KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
SannI-AlL
makababy
buby
Marija86
Dacaa
caci
LaFolie
vildana m
ragaco
daxi011
Simona
lena
Orline
lilya
vikica800
lilly13
Likoli
natalija
7-patuljaka
sanja 80
malenaa
gagax81
Republica
djole42
tuli
viktorija
suncica muncica
bak
maus
cvrle76
lolipop
racili
grudva
Niny
Deni
shenon
Anavi
BiKsi :)
little monster
JocY
Zoka83
Sofka
Sneza
Tanja83
ciklama
hany
fenix
Malina
Shizika
Mali Princ
dragana76ns
jaca*caca
ananana
KoMetaK
bebko
MAAKKI
dr mali pariz
ninica2
adriatika
anak
Xena
Mirjana
Kamilica
noja
Botox
maza1972
traveler81
cicsa80
heart84
73 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 10/10/2011, 14:41

Malina, jako mi je v žao zagrljaj
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 10/10/2011, 15:11

Malina, zaista mi je jako žao. Nekako sam bila sigurna. Ali, verujem da samo treba preboleti, prikupiti snagu za novi pokušaj, i biti strpljiv. Verovati. Bog nas je sigurno odredio da budemo majke, samo je naš put posut trnjem i suzama, ali zato kad ih dobijemo-bićemo majke kakvu naša buduća deca već sada u Božijoj promisli sanjaju.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od shenon 10/10/2011, 15:18

Da li neko zna gde bih privatno mogla uraditi urodjene trombofilije?
Uradila sam stecene na KCS, sve mi je ok i posto imam samo jednu neuspelu vto iza sebe tamo su mi rekli da VMA to radi ali da mi ni na uput ne bi uradili jer primaju samo zene koje imaju vise neuspelih pokusaja.
Ja bih negde privatno pa ako imate predlog, bas mi je hitno jer sutra idem na drugostepenu komisiju i nadam se da cu proci pa da se pripremim bar 2-3 meseca unapred.

Hvala
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 10/10/2011, 15:32

Malina jako mi je zao, odmori malo, skreni misli ako mozes i ne daj se Korak po korak na putu do bete + - Page 6 582639
Jaco caco, mi smo se opet srele u klinici, i ja sam bila danas u isto vreme. Mislim da je tvoja situacija sasvim ok, a imas jos koji dan stimulacije.
Kod mene na desnom jajnijku 7-8 folikula do 16mm i 1 od 18mm, na desnom vise komada do 17mm, nepise tacno koliko. Endometrijum 8mm, meni to izgleda malo jer mi u prirodnim ciklusima nikad nije bio ispod 11mm, ali neznam mozda lupam gluposti. Sutra uvece primam pregnil, a u cetvrtak je aspiracija, valjda ce do tada i endo jos malo da se udeblja. Imam i sutra jos tri menopura i diferelin.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 10/10/2011, 15:57

Malina zagrljaj
Cekalice da docekaju lepe vesti, koracaljke srecno vam bilo!
Maakki kako si? Kako deca? osmeh srce
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 10/10/2011, 16:56

Sve cu samo da vas Korak po korak na putu do bete + - Page 6 692299 i odoh malo da dremnem, u sredu idem na Zlatibor, da odmorim i nadam se presecem ovaj los period u koji sam zapala...Svraticu tamo i kod endokrinologa, vec sam zvala da pitam, ponecu sve nalaze i da cujem i njihovo misljenje.Naoruzacu se kupinovim vinom, raznim medicima i cajicima i ima da pevam""briga me za zimu, briga me za sve "

Danas sam isla i na kontrolni CB, nalazi za koji dan....

Malina zao mi jeKorak po korak na putu do bete + - Page 6 639820

Cekalice pozitivne betice Korak po korak na putu do bete + - Page 6 582639
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 10/10/2011, 16:57

sneg*
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od traveler81 10/10/2011, 17:03

Dragana ti ces se od svih nas prva grudvati, vidim ja! A tek kad se setim vina,kajmaka, pesute i komplet lepinje...dodje mi da odmah sednem u kola pa da tamo radim betu xe xe
traveler81
traveler81

Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 10/10/2011, 18:10

Malina zagrljaj
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 10/10/2011, 19:35

Xena ima endo jos vremena da se ubucka, nemoj da zaboravis da i posle aspiracije ima jos vremena, bice tu lepih jc radost radost radost

Nije valda da vec negde pada sneg Rolling Eyes

Danas sam bolje jer stomak manje boli, onako zigne po malo, ali nije strasno, bila sam u setnji do prodavnice i bas mi je prijalo, danas mi je dan brzo prosao nadam se da cu uspeti i ostale da organizujem tako da nemam puno vremena za razmisljanje Very Happy Very Happy Very Happy
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 10/10/2011, 20:02

shenon ::Da li neko zna gde bih privatno mogla uraditi urodjene trombofilije?
Uradila sam stecene na KCS, sve mi je ok i posto imam samo jednu neuspelu vto iza sebe tamo su mi rekli da VMA to radi ali da mi ni na uput ne bi uradili jer primaju samo zene koje imaju vise neuspelih pokusaja.
Ja bih negde privatno pa ako imate predlog, bas mi je hitno jer sutra idem na drugostepenu komisiju i nadam se da cu proci pa da se pripremim bar 2-3 meseca unapred.

Hvala
Urođene možeš odraditi u Konzilijumu,jer je jedina genetska laboratorija u BG, sada pripojena njima. Sve zajedno je oko 10000 din.
Malina, grozne vesti, šta reći-apsolutno delim mišljenje sa tobom.
Čekalice, ne dajte se, još malo i vaše bete će zablistati!! Korak po korak na putu do bete + - Page 6 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 10/10/2011, 20:41

Malina, jako mi je zao grljenje Od goreg uvek ima gore, a nas zivot je stvarno kocka.
Mi smo juce bili u poseti kumu, koji je imao udes i ostao vecito vezan za kolica, ali se nagledah svega i svacega tamo, a on se oporavlja psihicki bas zbog toga. Jos imam u glavi klinca koji se okliznuo na bazenu i zivi kao biljka, dise na traheostomu, hrani se na cevcicu... c Treba biti zahvalan Bogu za svaki novi dan u zdravlju.
Nego, da vas pitam, jel neka od vas koristila inofert. Ne znam jel postoji tamo, ali je kombinacija folne kiseline i inositol-a (valjda se tako prevodi), kompleksa vitamina B, koji regulise insulino rezistencu, metabolizam, funkcije jajnika i PCO, kao i protiv hiperstimulacije. Deluje mi kao odlican preparat, iako me nervira sto us kesice, pa se rastvara. Eto, ako niste cule, izguglajte ga, mozda vam zatreba.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 10/10/2011, 21:26

Malina v
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 10/10/2011, 21:50

Cao devojke, evo mene opet sa vama, nadam se da me niste zaboravile Very Happy
Mi smo se konacno pokrenuli, mm je radio kontrolu (7 meseci od uklanjanja testisa) i hvala Bogu sve je dobro, to je najvaznije srca1
Danas je radio i spermogram koji je ocajan, cak je gori i od onog pre operacije Sad
Moji harmoni takodje ocajni, ali pisacu u posebne teme...
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 10/10/2011, 22:08

Niny cvet
Cure, moj bris sterilan, veštica stigla, boce kupljene! Dobro fali mi još jedan cetrotice, i pregnil, ali i to rezervisano. Mm bio u NS i ja ga svratila u Iris da mi kupi 4 cetrotide-a i pen-če od 900, ali nije imao kod sebe para za sve, jer sam ga iznenadila-a TAj ne nosi karticu sa sobom- verovatno mu je to strategija za kontrolu potrošnje fd
No dobro, za te dve boce još ima vremena.
Sutra opet bockanje!
Mnogo sam nervozna i žiga me sa svih strana! Sad' sam sigurna da su živci!
Toliko!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 10/10/2011, 22:10

Nina,dobrodošla!
Miro, hoćeš li u Irisu kupovati pen? Koliko je tamo? Taj od 900?
Bravo za briseve,i ovde!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 10/10/2011, 22:21

Pari, ne znam koliko je, jer ja sam ih zvala za Cetrotide (oko 3800), i tek kada sam javila mm-u da svrati po to, napisala sam mu da pita i za Pen od 900, koji je on i kupio, pa je zato potrošio sve pare Laughing E sad', cenjeni gospon mm još uvek nije došao kući, pa ću vam sve reći kasnije ili sutra.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od traveler81 10/10/2011, 22:25

Devojke obavestavam vas da mi je veceras izuzetno muka. Izvukla sam se za danas da ne dobijem, ako izvucem jos sutra pa u sredu da konacno vidimo sta se to desava kod mene.
traveler81
traveler81

Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 10/10/2011, 23:02

traveler81 ::Devojke obavestavam vas da mi je veceras izuzetno muka. Izvukla sam se za danas da ne dobijem, ako izvucem jos sutra pa u sredu da konacno vidimo sta se to desava kod mene.

Hihihihihi likeit

Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 11/10/2011, 01:01

Mirjana, radost radost radost za bris i početak bockanja...
Traveler- pa dešava se trudnica good job
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 11/10/2011, 09:07

Xeno, jel danas stop injekcija a prekosutra aspiracija? Ako se dobro sećam. Kako si?
Srećno!!! radost
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 11/10/2011, 09:25

Niny dobro dosla nazad cvet

Evo ja danas preguravam trecinu cekanja, za sada sve ide dobro nadam se da ce tako i da ostane, nema nekih simptoma ali ih jos i ne ocekujem, juce bila u setnji i jako mi je prijala, jedino sto ne mogu da se uskladim sa ishranom, kada pojedem sve sto bih trebala ne mogu nista drugo ali valda cu i to doterati u red. ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 11/10/2011, 09:29

Maakki, baš lepo što se dobro osećaš!!!
Ja sad sad na diferilinu, isto sa ishranom sam malo zbunjena, ja sve jedem i volim da jedem, pa hadj reci mi šta si ti jela u postupku, i šta sad jedeš. poljubci
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 11/10/2011, 09:36

Traveler, sutra ćeš biti presrećna.
Maki, lepo to tebi ide yes good job
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od traveler81 11/10/2011, 09:55

Devojke, nemojte me pogresno shvatiti ja bih jako volela da ugledam pozitivan rezultat ali meni to izgleda toliko nedokucivo da prosto ne mogu sebe da zamislim u poziciji da gledam u svoju pozitivnu betu-mislim da ne bih ni mogla da se radujem previse jer ne bih verovala...sumnjala bih da su mi pomesali rezultate, da to nisam ja i sl. Jednostavno ako kojim slucajem sutra beta bude pozitivna ja necu znati kako da se ponasam. Bicu blentava maksimalno.

Ja i mm smo razradili taktiku-odlazim pre podne u laboratoriju da se bocnem a onda ne idem sama po rezultate vec cekam njega s posla pa cemo ili zajedno da budemo blentavi ili cemo zajedno da patimo.
traveler81
traveler81

Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu