KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andrika Mandrika, majkin sin!

+47
snedra
mamajednogprinca
korpica
missile
medolino
Mrvica
cici
kasia
cufta
Tanja83
Mali Princ
Mirjana
bobica83
gagax81
Orline
Struzzo
HappyGirl
naca
dragana76ns
zoxa
bokica
brinbili
nesalela
catherine290505
gea
tuli
Nefertari
BiKsi :)
bebko
MARA
Sneza
Tinche
KoMetaK
Shizika
key
Sami
lolipop
maja76
djole42
dr mali pariz
Simona
buby
Milijana
Zoka83
caci
maus
lena
51 posters

Strana 33 od 39 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 39  Sledeći

Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 8/7/2012, 12:31

[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 8/7/2012, 12:34

[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 8/7/2012, 12:34

Tarzan!!!!!!!!! lol!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od dr mali pariz 8/7/2012, 14:43

Joj , vidi mu pozu na posl. fotki...ma izescu ga!
Bas je mazulja jedna i uziva sa sekom-koja je lepa ki andjeo! Sve cestitke za upis...Zemunska gimn.?
Friz mu je siz, a ti mama...sve bolja i bolja!! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od djole42 8/7/2012, 16:06

Kako sam ja propustila tatu straga lol! lol! lol!

Lenče Andrika ti je lokničasti lepotan ,mami na golicanje,štipkanje nemam reči
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 8/7/2012, 21:58

dr mali pariz :: Joj , vidi mu pozu na posl. fotki...ma izescu ga!
Bas je mazulja jedna i uziva sa sekom-koja je lepa ki andjeo! Sve cestitke za upis...Zemunska gimn.?
Friz mu je siz, a ti mama...sve bolja i bolja!! [Only admins are allowed to see this image]

Jes, sve bolja ko staro vino... Laughing Rolling Eyes oni "slaufi" oko stomaka, tj. salo, ostalo i dalje iako trcim za Andrijom non-stop. I on mi, kad podignem majcu, stipka kolutove salca, pa se tako slatko smeje, zanimljivo mu... Mislim se, i ti si mali zasluzan za mamine kg koje se ne tope ni na ovoj vrucini..... Very Happy

Bratanica moze i u Zemunsku i u Prvu gimnaziju pa cemo videti...
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 8/7/2012, 22:06

djole39 :: Kako sam ja propustila tatu straga lol! lol! lol!

Djoleeeeee, tako mi je milo sto te vidim kod nas, a recenica ti je super, hahahahahahaha.... "propustila" pa jos "straga".... hahahahahaha.... [Only admins are allowed to see this image] Mm kaze: "E, bas ste pokvarene"..... hahahahaha... On to u sali, naravno.... jadnicak, sta dozive, da ga stavim na net i jos zene da me prozivaju misleci da je on tek tamo neki pubertetlija...[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 8/7/2012, 22:23

Sad moram da vam se pozalim malo, ali ozbiljno... No Uh, sto doziveh stres veceras...

Ovo moje dete se ne smiruje, izuzetno je aktivan, ne drzi ga mesto, ne znam odakle mu tolika snaga i energija za istrazivanje, hodanje, pokret. Svratili smo u komsiluk, deca naokolo i veliki bazen za vece klince... Andrija kidise na vodu, stalno ide ka bazenu i hoce da prska naokolo, uzme neku casu ili posudicu i zacas smo svi mokri, ja pored njega.

Elem, u sekundi je izgubio ravnotezu jer je teren malo nagnut, i poleteo naglavce pravo u bazen, jednom rukom do dna, druga u vazduhu... ja ga smesta izvadim ali se valjda nagutao vode i zagrcnuo, ipak je vrlo mali, i nije mogao odmah da ispljune vodu.... Gusi se dete a ja kao luda......... Nije trajalo dugo, nekako se povratio i dosao do vazduha, ali sam ja bila gotova... sve me stiglo Sad .

Racunam, budan je ovih dana vec oko 6h, spava 1,5h uvrh glave u toku dana, i moze da tera do 21h i duze... dakle, ako i pomerim te sate malo, ispadne da se najmanje 12h bavim njim aktivno, znaci bez ikakve pauze, bez trunke opustanja...... Stalno za petama, stalno govorim "No, no... ne ovo, ne ono!".... on nece sam da se igra igrackama u sobi. Nece da sedi duze od 5 sekundi... Ako se sam igra, to je onda napolju, oko zemlje, oko creva za zalivanje, stepenica, auta... sve sama opasna mesta.... dakle, nadzor neprekidan! Presecem se sto puta u toku dana, te mi pobegne uz stepenice sam, te se zavlaci negde, te hoce svasta... I onda, kad se lepo narucka i popije mlekce, decko zaspe, ja kao izduvani balon nisam ni za sta.... Ne mogu ni da se pomerim. Dodajte na to i redovna dva budjenja u toku noci da pije mleko..... Ustanemo, damo mu flasicu, jedno sprema mleko, drugo ga cuva da ne poleti iz kreveta jer place i prevrce se, onda pranje flasice....... Mmmmmmm, kazem sebi da ne smem da se zalim ali stvarno treba snage.....
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 8/7/2012, 22:39

Iako smo doziveli scenu sa padom u bazen, ipak je bilo i lepih trenutaka - upoznali smo jednu malu plavusicu, ima 2 godine ali je sitna, manja od Andrije, tako da mogu da prodju kao par Wink .... devojcica zivi u Bgd-u, mama joj je Amerikanka, a tata nas... razume dete oba jezika... i tako se zagledala u moga sina da smo se svi smejali... lepo se vidi, narode, dete gleda zacarano u drugo dete.... Te mu daje igracke, zove ga da sedne iza nje u autic pa se onda nasloni na njega (Tarzan je imao na sebi samo pampers), tj. na ta cuvena Andrijina muska pleca, bela kao sir.... [Only admins are allowed to see this image] Onda smo morali da predjemo u nase dvoriste....

Ooooo, kod nas grmi i pada kisa.... idem da dozivim i to cudo... [Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Simona 8/7/2012, 22:46

Leno,
bas mi je zao za tu situaciju sa bazenom ali vazno je da je dobro proslo zagrljaj Tebi mogu da zamislim kakav je stres bio...

A za ostalo ne znam sta bih ti rekla, eno i ja kukam na mojoj temi, bolje ne citaj da ne vidis tek sta vas ceka sa tri godine Laughing Bas sam se setila tebe i danas i one rasprave odranije kad si se pitala da li si preblaga... Ja nekad isto sad nisam pametna sta da radim sa mojim detetom i pitam se jesam li preblaga ili prestroga ili negde gresim ili nigde ne gresim nego je dete takvo i samo treba da prezivimo ovaj period... Sto ti kazes - ne smem da se zalim ali stvarno treba snage... Tako da nemam resenje ali saosecam...

Pozdravcici za vas osmeh srce osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od dr mali pariz 9/7/2012, 09:47

Nadam se da se nije i on toliko stresirao, kao ti, a verujem da si se oduzela, ne znam sta da kazem...ljubim ja macka malog [Only admins are allowed to see this image] i tebe veliku macku [Only admins are allowed to see this image]
skroz mi je simpa prica o prvim simpatijama...znaju Ameri sta valja, pa to ti je lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Sneza 9/7/2012, 11:26

Leno, žao mi je zbog tog stresiranja, ne može se to na žalost izbeći, počeli smo sad, da ne padne, da se ne oklizne i slično a tek pubertet... e toga se ja ježim.
Razumem te da ti moć koncentracije u toku dana opadne, nisi mašina.
Ljubim ja tebe i malog nemirka Andriju i daleko bilo, ne ponovilo se.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od cufta 9/7/2012, 12:17

opaaaaaaa, ode zet! Samo zato sto je Amerikanka, i izgleda kao Amerikanka - plava, izem ti reference. Dobro Leno, a prve smo sklopile dogovor Sad . Evo ti ta Amerikanka, a ja cu da se presaltujem na ovolike muskarce na kutku. Mislis da ovi drugi okolo nemaju velika i lepa bela pleca..... lol!
Za bazen nemam reci......sa decom se sve dogadja, i ne moze se sve izbeci
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 9/7/2012, 12:21

Evo ga spava... lakse mi bude kad citam vase postove podrske! Dakle, da ne moze ni nazad ni napred... ono jos nisam videla, a glava u vodi.... affraid

[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od cici 9/7/2012, 15:04

Evo i nas konacno u vasem dnevniku, vi doguraste do 50i neke strane. Cim ugrabim vreme citam od prve Wink
poljubac za vas
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od cici 9/7/2012, 15:20

ala je dasa porastaooo, pravi mali smeker sa loknama likeit
e bas ti nije trebalo ono sa bazenom, najezila sam se dok sam citala. Cutu sad je dobro igra
jel ste bili opet blizu bazena, kupali se uvece? plasi li se, kaze li nesto ili je zaboravio? bitno je da sad ne navuce traumu od vode.
Mislim da je to faza i da jednostavno mora da bude tako, mada i meme sve to ceka, lako je sad deliti savete.
za vas zagrljaj

cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 9/7/2012, 22:45

Nije se on traumirao od vode, ja sam ta... Sad

Veceras se, na primer, samo dobro cvoknuo o celo, pao na stazu (od cigala) bezeci od mene (prethodno je pocupao neko cvece).... ima lepu cvorugu.... Rolling Eyes Dakle, poceli smo sa ogrebotinama, padovima i sl. Jos samo da sebe istreniram da budem cool... Mad

[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Shizika 10/7/2012, 00:54

Pa eto, otud ja tebe poznajem, mi smo zajedno pohadjale techaj za frizere male djece! lol!
Ali ipak primjecujem da si ti s rzlogom polozila sa vecom ocjenom. yes
Super je ova slichica gdje se Tarzan bori sa anakondom. Bash vam zavidim na sunny
Nemoj da te grize savijest za incident na bazenu, pa nisi sjedila 100 metara odatle i turpijala nokte, klinci se pokliznu dok si trepnuo, nema shanse da se to sve sprijechi. vazno da se sad ne plashi vode.
smiledraw
cufta ::opaaaaaaa, ode zet! Dobro Leno, a prve smo sklopile dogovor
Chekaj, je li ovo zena koja je pisala kako joj kcerka istovremeno smuva 3 djechaka? Wink
sreca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od maus 10/7/2012, 11:14

Andrika sisko misko, mama Lena se opet igrala makazama lol!
Medenjak je skroz. Obozava vodu lol! Tako i treba. I ne bi se on uplasio i da je bucnuo u vodu. To je samo bio za tebe stres. Vrtiguzic maleni, obozavam ga tako slatkog. osmeh srce
CXmacem vas seceri maleni sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 10/7/2012, 13:41

Shizika ::
cufta ::opaaaaaaa, ode zet! Dobro Leno, a prve smo sklopile dogovor
Chekaj, je li ovo zena koja je pisala kako joj kcerka istovremeno smuva 3 djechaka? Wink

E vala, Shiz, svaka ti cast! Nisam juce stigla da joj napisem koju na tu temu!!!!!!!!![Only admins are allowed to see this image] Te maznula i Simoninog Vilenjaka, o decacima skolskog uzrasta koje sretne na putu do vrtica da i ne govorim...... ma i predsednika zagleda!!!!!! A ovamo da joj Andrija bude veran?! Pa gde to ima, dosta smo cutali i trpeli!!!!!!! [Only admins are allowed to see this image]

Muas, [Only admins are allowed to see this image] !!!!!!!!!![Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Orline 10/7/2012, 13:50

Leno, žao mi je što si se sekirala.
Mogu misliti kakva ću ja tek biti Rolling Eyes
Duša mala, bitnno je da on nije imao traumu, pa da beži od vode posle.
A za zetove, šta reći lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Struzzo 10/7/2012, 13:52

lena ::Sad moram da vam se pozalim malo, ali ozbiljno... No Uh, sto doziveh stres veceras...

Ovo moje dete se ne smiruje, izuzetno je aktivan, ne drzi ga mesto, ne znam odakle mu tolika snaga i energija za istrazivanje, hodanje, pokret. Svratili smo u komsiluk, deca naokolo i veliki bazen za vece klince... Andrija kidise na vodu, stalno ide ka bazenu i hoce da prska naokolo, uzme neku casu ili posudicu i zacas smo svi mokri, ja pored njega.

Elem, u sekundi je izgubio ravnotezu jer je teren malo nagnut, i poleteo naglavce pravo u bazen, jednom rukom do dna, druga u vazduhu... ja ga smesta izvadim ali se valjda nagutao vode i zagrcnuo, ipak je vrlo mali, i nije mogao odmah da ispljune vodu.... Gusi se dete a ja kao luda......... Nije trajalo dugo, nekako se povratio i dosao do vazduha, ali sam ja bila gotova... sve me stiglo Sad .

Racunam, budan je ovih dana vec oko 6h, spava 1,5h uvrh glave u toku dana, i moze da tera do 21h i duze... dakle, ako i pomerim te sate malo, ispadne da se najmanje 12h bavim njim aktivno, znaci bez ikakve pauze, bez trunke opustanja...... Stalno za petama, stalno govorim "No, no... ne ovo, ne ono!".... on nece sam da se igra igrackama u sobi. Nece da sedi duze od 5 sekundi... Ako se sam igra, to je onda napolju, oko zemlje, oko creva za zalivanje, stepenica, auta... sve sama opasna mesta.... dakle, nadzor neprekidan! Presecem se sto puta u toku dana, te mi pobegne uz stepenice sam, te se zavlaci negde, te hoce svasta... I onda, kad se lepo narucka i popije mlekce, decko zaspe, ja kao izduvani balon nisam ni za sta.... Ne mogu ni da se pomerim. Dodajte na to i redovna dva budjenja u toku noci da pije mleko..... Ustanemo, damo mu flasicu, jedno sprema mleko, drugo ga cuva da ne poleti iz kreveta jer place i prevrce se, onda pranje flasice....... Mmmmmmm, kazem sebi da ne smem da se zalim ali stvarno treba snage.....


Ajoj, bolje ja ovo da ne čitam.... v lol!
Lepše izgleda moja vizija maminog anđelka, ali teško da jedan Ovan može biti miran i poslušan.... Very Happy

Verujem koliko si se prepala...uh, zeznuti su oni u ovoj fazi "sad me vidiš, sad me ne vidiš".... Rolling Eyes

Inače, presladak je i baš se menja....pitam se kakav je sad moj Struzzolino jer ono što sam videla broji nekoliko meseci...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 10/7/2012, 14:03

[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 10/7/2012, 14:05

Bogami, Strule, bolje za vas da je Struzzolino malo mirniji.... Vis ovog "komunalca" (moj brat ga tako zove jer, pored dede penzionera i vikendasa, dete samo voli crevo za zalivanje trave, kosacicu, mota se oko drva i uglja za ogrev, itd.), taj u kolica nece! Nije lud kad moze da vileni naokolo sam a ima nas magarce da ga nosimo kad se umori...
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 10/7/2012, 14:06

[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 33 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 39 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu