijaki
bak
SSanja
buby
Jelena*
Shizika
key
maja76
bebko
maus
medolino
noja
Kamilica
cicsa80
natalija
Cupava
dragana76ns
dr mali pariz
red
BiKsi :)
Mali Princ
dragmilk
caci
Orline
Mirjana
62 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mali Princ 2/2/2012, 11:08

Miro, javlja sta bi na komisiji! Nadam se da si ih rascupala! MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 766699

A bebac, mali mrdavac MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 237612
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 2/2/2012, 11:56

Bebac je čudo! Laughing Prošle nedelje sam mogla da razmišljam o tome da li jeste ili nije on taj što mi se javlja. Sada je već sasvim jasno, i mnogo je smešno i nekako se sva rastopim kad osetim. Ma kao čvrga, kažem vam, onako brza. Kucne, pa ga nema. Pa opet tako Laughing Uh, šta li će raditi kad malo poraste!
Princ-e, noćas u 2h sam pisala prigovor Shocked i jutros ga mm odneo u socijalno. Sada treba da čekam poziv drugostepene komisije, a dok ga čekam produžili mi bolovanje do 21.02. Pa, i to mi znači! Našla sam sinoć te nove standarde i postavila ih na temi o bolovanju i pravnim zavrzlamama. Ima samo 6 dijagnoza na osnovu kojih mogu dati bolovanje trudnici, i to uglavnom posle operacije ili bolničkog lečenja. Međutim, jedna od njih se ipak odnosi na mene a to je krvarenje u ranoj trudnoći. Na osnovu toga mogu da mi daju od 30 dana, pa čak i do kraja trudnoće.
Nigde se ne pominju ni godine, ni VTO....međutim ja sam ih ipak i time izbombardovala, jer smatram da je velika razlika između nekog ko je sa dvadesetak godina zatrudneo i krvario jer je preterao sa aerobikom i mene koja sam jedva dobila 2 jć, posle 80 i nešto ampula gonala, u 36oj godini života.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mali Princ 2/2/2012, 12:11

Odlicno. Bice sve oket MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 75087
Godine i VTO i nisu u standardima, ali skoro je ministar Stankovic licno na tv-u pricao kako trudnicama sa VTO treba posebna nega i paznja, i kako su po prirodi rizicne, cak je predlagao da se nezaposlenim vto trudnicama daje novcana naknada:), al to ce znas kad da zazivi. lol!
A i po misljenju svakog dr trudnoca od 35 i vise je visokorizicna, i stalno se pozivaju na to kad nesto dave na tv-u.
A meni je Ljubic na proslom pregledu rekao da je trudnoca sad sasvim normalna i ok, ali da nema setnje vise od 1.5-2dnevno UKUPNO.
I, kako ja onda da radim? Ili ti?

Bice to super, trudnicice moja MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 196545

Ja mom mrdavcu od jutros pustam Mozarta:).
Svaki dan slusa po tri cd-a najbolje klasicne muzike Very Happy - moram od starta da uticem, a ne da mu neko slucajno ukljuci Pink affraid

PS ako znas ruski imam novu knjigu Mаsaru Ibuka -После трех уже поздно, nije kod nas jos prevedena, da ti pustim, zanimljive ideje ima:)?
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od marija47 2/2/2012, 12:42

a tu ste se sakrile trudnjace, ma ja sam veliko cunjalo i nadjoh.
svratih da ljubim to nemirno zgepce sto lupa mami cvrge iznutra i da mu kazem da je vreme da dobije loptu pa da krene da igra fudbal po stomaku.e tek ce to biti prave cvrge.Mirjana sta da ti kazem, a da bude nesto novo i originalno....nisam ja bas toliko nadarena i recicu samo ja verujem u snagu jedne tako odlucne zene,drago mi je sto te mogu zvati svojom prijateljicom.
marija47
marija47

Broj poruka : 129
Godina : 60
Location : srem
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od maus 2/2/2012, 13:00

Ohohoho pocele cvrge lol! lol! lol! lol! lol! DIVNO! osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od caci 2/2/2012, 13:09

Pocelooo je pocelooo sreca sreca
uzivaj to su najdivnje cvrgeee yes yes
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od makababy 2/2/2012, 16:06

miki nemoj da se nerviras zbog raznim budala koje rade u soc. jer nemaju pojma sa zivotom,samo ti malo ostrije i videce oni...juce sam cula na tv-u da ce porodiljsko trajati 6meseci,pa ti posle mukom radjaj decu,to je van svake pameti,strasnoooooooooooo,nemam reci...prince ministar je predlagao i da u celoj drzavi trudnicko bude 100%,a ne u pojedinim gradovima,trudnica je trudnica zivela u beogradu ili u boru,ali izgleda da nista od tih predloga...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od ninica2 2/2/2012, 16:29

Miro uzivas sa svojom mrdalicom beba nemirko mali osmeh srce
A za bolovanje zar tvoj licni ginekolog koji ti vodi trudnocu ne treba da ti napise izvestaj da je rizicna i onda sa time na komisiju,mozda sam preskocila sta si pisala ako si vec to spominjala...Nadam se da ces brzo to resiti i no sikiriki srca srca srca
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mali Princ 2/2/2012, 17:09

makababy :: ministar je predlagao i da u celoj drzavi trudnicko bude 100%,a ne u pojedinim gradovima,trudnica je trudnica zivela u beogradu ili u boru,ali izgleda da nista od tih predloga...

Mozda budemo i imali srece,pa se sve privremeno uvede, ipak ce izbori u maju:) lol!
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Milijana 2/2/2012, 18:00

E da, krvarenje u ranoj trudnoci, meni je dr uvek pisao dijagnozu O20.0 to je preteci pobacaj Wink Mada ja nisam imala nikakva krvarenja.
A da malo krene i to tvoje zgepce da izcvrga te tamo na komisji lol!
smajli angel

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 2/2/2012, 19:38

Mirka, sta ce taj mali tek da radi u stomaku!!! love
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 2/2/2012, 20:54

Joj, joj, šta htedoh kojoj da kažem Rolling Eyes
Dok sam došla do ovde, sve zaboravih! v
Nema veze, znate vi sve. A najbitnije je da love
Zapamtila sam "tvoja drugarica"! Marija usne
Ministra, izbore i 100% plate! daće Bog Prince usne
Čvrge po komisiji Wink Mili usne
Trudničko od 6 meseci,qq Shocked Maka, ne pominji to više da ne poveruju da su već uveli usne
Ninice, sve je dr napisao kako treba, nego se ovi k.r.e, da prostiš Wink usne
Mrvo moja mila, ne smem ni da mislim šta će da me snađe Shocked usne
Medolino, uzvraćamo poljubac usne
Mišu, Caci, jeste li za čvrgu? Very Happy usne usne
E sad, trudnjače, jedno pitanjce. Meni baš zateže koža na stomaku. Sve imam utisak da će pući, pa sam počela sinoć da mažem masnu kremu. Do kad će to tako?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 2/2/2012, 21:35

Mali Princ ::
Ja mom mrdavcu od jutros pustam Mozarta:).
Svaki dan slusa po tri cd-a najbolje klasicne muzike Very Happy - moram od starta da uticem, a ne da mu neko slucajno ukljuci Pink affraid
Mi smo počeli još sa Božićnim koncertom bečke filharmonije, pa preko nekih ovdašnjih koncerata, a skoro smo uveli i mamino pevanje u repertoar Laughing Nadam se da me ne zateže zato toliko ova koža...možda dete 'oće van lol!

Mali Princ ::PS ako znas ruski imam novu knjigu Mаsaru Ibuka -После трех уже поздно, nije kod nas jos prevedena, da ti pustim, zanimljive ideje ima:)?
Na žalost, ono malo što sam naučila u gimnaziji, do sada sam zaboravila. A ne smem da latim učenja ruskog, dok ne obnovim nemački - to mi je za hleb nasušni yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od medolino 3/2/2012, 10:08

Mirjana ff
Samo ti meni nemoj da se nerviras za komisiju poljubac
Sto se tice onog tvog pitanjca za trudnjace u vezi stomacica i zatezanja,ja nisam trudnica ali moja zaova (nosila je blizance) uzasno je koza na stomaku svrbela i zatezala mazala je neki melem za strije(ima u apoteci da se kupi) i znam da je uvece obavezno mazala neki bebi losion koji ima u sebi dosta ulja ali ne znam kako se zove... Mozda sam ti malo pomogla...u svakom slucaju javice se trudnice pa ce ti reci...
Ljubim ja tebe i tvoju vrtljivu bebicu poljubci poljubci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 3/2/2012, 10:33

Miro, to ce ti tako do kraja, bar je meni. Cim je poceo stomak da raste vidljivo, ja sam pocela da se mazem ujutro i uvece, Saljicevim gelom i pavlovicevom kremom. I dan danas kad jedem zategne mi se stomak kao da cu puci. Nisam se puno ugojila pa nemam viska koze, a beba sebi pravi mesta, bas je briga...
Samo se ti mazi, a to tako mora, i nije nista strasno. Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mali Princ 3/2/2012, 11:27

Miro, meni ni jedna krema nije bila dovoljna, jer mi je koza i onako bas suvai svrbi zimi.
Zato sam ja napravila moju smesu, koja deluje kao zmaj:)

1 flasica niveinog mleka za bebe - skin sensitive
1 bocica nevenovog ulja
1 bocica bademovog ulja
1 ad uljane kapi
1 kapi grozdjanog ulja 100%- mislim da nema kod nas, ali moze i bez njega.

Sve izmesas, dobije se neka bas lepa emulzija, i drzi po 2 dana kad namazem, a koza fino dise. Divno se razmazuje i upija.
Pri tom, izadje bas jeftino, a mnogo je dobro.

Eto, ako te ne mrzi mozes da probas:)

Mrvice, jesu prosle kontrakcije?

Devojke, uzivajte u ovom zimskom danu i mazite stomacice MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 3/2/2012, 11:46

Prince ti si nam pokretna apoteka, svasta znas. Odlicna stvar je izbeci silnu hemiju i bacinti se na recepte nasih baka Very Happy
Inace, svaki dan imam kontr.dosadne, ali sad ne panicim toliko. Pijem lekove i leskarim, i okrecem kockice na vecnom kalendaru...
ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mali Princ 3/2/2012, 12:02

Xixixixix Very Happy Very Happy ja sam vam sva za alternativu i preventivu, pa tek ako to ne ide onda na ono sto se mora.
A tek sam za ishranu Rolling Eyes, sad sam zbog bebe morala da uvedem neke stvaris to inace ne ruckam, ali...ih sunny
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od makababy 3/2/2012, 13:09

mirka saljiceva krema je odlicna,koristila sam je posle opetacije i nigde mi nije pukla koza,mada i ovo sto ti je princ predlozila izgleda odlicno...prince sta konzumiras od hrane?
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Milijana 3/2/2012, 13:12

Miro, zateze do kraja i kreme ne pomazu lol!
Mislim d ato nema veze sa pucanjem koze, nego sa rastezanjem. Ja nemam strije po stomaku, ni jednu, a proslu trudnocu sam mazala ono Niveino mleko teget koje inace mazem posle tusiranja, a sada u ovoj trudnoci, ono belo SOS i oprt mr zateze , ali nema strija.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od caci 3/2/2012, 13:33

Miroo i te kako sam za jednu cvrgu yes yes
Ja sam mazala Afroditinu kremu protiv strija i nemam strije i nije me zatezao stomak.E sad to nemora da znaci da je od mleka,to zavisi i od same koze.
Ljubim teeee ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od natalija 3/2/2012, 15:58

Negde sam pročitala da kakao buter dosta pomaže, ali nema da se kupi čist, već u apotekama državnim gde prave preparate hoće da izađu u susret trudnicama I prodaju po neko parče.

Ali mislim da je to genetika, ja sam se nadula kao balon ali mi koža ne puca. Inače i ranije kad se ugojim i smršam po 15 kg, ne dobijem strije. Sada mažem Striet Šaljićev, i Pavlovićevu mast.
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 3/2/2012, 16:37

Hvala na savetima! cveće
Lepo sam zaboravila da jutros kupim taj Šaljićev melem, a napraviću i ovu "Princ emulziju", pa ću da napadnem stomak sa svih strana Very Happy
Moja mama je rodila nas 4 i nema strije. Sestra rodila dvoje i nema strije. A ja sam ih dobila još sa 19-kad sam naglo smršala ugledala sam ih po grudima. Jedva se vide, ali činjenica je da su tu. Tako će mi sigurno biti i sa stomakom Shocked
Ali nema veze, samo da sve bude kako treba!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 3/2/2012, 17:21

I ja imam strije od mrsavljenja i gojenja u pubertetu, a po grudima iz prve trudnoce -buknule u 2.mesecu kao lude i ispucale. Takva mi je koza, ali ne mogu ni skroz zapustiti, pa kako bi tek bilo da ne mazem...
Al, nema veze, da mi izrodimo decu pa cemo to srediti, danasnja medicina svasta moze...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Orline 3/2/2012, 22:12

Miro, ti si na tatu Razz
Ma ne brigaj ništa, neda tebe Bosančeros iako se stvore. Very Happy
Eno sam ti postavila klip o grtalici na bla,bla... ako nije ranije čuo vrijeme mu je. Naš zemljak u Kanadi. Staro sto godina, ali interesantno Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 27 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu