KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u novembru

+25
Shizika
lolipop
MARA
Milijana
maza1972
Mrvica
Tinche
BiKsi :)
Cupava
bebko
dr mali pariz
key
SSanja
Jelena*
cicsa80
KoMetaK
dragmilk
Mirjana
MAAKKI
Elle
anak
Kamilica
caci
bak
maus
29 posters

Strana 13 od 26 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Sledeći

Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od maus 16/11/2011, 08:24

Dobro jutro!
Biksi :) ::

Bila sam na snimanju, kaže vako: Izražena skolioza lumbalne kičme sa redukovanom lordozom, izraženim degenerativnim promenama suženjem većine i.v. prostora. Pršljenkasta tela očuvanog visinskog promera. Very Happy


Shocked Sta naprica sestro slatka Nadam se da ce lekovi dosta pomoci. Kako je bilo kod svekrve i svekra?

key ::moj brat od tetke danas dobio blizance,pa sam srecna :aa2:jedan tezak 3400g,a drugi 3100g roda roda .

Tetkice cestitam!!! Neka su bebaci zivi i zdravi jos mnogo godina. Sneza i ja smo bile jako krupne bebe. Sneli 3750 ja 3450 a dugacke 53cm Shocked

MAAKKI ::Prolazim ja pune ruke kesa, ona u kolicima negde oko 7-8 meseci sa tatom ispred banke, ja prilazim a ona pocinje na svom jeziku pricu prema meni, ja joj mahnem i krenem da prolazim, ona vrisku zamnom, ja se okrenem okolo nikoga u blizini, vratim se poigram se sa njom, ona se tako slatko ismejala, a tata se izvinjava sve vreme, kaze ne zna sta joj je, a ona pravi slatkis. Ja izvadila jabuku iz kese, obrisah je i dade devojcici da nisam ni pitala kako se zove. sreca

Dete oseca ljubav i zato te se tako slatko ispricala sa tobom. A slika me je oborila, skroz!

Meta koja ludnica oko papira. Zao mi je sto ce se to sve tako oduziti i sto neces moci kuci kada si mislila.

Za sve jedan veliki topao zagrljaj!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Tinche 16/11/2011, 09:04

Misu, a kafa? cccc
Jutra u novembru - Page 13 ZJutra u novembru - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcTtaqSIycNsqWnIJ5krkNfCYfax8bgb3fqdwDY6MUQ-k-CrACFAigJutra u novembru - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcT049WwQyrr57iKe6JIu4f9R146ku_RdRgHGFz4BNhpbCOv8j6iZw

Ljubim vas mile moje sve redom!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od maus 16/11/2011, 09:59

Jbg, zaboravila Embarassed
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mirjana 16/11/2011, 10:15

Tince, e da nam tebe ne bi! Kafica super miriše, a i izgleda. sunny
Mišu, raspričala se, a voda uvri? lol!
Key, čestitam! Ja još uvek ne znam kako je biti majka, ali tetka-e to je moje omiljeno zanimanje!!! Uživaj u mališanima! srca
Kutanjkice zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od BiKsi :) 16/11/2011, 10:30

Key, čestitamo tvom bratu od tetke rodjenje dečice! Nek su zdravi i bezbrižni 100 godina!

Meta, dušo, pusti Talijani uvek komplikovani i šašavi! Ajde da što pre svu tu papirologiju rešiš! Setih se tvoje vožnje, i njihovog pogleda na istu! lol!

Ja odo da njomam, pa da nagrnem na posao!

Cure moje sve vas stiskam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od SSanja 16/11/2011, 10:58

Dobro jutro kutanjke. sreca sreca

Kod nas danas pravi proljecni dan. Ja od jutros kao u centrali.. Zakazala kod hematologa 24.11. u 21:00.. Nadam se da cu uspjeti da zavrsim nalaze do tada..

Ljubim vas!
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mrvica 16/11/2011, 11:19

Dobro jutro svima.
Stigla i ja kuci, namucila se kao nikad i moju bebicu istumbala najstrasnije. Tri infuzije promila, jos mi je muka, malo me lomila kao temperatura kad sam se vratila, al uspela sam je srediti. Sad odmaram, na dijeti, jos mi muka, nadam se da ce proci.
Ljubim vas sve.
Mm je na odmoru, znaci bice borba oko kompa. radost
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od maus 16/11/2011, 11:37

Mrvice probaj sa pistacima i bademom da se ratosiljas mucnine. Grickaj po malo i dugo zvaci,trebalo bi da pomogne, bar meni jeste. I muzicu reci da trudnice imaju prednost.
Sanja bas si vredna. samo napred. Ne sumnjam da ces sve uraditi kako treba.
Biksi navali na posao vrednice nasa.
Da znas Miro, uvrila voda...skroz.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od MAAKKI 16/11/2011, 12:35

Dan jutra sunny

Srecna slava svima koji slave love

Danas kod nas lep, suncan ali prohladan dan, malo cu pospremiti kucu jer sutra pocinjem da radim zaozbiljno, do sada samo nesto od kuce.

Meta draga bas je naslo kada ce i to da te zeza, ima i ja jednu meni blisku devojku koja ima problema sa permesom, pa zivi odvojeno od muza vec godinu i po dana, ali nada se do nove godine da ce da dobije pa da moze da ode i da napokon zive zajedno. zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od key 16/11/2011, 13:33

Dan zemske!
kod nas suncano i prohladno.isli smo u setnju i do prodavnice.za danas imam rucak,pa cu malo da idem da dremnem.
hvala vam na cestitkama.
Maus,ne mogu ni da zamislim kako se tvoja mama osecala...ja sam vec od 30-te nedelje muku mucila sa okretanjem u krevetu i kretanjem.a moji bili oboje kao ti sama Wink Laughing
Biksi,vrednice usne
Mrvice,nadam se da ces vec danas biti kao nova usne
Meta poljubac
Miro,Mala,Tiche srca
MAAKI,slika je prelepa...verujem da si uzivala juce sa malom,novom drugaricom...
Ssanja,bravo za zakazivanje good job

svima koji danas slave,srecnu slavu zelim i svako dobro od Gospoda!
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od dr mali pariz 16/11/2011, 15:52

Jutra u novembru - Page 13 2112136v4e0dkq4t8
Dan Jutra!
Kako ste cure?
Mima, šetate li po ovoj ladnoći i dalje?
Key, sve čestitke mila! Jutra u novembru - Page 13 275568
Bixi, valjda se nisi poslom od kuće preforsirala...
mrvice, samo kad si kući, sve će lakše biti
Ssanja, expeditivna-BRAVO!! Wink
Tino,hoćemo kafu popodnevnu?
Maakki, sa srećom zaozbiljan posao! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od BiKsi :) 16/11/2011, 16:10

Nisam još ni počela ovo s posla! Embarassed Veceras cu! Very Happy Bila mi drugarica, sad je ispratih, čavrljale, eto, ne da mi se da počnem! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od SSanja 16/11/2011, 20:36

Kako bih voljela da mogu da podijelim svoje sadasnje r4aspolozenje sa vama... lol!

Tako sam nekako lijepo raspolozena, a pojma nemam zasto.. Sto volim takve dane. lol!



A ovu bebu kad vidim kako vrcka guzom... Pa sta da vam pricam, uljepsa mi dan.. sreca
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od SSanja 16/11/2011, 20:39

Biksi.. Skolioza problem izmedju ostalog, ako sam dobro vidjela... :) I kod mene tako, udruzeno sa plexus brahialgijom i jos necim, pojma nemam sad koja je dijagnoza... Ja sam se zalijecila ovog ljeta u Banji Koviljaci na terapijama.. Sad je lakse puno... sreca
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od dr mali pariz 16/11/2011, 21:39

Da Bixačo, ja baš htedoh Koviljaču da ti predložim, ona je majka za te stvari,ako i za lomove...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od SSanja 16/11/2011, 22:35

E da, Bixi.. Imala sam slicnu terapiju prije Banje... Dexomen, Milgamma, Mydocalm i meka kragna.lol! U Banji mi dodali jos i B12 kapi. Stvarno mi je super sada.. Nemam nikakvih bolova i noga ne trne vise..

Podji ti u Koviljacu, kod moje bakice ima slobodna soba. sreca Tamo je pravi psihofizicki odmor. lol!
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Milijana 16/11/2011, 22:48

Dobro vece!
Ne znam kako uvek stignem ovde tek uvece Rolling Eyes
Elem, Maki, kad videh onu sliku, setih s emog deteta, na dobrom je putu da bude onakva samo sa tamnijom kosom Rolling Eyes Ta kad vidi laptop da je otvoren, kao da joj zivot zavisi od toga, otimanje, cvilenje, grebanje... samo da dodje do njega No
Bixi, zeno, znala sam da od posla kod kuce nema nista. To ti je kao kad dodjes kuci za raspust da spremas ispit lol! Ajd ti lepo u Koviljacu d ate oprave zagrljaj
Meta, verujem da pi...is, i ja bi! Najvise mrzim te papirologije, posebno kad ne ide.....
JA mrtva, jos mi se nije stomak vratio u normalu, a danas posle obilatog rucka, izvrnuli se mm i ja i donosi sveki vrucu strudlu sa dzemom i jabukama affraid affraid affraid Ja nisam karakter, ja sam stoka yes Sad mi je muka, boli me zeludac i svasta jos, jer ja vise i ne znam gde mi je zeludac, gde creva, a gde materica v Necu da jedem nista vise mesec dana c
Inace, kod nas dani hladni ali suncani, pa mi svakog dana setamo. Uhvatila sam neki bebeci ritam, spavam kad i dete, ostalo vreme ne stajem Wink Kod nas u gradu danas konacno otvorili centralni trg koji su renovirali celo leto. Ulozili kreteni 300 000 evra da bi sredili trg koji uopste nije morao da se sredjuje No
Tako, sad idem jos malko da cunjam, pa na spavanje ljubav

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od BiKsi :) 16/11/2011, 23:35

Znači u Koviljaču, MImaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, etoooooooooooooooooooooo meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! lol!

Nisam ja još za staro gvoždje, pa molim vas, kakva banja! lol!

Mili, uvek me oraspoložiš! Jutra u novembru - Page 13 561840

Stisak.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od SSanja 16/11/2011, 23:37

Biksi :) ::Znači u Koviljaču, MImaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, etoooooooooooooooooooooo meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! lol!

Nisam ja još za staro gvoždje, pa molim vas, kakva banja! lol!

Mili, uvek me oraspoložiš! Jutra u novembru - Page 13 561840

Stisak.


Hehehe, ja sam bila najmladja tamo.. lol!
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od SSanja 16/11/2011, 23:39

A jos kad razmislim...... Rodjendan na isti dan.. hipotireoza.. kicmica.... Sve preslikano.... lol! Ajd ti Bixi da lijepo brzo zatrudnis, pa da na mene preslikas... Moze????
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od maus 17/11/2011, 08:18

Dobro jutro!
dr mali pariz ::Da Bixačo, ja baš htedoh Koviljaču da ti predložim, ona je majka za te stvari,ako i za lomove...

A ja te obilazim svaki dan. Samo da znas moje prisustvo i te kako leci Laughing A da ne govorim o zagrljaju Very Happy

Milijana ::
JA mrtva, jos mi se nije stomak vratio u normalu, a danas posle obilatog rucka, izvrnuli se mm i ja i donosi sveki vrucu strudlu sa dzemom i jabukama affraid affraid affraid Ja nisam karakter, ja sam stoka yes Sad mi je muka, boli me zeludac i svasta jos, jer ja vise i ne znam gde mi je zeludac, gde creva, a gde materica v Necu da jedem nista vise mesec dana c

Very Happy Koliko sam puta sebi to rekla...

Biksi :) ::Znači u Koviljaču, MImaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, etoooooooooooooooooooooo meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! lol!

Nisam ja još za staro gvoždje, pa molim vas, kakva banja! lol!

A kad ti posaljem sliku drugara koji tamo radi i masira, spakovala bi stvari i trcecim korakom dosla u Banju. Biksi ako stvarno resis da dodjes, zvrcni, cu da ti sredim tretman kraljevski Very Happy

Zene ja od danas primam 7 inekcija,mislim da se zovu jugomicilin ili tako nesto, a kad zavrsim sa bocama prelazim na antibiotike. A zasto? Zato sto volim da vreme provodim u sumi i 30. 10. kada su bili svi klinci tu i kada smo bili u sumi (ko cita rod. dnevn video je i slike) ja sam pokupila krpelja, prvi put u zivotu. Sama sam ga izvadila, ali od juce je pocelo da se crveni oko uboda i precnika je jedno 5 cm, crvenilo se lagano siri,ponekad me zasvrbi i dr sumnja da je lajamska bolest. Pri tom sam sinoc imala temperaturu(38) nemoc, glavobolja, drhtavica...sve jedno 3 sata. Jutros samo glavobolja i iako jos nisam primila bocu, boli me i guza. Cekam drugaricu, koja je sef lab da me pozove i da vadim krv:At IgG,IgM na Boreliu burgdorferi. Sreca u nesreci da je mene zakacio krpelj, a ne nekog od dece.
Eto! Celo prolece i leto kao blesava vodim racuna i pregledam sve oko sebe zbog krpelja...kad on me scapi u sred jeseni...i to zarazen c I sinoc, onako pod temperaturom sedim za kompom i guglam sve o lajamskoj bolesti(jer sam sinoc odmah posumnjala)...svasta sam utripovala...bolje da ne pisem. A inace nisam panicar...valjda zbog temperature.
Ajd zdravo, pisemo se no, naravno.
I nisam zaboravila kaficu. Zna se ko je na Kutku kafe kufarica...i to glavna najglavnija Razz


Jutra u novembru - Page 13 23s87me

Sanja avatar je za cistu 10.
Voli vas vas KRPELJKO Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od bak 17/11/2011, 09:47

O crna Misice No A mozda ipak nije? U svakom slucaju ce se izleciti, ali nije bas za zezanje Jutra u novembru - Page 13 191975
Kad se valjas po travi ccccc Laughing

Biksi banja je zakon! Jos sa takvim dijagnozama mozes i preko socijalnog 100% da dobijes, sta bi ti falilo malo odmora, masaza, vezbica, mmmm
Naravno kad se sanira upala. Ja bih probala da dobijem na uput Wink

Dobro jutro zene, magla se dize, sunce se promalja, bice jos jedan lep jesenji dan Jutra u novembru - Page 13 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od BiKsi :) 17/11/2011, 10:28

SSanja ::A jos kad razmislim...... Rodjendan na isti dan.. hipotireoza.. kicmica.... Sve preslikano.... lol! Ajd ti Bixi da lijepo brzo zatrudnis, pa da na mene preslikas... Moze????

Zdogovoreno, samo da znaš ja pre proleća ništa ne planiram! :) Ako se desi čudo, mada je to ravno spuštanju nlo u naše dvorište Laughing, ondak povlačim reč! Pa ti ako si za čekanje, ok, ako ne, možeš i ti prva, pa ja da preslikam! Jutra u novembru - Page 13 561840 Jutra u novembru - Page 13 561840 Jutra u novembru - Page 13 561840

Mima, bem mu cuka, i taj krpelj, grrrrrrrr! Gde na tebe da se zakači! Naravno de je bolje da nije na decu, al nije baš morao ni na tebe! Jutra u novembru - Page 13 510326Dobro je da si odmah reagovala, bit ćeš ti nama brzo ok, znam!

A za masera, pa ovaj... možda sam ja ipak za banju! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mirjana 17/11/2011, 10:33

O mišu, strašno! Želim ti brzi oporavak, i da najgori simptomi budu ovi koji su već prošli!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Milijana 17/11/2011, 10:51

HA stigoh ja pre 12 lol!
Misicu affraid sta procitah. Verujem da sise istripovala, ja sam letos citala o toj bolesti jer ih je kod nas bilo mnogo u selu... al ajde da vidimo prvo rezultate .
Hmmm, nego ja bi ipak sliku tog masera, mozda nas ima jos ovde za banju zbunjen

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 13 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 26 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu