KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Sofka
ciklama
Zoka83
maus
Sami
viktorija
heja
Shizika
grudva
nabla
vildana m
jaca*caca
cvrle76
fenix
maza1972
Deni
lilly13
malenaa
Tanja83
catherine290505
lolipop
hany
LaFolie
ivi
Malina
vikica800
shenon
Cupavac
Cupava
anna
*AIDA*
Jelica
racili
seka 35
cicsa80
lena
djole42
Mali Princ
JocY
Orline
Xena
Anavi
bak
noja
KoMetaK
Kamilica
Sneza
ninica2
ananana
anak
dragana76ns
Likoli
BiKsi :)
MAAKKI
Mirjana
dr mali pariz
heart84
Botox
62 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 31/8/2011, 19:47

Ananana, bravo za komisiju! Bliza si jedan korak!
Ako je neko skinut sa biroa, moze ponovo da se prijavi tek po isteku sest meseci(upozorili me lol! )
Mozemo na Kutku da otvorimo i pravnu sluzbu Very Happy
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 31/8/2011, 19:55

Bojana86 ::ja legla da spavam al poceo je da me ludacki boli stomak, onako ko kad dobijem
a jos mi je rano

Ne ponašaš se kao nezrela tinejdžerka! lol! Oslobodi svoj um! Laughing

Ako će nekom pomoći, ja sam neki dan prijavila supruga od moje koleginice na njeno zdravstveno, on nema radnu knjižicu, doselio se iz druge države. Popunjava se kod mene u firmi obrazac M1, to se overi pečatom i potpisom, odnese u socijalno na šalter (to radi pravnik u firmi, a ako nema pravnik onda ja lol!, onda ko je zadužen za te poslove), suprug dobije knjižicu, overenu do kraja godine ako je i supruzi overeno do kraja godine. I još izvod iz matične knjige venčanih se prilaže, da dokažemo da joj je suprug. Eto tako, ajd sad zdravko.

Stiskam vas sve!

Anannaaa, bravo za komisiju!

Prinče, vidim fiksanje krenulo fino, ako bome žimi!

Radila sam danas taj trombofilski skrining, sutra ako stignem da podignem rezultate i da nahvatam neku dr da mi to protumači! Samo mi izvadili malo krvi, nič strašno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 31/8/2011, 20:08

hehehe
evo evo, oslobadjam um Very Happy
u svakom slucaju ako se ja ne ponasam, mm se sigurno ponasa kao nezreli tinejdzer...
po mnogo cemu ovih dana
dva tinejdzera bi vec bilo previse lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 31/8/2011, 20:44

[/quote]al si stroga lol![/quote]

Draga, nisam stroga, nego sam mnooogo umorna, pa mi je najlakse taksativno, zao mi je ako je tako zvucalo... love usne
Mada, puno ljudi u okruzenju misli da sam bas stroga zbunjen mozda treba da porazmislim...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 31/8/2011, 21:15

Prinče, kako je bilo? Srećan početak srca1
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 31/8/2011, 21:18

Hvala drugarice moje poljubci
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 31/8/2011, 21:18

Prince sretan početak navijamo bravo
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 31/8/2011, 21:34

Hvala svima na odgovorima mnogo su pomogli Prince nisi stroga :)...Ja danas bila kod mog ginekologa a on meni rekao da dodjem posle sledece veštica po upute jer ne moze da ih izda bez datuma naravno i eto kontam jos dva meseca necu zavrsiti sa nalazima jer za stitnu vadim 2/4 dan dobijanja a on nezeli da tad dodjem nego kad prodje ne znam koji mu je al meni to dugo v ANANANA samo napred :)
PRINCE sretan početak i svima sa kutka zagrljaj
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/9/2011, 03:02

Anak, jel uzivkas pored mora? smajli angel
Ananana, good job
Prince, sretan početak i ne brini, znamo mi da ste vi svi pravnici takvi, mislim, delujete strogo i profesionalno cim se pomene vasa tema yes Ja se sa svojim prijateljicama, sudijama zezam do besvesti i smejem, i slucajno ako ih pitam nesto iz prava, postaju ozbiljne i druge osobe lol!
Kad smo kod zdravstvene knjizice, mogu li ja, koja zivim u inostranstvu, ali sam drzavljanin Srbije i u redno placam poreze na 2 kuce i sve he koje imam tamo, da imam zdravstvenu knjizicu? I moji rodjaci su se zezali sa time, pa su digli ruke i nemaju knjizice, ali to je zavisilo od nepismenih salterusa koje ne poznaju, ne poznajem ih ni ja, pa se nisam usudjivala ni da probam a izvadim knjizicu Rolling Eyes Mislim, nije meni problem da platim nista, nego sam imala iskustva da iako treba da platim, moram da imam uput. Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 1/9/2011, 03:28

Pozdrav za sve cekalice :) lol!

Gde cete na vantelesnu sad kad ima samo front i visegradska?

Ne znam gde da predajem za komisiju Sad

Ajd pomozite :* Hvala
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 48
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 1/9/2011, 09:55

Dobro jutro, drage moje!
Hvala vam na lepim zeljama i podrsci! d

Juce me je savladao stasan umor, zaspala sam jako rano, i evo sad!!! sam ustala! Ne pamtim kad sam spavala do 9.30.
Mada mislim da je bilo i od muke kad sam videla iglu koja se priblizava mom stomaku Rolling Eyes Embarassed

Sve koje zanima, od danas apoteke Dijafarm, sve sto imaju za VTO drze iskljucivo u apoteci u Sremskoj ulici. Takodje, od juce imaju popust 15%, pa ako nekome znaci... Tako su me sad obavestili.

I jos, nesto, da ne bude laznog predstavljanja - ja sam dipl.ekonomista - zavrsila sam 2 ekonomska faxa, magistar sam medjunarodnih odnosa i sada sam na jednoj interesantnoj dvogodisnjoj subspecijalizaciji (ostao je jos zavrsni rad). Takodje, imam i prvi stepen pejzazne arhitekture (2 godine faxa). b Sta da vam kazem - urodjenji streber Embarassed
Moje znanje prava proizilazi odatle sto mi je od prvog radnog dana (15 godina) posao iskljucivo vezan za pravne aspekte ekonomije i neophodno mi je da pratim apsolutno sve da bih mogla da ga obavljam. Vrlo je specifican i je vise pravni nego ekonomski...

Meta, provericu ti, nisam imala taj slucaj.

Devojke, ljubim vas i zelim vam divaaaaaaaaaaaaan dan! srca1 ljubav
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 1/9/2011, 11:29

Prince srecno do cilja! cvet
Anak srce
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 1/9/2011, 12:22

PrinceKorak po korak na putu do bete + - Page 4 62860 uspesnog postupkaKorak po korak na putu do bete + - Page 4 413209 Korak po korak na putu do bete + - Page 4 430137

Anaana....Korak po korak na putu do bete + - Page 4 42399

Anak...mislimo na vasKorak po korak na putu do bete + - Page 4 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 4 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 4 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 4 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 4 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 4 32796

Meni danas stizu moji kumici Marko 10god i Mihajlo 3meseca i mnooogo sam srecna

Pozdrav drugaricamaKorak po korak na putu do bete + - Page 4 543728 Korak po korak na putu do bete + - Page 4 543728 Korak po korak na putu do bete + - Page 4 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 1/9/2011, 13:39

dragana ,pa gdje si ti ,ne pises nam kakvi su tvoji planovi ili ja nisam u toku?
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 1/9/2011, 16:50

Prosla i drugu komisiju f
Posto sutra treba da dobijem, receno mi je da treba da dodjem 22 dan od veštica (ali ako mi do tada stigne pismo od Ministarstva) i da ce mi tada ispisati dugu semu.
Sta znaci duga sema, kome se ona propisuje i od cega zavisi?

Punooo vam hvala na podrsci i savetima cveće
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 1/9/2011, 16:58

Anana
Ja sam bila na dugom protokolu, i kada sam pitala zasto, meni su rekli da se dug protokol prepisuje zdravim zenama bez hormonskih problema, i onima za koje se smatra da ce dobro reagovati na stimulaciju.

Ako neko jos nesto vise zna, neka napise, mada je sve individualno, i zavisi i od doktora
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 48
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 1/9/2011, 17:06

Ana2x,bravo curo na drugom koraku! Idemo dalje i sve si bliža cilju! Korak po korak na putu do bete + - Page 4 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 4 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 4 32796
Prinče, srećan početak i nek bude plodonosno!! Korak po korak na putu do bete + - Page 4 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 4 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 4 32796
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 1/9/2011, 17:12

Superiska x bas sam srecna, sve sam blize ostvarenju sna d

Hvala devojke na podrsci, puno mi znacite zagrljaj
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 1/9/2011, 17:14

Ananana osmeh srce
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/9/2011, 21:06

Anananananaa, ti to ekspeditivno sa tim komisijama, samo napred curo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 1/9/2011, 21:55

Ananana, ja sam danas zvala docu posto sam sinoc dobila i rece mi da krenem sa kontracepcijom (jeanine), a 12-og da se vidimo, tako da sam i ja izgleda na dugoj semi ali jos uvek nisam dobila protokol i ne znam detalje. Gde ti ono bese radis postupak, ja sam u Betaniji.
Ostale devojcice, jel neko od vas koristio jeanine pilule i kakva su vam iskustva?
Inace meni je AMH 1, a estradiol oko 57 koliko se secam, neznam koliko je dugi protokol dobar za mene, sta vi mislite?
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 1/9/2011, 22:05

Xena
Moje misljenje je da je mikroginon bolji od jasmina, raspitaj se
Najmanje ima kontraindikacije, i sve koje znam su ga koristile.

A oko protokola ti se ja ne razumem, nazalost
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 48
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 1/9/2011, 22:07

Xena, rekli su ti da je dugi protokol ili ti pretpostavljas?
Meni je AMH 3,2 i rekli su dugi protokol,Betanija isto.
Kontracepciju uzimas samo 12 dana?
Ja nemam pojma nista,...rekli da se javim izmedju 15-20 od kada dobijem i tada ce mi dati semu sa kojom pocinjem od 22 dana ciklusa, drugo nista ne znam zbunjen
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 1/9/2011, 22:52

Anavi nije jasmin nego jeanine cita se zanin i proizvodi ga Bajer, isto kao i microginon samo sto je izgleda slabiji od njega.
Ananana, ja pretpostavljam da je dugi protokol zbog kontracepcije, a mislim da cu popiti celu kutiju, znaci 21 dan, a 12-og mi je rekao da dodjem, verovatno da mi kaze sta dalje. Ti i ja cemo znaci zajedno prolaziti kroz ovo, a mozda se i sretnemo tamo lol!
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/9/2011, 22:57

Meni je mikroginon smetao, i sigurno bih sad uzela neki drugi kontraceptiv. Naravno, sve je individualno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu