KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

+54
Jelica
MIRKA85
key
natalija
Likoli
Marija86
maruska
Xena
smarija
LaFolie
viktorija
mika811
Nefertari
dragmilk
red
ninica2
djole42
Tinche
bebko
7-patuljaka
Orline
ananana
JocY
Dacaa
Tanja83
ciklama
maus
HappyGirl
Cupava
Deni
Simona
dragana76ns
cicsa80
Kamilica
maza1972
SSanja
Struzzo
Sofka
KoMetaK
lilya
lolipop
Cranberry
medolino
bak
Jelena*
anak
dr mali pariz
tanjica
BiKsi :)
noja
MAAKKI
cvrle76
Mirjana
mijaki
58 posters

Strana 15 od 26 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Sledeći

Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 3/12/2011, 12:40

Tanja83 ::Sto je lepo kod tebe tj u tvom dnevniku gostovati Very Happy i sa uzivanjem citati yes

Mi da te jednom ljubnemo poljubac i malo pomazimo tebe i tvoje mrvice ff


Poljubac od mene i moja dva manekena ff srcasti poljupci poljubci

i ja ljubim mamu zgodnicu i male manekene, drago mi je da vam se svidja kod mene Very Happy



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 3/12/2011, 12:52

....sad sam se posvadjala i sa mamom...

moja mama je patronazna sestra, a radi i u halo bebi...

i posto smo mi nekada ziveli na periferiji, u jednom malom mestu gde smo se svi znali, a mama jos uvek pokriva taj teren, cesto mi prica kada dodje sa posla koga je obisla odnosno ko je dobio, prvo, drugo i trece dete i kako su me ovi ili oni pozdravili...ili je ova ili ona trudna... (sta ce zena, to joj je posao...)

e sada, mene to uglavnom ne nervira, ali sam ovih dana bas nesto osetljiva i malopre sam joj rekla za neku koja je dobila drugo dete da me bas z..... i za nju i za njeno dete i za to sto je po recima moje mame bas fina...pa sam jos zakitila da me nije briga za pojedine polupismene...

moja mama je rekla da sam nadmena i sve nipodastavam i da ja sa njom nemam nista da pricam osim o mom kucetu, pa sam ja pocela da placem i spustila slusalicu...

sada me uhvatilo samosazaljenje, sto sam ja gora od svih tih gotovanki, koje se nista u zivotu nisu pomucile... i kako to da moja majka nema toliko empatije da shvati da nekada neke price nisu primerene...
ja imam 33 godine a nekada se osecam da imam 100...
aj da ne mracim, posle cu vec biti bolje...
sorry






mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od noja 3/12/2011, 13:06

...
trudna zena proradili hormoni skroz - naskroz
smajli angel
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od maza1972 3/12/2011, 13:19

Mijaki,potpuno te razumem.I moja mama stalno priča o komšinicama i rođakama,koja je trudna,koja se porodila sa trećim detetom...ja samo kažem-dobro,baš lepo....a nije mi svejedno,boli to jako....onda brzo okrenem misli u drugom smeru, moram tako...palčem posle kad sam sama...Ih,baš sam ti pomogla,sa ovim ...samo hoću da znaš da nisi sama u tim osećanjima i da je kod nas to normalno...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od KoMetaK 3/12/2011, 13:23

MIjaki, i ja mislim da ti je sve to od hormona koji se kuce u trudnoci! Very Happy Za pola sata ces vec zvati mamu i plakati od srece zbog necega sto ti je rekla, tako to ide, smeh i suze zajedno u trudnoci! yes
Al ti ja delim savete, ko iskusna! lol!
I, da, uzivaj i spavaj koliko zelis, jer za 9 meseci neces moci! yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od maza1972 3/12/2011, 13:25

A svađala sam se i ja i sa mamom i sa sestrom dok sam bila u postupku,ustvari posle...sad vidim da je sve to od hormona,lepo kaže META...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od dr mali pariz 3/12/2011, 16:23

Very Happy izvini što mi sad nije žao zbog priče koju si nam ispričala, ja sad jedva čekam da nam potvrdiš trudnoću!! Very Happy MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Mirjana 3/12/2011, 16:35

A ja plačem zato što mama razgovara samnom kao sa strancem. A to je zato što se nikada ni u čemu ne slažem sa njom i stalno je grdim, pa me sada ladno kulira i ne govori ništa više od uobičajenih fraza "dobro smo..nema ničeg novog...". Ukratko, izludeće me!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od bak 3/12/2011, 18:15

MIjaki, tipicni trudnicki problemi Laughing
Tvoja mama radi sa mojom jetrvom, bar na halo bebi MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 561840
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 3/12/2011, 18:55

bak ::MIjaki, tipicni trudnicki problemi Laughing
Tvoja mama radi sa mojom jetrvom, bar na halo bebi MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 561840

bak, sigurno se znaju, njih tamo nema puno...svet je mali...

elem Meta bese u pravu, posle nekih dva sata zove mene moja majka, i sve lepo prica samnom i sutra ce da mi spremi rucak po zelji pa da idem kod nje...
bas sam pekmeza, i mamino razmazeno dete Wink
svi se mi nekada ne razumemo sa majkama, i to bas pogodi...ali to nas sve ceka, jedva cekam da se ne razumem sa mojom decom, hihihiiii
sad vise nisam u samosazaljivoj fazi, proslo me, dace Bog da su trudnicki hormoni...







mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 3/12/2011, 19:01

a sto sam napravila pizza pitu, njami njami... kuvar1
sve smo 'izeli...

i sorry za ono mracenje od danas....
casna pionirska da necu vise!


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od dr mali pariz 3/12/2011, 19:03

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 3/12/2011, 19:04

dr mali pariz ::MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 543728

ti si moje srce!!!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Struzzo 3/12/2011, 19:51

Tako je mamice-pionirka... Very Happy
Red plača, red smeha i tako 9 meseci... yes
Joj, što se ja svađam sa mojom mamom, strašno...ali se kao vas dve danas, brzo pomirimo i nikom ništa.
Kako se osećaš?
Ček, da se podsetim, ti sad koristiš: utrogestan, estrofem, aspirin, prednizon, pregnil...jesam li nešto izostavila...nemoj samo da staviš dole aspirin ili prednizon umesto utrogestana kao Mira... lol!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 3/12/2011, 20:20

Struzzo ::Tako je mamice-pionirka... Very Happy
Red plača, red smeha i tako 9 meseci... yes
Joj, što se ja svađam sa mojom mamom, strašno...ali se kao vas dve danas, brzo pomirimo i nikom ništa.
Kako se osećaš?
Ček, da se podsetim, ti sad koristiš: utrogestan, estrofem, aspirin, prednizon, pregnil...jesam li nešto izostavila...nemoj samo da staviš dole aspirin ili prednizon umesto utrogestana kao Mira... lol!

jeste struzzita, cek da se preslisam: folnak 10mg, prednison 10mg, aspirin 100, estrofem 3x2mg, utrogestan 3x200, pregnyl 2x nedeljno po 1000, progesteron depo 2x nedeljno 250...i povremeni pogrickam onaj jedan vitamnin E roze tabletu...
kada sam procitala sta uradi Mira slatko sam se ismejala...

nisam lose, sada sam u pozitivnoj fazi, tvojim recima ''red smeha''...





mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Struzzo 3/12/2011, 20:28

Au, sestro slatka, je l' navijaš sat za svu tu apoteku... Shocked
Reci mi, da li piješ estrofem u isto vreme kad i neki drugi hormon, npr. utrogestan ili to nema nikakve veze i može zajedno...i koliko ćeš dugo piti estrofem...
Izvini, mnogo sam radoznala kao moja mačkica... Wink
Danas se gospođica popela na frižider koji je ogroman i visok...nemam predstavu kako je to izvela ali je uglavnom, pri tom skoku srušila jednu činiju...dobila je onako ovlaš po guzi pa se navodno sakrila iza zavese...uopšte se nije videla... v mnogo smešna mačka..
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 3/12/2011, 20:41

ujutru pre dorucka apspirin i folnak, posle dorucka prednison, a estrofem i utrogestan 3 puta dnevno u isto vreme...plavu pijem a veliku belu guram (tako je mm zapamtio), mislim da nemaju veze jedan sa drugim...
imam protokol da posle neke nedelje lagano iskljucujem estrofem , ne odjednom, pogledacu na papiru pa cem ti napisem...

obe bocke vec nekako sa zadovoljstvom primam, imam utisak da kao nesto dodatno radim pa ce sigurno da koristi...

maca me odusevljava, pls slikaj malu princezu pa okaci kod mene, mnogo volim mace i kuce...



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 3/12/2011, 20:44

....e da se malo frljam sa trudnickom terminologijom, danas trudna 3+5!!!! Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Kamilica 3/12/2011, 20:49

Oooo, pa ti si u 4 nedelji, opa!!!Samo napred, mene moje stanje izbacio i koloseka, pa sam te ređe posećivala!!! cvet
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od medolino 3/12/2011, 20:55

Svratih u tvoj dnevnik da te zagrljaj
Pomazi mi rudare melene sreca
poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Xena 4/12/2011, 10:33

Joj sto je ovde lepo. Sve neke zanimljive teme, te skijanje, te dodji na veceru, pa jos i kicenje jelke, ne znam o cemu bih pre pricala. Mene moj muz zezao kako ove godine samo on skija, a ja cu da ga gledam jer cu biti MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 523476, i zamalo da bude tako, ali bice sledece god. Ovo za prijavljivanje za emisiju je najbolja ideja koju sam cula, a bila bi najgledanija, definitivno, samo ko bi nas ucutkao, pola emisije bi isekli MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 818206.
A mm ne moze da doceka da kitimo jelku i svaki dan me pita kad cemo, gori je od mene. Mi smo je kupili prosle godine i to onu veeeeliku. Ti nam ne rece draga, jeste li se vi ponovili i za koju ste se odlucili.
E da htela sam da ti kazem da dok mi je beta rasla, grudi me uopste nisu bolele, pocele su tek pred spontani i po tome sam znala da cu prokrvariti. A nije mi bilo ni muka i moj dr se cudio kako mi nije muka sa betom od 3000 kad ona izaziva mucnine, znaci to nema nikakve veze.
A mame, ko mame, najvise nas vole, ali bas zato njihove izjave mogu da nas najvise povrede. Meni je moja pre neki dan u shopingu pokazivala kako su slatke neke baby farmerke, a meni pocela para na usi da izlazi, zar ona od svih ljudi, ali to prodje za pet min kao sto i sama znas.
Ljubim te i uzivaj u svojoj toploj kucici.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od dr mali pariz 4/12/2011, 11:47

Struzzo ::Au, sestro slatka, je l' navijaš sat za svu tu apoteku... Shocked
lol! a ja pitam moju dragu , imaš li kutijicu kao bake i deke gde strpaš dnevnu terapiju Wink lol!

Struzzo ::Danas se gospođica popela na frižider koji je ogroman i visok...nemam predstavu kako je to izvela ali je uglavnom, pri tom skoku srušila jednu činiju...dobila je onako ovlaš po guzi pa se navodno sakrila iza zavese...uopšte se nije videla... MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 635297 mnogo smešna mačka..
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
joj, koliko je slatka!! Samo verujem da u momentu razbijanja činije i nije bila toliko slatka Very Happy daj Stru, slikaj je , plizić
mijaki ::.plavu pijem a veliku belu guram (tako je mm zapamtio),
lol! lol! lol!

Xena :: samo ko bi nas ucutkao, pola emisije bi isekli MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 818206.
lol! lol! apsolutno si u pravu!

Jutrence, ono podnevno, trudnice u 4. nedelji...ti to zaokružuješ prvi mesec trudnoće, zar ne?
Kakvi su vam planovi za danas? Bila na pijaci? U crkvi? Very Happy
Ljubim teeee
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 4/12/2011, 12:12

jutro drage moje...
bas da je jutro i nije, ali ja sam davno zaboravila onu ''ko rano rani...''

xeno kupili smo veliku jelku 185cm ali je neki slim model pa nije puno siroka, inace ne znam gde bih je jer svaki slobodan cosak u stanu zauzimaju biljke...
jedva cekam da okitimo pa cemo na delu kutka za to da besimo slike...! kao sto rece Pariz...

simptoma i dalje nema, ali kome pa i trebaju...

...Pariz, snaci cu se i bez kutijice mada prvom prilikom kada vidim istu, ima da nabavim i za poklon, dace Bog pa nam nece trebati jos najmanje 50 godina!!!

jutro lepo pocinje, idemo mm i ja do pijace, a ja posle pijace na busic pa kod mame...da gnjavim moju ljubav i ne pricam ni o cemu Wink

cmokic, pisemo se posleeeeeeeeee

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od dr mali pariz 4/12/2011, 12:14

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 670661
lep provod danas! I ja ću moju danas ugnjaviti Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od mijaki 4/12/2011, 18:43

evo mene opet u mojoj kuci i mom dnevniku Very Happy
naruckila se kao prase i sada izvaljenko, kuc, kuc malo, pa malo daljinski, i sve tako u krug...
sutra cu konacno da se disciplinujem i da poranim ujutru da krenem da spremam nesto za posao na koji nemam nameru da se vracam ali ipak da ne ostanem duzna neku glupu prezentaciju...
a tesko miiiii, navikla se ja ovako da lencarim...
srela me danas koleginica sa posla i kaze kako lepo izgledam, odmorno i da nemam podocnjake, a ja se zabrinula, Boze kakva li sam inace, ako sam joj sada lepa???
mozda trudna zracim? hihihihiiiii



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIJAKI - u redu za pozitivnu betu! - Page 15 Empty Re: MIJAKI - u redu za pozitivnu betu!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 26 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu