KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
ninica2
Kamilica
lena
bebko
red
maja kg
Zoka83
MARA
Orline
daxi011
Sneza
Sami
makababy
JocY
Tinche
agata
maus
bobica83
bak
Dacaa
dr mali pariz
Shizika
Milijana
Mrvica
Likoli
buby
Tanja83
MAAKKI
cicsa80
BiKsi :)
dragana76ns
KoMetaK
key
Mirjana
Marija86
nolinica
anak
Nefertari
gagax81
seka 35
natalija
Mali Princ
*AIDA*
dragmilk
cvrle76
noja
lolipop
51 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 12/1/2012, 19:48

Bila sam danas kod dr, grlic skroz zatvoren, beba dobro, proverili otkucaje i protok, pa sam malo mirnija. Ako mi se nastave kontrackije ubacujem partusisten na 3 h po pola. I danas ih imam, doduse malo laganije, juce su me rasturale. Videcu kakva ce nocas biti situacija.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 12/1/2012, 19:50

Bravo, Mrvice! Bice to sve ok! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 490909
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 12/1/2012, 19:56

Bokicelepotice, nema na čemu draga, uvijek me obraduju lijepe vijesti, i drago mi je da zajedno sa vama čekam upoznavanje sa malenim anđelima smajli angel

Noja dušo moja slatka, ja i ne trepnuh kako treba, a tebi ostalo još 46 dana do upoznavanja likeit A šta ako princezica odluči da se ne upozna do 29.02.? love
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 12/1/2012, 20:02

dr mali pariz ::
Miro, a gde ti , majke ti, ističe utrogestan? Laughing
Ništa meni ne curi dok ne ustanem, a tada samo treba biti spreman Wink i imati pribor za prvu pomoć na stočiću kraj kreveta Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 12/1/2012, 20:05

Mrvo bravo!
Noja, stvarno Shocked zar tako brzo prođe? 46!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 12/1/2012, 21:24

Dragmilk, čestitam smajli angel
Neka su živi i zdravi sto godina
igracice igracice igracice igracice
Super ti je to ispalo, ti si jedna od srećnica koja će moći da se pohvali da je videla svoje blizance pri rodjenju i ne samo to- aktivno učestvovala (obično je carski Wink )

Nadam se da ste sve troje dobro.
Ti kao nef, izveštaj sa lica mesta Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 12/1/2012, 22:25

Trudnice, ali i sve koje su u poslednjih-neke dve nedelje, postale mame, dobile su puno,puno pozdrava i poljubaca od naše Cici, koja mi se javila i čula vesti od mene, pa se baš baš obradovala. Ona i Stef su dobri... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 13/1/2012, 00:59

dr mali pariz: potrudila sam se i ja,ne bi valjalo da se odvajam.Jos samo da promenim avatara da bude u skladu sa trudnocom,ali on mi je za sada doneo srecu pa se jos srazmisljam.

Mrvice vazno da je sve uredu sa bebicom.Ti sad odmaraj sto vise i pridrzavaj se terapije.

Lolipop dace Bog da ove godine bude sto vise bebica molitva
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 13/1/2012, 06:15

DRAGMILK CESTITAM nek su zivi i zdravi, eto nasim bebama se hoce po dan razlike i po rodjenju da budu. Molim te reci mi jesu li tvoje bebe smestene u inkubator s obzirom da su rodjene pre fevetog meseca? Brinem za moje pa te zato pitam.
BOKICELEPOTICE zaista cestitam..BRAVO!!!
Ja sam ok sto se tice rane skoro da ne boli al zato imam ocajne glavobolje ne mogu da ustanem to su katastrofalni bolovi. Inace ne znaam da li sam vam rekla meni je CR radjen u spinalnoj anesteziji znam ja da hocee da boli ali vam se zalim i molim da se raspitate sta je dobro za oporavak.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 13/1/2012, 08:29

Sta ja radim celo prepodne na Kutku kad nisam procitala vest da su Aida i Dragmilk postale mame?????Koji sam ja kreten v
Aida cestitam i neka su bebice zive i zdrave jos mnogo mnogo godina!
Dragmilk sve cestitke, sve najlepse i najveselije!
Uzivajte sada u ulozi mame, ljubite vasu decicu, mazite ih i pazite. d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d
Bokice lepotice cestitam na trudnoci i zelim ti mirnu i laganu trudnocu c
Sve trudnice ljubim i grlim i pomazite vase stomake jednom za mene.
d
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 13/1/2012, 12:02

Dobro jutro drugarice sunny
Aida, kako si danas? Hoće od spinalne glavobolja. Ne bi trebala da dižeš glavu, čak ni na jastuk. Međutim, hoće i od pritiska. Je l ti spao pritisak? Nemoj brinuti za bebe, sestre koje rade sa njima su divne i obožavaju bebe!
Dragmilk, kako si jutros draga? Mazite li se? smajli angel
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 13/1/2012, 12:05

Noja, kako si?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 13/1/2012, 12:17

Evo mrvcek imam zgaru pa slabo spavam nocu - nikako,
pa sam preko dana kao zombika, probala sve kisele jabuke, bademe, mleko, rizu, kokice, nis visoko mi je pa me gura, i te blage kontr. Po par puta dnevno i yvece,
kakoo si mi ti draga jel popustile kontrakcije,
uttrogeston je isto jako dobar a ti ga i pijes,
samo se izlezavaj i uzivaj nemoj grejati i cesto pipati stomak
i vrucom vodom nikako dok neprodju,

Aida zelim ti brz opooravak, da sa batama budete skupa sto pre
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 13/1/2012, 12:20

Ih Noja, baš je to neprijatno! Probala si da spavaš na dva jastuka?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 13/1/2012, 12:28

I pretpostavila sam da te sad vec muci svasta pred kraj. Priprema te Andrea za nespavanje. A bas sam cula za kokice da su dobre,, bezveza sto ti ne pomazu. Sad
Ja strogo lezim, nisam jos uvela partusisten, sve se nadam proci ce sa utrogestanom. Danas su vec blaze. Ako mi se slucajnu povecaju uvescu odmah i njega.
Jos malo, draga, pa da i tebi cestitamo na ovim stranicama.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 13/1/2012, 12:38

Mrvcek samo ti ukljuci ako neprodje to se koristi bas cesto u trudnoci,
Da budes opustenija,
Miro uf da na pocetku su mi je pomagale sve te djakonijice,
a sad krene sa ledja kad se samo i naslonim pa po plucima rasiri,
, stavljam jastuke i inace spavam visoko,
cak sam kypila onaj dormeo ispod da bude mekse al dzaba sve,
niska sam 162/3cm, probacu i sa donatom mg,
a idem i reedovno na wc svaki dan, proci ce samo da guza bude ok,
Ljubim trudnajeeee

noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/1/2012, 12:40

Pariz, pozdravi Cici i Stefa, puno, puno, puno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 13/1/2012, 12:42

noja ::
niska sam 162/3cm, probacu i sa donatom mg,
Čoveče, ja sam 163/4cm Laughing
Ne znam šta da ti kažem. Uskoro će ti se opet spustiti stomak, pa će biti lakše. Meni se od tog donat Mg povraća. Grozan mi je. Ali mi godi Minaqua, jer ne liči na kiselu nego na soda vodu i baš mi je pomagala kod mučnina. E sad, ne znam kako deluje na žgaravicu Rolling Eyes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 13/1/2012, 14:55

Trudnicice kad vas tako slusam kako iznosite svoje tegobe meni je zao,ali ipak mi je nekako toplo oko srca,znam da ste dogurale do kraja.Da ce se to brzo zavrsiti i da cete se uskoro druziti sa svojim bebicama. beba beba
Noja veeeliki pozdrav,samo napred!!!!

Aida ja ne znam stvarno, mozes li valjda paracetamol da popijes.I ja imam glavobolje i sada i pre trudnoce sam imala.I to bas jake migrene,mada je bilo povezano sa ciklusom.Sad u trudnoci kad me zaboli glava samo lezim u miru i tisini i molim se da ne bude jos gore kako ne bih popila paracet.Mada mi je dr rekla da mogu,a ja sve izbegavam.Kako su ti decica? Kako ti se cini spinalni CR?
maus hvala puuno!!!!!
Mrvice vodi racuna mozda bi trebala i partus.da koristis da ti se sto pre zaustave kontr.lako ces izbaciti iz upotrebe.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Images102b
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kamilica 13/1/2012, 16:18

Trudnice cveće cveće cveće
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 13/1/2012, 18:23

Devojke meni ni danas celi dan nije bolje pritisak ne pada sa 100/150 iscrpljena sam vise, jedinu mi snagu daju moja deca koja cekaju na mene... mamicu njihovu...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od senka 13/1/2012, 18:43

joj AIDA, sve će biti dobro... od sveg srca ti želim da se što pre opraviš zagrljaj

kad pročitam da nekome nešto nije dobro, ili da je beta nikakva ili takve neke grozne stvari, ja zablokiram, ne znam šta da napišem, sve sto napišem mi nekako bzvz... samo mi se oči napune suzama... Sad
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kamilica 13/1/2012, 19:38

Aida, biće sve u redu, samo polako, doći će sve na svoje, tu si u dobrim rukama i pokušaj da se što više odmaraš i spavaš.
Ljubim te
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 13/1/2012, 19:38

Zamislite na urinokulturi pronadjeno 10 000 bakterija esherihije.
Da poludim samo.
Poslala sam dr poruku ona mi se jos nije javila. No
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 13/1/2012, 19:41

Aida, nazovi dr i reci kakva je situacija. Možda je sve ok, ali što bi brinula!!!
Mrvice, javi odmah šta dr kaže na to!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu