KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
SannI-AlL
makababy
buby
Marija86
Dacaa
caci
LaFolie
vildana m
ragaco
daxi011
Simona
lena
Orline
lilya
vikica800
lilly13
Likoli
natalija
7-patuljaka
sanja 80
malenaa
gagax81
Republica
djole42
tuli
viktorija
suncica muncica
bak
maus
cvrle76
lolipop
racili
grudva
Niny
Deni
shenon
Anavi
BiKsi :)
little monster
JocY
Zoka83
Sofka
Sneza
Tanja83
ciklama
hany
fenix
Malina
Shizika
Mali Princ
dragana76ns
jaca*caca
ananana
KoMetaK
bebko
MAAKKI
dr mali pariz
ninica2
adriatika
anak
Xena
Mirjana
Kamilica
noja
Botox
maza1972
traveler81
cicsa80
heart84
73 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 27/10/2011, 12:38

Hvala Maki zvala sam da zakazem privatno jer drugacije ne mogu..A u ponedeljak trebala da vadim briseve tj papa i ostalo v u 16/30 idem kog ginica pa vam se javljam sta je bilo .Srecno svima a sad vidim Kamilicice sta se desava ves masino nasa hahaha nadam se da ce sve biti ok poljubac
Mirjana mazi stomacic sad si trudnica navijači1 navijači1 navijači1
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 27/10/2011, 13:27

Kamilice mislim na tebe, ali ne brinem, znam da si dobro, naspavana i bez ciste Korak po korak na putu do bete + - Page 39 275568.
SSanja, cekamo te sa izvestajem.
Mazo, jos malo sunny
Miro, samo se ti smej, mrvice to obozavaju Very Happy
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 27/10/2011, 14:32

Zenske,ja bih nesto da pitam,pa ako se neko nasao u slicnoj situaciji neka kucne koje slovo!
Zadnja menstruacija 19.10.sve uobicajeno sto se krvarenja tice,bolovi,obim, boja,ali je trajalo 4 umesto 8-9 dana kako obicno biva.
A grudi umesto da splasnu,nastavile da rastu i jako ,jako bole,a naravno uvek se inace smire 2.-3. dana ciklusa.
Treba 8.11. da idemo na drugostepenu komisiju i UZ,tada bi bio 21.dan ciklusa,a ja se osecam kao da cu svakog trenutka ponovo dobiti.
Inace nemam problema sa hormonima,a sad sam zabrinuta da se nesto poremetilo,pa da izvisimo na toj komisiji.
Mozda od promene vremenskih uslova,mozda i od razmisljanja o svemu ovome,zadnja 2 meseca sam previsela po raznim ordinacijama i laboratorijama skupljajuci papire za VTO i posteno se opteretila time...
Pre 20-ak dana UZ i hormonski status sasvim uredni.


ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 27/10/2011, 14:35

Ragaco, ne želim da ti dajem lažnu nadu, ali postoji šansa da ti neće trebati komisija. Idi uradi betu ili običan test, pa nam javi rezultate. Mi nestrpljivo čekamo.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 27/10/2011, 14:49

Joj,ma nije to nikako!
Ali bas lepo sto si tako pozitivna.
Nije u zadnja dva meseca bilo nikakvih radova zbog nekih bakterija,a i da je bilo...11 godina pokusavamo i ne uspesmo nista do sada.
Nego ne znam sta bi moglo biti,nisam imala probleme takve vrste nikad,pa gde bas sad kad mi je potrebno da sve bude ok?!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 27/10/2011, 15:14

Pa, možda je zbog stresa ili nekih lekova!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 27/10/2011, 15:18

Ragaco,ja pomislih isto što i MIRA,ali se ne usudih da napišem Laughing Laughing Laughing
Ako si uzimala antibiotike,vaginalete ili kontraceptive,može to da promeni dužinu trajanja menstruacije.I ja sam imala jednu tako "sumnjivu" menstruaciju,pa je sledeća bila normalna,a isto sam puno jurcala u pripremi za VTO.

od ninica2 Danas u 11:29 am
Drage koracaljke treba mi pomoc.Imala samhisteroskopiju 24 avgusta,posle toga dva normalna ciklusa na 28dan. poslednji je bio 15.10 i pre nekoliko dana mi se pojavilo ucestalo mokrenje i bol pri mokrenju pila sam caj od brusnice i uvin u manjim kolicinama i sve se smirilo.Jutros se ponovo sve vratilo i mokrenje i bol ali sam i prokrvarila ne znam od cega ni kako ni sta planiram da odem na pregled danas...Dali je neko imao slicno iskustvo i sta moze biti???
Draga,jel krvarenje bilo vaginalno ili urinarno(u mokraći)?Stvar je za ginekologa ali i za urologa, moguće da si se jako prehladila.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 27/10/2011, 15:25

Pa sigurno da je to!
Nego ja kao da mi zivot zavisi od te drugostepene komisije i samo razmisljam sta ce krenuti po zlu.
A zaista nikad nisam bila panicar.
Pa ako nam i odobre postupak nece biti pametno da toliko strepim.
A tebi svaka cast Miro i zelim ti da sve bude kako ocekujes!
Mazo,napili smo se antibiotika,istina!
Kako si mi ti?Jesi li kontaktorala nekoga iz laboratorije da vidis kako su malecki i sta rade?
Kad ides sutra?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 27/10/2011, 15:53

Evo da napišem i ja moj izveštaj...Bila sam da primim antibiotik i sačekam dr.Bojanu, koja je inače zadužena za embrione i upravo bila u laboratoriji (tako su mi sestre rekle).
Skupim hrabrost,priđem,predstavim se i ona reče uz osmeh da je sve u najboljem redu,da su odlične,da su se oplodile i podelile sve tri i da dođem sutra u zakazano vreme u 12.30...Umalo me šlog nije strefio (ipak sam ja žena u godinama)...ja se ljubazno zahvalim i to je bilo to...Da,još je dodala da sam mogla još juče da je pitam...a ja nešto nisam znala da može ,mada kontam da se posle 24 sata vidi da li su se oplodile...
Posle sam sedela sa mužićem naše SSanje,dok je ona bila na aspiraciji,dočekali je da izađe i tako...srećan dan za sve nas...
igracice
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 27/10/2011, 16:00

Mazo radost radost radost

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 27/10/2011, 16:01

igra igra igra Bravo za tvoje bubice mrvice Mazo! Sutra si i ti na relaxu kao Mira. Very Happy
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 27/10/2011, 16:11

Drage moje,hvala vam što ste tu i navijate i radujete se,ali mene nikako strepnja ne napušta,znam da nije dobro da se brinem,jako sam nešto rezervisana i sumnjičava,sve mi ovo nekako neverovatno,kao da se ne dešava meni...radovala sam se malo u sebi posle susreta sa doktorkom,jedva sam skupila hrabrost da je pitam,kakva sam ja kukavica ...
Jedva čekam sutra ,da mi vrate moje mrve,pa da se opustim malo...
Stomak me još mulja,nije da boli, ali nije kao obično,bolucka kad stojim i tumbam se po prevozu,možda je sve to od utrogestana,uzimam 3 puta po 2 oralno...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 27/10/2011, 16:33

Uh, curice, kako sve nekako lepo napreduje kod vas smajli angel
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 27/10/2011, 16:41

maza1972 ::Drage moje,hvala vam što ste tu i navijate i radujete se,ali mene nikako strepnja ne napušta,znam da nije dobro da se brinem,jako sam nešto rezervisana i sumnjičava,sve mi ovo nekako neverovatno,kao da se ne dešava meni...radovala sam se malo u sebi posle susreta sa doktorkom,jedva sam skupila hrabrost da je pitam,kakva sam ja kukavica ...
Jedva čekam sutra ,da mi vrate moje mrve,pa da se opustim malo...
Stomak me još mulja,nije da boli, ali nije kao obično,bolucka kad stojim i tumbam se po prevozu,možda je sve to od utrogestana,uzimam 3 puta po 2 oralno...
Mazo, pa divne vesti! Slutim ja sve vreme da me ti pratis u stopu! ;-) Samo, sto se tice ovevstrepnje, ja sad jos vise strepim, jer ne mogu da shvatim da su mom stomaku i da ce nastaviti da se razvijaju. Covek ti je cudo, tj um! Rolling Eyes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 27/10/2011, 16:49

Miro, draga, nemoj biti kao ja, hajde malo uživaj. Žene drage, uživajte, verujte mi iz iskustva da je to najvažniji sastojak. Sreća. I zadovoljstvo što su tu.
Nedajte strepnji da vas obuzme yes
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 27/10/2011, 17:56

anak ::Miro, draga, nemoj biti kao ja, hajde malo uživaj. Žene drage, uživajte, verujte mi iz iskustva da je to najvažniji sastojak. Sreća. I zadovoljstvo što su tu.
Nedajte strepnji da vas obuzme yes
Hvala Anak osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SSanja 27/10/2011, 18:42

cure, napisala sam u dnevniku, a evo sad cu i ovdje. Aspiracija protekla odlicno, lijepo sam sanjala, mada se ne sjecam sna, ali znam da je sve bilo svijetlo u snu, bilo mi zao sto me bude.. Dobili smo 21 j.c. osmeh srce osmeh srce
ET je u utorak 01.11. Oni vracaju 3 embriona, 2 smo se odlucili da zamrznemo. Naravno, ukoliko sve bude u redu.. A nadam se da hhoce smajli angel
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SSanja 27/10/2011, 18:45

E da, hvala dragoj mazi, sto je pravila drustvo mm i cuvala mu srah dok mene nije bilo. ljubav ljubav ljubav ljubav

Miro, pjevaj malo bebicama, one to vole.. d

Mazo, sutra ides po tvoje malisane.. vv vv vv vv
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suncica muncica 27/10/2011, 19:42

Mazo srecno sutra!!! b b b b b b
suncica muncica
suncica muncica

Broj poruka : 113
Location : Beograd
Datum upisa : 23.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 27/10/2011, 19:48

Hvala devojke, nešto sam pospana od utrogestana ,pritisak mi nizak...mulja po stomaku,jel tako bilo i vama, uzimam oralno 3 puta po 2 zagrljaj
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 27/10/2011, 20:19

Mazo super za izvestaj i srecno sutra na upoznavanju d d d
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 27/10/2011, 20:26

Mazo uzivaj i opusti se

zaboravih kako bese da li smo dan pred transfer stavili 2x utrogestan ili smo nosili pa su prve stavljali oni posle transfera a vece pred transfer bilo je obavezno sex ...

drzim pesnice

poljubci
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 27/10/2011, 20:38

Evo i mene, ali bez ciste. Sve ok danas bilo, kratko trajalo, baš, u 8 ušla u salu a izašla iz klinike u 10. Temam nikakvih tegoba, ne boli, sve ok...Jedino što sam spavala od 1 do 6, tako da se tek sad javljam. Samo nisam pitala šta, kako da se ponašam narednih dana, sex, šetnja i te stvari... Ako neko ima iskustva nek mi javne čisto da znam, mada se ja dobro oselam, ppp...
Xeno, hvala što misliš na mene, kako tebi dani teku?
Miro, postaću zavisnik od morfijuma, mada mogu ti reći da mi je to i najbolji deo svega ovoga... Wink
Devojke, Niny, Biksi, Mazo, Prinče, Maki, Anak, Nince... cveće
Ssanja, dobro je mila, prošlo i to. Navijamo za utorak
Mazo, za sutra da budeš lepa, ejjj, vodiš decu kući!!!
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 27/10/2011, 21:11

Mazo i ja uzimam 3x2, ali za sada samo ujutru pijem, a posle podne i uvece ih apliciram Laughing pa lezim! I meni se spava od njih.
Hajde od sutra i treba da spavkas dva tri dana! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 27/10/2011, 21:12

Kamilice ti si vickasta bas

normalno se ponasas prvi dan malo odmoris a posle do transfera sve normalno, ali bez nekih preteranih naprezanja, sex ako ti prija ... sto meni bas i nije cak ni vece pred transfer ... ali kazu da je dobro da bude sex jer tako kad urade transfer embrioni budu u tecnosti kao onoj koju su imali u laboratoriji (barem sam ja tako shvatila objasnjenje zasto sex pred transfer)
srcasti poljupci


Miro da li su tebi odmah posle aspiracije rekli da stavljas utrogestan ?
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu