KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
Jelica
grudva
7-patuljaka
Struzzo
Deni
Likoli
mijaki
medolino
red
shenon
senka
Jejaaa
LaFolie
Palcica Zvoncica
lilly13
key
liliCool
maus
SannI-AlL
racili
Niny
ragaco
Cupava
bak
Botox
bebko
ananana
Malina
JocY
laKole
hany
dragmilk
Elle
natalija
sanja 80
suncica muncica
jaca*caca
cvrle76
dragana76ns
noja
little monster
Jelena*
Mali Princ
cicsa80
Dacaa
lilya
traveler81
daxi011
SSanja
BiKsi :)
Xena
KoMetaK
lolipop
MAAKKI
Kamilica
djole42
maza1972
anak
ninica2
Mirjana
dr mali pariz
65 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 17/11/2011, 00:09

Moze i integralno u palacinke, ja stavila prosli put neku mesavinu za razani hleb ali mislim da i tu ima tip 500. Za sad istrazujem koje su mi opcije da spremam sebi ponekad neki desert, a da ne krsim pravila. Npr ja hleb uopste ne kupujem nego mesim od graham brasna, ili te mesavine za razeni hleb. Usla sam u semu i pravljenje hleba mi oduzme bukvalno 15 min.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SSanja 17/11/2011, 00:12

ozbiljno? :) pa jel se i sa takvim brasnom hleb klasicno mijesi sa kvascem itd?
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 17/11/2011, 00:15

Ma da, sve kao obican hleb pravis samo ne ocekuj da ce da naraste bas onako kao od belog brasna ali je meni i mm bas super, jos sam ja bas zbog toga i kupila kalup, pa mi budu veknice ko iz americkih filmova lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SSanja 17/11/2011, 00:18

a sto mislis, kako bi bilo da se pece u onu mini pekaru.. Znas sto ubacis sve sastojke, ona sama mijesi, podize tijesto i pece...
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 17/11/2011, 00:22

Mozda je i to ok ali nemam iskustva sa tim, u svakom slucaju treba probati, ja sam dosta vekni u cigle napravila dok nisam usla u stos, pa verujem da i za tu mini pekaru treba malo prakse, a da posle ide ko po loju.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SSanja 17/11/2011, 00:27

ja sam skoro tek usla potpuno u stos za mijesenje bijelog hleba.. Ipak imam vremena za to samo vikendom. :) zato je dobra fora ova pekara.. Mislim da moze uvece da se upali i do ujutru da ispece. :) a mm... Ne vjerujem da ce jesti taj hleb... Covjek koji se hrani 90% mesom.. Naravno bijeli hleb... Povrce slabo... Al mu metabolizam dobar, ciglu bi svario lol!
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 17/11/2011, 09:07

Evo i mene, b ja ne jedem slatko zbog policisticnih jajnika,ali ne jedem ni hleb,pijem glukofaz i navikla sam da tako funkcionisem.Joj jedva cekam subotu i betu da znam na cemu sam izludjuje me ovo cekanje,imam blage menstruacione simptome,koji dolaze svremena na vreme i to je to.Nisam imala nikakva blaga krvarenja sekret mi cist ko suza sad ce mo videti.
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maus 17/11/2011, 09:16

Zene moje po slatkisima i sioforu i glukofazu d
Mazo napred sa nalazima!
Sanja, svekrva moje sestre ima taj mini pekac i kune se u njega.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 17/11/2011, 09:32

Daco,navijam za subotu,terapiju imaš dobru,biće i BETA odlična igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od little monster 17/11/2011, 09:36

Daco igracice igracice igracice za veliku betu!
Mi smo kupili i sokovnik i pekaru kad su mi ustanovili IR. Pekara je super stvar, jer sve sama obavi. Ali morate se strogo pridrzavati uputstva i koristiti tacne mere kako je u knjizici propisano. Mi smo uzeli vecu sa dve mesalice i najmanji hleb koji smo pekli je 750gr. Za nas dvoje je to mnogo hleba, jedino da nosim i komsijama po zgradi. Tako da mi se posle vuce po kuci. Pogotovo sto tog crnog hleba ne mozete da pojedete kolicinski puno jer je dosta sit. Pokusala sam da ne stavim uopste belo brasno ali tada mi bude jako tezak. Ja sam napravila gresku jer sam zelela sto pre da izbacim beli hleb pa sam sa uvodjenjem lekova odmah presla na te crne hlebove i bilo mi je muka (da li od lekova ili nagle promene ishrane) pa sad ne mogu da jedem cisto crni hleb iz pekare. Ali kad izmesam sa belim brasnom bude ok. Sad mi ona mesi testo i za picu. Super je stvar. I samo morate planirati, ja se setim da mesim hlleb kad sam vec gladna, a tako ne ide, jer mu treba preko 3 sata da umesi i ispece veknu. U svakom slucaju bolja varijanta jer znate sta ste stavili u hleb i znate da nema aditiva, secera i nekih drugih dodataka.
little monster
little monster

Broj poruka : 80
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/11/2011, 10:04

Ja mesim hleb u pekarici vec dve godine, doneo mi je Deda Mraz pre dve godine Laughing Osim sto stavim brasno koje ja hocu, meni je super jer dodam semenke, kojecega, pa bude mmmmm
I ja sam kupila malu, za nas dvoje taj hleb bude 2 dana, od 400g brasna, cesto i 3.

Inace od moje vestice jos nema nista, samo me stomak boli vec dva dana Korak po korak na putu do bete + - Page 25 510326toliko da i ulozak nosim Rolling Eyes. to je zato sto sam se ja resila da vadim hormone Korak po korak na putu do bete + - Page 25 510326

Da li moze neka da napise tel onog dr Jovanovica iz Rzzo? Ja se ubih trazeci, a znam da sam ga imala. Hvala
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 17/11/2011, 10:28

dr Zoran Jovanovic 011/2053-617

sunny
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 17/11/2011, 10:32

SSanja ::
lilya ::Odma mesto mene dve da sljustis. Ne biram sa cime, samo nek je slatko lol!
Biksi, sad cu malo da se cuvam, ali kad odem kod mama i tetke na slavu e po pola parceta torte cu pojesti Very Happy

jednu pojela za mene, jednu za tebe, vise nisam smjela... Radim OGTT u subotu... lol!

Ma ti si jedno srce ljubav
Moj svekar ima tu pekaricu i hleb bude lep. Ja se mislim da je i mi kupimo, neku malu. Ne jedemo mnogo hleba, ali razmisljam se da bih mogla sebi da napravim dorucak od tog hleba pa da ponesem na posao, kad vec nosim i rucak. Sto rece neko, barem znam sta jedem.
Znaci mogla bih taj dzem za dijabeticare nekad? Mada moja mama pravi dzem prste da polizes, ali ajde sad na sve pristajem. Ima da se kupi u DM njihov i dzem za dijabeticare i neki kremic sa secerom od secetne trske. Kremic smo probali i mnogo je fin i eno nam ga jedan stoji u frizideru, nismo ga ni otvorili kad mi dr rekla da prestanem sa slatkisima. E da, mm se solidarise samnom i ni on ne jede slatko, mada kolika je buca ovo mu sad kao izgovor dodje da je zbog mene. Cakan je osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 17/11/2011, 10:47

meni su prepisali siofor i pijem ga vec mesec dana, ali mi niko nije skrenuo paznju da ne jedem slatko. rezultati krvi su mi bili ok, ali su insulin i glukoza bili blize gornjoj granici i onda mi je sestra u genesisu rekla da zbog nekog odnosa glukoze i insulina moram da pocnem da pijem siofor. da ce mi biti muka verovatno...pocela sam sa pola teblete dnevno, da bi stigla do dve tablete na dan...rekla mi je da ne citam uputstvo leka nikako, jer ja nisam dijabeticar, ne daju mi ga zbog toga...pitala sam zasto mi ga daju kad je to sve u granicama, smrljala je odgovor, u smislu...taj neki odnos je visok...tjja...od tad ćutim i pijem...a sad ne znam, da li da prestanem da jedem slatko??
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 17/11/2011, 11:02

Potpisujem da je mini pekara super stvar, i hleb iz nje je njami, naročito kad je topao. Ja za sada ne moram da vodim računa o ishrani, a to je možda baš zbog toga što vodim računa o ishrani! Laughing Zaista sam znala nekad da se jako loše osećam zbog moje malokrvnosti ili zato što sam postila na neki svoj bolestan način, tako što nisam znala šta da jedem, i bilo mi je muka od dve namirnice na koje sam svela post, pa onda ne jedem sve dok ne počnem da se tresem. Tada sam skontala da ću dobiti šećer i prijavila se Svešteniku, koji mi je objasnio da je greh ubiti se postom. Onda mi prvo zabranio post na vodi, jer sam tada primala neke injekcije koje deminaralizuju kosti, pa sam bila na belom mrsu, a za ubuduće mi je ispričao mnogo recepata. Od tada svakog dana brinem o ishrani. Gledam da unesem dovoljno žitarica, i ako nikako drugačije, ubacim klice u čorbu koju kuvam! Bar 3 boje povrća. Bar 2 voćke. Semenke i orašaste plodove dodajem i u salate i u ostala jela. Začine nikako ne preskačem. Jedem i belo brašno i slatkiše, ali vrlo sam disciplinovana i veoma retko preteram. Pre uzmem voćku ili ceđeni sok kad mi se jede slatko.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/11/2011, 11:16

Red, ako imaš nalaze kod sebe napiši ih na ovoj temi i glukozu i insulin, pa i pročitaj ovu temu, evo link, možda će ti stvari biti jasnije. Ja pijem glukofaž i zbog hiperinuslinemije i zbog policističnih, te nemoj da te zbuni naziv teme!

https://kutak.forumotion.com/t1712p315-ogtt-test-i-implantacija-nevezano-za-pcos
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 17/11/2011, 12:05

red ::meni su prepisali siofor i pijem ga vec mesec dana, ali mi niko nije skrenuo paznju da ne jedem slatko. rezultati krvi su mi bili ok, ali su insulin i glukoza bili blize gornjoj granici i onda mi je sestra u genesisu rekla da zbog nekog odnosa glukoze i insulina moram da pocnem da pijem siofor. da ce mi biti muka verovatno...pocela sam sa pola teblete dnevno, da bi stigla do dve tablete na dan...rekla mi je da ne citam uputstvo leka nikako, jer ja nisam dijabeticar, ne daju mi ga zbog toga...pitala sam zasto mi ga daju kad je to sve u granicama, smrljala je odgovor, u smislu...taj neki odnos je visok...tjja...od tad ćutim i pijem...a sad ne znam, da li da prestanem da jedem slatko??
Kako to mislis da ti je sestra rekla da pijes Siofor affraid
I ja sam nova u druzenju sa Sioforom, ali mislim da bi trebalo da izbacis slatko ako ga vec pijes. Kakve propuste prave te klinike, to je strasno.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 17/11/2011, 15:04

Ja bez mini pekare ne bih mogla da se snadjem. Toliko sam odusevljena njenim umecem da sam kupila jos jednu Laughing i sada imam dve.
U njoj pravim razne vrste hlebova, jer se dobije citava knjizica recepata. Obavezno testo za picu, strudlu, krofne,... Cak sam i pekmez pravila u njoj, jer ima program za marmeladu. Prste da polizes.
Natempiram je uvece da mi hleb bude gotov ujutru recimo oko pola 8h i onda me budi miris vruceg hleba, nema nista lepse.

Moja mama koja inace vrhunski mesi testa, i svi obozavaju njene krofne, mekike, pice,...ja joj zabranila da se muci, pa nas ona neki dan pozvala na pice, a ja u pekari umesila testo, uzela tu korpicu u auto i pravac kod mame sa gotovim testom. Nikao se nije umorio a svi uzivali

Preporucujem je najiskrenije. Ali se mora voditi racuna da se stavlja sve po redu kako pise u receptu, a posle kada naucite kako sta ide dozvoljene su i improvizacije.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 17/11/2011, 16:55

Devojke,prvo da vas sve pozdravim! ljubav Dugo vas citam i divim se vasim znanjem i hrabroscu... Samo napred... Kao sto vidite nova sam na forumu pa ce mi malo trebati da pohvatam kako i sta ide.... Ja trenutno skupljam papire za vto komisiju...tek sam na pocetku svega...ali tu ste vi pa ce te mi pomoci ako negde zastanem igra
Zelim vam svima srecu i da sve ugledate veliku betuuuu beta Jedan veliki poljubac za sve poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 17/11/2011, 17:20

Medolino, dobrodosla i hvala na lepim zeljama. Da i ti vec u prvom krugu ugledas veeliku betu i onda da uradis glupavi test da imas i dve crtice za uspomenu osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 17/11/2011, 17:29

Lilya, hvala na dobrodoslici i lepim zeljama love
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 17/11/2011, 17:31

medolino87 ::Devojke,prvo da vas sve pozdravim! Korak po korak na putu do bete + - Page 25 543728 Dugo vas citam i divim se vasim znanjem i hrabroscu... Samo napred... Kao sto vidite nova sam na forumu pa ce mi malo trebati da pohvatam kako i sta ide.... Ja trenutno skupljam papire za vto komisiju...tek sam na pocetku svega...ali tu ste vi pa ce te mi pomoci ako negde zastanem Korak po korak na putu do bete + - Page 25 745955
Zelim vam svima srecu i da sve ugledate veliku betuuuu Korak po korak na putu do bete + - Page 25 485477 Jedan veliki poljubac za sve Korak po korak na putu do bete + - Page 25 766699
Medolino, dobrodošla! Korak po korak na putu do bete + - Page 25 338438
spazila sam tvoje postove na temi o VTO iz RZZO, tako da, slobodno nam se priključi ovde gde o svemu pričamo,pa i pekaču za hleb :lol!:koji btw, ne kupujem iz jednog principa-sigurno bih sebi kg nabila,a tako ih je teško svući...u ovim godinama,pa nadalje sve teže Korak po korak na putu do bete + - Page 25 561840
Nego, takvo mi raspoloženje,a i vladanje danas...te vam se prenosim
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 17/11/2011, 18:01

Hvala na dobrodoslici dr mali pariz, pesma je vrh Very Happy Jao sto se tice pekace ekstra je stvar, ima ga moja mama, ali ja ne smem da ga donesem kod mene,jer cu samo nesto da pravim i da se gojim a kao sto ti kazes lako se ugojiti a tesko je posle skinuti visak kilograma Embarassed
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 17/11/2011, 18:31

e sada cu da idem da gledam pekace... pre neki dan sam umesila svoj prvi hleb, ali sto mi ovo deluje kao mnogo bolja varijanta...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 17/11/2011, 18:32

Necete verovati, ja stalno nesto mesim, pecem, pravim, a nista od toga n ne probam, ali bukvalno.
Familija ne moze dase nacudi kako neko moze da ima tako veliku zelju da sve to napravi, pomuci se i na kraju ne proba, ali ja nemam pojma ni kako mi sve to uspe, posle pitam njih "i kako vam se cini"  b A oni kazu, odlicno samo nastavi, i ja tako u krug  b  b
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu